[HÍREK] Ukrajnai fegyveres konfliktus

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

kokusz

Member
2015. augusztus 23.
458
0
16
Amikor a belső leszámolások voltak a szakadár militánsok között Mozgovoj és Bednov idejében, akkor is előrántották a merénylet-kártyát.

Bár ez inkább balesetnek tűnik mint belső leszámolásnak, de a merénylet-kártya arra is jó, hogy ne bőgjenek le a felrobbanó tankjaikkal és ne kelljen vállalniuk a felelősséget a civil áldozatok miatt.
Simán kinézem az ukránokból hogy ők voltak , de lehetséges hogy baleset volt.Meg kell várni a vizsgálatokat ha az ukropok voltak annak nyoma lesz.Nézd meg Ulippo mit csináltak tegnap előtt az azovosok , vagy régebben a keresztrefeszitést vagy a terhes nő akasztásáta férjével együtt ezekből kinézem hogy egy rendezvényen robbantgasanak !!!
 

csokibacsi

Member
2015. június 19.
201
0
16
"A hülye szakik...megint magukat és saját népüket robbantgatják szokás szerint" Indítványozom, hogy a donbasszi háború összes áldozatát írják a nevükre....Juli szerint....ha Donyeckben halt meg civil, magukat lőtték...ha a szaki területen halt meg civil, mind a szakik végeztek velük:):):):):) Tök igaza van...csak egyszer futhatnák vele eszmecserére össze:):):):):):):):)
 
T

Törölt tag 1526

Guest
<blockquote rel="ulippo">Amikor a belső leszámolások voltak a szakadár militánsok között Mozgovoj és Bednov idejében, akkor is előrántották a merénylet-kártyát.

Bár ez inkább balesetnek tűnik mint belső leszámolásnak, de a merénylet-kártya arra is jó, hogy ne bőgjenek le a felrobbanó tankjaikkal és ne kelljen vállalniuk a felelősséget a civil áldozatok miatt.
Simán kinézem az ukránokból hogy ők voltak , de lehetséges hogy baleset volt.Meg kell várni a vizsgálatokat ha az ukropok voltak annak nyoma lesz.Nézd meg Ulippo mit csináltak tegnap előtt az azovosok , vagy régebben a keresztrefeszitést vagy a terhes nő akasztásáta férjével együtt ezekből kinézem hogy egy rendezvényen robbantgasanak !!!
</blockquote>

Ha te bedőltél annak a kamu keresztre feszítésnek amit annyira gyatrán rendeztek a beteg orosz propagandisták, hogy még csak nem is tüzet raktak alá csupán a kereszt szárát locsolták meg valamivel hogy belobbanjon és a felvételt is megszakították mielőtt bármi baja esett volna a színésznek, és ha bedőltél a kamu akasztásnak is ahol a még betegebb orosz propagandisták hegymászó beülővel emelik meg a színészeket, akkor nem csoda ha bedőlsz annak is, hogy az amúgy tökkelütöttnek és balféknek tartott ukránok a szakadár terület kellős közepén több ezer milicista között kilőttek egy parádézó tankot.

A vizsgálatokra meg várhatsz, azt ígérték Bednov és Mozgovoj "ukrán merényletei" után is.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 114
82 849
113
Orlan(orosz) drón Idlib felett
66768d1443192428-photo.jpg
 

kokusz

Member
2015. augusztus 23.
458
0
16
Mozgovoj valószinüleg belső harcok áldozata.Keresztre feszités : még a tűz előtt belevernek egy szöget a fogoly kezébe az szerintem elég valódi közelről muttatja a kamera. Akasztás: hát ulippo láttam többször de semmilyen hegymászós beülőke nincs rajta szerencsétleneken de ha akarod berakom a filmet megnézhetjük ?
 

grigorij2

Member
2014. augusztus 20.
109
0
16
Ulippo te egy büdös gyökér vagy, akkor is ha kitiltanak engem innen. Egy ideig olvassa az ember a felháborító és uszító hozzászólásaidat, de van egy pont amikor elég! Amit csinálsz az netto hazugsággyár és provokáció, aminek én most hajlandó vagyok felülni. Igenis egy büdös gyökér provokátor vagy, aki a "másik oldal is megszólalhasson" elve alapján hazugságokat és dezinformációkat terjeszt, amit az admin kötelező semlegességének folytán kénytelenek vagyunk leviselni. Eddig! Egy mocskos fizetett provokátor vagy, esetleg rosszabb esetben egy élvezkedő troll. Húzzál már el a sunyiba te mocsok, és örvendeztesd a tömeggyilkos Porosenkoékat a hazugságaiddal!
 

