[HÍREK] Ukrajnai fegyveres konfliktus

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

T

Törölt tag 1526

Guest
Ez most mit bizonyít?Nagyobb a kép,és?Lehet a Szírek kamu hírt adtak,és?4 ével újabb a terrorista útlevele,lehet már más formátum,na bumm.Már az önmagában gáz,hogy senki meg sem kérdőjelezi,hogy egyáltalán lehetséges,hogy ukrán útlevéle van egy dzsihadistának.
Ettől a 2 másik két-a guglin 2 máspdperc alatt megtalálható-útlevél képtől még simán kinézem a cia ukrán kirendeltségéből,hogy eladnak icbm technikát a daginak,vagy fegyvert exportálnak a dzsihadistáknak,vagy útlevelet adnak nekik,ezen nem változtat ez a 2 kép.
Ismétlem,nem az ukrán átlagember a hibás,a korrupt politikusok,akik egy tál lencséért dobják oda az országot bárkinek,aki fizet.
Ha meg tényleg hamisítvány,az sem a te érdemed,ne dübörögj itt,volt már elég esti meséd.
Nem az orosz átlagember a hibás, hanem a korrupt orosz politikusok és Putyin velejéig romlott hazug rezsimje ami megállás nélkül önti a hamisított anyagokat és álhíreket. És nem csak ők a hibásak hanem ti is, akik önként terjesztitek az orosz propaganda hazugságait, ti is részei vagytok a dezinformáló gépezetnek ami álhírekkel és hamisítványokkal önti el netet, ti is aktívan részt vesztek a hazugságok terjesztésében.

Ti vagytok az ideális célközönsége az orosz propaganda hamisító mestereinek, mert bármit feltétel nélkül elhisztek nekik (annak ellenére is, hogy százszor és százszor lebuktak már a hamisítványaikkal), azt teszik elétek amit látni akartok és így bármilyen hazugságot elhisztek, utána pedig ti is beálltok fogaskeréknek a hazugsággyárba és terjesztitek, rombolva ezzel ennek a jobb sorsra érdemes oldalnak a hitelességét.

Lehet, hogy az ilyen bizonyítottan hamis anyagok megosztóit egy-két hét kitiltással kéne díjazni ezen az oldalon, akkor talán ti is elgondolkodnátok egy picit mielőtt azonnal idetesztek bármit amit az orosz propaganda oldalakon találtok!
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
47 998
82 252
113
Te terjeszted itt az orosz propaganda hamisított anyagait, azért hogy a HTKA-t is szennyezik ezek a hamisítványok te is felelsz, legalább a saját magad által ide betett álhírekért és hamisított anyagokért vállald a felelősséged.

Mögöttem sincs apparátus, annyi rossz ruszki álhírt és hamisított anyagot láttam már itt nektek köszönhetően, hogy már simán kiszagolom amikor egy újabbat látok.

Az én álhíreim pedig olyanok mint Columbo neje, mindenki róluk beszél (de főleg a lebuktatott álhír terjesztők kezdenek róla beszélni amikor lebukik egy újabb hamisított anyaguk), de még soha senki nem látta az én álhíreimet, hiába kérem hogy idézzék be őket, erre mindig csak hallgatás a válasz.

Nap mint nap leplezek le itt álhíreket és amikor valaki lebukik akkor elkezd beszélni az én állítólagos álhíreimről, de nem én terjesztem, én leleplezem az álhíreket és a tapasztalat azt mutatja, hogy a HTKA-t szennyező hamisított anyagok és álhírek mindig az orosz propagandából erednek!

Megszólalt az ukrán elnyomó rezsim egyik legfőbb külföldi propagandistája. Rengeteg hamis hír terjesztéséért voltál már rajtakapva. Csak néhányat említsek: Orosz csapatok Ukrajnában nyáron téli képpel illusztrálva, a tatárok nem tanulhatnak az anyanyelvükön a Krímen....stb
 
T

Törölt tag 1526

Guest
Megszólalt az ukrán elnyomó rezsim egyik legfőbb külföldi propagandistája. Rengeteg hamis hír terjesztéséért voltál már rajtakapva. Csak néhányat említsek: Orosz csapatok Ukrajnában nyáron téli képpel illusztrálva, a tatárok nem tanulhatnak az anyanyelvükön a Krímen....stb
Megszólalt az orosz elnyomó rezsim egyik legfőbb külföldi propagandistája, aki épp a napokban bukott le a hamisított videójával, de még neki áll feljebb.

A Krímen az orosz megszállás óta jelentősen csökkent a tatár nyelvű osztályok száma, az ukrán nyelvű osztályokat pedig teljesen betiltotta a náci Putyin-rezsim, ez nem álhír, mindez benne van az ENSZ jelentésben.

Az Ukrajnában lévő orosz csapatokról pedig vannak téli képek is, nyári képek is, mindegyik ugyanazt bizonyítja, hogy már megint a Putyim-rezsim hazudik amikor azt állítja hamisan, hogy nincsenek ott katonái.
 
T

Törölt tag 1526

Guest
Kép ide vagy oda, a név magáért beszél, szóval csak egy újabb hazugságra futotta tőle. :D A NOTAM-sztori óta pontosan tudható, hogy mennyire lehet neki hinni. :D:D:D:D
Miközben én nap mint nap buktatom le az újabb és újabb álhíreket, hamisított videókat és képeket, ti csak ezt az egy nyamvadt NOTAM sztorit tudjátok ismételgetni csak.

Ráadásul az sem álhír volt, én egy rendes valós hírt tettem be amit félreolvastam és rosszul írtam, de nem hamisított anyag volt, hanem egy valós hír rossz fordítása. Ez volt vagy két éve, azóta akárhányszor lebuktatok egy álhírt vagy hamis anyagot ezt szeditek elő, mintha ez kibúvó lenne a kamu anyagaitokhoz.
 
