[HÍREK] Ukrajnai fegyveres konfliktus

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

rumcajsz

Well-Known Member
2015. április 30.
703
1 034
93
http://www.mariupolnews.com.ua/descr/69994
Minden harmadik dalnak a rádióban ukrán nyelvűnek kell lenni.
A Verhovna Rada elfogadott egy törvényjavaslatot, mostantól az államnyelven kell leadni a rádiókban a dalok legalább 35% -át.


Te szent almaszósz! Azért mikor fognak elővenni, hogy lajka kutyát meg szibériai kandúrt tartok. De jut eszembe: minden európai nép kitenyésztette a rá jellemző nemzeti kutyát macskát. A franciáknak ott a beuceuron meg a bordeaux-i dog, az angoloknak az angol buldog meg az yorki, a németeknek a német juhász meg a tacskó. Nekünk magyaroknak is van komondorunk és magyar vizslánk. De még a kedves tót atyafiaknak is sikerült összehozni a tátrai hegyikutya egy változatát, a délszlávoknak meg a sarplaninacot. Tud-e viszont valaki ukrán kutyafajtáról? Ha ennek a népnek oly hosszú és gazdag a történelme, csak vették maguknak a fáradságot, és kitenyésztettek egy nemzeti, kék-sárga színű négylábút amelyik okos mint az ukrán választópolgár, hűséges mint az ukrán vezérkar és jól nevelt, nem verekedős pont mint az ukrán parlamenti képviselők. Szóval ha valaki meglátta eme ebet jelentse nekem, mert ezt értékelem.
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
<blockquote rel="emel"><blockquote rel="ulippo">Oroszországban 185 nemzeti kisebbség van akiknek nem rendeztek ilyen népszavazást, Ukrajnában meg 6-7, no akkor ki az elnyomó diktatúrák koronázatlan királya az igazi népek börtöne?

Csillagocskám, az oroszországi kisebbségek túlnyomó többsége országon belül van, akárhogy is szavaznának, nincs velük határos anyaország, akikhez csatlakozhatnának! Nézz már utána, hogy is áll ebből a szempontból szeretett diktatórikus Ukrajnád! Egyébként különösebben nem érdekel Oo. (kivéve a világpolitikára gyakorolt hatását), mivel ott nincs magyar kisebbség, én már csak ilyen hülye vagyok, hogy első másod és harmadsorban a saját népem sorsa érdekel, mert az mindenki mást hidegen hagy.</blockquote>

Ha érdekel az ukrajnai magyarok sorsa akkor miért akarod, hogy rosszban legyenek az ukránokkal akiknek az országában élnek? De még ha Kárpátalja független is lenne az ottani magyar kisebbség még akkor is az ukránok országában élne.</blockquote>

Egy szót nem írtam Kárpátaljáról, így egészben úgysincs magyar többség, viszont anno mindenkit elfelejtettek megkérdezni, kinek az országában akarnának élni. Mivel a határmenti három járásban magyar többség van, én kétlem hogy ott Ukrajnát választanák. Már ha demokrácia lenne ott, és választhatnának. Ugyanígy van "némi" lengyel lakosság - na hol is - hát a lengyel határ környékén. Talán őket is meg kellett volna kérdezni ez ügyben, ha már demokráciát kíván Ukrajna. De ezek szerint nem kíván csak mondják, ha csinálni kellene a demokráciát, akkor inkább felháborodnak és szeparatizmust emlegetnek. Pedig ők is szeparatisták voltak mikor kiugrottak a Szu.-ból, szóval ez csak akkor bűn szerintük ha más csinálja?!. Vagy speciális ukrán demokráciáról van szó, ahol az ukránok mondják meg mi a jó másoknak?! Csak szerintem ezt nácizmusnak vagy kommunizmusnak hívják inkább.....
 
T

Törölt tag 1526

Guest
<blockquote rel="ulippo"><blockquote rel="emel"><blockquote rel="ulippo">Oroszországban 185 nemzeti kisebbség van akiknek nem rendeztek ilyen népszavazást, Ukrajnában meg 6-7, no akkor ki az elnyomó diktatúrák koronázatlan királya az igazi népek börtöne?

