[HÍREK] Ukrajnai fegyveres konfliktus

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 401
14 186
113
Nem tisztem eldönteni, hogy mely hír "igaz" vagy "hamis".
Ezt döntsétek el ti.
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Az a pofátlanság, hogy leleplezem ezeket hamis anyagokat? Szerintem meg az, hogy berakják az ilyet.
Az osszes kep eredetije mar korabban be volt ide linkelve es egyiket sem te mutattad be. Ciki!
Siman asszisztalsz a karpataljai magyarok jogainak elvetelehez es az ukran nep agymosasahoz, pusztan csak azert mert ezzel is keresztbe tehetsz az oroszoknak. Szegyen!
 
T

Törölt tag 1526

Guest
Leleplezed? Ahaaa, ertem mar. Szoval ez nalad nem csak munka, hanem rendesen hiszed, hogy kuldetesed is van es te vagy a nagy leleplezo. Gratulalok.
Se nem munka, se nem küldetés. Az ilyen hamisítványok google-el egy perc alatt szórakozva leleplezhetőek. Van aki azzal szórakozik, hogy hamis képeket terjeszt, van aki azzal, hogy leleplezi őket.
 

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
Az a pofátlanság, hogy leleplezem ezeket hamis anyagokat? Szerintem meg az, hogy berakják az ilyet.
Akkor azt idéztem volna. (Az utolsó kép gyanúsan valódi, de akkor sincs súlya, meg akkor sem ha rajzolt.)
Azt az admint emlegeted elég tenyérbe mászó módon aki egy az egyben megmondta, hogy ő is ukrán kormány hivatalból kommentelő emberének tart.
Nagyon nyeregben érzed magad, de erre annyit tudok mondani, hogy ha felbomlik a status quo, az neked lesz rosszabb. Megvan miért?
 
T

Törölt tag 1526

Guest
Most kezdjek el én is orosz nácikról képeket betenni? 30 700 000 találat van a "russian nazi" kifejezésre, van miből csemegézni. Kezdjünk el versenyezni, hogy ki tud betenni több nácizós képet és videót? Van értelme?
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
Inkább arra adhatnál választ, hogy nem szorul össze a gyomrod, amikor valaki ilyen választ ad egy orosz lánynak, mint ami 4:35-től olvasható?

 
  • Tetszik
Reactions: szegcsab

koppany

Well-Known Member
2010. július 16.
1 630
8 431
113
Az a pofátlanság, hogy leleplezem ezeket hamis anyagokat? Szerintem meg az, hogy berakják az ilyet.

Azért elég jól lépést tudsz tartani az oroszokkal dezinformáció terén, na persze úgy könnyű ha egy komplett apparátus van mögötted. Nem gondolnám hogy ki kellene téged tiltani innen, jó látni hogy ennyire vagytok képesek nem többre.
 
T

Törölt tag 1526

Guest
Inkább arra adhatnál választ, hogy nem szorul össze a gyomrod, amikor valaki ilyen választ ad egy orosz lánynak, mint ami 4:35-től olvasható?

Nekem összeszorul a gyomrom az ukrán és az orosz náciktól is. Neked is összeszorul a gyomrod az orosz náciktól is, vagy neked csak az ukrán náciktól?
És mi a helyzet a magyar nácikkal, hozzájuk hogy áll a gyomrod?
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
Ezek a képek hamisítványok. Már megint a hazug orosz propaganda hamisítványait mutogatjátok és még ti vagytok mellé felháborodva. Hülyét csinálnak belőletek az álhír gyárosok dilettáns photoshop hamisítói.

Senki nem tett USA zászlót a náci zászló mellé, ez a kép hamisított.
W76jsHwYkCk.jpg

Ez az eredeti.
1.11.jpg

Ez a kép szintén hamisítvány. 2048x1536 a legnagyobb elérhető felbontás de még az is olyan minőségű mint egy rossz webkamera képe. Nincs olyan fényképező ami ilyen felbontás mellett ilyen rossz minőségű képet csinál, ennek a minősége szándékosan lett lerontva, hogy elmossa a photoshop beavatkozás nyomait. Ezek a nácik valami bűzös pincében szalutálnak, de a háttér le lett cserélve valami kormányhivatalra.
IMG_6915.PNG

Ha az előző kép azt sugallta, hogy az USA a nácik mellett áll akkor ez azt, hogy nem csak a koszos pinyókban bandáznak az ukrán nácik, hanem az egész kormány, sőt az egész ukrán nép náci. Valójában azok is nácik akik ezeket az uszító hamisítványokat gyártják és terjesztik.

A harmadik kép szerintem szintén hamisítvány. Kizárólag .ru és .su és most már nektek köszönhetően .hu oldalakon található meg. Semmi infó róla, hogy ez hol van és mikor készült. Photoshoppal egy perc alatt összerakható.
lager_smerti_0.jpg

Azok akik ezt a vérbeli göbbelszi propagandát gyártják és terjesztik azok szerintem legalább akkora nácik mint akik a képen vannak és én mindkét társaságtól elhatárolódom.
Persze, minden hamisítvány meg photoshop, az is mikor a Jobb Szektor fegyveresen volt ott az ukrán parlamentben, meg az is amikor a hős ukrán pilóta a térfigyelő kamerák "szeme láttára" Szu-25-ről B-8 rakétákkal végiglőtte egy város főterét (halottak, sebesültek), meg a terroristák helyett az ukránok maguk alkalmazva a terrort elfoglalták a fél Donbasszt. Kezdetben Szlavjanszk-nál és Kramatorszk-nál folytak a harcok, most meg ezek mélyen az ukránok által megszállt területen vannak, akkor ki is támadott meg kiket és ki foglalt el területeket a másik oldaltól?!! Hogy az Ogyesszai tömegvérengzésről már ne is feledkezzünk el!! Ezeket akarod te az EU-ba bevezetni, és még te beszélsz a göbbels-i propagandáról?!!