csokibacsi

Member
2015. június 19.
201
0
16
Ulippo te egy büdös gyökér vagy, akkor is ha kitiltanak engem innen. Egy ideig olvassa az ember a felháborító és uszító hozzászólásaidat, de van egy pont amikor elég! Amit csinálsz az netto hazugsággyár és provokáció, aminek én most hajlandó vagyok felülni. Igenis egy büdös gyökér provokátor vagy, aki a "másik oldal is megszólalhasson" elve alapján hazugságokat és dezinformációkat terjeszt, amit az admin kötelező semlegességének folytán kénytelenek vagyunk leviselni. Eddig! Egy mocskos fizetett provokátor vagy, esetleg rosszabb esetben egy élvezkedő troll. Húzzál már el a sunyiba te mocsok, és örvendeztesd a tömeggyilkos Porosenkoékat a hazugságaiddal!

Very big, de kurva nagy LIKE!!!!!!!!!!!!!!!!
 
T

Törölt tag 1526

Guest
Egyszerűen csak arról van szó, hogy nem veszem be az orosz propagandaipar hazug termékeit. Nem veszem be a mesét a részegen Moszkvába igyekvő Porosenkóról. Nem veszem be a mesét a több száz kilométer mélyen a frontvonal mögött több ezer milicista orra előtt robbantgató ukrán merénylőkről. Nem veszem be a különösen beteg akasztós és keresztre feszítős propagandafilmeket. Nem veszem be a mesét a 10km-en repülő Szu-25-ről és az izraeli Python rakétájáról. Nem veszem be az ócska photoshoppolt kamuképeket. Nem veszem be a mesét a bányászokról és traktoristákról. Látom, hogy az orosz hazugsággyár szakmányban tolja a kamupropagandát, én ugyan nem veszem be, de aki akarja az vegye be és nyelje le.

Értem én hogy működik mindez, az orosz propagandisták pontosan azt adják amit a közönségük hallani akar, és ha azt hallják amit hallani akarnak akkor azt elhiszik, ha pedig azt hallják amit nem akarnak hallani azt nem hiszik el. Ha ugyanezek a hazug propagandaanyagok nem az ukránokat hanem az oroszokat rágalmaznák, akkor hirtelen az összes vakhitűből előbújna a szkeptikus. Vannak akiket nem a tények érdekelnek, csak az hogy a saját nézeteiket igazolva lássák.

Én az ukrán propagandaanyagokat sem veszem be, mert nem akarok ugyanilyen debil lenni ellenkező előjellel, de azt meg kell állapítanom, hogy az ukrán propaganda messze nincs annyira beteg és elvetemült mint az orosz. Ők hazudnak a kelet-ukrajnai orosz katonák és fegyverek számáról, hazudnak a saját veszteségeikről, hazudnak ők is egy csomó dologról, de ennyire aberrált és romlott lelkű mocskolódó és uszító propagandát mint amit a Kreml trolljai ipari méretekben gyártanak még az ukránok se csinálnak.

Az én szememben ezek a propaganda anyagok egy züllött, rothadó, beteg rendszer kóros termékei.
 
T

Törölt tag 1526

Guest
És maximálisan megértem az ukránokat, hogy miért szálltak ki ebből a posványos orosz világból, aminek pont a saját propagandájuk mutatja meg az igazi velejéig romlott arcát.
 

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 813
305
83
Egyszerűen csak arról van szó, hogy nem veszem be az orosz propagandaipar hazug termékeit. Nem veszem be a mesét a részegen Moszkvába igyekvő Porosenkóról. Nem veszem be a mesét a több száz kilométer mélyen a frontvonal mögött több ezer milicista orra előtt robbantgató ukrán merénylőkről. Nem veszem be a különösen beteg akasztós és keresztre feszítős propagandafilmeket. Nem veszem be a mesét a 10km-en repülő Szu-25-ről és az izraeli Python rakétájáról. Nem veszem be az ócska photoshoppolt kamuképeket. Nem veszem be a mesét a bányászokról és traktoristákról. Látom, hogy az orosz hazugsággyár szakmányban tolja a kamupropagandát, én ugyan nem veszem be, de aki akarja az vegye be és nyelje le.

Értem én hogy működik mindez, az orosz propagandisták pontosan azt adják amit a közönségük hallani akar, és ha azt hallják amit hallani akarnak akkor azt elhiszik, ha pedig azt hallják amit nem akarnak hallani azt nem hiszik el. Ha ugyanezek a hazug propagandaanyagok nem az ukránokat hanem az oroszokat rágalmaznák, akkor hirtelen az összes vakhitűből előbújna a szkeptikus. Vannak akiket nem a tények érdekelnek, csak az hogy a saját nézeteiket igazolva lássák.

