[HÍREK] Ukrajnai fegyveres konfliktus

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

lui7889

Well-Known Member
2012. január 27.
243
272
63
Na ne bántsátok már szegény ulit, csak annyi a baja, hogy fordítva ül azon a bizonyos lovon, meg kb. lövése sincs hogy mennek a dolgok ukrajnában.
 

reichundroll

Member
2014. október 8.
177
0
16
Eleve elhibázott lépés, hogy bárki is foglalkozik vele. De ez már tucatszor le lett játszva... Valójában nem értem, hogy ha valakit idegesít miért nem tiltja?! Akit annyira nem, hogy tiltsa, annál pedig nem értem minek veszi a fáradtságot és válaszol neki?! Egyrészt a véleménye soha nem változik meg, másrészt csak további ostoba mondatokra sarkalja...
Száz szónak is egy a vége, botorság tudomást venni róla, aki eddig nem jött rá annak a felfogása finoman szólva nehézkes. További szép estét kívánok!
 

kokusz

Member
2015. augusztus 23.
458
0
16
Ulipponak az a problémája hogy egy konok csajszi !!! Elkezdtem keresni az akasztós videót ulippo berakom és mutasd majd meg a hegymászós beülőkét jó !!!
 
T

Törölt tag 1526

Guest
Na ne bántsátok már szegény ulit, csak annyi a baja, hogy fordítva ül azon a bizonyos lovon, meg kb. lövése sincs hogy mennek a dolgok ukrajnában.

Szerintem azoknak nincs lövése a dolgokról Ukrajnában, akik azt jósolták mostanra, hogy a szakadárok Harkovtól Odesszáig elfoglalják fél Ukrajnát de nem lett belőle semmi, akik február óta már egy tucat nagy ukrán támadást jósoltak, de egyszer se jött be a jóslatuk, akik ugyanennyiszer megjósolták Ukrajna csődjét, de ez se jött be nekik soha, akik azt hitték hogy jönni fog Putyin fehér lovon, de ezzel is bakot lőttek, akik mesevilágban élnek, az orosz propaganda alternatív valóságában aminek köze sincs a realitásokhoz, de azt hiszik nagyon tájékozottak mert tele van a fejük dezinformációval amit még el is hisznek.

Több lövésem van az ukrajnai dolgokról mint sok nagyokosnak itt, akik csak fújják a dedós szintű okosságaikat, de a valóság mindig rájuk cáfol.
 

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 813
305
83
<blockquote rel="lui7889">Na ne bántsátok már szegény ulit, csak annyi a baja, hogy fordítva ül azon a bizonyos lovon, meg kb. lövése sincs hogy mennek a dolgok ukrajnában.

Szerintem azoknak nincs lövése a dolgokról Ukrajnában, akik azt jósolták mostanra, hogy a szakadárok Harkovtól Odesszáig elfoglalják fél Ukrajnát de nem lett belőle semmi, akik február óta már egy tucat nagy ukrán támadást jósoltak, de egyszer se jött be a jóslatuk, akik ugyanennyiszer megjósolták Ukrajna csődjét, de ez se jött be nekik soha, akik azt hitték hogy jönni fog Putyin fehér lovon, de ezzel is bakot lőttek, akik mesevilágban élnek, az orosz propaganda alternatív valóságában aminek köze sincs a realitásokhoz, de azt hiszik nagyon tájékozottak mert tele van a fejük dezinformációval amit még el is hisznek.

Több lövésem van az ukrajnai dolgokról mint sok nagyokosnak itt, akik csak fújják a dedós szintű okosságaikat, de a valóság mindig rájuk cáfol.</blockquote

Na ne mond! Fizetett ügynök! Sokat tudunk rólad....!
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 827
47 215
113
Ulippo, te mint jelenség nem igen zavarsz engem, sőt őszinte leszek, jól szórakozom, eszemben sincs letiltani téged :D! De azért aki nézi a híreket, mindenféle forrásból, az azért szerintem nem várt semmilyen fehér lovon belovagoló Putyint, főleg mert Ő maga is megmondta, hogy NEM akarja azt, ami egyébként egyértelműen hatalmas anyagi teher lenne Oroszországnak, hogy csatlakozzon hozzájuk a két rommálőtt megye. Ukrajna csődjével kapcsolatban meg, a hurrá optimizmusoddal azért óvatosan, s szerintem lényegesen szerényebben, kedves barátom :p!
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 114
82 850
113
Megkapták az SD-t.
http://www.unian.info/economics/1134672-sp-lowers-ukraine-foreign-currency-ratings.html
 

kokusz

Member
2015. augusztus 23.
458
0
16
Több lövésem van az ukrajnai dolgokról mint sok nagyokosnak itt, akik csak fújják a dedós szintű okosságaikat, de a valóság mindig rájuk cáfol. Ennyi ... :))
 

tomsinner

Well-Known Member
2015. június 13.
1 468
1 872
113
több száz kilométer mélyen a frontvonal mögött

Torez Donyecktől közúton 70 km-re van, szóval úgy gondolom az a több száz nagy jóindulattal is száz km a frontvonaltól. Én 65 km-t 1990 méter szinttel 13 óra alatt gyalogolok le, és nem vagyok katona. Én is hajlok inkább a baleset felé (így látatlanban), de mindent elvetni nem lehet, pláne nem ekkora túlzásokkal.
 

omae

Well-Known Member
2015. július 13.
1 690
2 304
113
Igen, ulippo egyoldalú, gyakran az ukrán propaganda termékeit fújja.
Igen, boki egyoldalú, gyakran az orosz propaganda termékeit fújja.
Mind ketten szerves részei a fórumnak, ahogy ez a kéthetenkénti anyázás is.
Lépjünk tovább.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 007
87 712
113
<blockquote rel="ulippo"><blockquote rel="lui7889">Na ne bántsátok már szegény ulit, csak annyi a baja, hogy fordítva ül azon a bizonyos lovon, meg kb. lövése sincs hogy mennek a dolgok ukrajnában.

