[HÍREK] Ukrajnai fegyveres konfliktus

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
28 887
65 715
113
A Javelinnek eléggé érzékelhető hatása van, főleg a tankban ülők számára és ha Ukrajna beszerez néhány száz Javelint az nem a szaki tankosok morálját fogja javítani.

A Pentagon 50 millió dollár értékben javasol Javelin-segélyt, az olyan 200 darab lehet. Első körben.
http://www.nbcnews.com/news/us-news/pentagon-asks-white-house-give-lethal-weapons-ukraine-n789466
Minek nekik Jawelin, azzal is csak egymást lőnék meg eladnák a piacon.

http://www.origo.hu/nagyvilag/20170804-ujabb-halalos-hadgyakorlat.html
 
  • Tetszik
Reactions: lgabo
T

Törölt tag 1526

Guest
Soha nem írtam olyant, hogy a donbasszi probléma MEGOLDÁSA rám tartozna, ne rágalmazz ilyesmivel!! Azt viszont igenis írtam, hogy ezt az ott élőknek kellene eldönteni népszavazás formájában, hogy kihez akarnak tartozni. Viszont téged se lehet azzal rágalmazni, hogy az önrendelkezést támogatnád, csak azt dicsőíted hogy majd mások máshol tárgyalnak róla, meg majd eldöntik "diplomáciailag", aztán ezrek halnak bele a "bölcsességükbe, demokráciájukba" és az önrendelkezés megtagadásába. Aztán "sajnálkozol", hogy ez hogy lehet...
A két tetves politikus meg persze hogy látja értelmét a dumának, hiszen ezért kapják a fizetésüket, nem is keveset!! Te meg ezt dicsőíted.... hogy miért azt te tudod....
Ez a te vesszőparipád amit több százszor leírtál már és valószínűleg még több százszor le is fogsz. Te nem unod még, hogy állandóan ugyanazt a dogot írod le újra és újra?

És amikor az önrendelkezésről prédikálsz nem gondolsz bele, hogy több százszor leírtad már ezt az önrendelkezős dolgot Ukrajna kapcsán, de még soha egyetlen egyszer sem írtad le ugyanezt a többi posztszovjet állam kapcsán? A 15 államból csak egyedül Ukrajnában kellett volna megkérdezni mindenkit, hogy ki akar-e válni? Miért nem papolsz arról, hogy Oroszországban miért nem volt ilyen önrendelkezés?

Amíg csak és kizárólag Ukrajna kapcsán ismételgeted ezt mint egy papagáj addig ez nem más mint papolás. Szarsz te a posztszovjet államok lakóinak önrendelkezésére, csak Ukrajnát akarod felosztva látni és ezt ilyen álszent körítésbe csavarod.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
28 887
65 715
113
Az Azovosok 7 helyszínen 850 gyereknek tartanak katonai nevelőtábort. Az AP képriportja.
https://apimagesblog.com/blog/2017/8/4/children-in-war-torn-ukraine-learn-the-art-of-war
Néhány kép.
1501861612909

AP_17216382445925.jpg

AP_17216382247331.jpg

AP_17216382511824.jpg
Te jó ég, tuti azt kiabáltatják velük hogy Zig hejl.o_O
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 027
113
Ez a te vesszőparipád amit több százszor leírtál már és valószínűleg még több százszor le is fogsz. Te nem unod még, hogy állandóan ugyanazt a dogot írod le újra és újra?

És amikor az önrendelkezésről prédikálsz nem gondolsz bele, hogy több százszor leírtad már ezt az önrendelkezős dolgot Ukrajna kapcsán, de még soha egyetlen egyszer sem írtad le ugyanezt a többi posztszovjet állam kapcsán? A 15 államból csak egyedül Ukrajnában kellett volna megkérdezni mindenkit, hogy ki akar-e válni? Miért nem papolsz arról, hogy Oroszországban miért nem volt ilyen önrendelkezés?