Csillagocskám, az oroszországi kisebbségek túlnyomó többsége országon belül van, akárhogy is szavaznának, nincs velük határos anyaország, akikhez csatlakozhatnának! Nézz már utána, hogy is áll ebből a szempontból szeretett diktatórikus Ukrajnád! Egyébként különösebben nem érdekel Oo. (kivéve a világpolitikára gyakorolt hatását), mivel ott nincs magyar kisebbség, én már csak ilyen hülye vagyok, hogy első másod és harmadsorban a saját népem sorsa érdekel, mert az mindenki mást hidegen hagy.</blockquote>

Ha érdekel az ukrajnai magyarok sorsa akkor miért akarod, hogy rosszban legyenek az ukránokkal akiknek az országában élnek? De még ha Kárpátalja független is lenne az ottani magyar kisebbség még akkor is az ukránok országában élne.</blockquote>

Egy szót nem írtam Kárpátaljáról, így egészben úgysincs magyar többség, viszont anno mindenkit elfelejtettek megkérdezni, kinek az országában akarnának élni. Mivel a határmenti három járásban magyar többség van, én kétlem hogy ott Ukrajnát választanák. Már ha demokrácia lenne ott, és választhatnának. Ugyanígy van "némi" lengyel lakosság - na hol is - hát a lengyel határ környékén. Talán őket is meg kellett volna kérdezni ez ügyben, ha már demokráciát kíván Ukrajna. De ezek szerint nem kíván csak mondják, ha csinálni kellene a demokráciát, akkor inkább felháborodnak és szeparatizmust emlegetnek. Pedig ők is szeparatisták voltak mikor kiugrottak a Szu.-ból, szóval ez csak akkor bűn szerintük ha más csinálja?!. Vagy speciális ukrán demokráciáról van szó, ahol az ukránok mondják meg mi a jó másoknak?! Csak szerintem ezt nácizmusnak vagy kommunizmusnak hívják inkább.....</blockquote>

Melyik az a három járás ahol magyar többség van? És pontosan hol vannak többségben a lengyelek? Konkrétumokat is tudsz mondani vagy csak beszélsz össze-vissza mint egy idióta?
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
<blockquote rel="emel"><blockquote rel="ulippo"><blockquote rel="emel"><blockquote rel="ulippo">Oroszországban 185 nemzeti kisebbség van akiknek nem rendeztek ilyen népszavazást, Ukrajnában meg 6-7, no akkor ki az elnyomó diktatúrák koronázatlan királya az igazi népek börtöne?

Csillagocskám, az oroszországi kisebbségek túlnyomó többsége országon belül van, akárhogy is szavaznának, nincs velük határos anyaország, akikhez csatlakozhatnának! Nézz már utána, hogy is áll ebből a szempontból szeretett diktatórikus Ukrajnád! Egyébként különösebben nem érdekel Oo. (kivéve a világpolitikára gyakorolt hatását), mivel ott nincs magyar kisebbség, én már csak ilyen hülye vagyok, hogy első másod és harmadsorban a saját népem sorsa érdekel, mert az mindenki mást hidegen hagy.</blockquote>

Ha érdekel az ukrajnai magyarok sorsa akkor miért akarod, hogy rosszban legyenek az ukránokkal akiknek az országában élnek? De még ha Kárpátalja független is lenne az ottani magyar kisebbség még akkor is az ukránok országában élne.</blockquote>

Egy szót nem írtam Kárpátaljáról, így egészben úgysincs magyar többség, viszont anno mindenkit elfelejtettek megkérdezni, kinek az országában akarnának élni. Mivel a határmenti három járásban magyar többség van, én kétlem hogy ott Ukrajnát választanák. Már ha demokrácia lenne ott, és választhatnának. Ugyanígy van "némi" lengyel lakosság - na hol is - hát a lengyel határ környékén. Talán őket is meg kellett volna kérdezni ez ügyben, ha már demokráciát kíván Ukrajna. De ezek szerint nem kíván csak mondják, ha csinálni kellene a demokráciát, akkor inkább felháborodnak és szeparatizmust emlegetnek. Pedig ők is szeparatisták voltak mikor kiugrottak a Szu.-ból, szóval ez csak akkor bűn szerintük ha más csinálja?!. Vagy speciális ukrán demokráciáról van szó, ahol az ukránok mondják meg mi a jó másoknak?! Csak szerintem ezt nácizmusnak vagy kommunizmusnak hívják inkább.....</blockquote>