Én az ukrán propagandaanyagokat sem veszem be, mert nem akarok ugyanilyen debil lenni ellenkező előjellel, de azt meg kell állapítanom, hogy az ukrán propaganda messze nincs annyira beteg és elvetemült mint az orosz. Ők hazudnak a kelet-ukrajnai orosz katonák és fegyverek számáról, hazudnak a saját veszteségeikről, hazudnak ők is egy csomó dologról, de ennyire aberrált és romlott lelkű mocskolódó és uszító propagandát mint amit a Kreml trolljai ipari méretekben gyártanak még az ukránok se csinálnak.

Az én szememben ezek a propaganda anyagok egy züllött, rothadó, beteg rendszer kóros termékei.

Na! Ne mond!
A gerinced gumiból van? Hol éltél idáig? Álomban, vagy a Kis herceg könyvben? Téged ezért fizetnek!
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 827
47 214
113
Ulippo te egy büdös gyökér vagy, akkor is ha kitiltanak engem innen. Egy ideig olvassa az ember a felháborító és uszító hozzászólásaidat, de van egy pont amikor elég! Amit csinálsz az netto hazugsággyár és provokáció, aminek én most hajlandó vagyok felülni. Igenis egy büdös gyökér provokátor vagy, aki a "másik oldal is megszólalhasson" elve alapján hazugságokat és dezinformációkat terjeszt, amit az admin kötelező semlegességének folytán kénytelenek vagyunk leviselni. Eddig! Egy mocskos fizetett provokátor vagy, esetleg rosszabb esetben egy élvezkedő troll. Húzzál már el a sunyiba te mocsok, és örvendeztesd a tömeggyilkos Porosenkoékat a hazugságaiddal!
You are the MAN :D!
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 114
82 849
113
Valaki annyira buta, hogy nem fogja fel, hogy diverzáns csapatok is mukodnek az ellenséges teruleteken. Az SzBU is jelen van a szakik által ellenorzott teruleten. Végeznek pokolgépes merényleteket és emberrablásokat is....
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 114
82 849
113
Zsitomiri fejlesztés az OVOD (Gaz-66 alvázon)
2409837_original.jpg

2410105_original.jpg

2410257_original.jpg


Igen kényelmes, jó ergonómiáju jármu lett!
eya6qdk9FVg.jpg

e9RIO2-20Fs.jpg

bmU07IhJdgw.jpg
 

arcas

Well-Known Member
2013. március 20.
6 999
23 155
113
Ulippo te egy büdös gyökér vagy, akkor is ha kitiltanak engem innen. Egy ideig olvassa az ember a felháborító és uszító hozzászólásaidat, de van egy pont amikor elég! Amit csinálsz az netto hazugsággyár és provokáció, aminek én most hajlandó vagyok felülni. Igenis egy büdös gyökér provokátor vagy, aki a "másik oldal is megszólalhasson" elve alapján hazugságokat és dezinformációkat terjeszt, amit az admin kötelező semlegességének folytán kénytelenek vagyunk leviselni. Eddig! Egy mocskos fizetett provokátor vagy, esetleg rosszabb esetben egy élvezkedő troll. Húzzál már el a sunyiba te mocsok, és örvendeztesd a tömeggyilkos Porosenkoékat a hazugságaiddal!

Nem, nekem ez nem tetszik,... egyenesen imádom :) Lájk
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 827
47 214
113
Valaki annyira buta, hogy nem fogja fel, hogy diverzáns csapatok is mukodnek az ellenséges teruleteken. Az SzBU is jelen van a szakik által ellenorzott teruleten. Végeznek pokolgépes merényleteket és emberrablásokat is....
Igen, biztosan van aki ennyire buta. Meg persze vannak olyanok is, akiket fizetnek érte, hogy butaságot beszéljenek...
 

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 813
305
83
<blockquote rel="boki">Valaki annyira buta, hogy nem fogja fel, hogy diverzáns csapatok is mukodnek az ellenséges teruleteken. Az SzBU is jelen van a szakik által ellenorzott teruleten. Végeznek pokolgépes merényleteket és emberrablásokat is....
Igen, biztosan van aki ennyire buta. Meg persze vannak olyanok is, akiket fizetnek érte, hogy butaságot beszéljenek...

</blockquote>

Egyetértek!
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 598
79 805
113
1.Pontosan anny joga van ittlenni ulipponak mint bárki másnak.
2.Ha nem akarod olvasni amit ír akkor tiltsd le.
3.Ha szerinted nem való ide jelentsd.

Ez az amit csinálhatsz viszont amit előadtál az alapján semmivel nem vagy jobb ulipponál csak te "másban utazol".