Amíg csak és kizárólag Ukrajna kapcsán ismételgeted ezt mint egy papagáj addig ez nem más mint papolás. Szarsz te a posztszovjet államok lakóinak önrendelkezésére, csak Ukrajnát akarod felosztva látni és ezt ilyen álszent körítésbe csavarod.
1. Majd ha máshol is fegyveres felkelés tör ki Oroszországban a függetlenségért, akkor azokról is ugyanez lesz a véleményem, mint ahogy anno a csecsenekről is ez volt a véleményem. Viszont egyenlőre úgy tünik, az Oroszországban élő többi népnek jobb így mintha véres harcokat vívnának, akkor legyen így ha nekik ez a jobb, ezt hívják önrendelkezésnek!!
2. Ez egyébként sem érint bennünket, egyrészt messze van Oo. (szerencsére), nem tudok róla hogy magyarok élnének ott, másrészt viszont Ukrajna a szomszédunk, EU-tag szeretne lenni és többszázezer magyar él ott, ezért talán lehet róla véleményem. Még ha sokadszorra írom is le, te viszont se a saját véleményedet nem írod le, se azt hogy az én véleményem miért nem jó, csak nekiállsz osztogatni hogy papolok meg papagáj vagyok. Ennyi az összes érved, mert szerintem ez kissé kevés?!! Annyira talán nem vagyok papagáj, hogy a saját véleményemet mondom, és nem azt dicsőítem hogy onnan távol élő politikusok hogyan döntenek mások életéről mások helyett "demokratikusan"!!
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
28 887
65 715
113
Miről kéne beszámolnia a sajtónak? Arról, hogy gioo összeguglizott 2-3-4 éves vegyes képeket ukrán nácikról? Ebben mi a hír? Azért csinálja mert ő maga is uszító náci, aki az ukrán nácik képeit véres kardként hordozza, hogy ezzel az orosz nácikat igazolja.

Ugyanezt a debil uszítást meg lehetne csinálni fordítva, beírhatnám a gugliba, hogy "russian nazi" és kidobna ezer képet, ezeket hármas csoportba rendezve minden nap tudnék az orosz topikba 3 orosz nácis képet rakni.

Megtehetném, de nem fogom ezt tenni, mert ezzel gioo szintjére süllyednék és én nem vagyok uszító náci mint ő.
A világban csak maradék ukrajnában legális és még ráadásul nyíltan felfegyverkezett, kvázi államalkotó erő az újjáélesztett náci zászlóaljak,pártok,szervezetek,újságok,politikusok,stb...
 
  • Tetszik
Reactions: lgabo

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 466
17 838
113
Lavrov látja az értelmét a tárgyalásnak és Tillerson is. Emelt és Plushunt pedig már megint kihagyják a döntésből, pedig ők tudják a frankót, hogy nincs semmi értelme :oops:

Abból kiindulva, hogy már hányszor volt tűzszüneti egyezmény ( meg minszki és normandiai négyek találkozó) és eddig mindegyiket rendre megszegték ennek sem adok sok esélyt. Egyébként meg engedtessék már meg, hogy a magánvéleményemet elmondjam.
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 064
23 140
113
Miről kéne beszámolnia a sajtónak? Arról, hogy gioo összeguglizott 2-3-4 éves vegyes képeket ukrán nácikról? Ebben mi a hír? Azért csinálja mert ő maga is uszító náci, aki az ukrán nácik képeit véres kardként hordozza, hogy ezzel az orosz nácikat igazolja.
https://apimagesblog.com/blog/2017/8/4/children-in-war-torn-ukraine-learn-the-art-of-war
Nekem ez nem tunik olyan regi cikknek. :oops:
A helyes megfogalmazas az lenne, hogy 2-3-4 evig hallgatott rola a sajto. Te is csak probalod letagadni, de ez megint nem jott ossze. Ciki! :)
 
T

Törölt tag 1526

Guest
Te jó ég, tuti azt kiabáltatják velük hogy Zig hejl.o_O
Velük vajon mit kiabáltatnak? Ők az ő sorstársaik a másik oldalon. Ők az orosz nácik gyerekkatonái:
DFfCdjbXUAQLYjx.jpg

DFfCpq7XsAAaq7u.jpg

DFfCquwWAAAJ81v.jpg

DFfCsKhXkAAWn9a.jpg

Én ellene vagyok a gyerekek militarizálásának, úgyhogy nem fogom védeni ezt a gyakorlatot egyik oldalon sem. De azok akik jóízűen náciznak az ukrán gyerekek miatt azok legyenek következetesek és nácizzanak az orosz gyerekek miatt is.

Vagy itt megint csak az uszításról van szó? Arról, hogy egyesek az ukrán gyerektábor képeit felhasználják arra, hogy nácizhassanak és az ukránok ellen uszíthassanak, de ugyanezek nem náciznak és nem uszítanak akkor ha az oroszok csinálnak ugyanezt?
 