Melyik az a három járás ahol magyar többség van? És pontosan hol vannak többségben a lengyelek? Konkrétumokat is tudsz mondani vagy csak beszélsz össze-vissza mint egy idióta?</blockquote>

Sértegesd a jó édes ..... te jellemtelen bunkó, anélkül még kérdezni se tudsz?!
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 117
82 866
113
Ukrajnának foderációnak kellene lennie, ez lenne a legigazságosabb megoldás az ott lakó eberek számára. Nem eroszakos centralizációt bevezetni, ami de fakto folyik.
 
T

Törölt tag 1526

Guest
<blockquote rel="krokomach">http://www.mariupolnews.com.ua/descr/69994
Minden harmadik dalnak a rádióban ukrán nyelvűnek kell lenni.
A Verhovna Rada elfogadott egy törvényjavaslatot, mostantól az államnyelven kell leadni a rádiókban a dalok legalább 35% -át.


Te szent almaszósz! Azért mikor fognak elővenni, hogy lajka kutyát meg szibériai kandúrt tartok. De jut eszembe: minden európai nép kitenyésztette a rá jellemző nemzeti kutyát macskát. A franciáknak ott a beuceuron meg a bordeaux-i dog, az angoloknak az angol buldog meg az yorki, a németeknek a német juhász meg a tacskó. Nekünk magyaroknak is van komondorunk és magyar vizslánk. De még a kedves tót atyafiaknak is sikerült összehozni a tátrai hegyikutya egy változatát, a délszlávoknak meg a sarplaninacot. Tud-e viszont valaki ukrán kutyafajtáról? Ha ennek a népnek oly hosszú és gazdag a történelme, csak vették maguknak a fáradságot, és kitenyésztettek egy nemzeti, kék-sárga színű négylábút amelyik okos mint az ukrán választópolgár, hűséges mint az ukrán vezérkar és jól nevelt, nem verekedős pont mint az ukrán parlamenti képviselők. Szóval ha valaki meglátta eme ebet jelentse nekem, mert ezt értékelem.</blockquote>

A Hortaya borzaya fajta őseit még a Kijevi Ruszban tenyésztették. Ugye milyen cukik? :)
hortaya-hortaya-borzaya-dog-face-breed.jpg

Pull.jpg

1604703-711.jpg

Némelyik elég szálkás de ők is aranyosak :)
1604703-707.jpg

1604703-705.jpg

1604703-702.jpg
 
T

Törölt tag 1526

Guest
<blockquote rel="ulippo"><blockquote rel="emel"><blockquote rel="ulippo"><blockquote rel="emel"><blockquote rel="ulippo">Oroszországban 185 nemzeti kisebbség van akiknek nem rendeztek ilyen népszavazást, Ukrajnában meg 6-7, no akkor ki az elnyomó diktatúrák koronázatlan királya az igazi népek börtöne?

Csillagocskám, az oroszországi kisebbségek túlnyomó többsége országon belül van, akárhogy is szavaznának, nincs velük határos anyaország, akikhez csatlakozhatnának! Nézz már utána, hogy is áll ebből a szempontból szeretett diktatórikus Ukrajnád! Egyébként különösebben nem érdekel Oo. (kivéve a világpolitikára gyakorolt hatását), mivel ott nincs magyar kisebbség, én már csak ilyen hülye vagyok, hogy első másod és harmadsorban a saját népem sorsa érdekel, mert az mindenki mást hidegen hagy.</blockquote>