Szerintem azoknak nincs lövése a dolgokról Ukrajnában, akik azt jósolták mostanra, hogy a szakadárok Harkovtól Odesszáig elfoglalják fél Ukrajnát de nem lett belőle semmi, akik február óta már egy tucat nagy ukrán támadást jósoltak, de egyszer se jött be a jóslatuk, akik ugyanennyiszer megjósolták Ukrajna csődjét, de ez se jött be nekik soha, akik azt hitték hogy jönni fog Putyin fehér lovon, de ezzel is bakot lőttek, akik mesevilágban élnek, az orosz propaganda alternatív valóságában aminek köze sincs a realitásokhoz, de azt hiszik nagyon tájékozottak mert tele van a fejük dezinformációval amit még el is hisznek.

Több lövésem van az ukrajnai dolgokról mint sok nagyokosnak itt, akik csak fújják a dedós szintű okosságaikat, de a valóság mindig rájuk cáfol.</blockquote

Na ne mond! Fizetett ügynök! Sokat tudunk rólad....!

</blockquote>

Ulipponak üzenem:

Ukrajna CSŐDBEN VAN, csak még lélegeztetik.

Egyébként most jön a tél. Kitiltották a nácik a ruszki légitársaságokat. A szakadárok csak azért nem foglaltak el semmi a katlan óta, mert kötöttek egy szerződést a fegyvernyugvásról, melyet az ukrán barátaid folyamatosan csesznek betartani.

Roppant buta embernek tűnsz. Az, hogy egy minden bullshitet elnyelő mély kút vagy, az a te dolgod, de az, hogy ezt a sok baromságot még elő is hozod nap, mint nap, az már irritáló. A troll hozzád képest egy bögrebajnok csupán.

Amit te itt ukrán propagandában kezdetek óta lenyomsz, az a legbutább ballibbant nyalánkságok mélypontja. Úgy kettős mércézel, hogy még a hülye Jámbor András is megirigyelhetné a stupid kettős mércés blogján.

Nyomod itt a hülye propagandát a kipurcant ruszkikról, miközben éppen többezer kilométerre saját határaiktól készülnek kitaposni annak az Iszlám Államnak a beleit, akik miatt jelenleg bajban van egész Európa úgy, hogy szankciók vannak az oroszok ellen és már csak perceik vannak hátra mielőtt bedől a gazdaságuk. :)
 

szegcsab

Well-Known Member
2015. január 25.
6 910
15 233
113
Új ukrán film. Ulipponak biztos tetszeni fog.
Azért én is megnézem , ha másért nem, hát jót derülök rajta és legalább fegyvereket látok, mert ez az életem.

https://youtu.be/hrmixyTPCZo
 

csokibacsi

Member
2015. június 19.
201
0
16
Nem tudom ki állította, hogy a szakik mostanra elfoglalják Ukrajnát....sztem nem volt itt olyan ember...pláne Harkovig:D Nem is akarták:D Ellenben Juli már fél éve papolja, hogy mindjárt győznek az ukik...minnyán...jah nem most...még egy hónap....ja nem, még 2 hét és vége...jah most sem, mert az oroszok bevonultak...nah majd most.....a fenébe most sem....pedig ez korunk egyik legigazabb szabadságharca...most mindegy az oroszok támogatják e vagy nem. Én mikor kitört a majdan, az ukránoknak drukkoltam...aztán átnéztem mindent...elemeztem, stb....mikor ez a pár szerencsétlen neki állt harcolni a szabadságért, azt mondtam hűűűűű...mikor az ukránok visszafoglalták Slovians-kot, és elindult a kegyetlenkedés, azt mondtam a k. anyjukat. Saját népüket bombázták repülőkről....míg volt mivel:D Aki ismer nem mondhatja rám, h oroszpárti vagyok...világ életemben a legszebb, legszervezettebb hadseregnek a németet tartottam(Heil):)...nem véletlenül van Leibstandarte-s pólóm, vagy Totenkopf hadosztályosom:) És viselem őket büszkén...leszarom...leköphettek....És mégis.....Most a szívem mégis ezért a "maroknyi" szabadságáért kűzdő oroszért, és a velük kűzdő nemzetközi egységekért dobog.....
 

szegcsab

Well-Known Member
2015. január 25.
6 910
15 233
113
204. Szevasztopol (ez vicc ???) dandár :

https://youtu.be/4hKCbRMVRwI

https://youtu.be/-ClfzYsYtOA

Ez már tetszik :
original.jpg