  • Tetszik
Reactions: camee

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
28 887
65 715
113
"Aki oroszországban él, tanuljon meg oroszul, "


A sok marha undermenccccs!! Bezzeg az árja ruszkik, kik a fényt hoznák el nekik, istenem, milyen gyönyör járná már át az árnyékos ukrajnát, ha végre a szentséges putyin bevonulna és mannával a mennyekbe repítené őket (ezt akarod végre leírni, nem? Csak nyugodtan, tedd meg, élvezz el végre :D:D)

(és belinkel egy habony féle propaganda cég linkjét, ahonnan az összes értelmes ember lelépett, mert nem akartak kormányproagandát tolni :D)
Tehát akkor nem igaz az Origós cikk? Igazából nem tudom mi köze ennek a cikknek a magyar kormány propagandához. o_O

Adhatnak bármilyen anti tank fegyvert, Szíriában is osztogattak TOW-okat közvetítőkön keresztül aztán annyi eredményt hozott csak hogy még kisebb lett a zöld színű terület. Semmit sem befolyásolt.
 
  • Tetszik
Reactions: lgabo

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 027
113
Ez a te vesszőparipád amit több százszor leírtál már és valószínűleg még több százszor le is fogsz. Te nem unod még, hogy állandóan ugyanazt a dogot írod le újra és újra?
Egyébként meg ha statisztikát csinálsz a hozzászólásaimról, akkor kérlek sorold már azt a "több száz" alkalmat!
De ha ez nem megy (mégse jön össze esetleg még 10 se...), akkor érvekkel is lehet vitatkozni, hogy szerinted miért is nem jó megoldás az önrendelkezés, a népszavazás. Már ha vannak ellene érveid. Mert az nem elfogadható érv, hogy máshol se/nem mindenütt csinálják így, meg az se, hogy nem lehet megcsinálni - addig amíg meg se próbálták ott megcsinálni!!
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
28 887
65 715
113
Velük vajon mit kiabáltatnak? Ők az ő sorstársaik a másik oldalon. Ők az orosz nácik gyerekkatonái:
DFfCdjbXUAQLYjx.jpg

DFfCpq7XsAAaq7u.jpg

DFfCquwWAAAJ81v.jpg

DFfCsKhXkAAWn9a.jpg

Én ellene vagyok a gyerekek militarizálásának, úgyhogy nem fogom védeni ezt a gyakorlatot egyik oldalon sem. De azok akik jóízűen náciznak az ukrán gyerekek miatt azok legyenek következetesek és nácizzanak az orosz gyerekek miatt is.

Vagy itt megint csak az uszításról van szó? Arról, hogy egyesek az ukrán gyerektábor képeit felhasználják arra, hogy nácizhassanak és az ukránok ellen uszíthassanak, de ugyanezek nem náciznak és nem uszítanak akkor ha az oroszok csinálnak ugyanezt?
Nem látok SS rúnákat. De ha szerinted az idei ukrán gyerektáborokban (ahogy a 2-3-4 évvel korábbiakban is) teljesen normális hogy az Azov meg a többi gyülevész szabadcsapat ideológiailag befolyásol 7-12 éves gyerekeket az elég sok mindent elmond a gondolkodásodról, értékrendedről. Egy oldalon álni ezekkel, annyit tesz hogy segíted a náci eszmék terjedését akarva ,akaratlan. Kíváncsi vagyok jövőre is tartanak-e gyerekeknek nácitábort az EU felé vezető demokratikus úton az ukrán hatalom patronálásával.
Mondom, az ismert világegyetemben egyedül Ukrajnában mászkálhatnak fegyveres náci hordák az utcákon és a parlamentben-.
 

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
7 390
23 187
113
"Aki oroszországban él, tanuljon meg oroszul, "


A sok marha undermenccccs!! Bezzeg az árja ruszkik, kik a fényt hoznák el nekik, istenem, milyen gyönyör járná már át az árnyékos ukrajnát, ha végre a szentséges putyin bevonulna és mannával a mennyekbe repítené őket (ezt akarod végre leírni, nem? Csak nyugodtan, tedd meg, élvezz el végre :D:D)

(és belinkel egy habony féle propaganda cég linkjét, ahonnan az összes értelmes ember lelépett, mert nem akartak kormányproagandát tolni :D)


Csak a kedvedért :

https://www.unian.ua/incidents/2066...yskova-prokuratura-vidkrila-provadjennya.html

Ez a hivatalos ukrán állami hírügynökség.
 