Ha érdekel az ukrajnai magyarok sorsa akkor miért akarod, hogy rosszban legyenek az ukránokkal akiknek az országában élnek? De még ha Kárpátalja független is lenne az ottani magyar kisebbség még akkor is az ukránok országában élne.</blockquote>

Egy szót nem írtam Kárpátaljáról, így egészben úgysincs magyar többség, viszont anno mindenkit elfelejtettek megkérdezni, kinek az országában akarnának élni. Mivel a határmenti három járásban magyar többség van, én kétlem hogy ott Ukrajnát választanák. Már ha demokrácia lenne ott, és választhatnának. Ugyanígy van "némi" lengyel lakosság - na hol is - hát a lengyel határ környékén. Talán őket is meg kellett volna kérdezni ez ügyben, ha már demokráciát kíván Ukrajna. De ezek szerint nem kíván csak mondják, ha csinálni kellene a demokráciát, akkor inkább felháborodnak és szeparatizmust emlegetnek. Pedig ők is szeparatisták voltak mikor kiugrottak a Szu.-ból, szóval ez csak akkor bűn szerintük ha más csinálja?!. Vagy speciális ukrán demokráciáról van szó, ahol az ukránok mondják meg mi a jó másoknak?! Csak szerintem ezt nácizmusnak vagy kommunizmusnak hívják inkább.....</blockquote>

Melyik az a három járás ahol magyar többség van? És pontosan hol vannak többségben a lengyelek? Konkrétumokat is tudsz mondani vagy csak beszélsz össze-vissza mint egy idióta?</blockquote>

Sértegesd a jó édes ..... te jellemtelen bunkó, anélkül még kérdezni se tudsz?!</blockquote>

Te meg válaszolni nem tudsz?
 

sidewinder1

Member
2012. március 13.
217
3
18
<blockquote rel="Eltorro">Oroszország egy federáció... Minden kisebbség saját nyelvén tanulhat a népességének megfelelő szintig, saját nyelvén intézheti közügyeit, egyeseknek saját parlamentjük is van (pl. tatárok) az autonóm köztársaságuk élén.

Gondolom nem a krími tatárokra gondoltál...</blockquote>

A krími tatároknak is lenne, "kedves" ulippo. Ők maguk tettek róla,hogy ne legyen. Tudod nem kellett volna boldogan felrobbantani a Krímre vezető nagyfeszültségű villanydrót tartóoszlopait, és sötétségbe borítani a Krímet,majd pózolni az oszlopmaradványok mellett,hogy "megcsináltuk". Persze akkor utána nem lehetett volna telesírni a nemzetközi sajtót,hogy a "gonosz" Násztya betiltotta a medzsiliszt...
 
T

Törölt tag 1526

Guest
<blockquote rel="ulippo"><blockquote rel="Eltorro">Oroszország egy federáció... Minden kisebbség saját nyelvén tanulhat a népességének megfelelő szintig, saját nyelvén intézheti közügyeit, egyeseknek saját parlamentjük is van (pl. tatárok) az autonóm köztársaságuk élén.

Gondolom nem a krími tatárokra gondoltál...</blockquote>

A krími tatároknak is lenne, "kedves" ulippo. Ők maguk tettek róla,hogy ne legyen. Tudod nem kellett volna boldogan felrobbantani a Krímre vezető nagyfeszültségű villanydrót tartóoszlopait, és sötétségbe borítani a Krímet,majd pózolni az oszlopmaradványok mellett,hogy "megcsináltuk". Persze akkor utána nem lehetett volna telesírni a nemzetközi sajtót,hogy a "gonosz" Násztya betiltotta a medzsiliszt...
</blockquote>

Hányan döntötték ki azt az oszlopot? Na és az nem Ukrajnában volt? Azért nyomják el a Krímen az őshonos tatárokat? Azért tiltják be az újságjaikat, tévéjüket, Medzsliszüket? Azért tűnnek el nyomtalanul?Hát ez elég ócska érv.
 

krokomach

Well-Known Member
2010. április 27.
10 729
11 461
113
http://rusvesna.su/news/1466086855
A DNR műveleti parancsnokság tájékoztatása szerint, az Ukránok az elmúlt napon 385 alkalommal lőtték DNR területét.
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
<blockquote rel="emel"><blockquote rel="ulippo"><blockquote rel="emel"><blockquote rel="ulippo"><blockquote rel="emel"><blockquote rel="ulippo">Oroszországban 185 nemzeti kisebbség van akiknek nem rendeztek ilyen népszavazást, Ukrajnában meg 6-7, no akkor ki az elnyomó diktatúrák koronázatlan királya az igazi népek börtöne?