T

Törölt tag 1526

Guest
Nem látok SS rúnákat. De ha szerinted az idei ukrán gyerektáborokban (ahogy a 2-3-4 évvel korábbiakban is) teljesen normális hogy az Azov meg a többi gyülevész szabadcsapat ideológiailag befolyásol 7-12 éves gyerekeket az elég sok mindent elmond a gondolkodásodról, értékrendedről. Egy oldalon álni ezekkel, annyit tesz hogy segíted a náci eszmék terjedését akarva ,akaratlan. Kíváncsi vagyok jövőre is tartanak-e gyerekeknek nácitábort az EU felé vezető demokratikus úton az ukrán hatalom patronálásával.
Ne add a számba, hogy szerintem normális, mert én azt mondtam, hogy egyik oldalon sem támogatom ezt. De ha te szörnyülködsz az ukrán gyerektábor láttán akkor lássam, hogy szörnyülködsz az orosz gyerektábor láttán is. Különben a szörnyülködésed csak áltatás és valójában ez csak egy ürügy neked amivel az ukránok ellen uszíthatsz, és ha ugyanilyen gyerektábort látsz az orosz oldalon akkor nem kezdesz el szörnyülködni és uszítani.

Mert eljutottunk oda, hogy mára a nácikból lettek a legnagyobb nácizók, akik állandóan megtalálják a nácis képeket és terjesztik őket meg forgatják a szemüket, miközben maguk is ugyanolyan nácik mint ők.

Mondom, az ismert világegyetemben egyedül Ukrajnában mászkálhatnak fegyveres náci hordák az utcákon és a parlamentben-.
Akkor ez olyan lesz neked mintha egy másik világegyetemben lenne, pedig ezek ebben a világban vonuló orosz náci hordák:
https://www.google.hu/search?q=russ...VBbVAKHV-pAl4Q7AkIMA&biw=1148&bih=967#imgrc=_
 
  • Tetszik
Reactions: camee
T

Törölt tag 1526

Guest
1. Majd ha máshol is fegyveres felkelés tör ki Oroszországban a függetlenségért, akkor azokról is ugyanez lesz a véleményem, mint ahogy anno a csecsenekről is ez volt a véleményem. Viszont egyenlőre úgy tünik, az Oroszországban élő többi népnek jobb így mintha véres harcokat vívnának, akkor legyen így ha nekik ez a jobb, ezt hívják önrendelkezésnek!!
2. Ez egyébként sem érint bennünket, egyrészt messze van Oo. (szerencsére), nem tudok róla hogy magyarok élnének ott, másrészt viszont Ukrajna a szomszédunk, EU-tag szeretne lenni és többszázezer magyar él ott, ezért talán lehet róla véleményem. Még ha sokadszorra írom is le, te viszont se a saját véleményedet nem írod le, se azt hogy az én véleményem miért nem jó, csak nekiállsz osztogatni hogy papolok meg papagáj vagyok. Ennyi az összes érved, mert szerintem ez kissé kevés?!! Annyira talán nem vagyok papagáj, hogy a saját véleményemet mondom, és nem azt dicsőítem hogy onnan távol élő politikusok hogyan döntenek mások életéről mások helyett "demokratikusan"!!
Szóval neked legalább egy háború kell ahhoz, hogy egy népet megillessen az önrendelkezés joga? Akkor el kéne kezdeni a krími tatárok felfegyverzését és háborút szítani ahhoz, hogy nekik is lehessen önrendelkezésük? És ha nem háborúznak akkor nem is érdemelnek önrendelkezést?

Addig be lesz tiltva a Medzslisz amíg elkezdenek háborúzni?? És ha elkezdenek háborúzni akkor megint deportálva lesznek???
 

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
7 390
23 187
113
Ez még az év elején jelent meg a HVG-ben, egy kis ukrán valóság :

"Vlagyimir Vlagyimirovics Porosenko – Kijevben sokan gúnyosan így hívják az államfőt, utalva arra, hogy a jelek szerint épp olyan illiberális hatalmat épít ki, mint ádáz moszkvai ellenfele, Vlagyimir Putyin. A miniszterelnök, a házelnök, de még a főügyész is Porosenko embere.