Csillagocskám, az oroszországi kisebbségek túlnyomó többsége országon belül van, akárhogy is szavaznának, nincs velük határos anyaország, akikhez csatlakozhatnának! Nézz már utána, hogy is áll ebből a szempontból szeretett diktatórikus Ukrajnád! Egyébként különösebben nem érdekel Oo. (kivéve a világpolitikára gyakorolt hatását), mivel ott nincs magyar kisebbség, én már csak ilyen hülye vagyok, hogy első másod és harmadsorban a saját népem sorsa érdekel, mert az mindenki mást hidegen hagy.</blockquote>

Ha érdekel az ukrajnai magyarok sorsa akkor miért akarod, hogy rosszban legyenek az ukránokkal akiknek az országában élnek? De még ha Kárpátalja független is lenne az ottani magyar kisebbség még akkor is az ukránok országában élne.</blockquote>

Egy szót nem írtam Kárpátaljáról, így egészben úgysincs magyar többség, viszont anno mindenkit elfelejtettek megkérdezni, kinek az országában akarnának élni. Mivel a határmenti három járásban magyar többség van, én kétlem hogy ott Ukrajnát választanák. Már ha demokrácia lenne ott, és választhatnának. Ugyanígy van "némi" lengyel lakosság - na hol is - hát a lengyel határ környékén. Talán őket is meg kellett volna kérdezni ez ügyben, ha már demokráciát kíván Ukrajna. De ezek szerint nem kíván csak mondják, ha csinálni kellene a demokráciát, akkor inkább felháborodnak és szeparatizmust emlegetnek. Pedig ők is szeparatisták voltak mikor kiugrottak a Szu.-ból, szóval ez csak akkor bűn szerintük ha más csinálja?!. Vagy speciális ukrán demokráciáról van szó, ahol az ukránok mondják meg mi a jó másoknak?! Csak szerintem ezt nácizmusnak vagy kommunizmusnak hívják inkább.....</blockquote>

Melyik az a három járás ahol magyar többség van? És pontosan hol vannak többségben a lengyelek? Konkrétumokat is tudsz mondani vagy csak beszélsz össze-vissza mint egy idióta?</blockquote>

Sértegesd a jó édes ..... te jellemtelen bunkó, anélkül még kérdezni se tudsz?!</blockquote>

Te meg válaszolni nem tudsz?</blockquote>

Nagyszőlősi, Beregszászi és Ungvári járások, csak hogy ne halj meg teljesen hülyén, a jellembeli állapotodon ez a tudás meg sajnos úgyse segít....
 

tomcat1

Well-Known Member
2014. december 30.
2 418
2 767
113
Közben északírek ellen 0-2 .
Mentális bajok vannak..
Nem gondoltam volna, hogy két meccsen 0 rúgott gól.

ON,
 
T

Törölt tag 1526

Guest
<blockquote rel="ulippo"><blockquote rel="emel"><blockquote rel="ulippo"><blockquote rel="emel"><blockquote rel="ulippo"><blockquote rel="emel"><blockquote rel="ulippo">Oroszországban 185 nemzeti kisebbség van akiknek nem rendeztek ilyen népszavazást, Ukrajnában meg 6-7, no akkor ki az elnyomó diktatúrák koronázatlan királya az igazi népek börtöne?