Az elődjeivel szemben kritikus sajtó nem feszegeti a jelenlegi elnök számára kínos ügyeket, például azt, hogy az ígéretét megszegve az ország vezetőjeként is megtartotta édesipari birodalmát, aminek Magyarországon a Bonbonetti a része. Kezes báránnyá váltak az oligarchák is, és az sem nagy baj, hogy Ukrajna keleti részén nincs béke.

Amíg ugyanis tart a válság, a háborús helyzetre lehet fogni a politikai és gazdasági bajokat, az ellenzéket pedig Moszkva-pártisággal lehet vádolni, ha hangoskodna."

http://tablet.hvg.hu/vilag/20170111_Illiberalissa_valik_Ukrajna_is

Tudom, tudom, kormánypárti orosz propagandát nyomó média,
Ja, nem, ez a hvg..... :)
 
  • Tetszik
Reactions: lgabo and zeal

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 027
113
Szóval neked legalább egy háború kell ahhoz, hogy egy népet megillessen az önrendelkezés joga? Akkor el kéne kezdeni a krími tatárok felfegyverzését és háborút szítani ahhoz, hogy nekik is lehessen önrendelkezésük? És ha nem háborúznak akkor nem is érdemelnek önrendelkezést?

Addig be lesz tiltva a Medzslisz amíg elkezdenek háborúzni?? És ha elkezdenek háborúzni akkor megint deportálva lesznek???
Mennyivel jobb az olyan ország, ahol még a háború is kevés ahhoz, hogy megadják az egyes területeken többségben élő kisebbségeknek az önrendelkezés jogát?!! Nem nekem kellett háború ahhoz hogy kiderüljön, az ukrajnai orosz kisebbségnek nem kell a kijevi "demokrácia" (vagy inkább annak a karikatúrája). Rendesebb országokban nem jut idáig a dolog, de pl. a krími tatárok is érdeklődhetnének, hogy mennek a dolgok máshol, ahol szintén tatárok élnek Oroszországban. Talán hallottál már Kazany-ról, az ottani tatárok lehet hogy másképp viselkednek és onnan nem hallani hogy nagyon üldöznék őket. Én nem tudom, miért szeretik jobban az orosz hatóságok a tatárföldi tatárokat mint a krími tatárokat (a magyar sajtó nemigen tájékoztat erről), de a krímiek talán olyanokat csinálnak, amit máshol sem tolerálnának a hatóságok.
 
  • Tetszik
Reactions: lgabo
T

Törölt tag 1526

Guest
Mennyivel jobb az olyan ország, ahol még a háború is kevés ahhoz, hogy megadják az egyes területeken többségben élő kisebbségeknek az önrendelkezés jogát?!! Nem nekem kellett háború ahhoz hogy kiderüljön, az ukrajnai orosz kisebbségnek nem kell a kijevi "demokrácia" (vagy inkább annak a karikatúrája). Rendesebb országokban nem jut idáig a dolog, de pl. a krími tatárok is érdeklődhetnének, hogy mennek a dolgok máshol, ahol szintén tatárok élnek Oroszországban. Talán hallottál már Kazany-ról, az ottani tatárok lehet hogy másképp viselkednek és onnan nem hallani hogy nagyon üldöznék őket. Én nem tudom, miért szeretik jobban az orosz hatóságok a tatárföldi tatárokat mint a krími tatárokat (a magyar sajtó nemigen tájékoztat erről), de a krímiek talán olyanokat csinálnak, amit máshol sem tolerálnának a hatóságok.
Ukrajnában még tolerálták a hatóságok a krími tatárok önrendelkezését amit a Medzsliszben nyilvánítottak ki, de az orosz megszállás csorbította a szabadságukat és önrendelkezésüket, nem csoda ha úgy érzik még Ukrajnában is jobb volt.
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 027
113
Én ellene vagyok a náci uszításnak de azért szeretem a HTKA-t mert olyan toleráns és szabadelvű, hogy még a putyinista moszkovita náci kommandót is megtűri itt amíg nem kezdenek már tényleg kriminális uszításba.

Most magadra gondoltál vagy valaki másokra, kéretik megnevezni a "PUTYINISTA MOSZKOVITA NÁCI KOMMANDÓ" tagjait!! :eek: :mad:
 
  • Tetszik
Reactions: lgabo