Csillagocskám, az oroszországi kisebbségek túlnyomó többsége országon belül van, akárhogy is szavaznának, nincs velük határos anyaország, akikhez csatlakozhatnának! Nézz már utána, hogy is áll ebből a szempontból szeretett diktatórikus Ukrajnád! Egyébként különösebben nem érdekel Oo. (kivéve a világpolitikára gyakorolt hatását), mivel ott nincs magyar kisebbség, én már csak ilyen hülye vagyok, hogy első másod és harmadsorban a saját népem sorsa érdekel, mert az mindenki mást hidegen hagy.</blockquote>

Ha érdekel az ukrajnai magyarok sorsa akkor miért akarod, hogy rosszban legyenek az ukránokkal akiknek az országában élnek? De még ha Kárpátalja független is lenne az ottani magyar kisebbség még akkor is az ukránok országában élne.</blockquote>

Egy szót nem írtam Kárpátaljáról, így egészben úgysincs magyar többség, viszont anno mindenkit elfelejtettek megkérdezni, kinek az országában akarnának élni. Mivel a határmenti három járásban magyar többség van, én kétlem hogy ott Ukrajnát választanák. Már ha demokrácia lenne ott, és választhatnának. Ugyanígy van "némi" lengyel lakosság - na hol is - hát a lengyel határ környékén. Talán őket is meg kellett volna kérdezni ez ügyben, ha már demokráciát kíván Ukrajna. De ezek szerint nem kíván csak mondják, ha csinálni kellene a demokráciát, akkor inkább felháborodnak és szeparatizmust emlegetnek. Pedig ők is szeparatisták voltak mikor kiugrottak a Szu.-ból, szóval ez csak akkor bűn szerintük ha más csinálja?!. Vagy speciális ukrán demokráciáról van szó, ahol az ukránok mondják meg mi a jó másoknak?! Csak szerintem ezt nácizmusnak vagy kommunizmusnak hívják inkább.....</blockquote>

Melyik az a három járás ahol magyar többség van? És pontosan hol vannak többségben a lengyelek? Konkrétumokat is tudsz mondani vagy csak beszélsz össze-vissza mint egy idióta?</blockquote>

Sértegesd a jó édes ..... te jellemtelen bunkó, anélkül még kérdezni se tudsz?!</blockquote>

Te meg válaszolni nem tudsz?</blockquote>

Nagyszőlősi, Beregszászi és Ungvári járások, csak hogy ne halj meg teljesen hülyén, a jellembeli állapotodon ez a tudás meg sajnos úgyse segít....</blockquote>

Ebből két járás ukrán többségű. Leülhetsz. Kettes mert egyet azért tudtál.
 
T

Törölt tag 1526

Guest
Porosenko az EBESZ parlamenti közgyűlésének elnökével Ilkka Kanervával tárgyalt a kelet-ukrajnai rendőri misszió bevezetéséről. Miután a rendőri missziót a normandiai négyek mindegyik tagja jóváhagyta az EBESZ már elkezdte az egység felállítását.
ClEctsDWgAA9RV8.jpg:large
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
Oroszországban 185 nemzeti kisebbség van akiknek nem rendeztek ilyen népszavazást, Ukrajnában meg 6-7, no akkor ki az elnyomó diktatúrák koronázatlan királya az igazi népek börtöne?

Az USA-ban hányféle nemzetiség él? Akkor az USA is a "népek börtöne"? Bontsuk fel?
 
T

Törölt tag 1526

Guest
<blockquote rel="ulippo">Oroszországban 185 nemzeti kisebbség van akiknek nem rendeztek ilyen népszavazást, Ukrajnában meg 6-7, no akkor ki az elnyomó diktatúrák koronázatlan királya az igazi népek börtöne?

Az USA-ban hányféle nemzetiség él? Akkor az USA is a "népek börtöne"? Bontsuk fel?

</blockquote>

Ne tőlem kérdezd. Nem én jövök állandóan ezzel a bontsuk fel mániával. Ha a Kreml és propagandistái komolyan gondolják, hogy ez a felbontósdi olyan jó dolog, akkor járjanak elöl a példával, bontsák szét Oroszországot nemzetiségek szerint, aztán ha olyan jó akkor biztos mások is követik majd a példájukat.