  • Tetszik
Reactions: ruszkik.haza

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
47 998
82 252
113
A Krímen az orosz megszállás óta jelentősen csökkent a tatár nyelvű osztályok száma, az ukrán nyelvű osztályokat pedig teljesen betiltotta a náci Putyin-rezsim, ez nem álhír, mindez benne van az ENSZ jelentésben.

Épp ez az, hogy ENSZ jelentést propagáltad holott egyetlen egy ENSZ képviselő/megbízott sem volt a Krímen.Azt állítottad, hogy a krími tatárok és az ukránok nem tanulhatnak az anyanyelvükön mert betiltották nekik.
Ez egy nagy hazugság amit terjesztettél-egy a sok száz közül.
 
  • Tetszik
Reactions: antigonosz

karpatalja

Well-Known Member
2015. március 10.
3 323
3 315
113
Szia uli.
Nem is gondoltam, h mar ukran utlevel szakerto is lettel. ;) Gyorsan megkerdeztem 1 hataror ismerosom, h az alapjan vizsgaljak e az utlevelek eredetiseget, amit te leirtal. El kel, h szomoritsalak. De nem.
Amugy meg nem is ertelek amit irtal a vonalakrol, mintarkrol es Odesszarol.
view.php
 
T

Törölt tag 1526

Guest
Épp ez az, hogy ENSZ jelentést propagáltad holott egyetlen egy ENSZ képviselő/megbízott sem volt a Krímen.Azt állítottad, hogy a krími tatárok és az ukránok nem tanulhatnak az anyanyelvükön mert betiltották nekik.
Ez egy nagy hazugság amit terjesztettél-egy a sok száz közül.
Volt egy ENSZ jelentés ami azt állította, hogy a Krímen az orosz megszállás óta az ukrán nyelvű osztályokat teljesen betiltották, a tatár nyelvű osztályok száma pedig csökkent. Ezt a Nemzetközi Bíróság is elismerte és arra kérte Oroszországot, hogy változtasson ezen.

Én betettem ide az ENSZ jelentést is és a Nemzetközi Bíróság határozatát is. Ezt tettem én. Egy ENSZ és egy ICC dokumentumot tettem ide. Ez nem álhír terjesztés, mint a te hamisított videód vagy kacsacsor hamisított fotója.
 
  • Tetszik
Reactions: panoz
T

Törölt tag 1526

Guest
LOL! Egy másik hamisított útlevéllel próbálod igazolni az előző hamisított útlevelet.

Ezt a képet a hamisított ukrán útlevelek listájáról szedted :) Ilyenekkel dolgoznak a neten felszedhető menyasszonyok :D Ezen is egy rosszul beillesztett kép látható.
http://green-ukraine.com/gallery-fake-ukrainian-passports

A hivatalos útlevél mintát kell nézni. Azon látszik, hogy a kép bal oldali határa Odessza vonalában van. A hölgy hamis útlevelén csak picit lóg tovább, az "ukrán Abu Hamza" hamisított útlevelén nem csak Odesszán lóg túl, hanem csak a teljes Ukrajna képen.
 
  • Tetszik
Reactions: Lapua

stendre

Active Member
2014. december 4.
409
198
43
Szia uli.
Nem is gondoltam, h mar ukran utlevel szakerto is lettel. ;) Gyorsan megkerdeztem 1 hataror ismerosom, h az alapjan vizsgaljak e az utlevelek eredetiseget, amit te leirtal. El kel, h szomoritsalak. De nem.
Amugy meg nem is ertelek amit irtal a vonalakrol, mintarkrol es Odesszarol.
view.php
A lényeg, hogy az útlevél gyártása virágzik. Igazi vagy hamis mindegy. Szabaddá válhat az út az EU felé.
Csak érdekesség képen, mekkora üzlet, ha a lebuktatására is külön rászerveznek.
http://ukrainian-passport.com/
Lehet nézelődni.
 

panoz

Well-Known Member
2011. szeptember 3.
1 464
142
63
LOL! Egy másik hamisított útlevéllel próbálod igazolni az előző hamisított útlevelet.

Ezt a képet a hamisított ukrán útlevelek listájáról szedted :) Ilyenekkel dolgoznak a neten felszedhető menyasszonyok :D Ezen is egy rosszul beillesztett kép látható.
http://green-ukraine.com/gallery-fake-ukrainian-passports

A hivatalos útlevél mintát kell nézni. Azon látszik, hogy a kép bal oldali határa Odessza vonalában van. A hölgy hamis útlevelén csak picit lóg tovább, az "ukrán Abu Hamza" hamisított útlevelén nem csak Odesszán lóg túl, hanem csak a teljes Ukrajna képen.
Láttam már ukrán útlevelet, az kék színű. Ez miért nem az?
 
T

Törölt tag 1526

Guest
Az biztos, hogy az "Abu Hamzás" útlevél hamis. A kép vonala ferde a záróvonalhoz képest, igazi útlevélen ez nem lehetséges csak photoshoppolt képen. A kép bal széle nem csak Odesszán, nem csak a teljes Ukrajna képen, de teljesen az útlevél legszéléig kiér, egy valódi dokumentumon ez nem lehetséges.

Ez egy photoshoppolt hamisítvány, ami azt üzeni az agymosásra hajlamos orosz propaganda fogyasztóknak, hogy lám az ukránok és a dzsihádisták egy és ugyanaz.

Korábban is láttunk már ilyet, akkor egy "Azovos" pózolt egy "ISIS-es" katonával, arról is kiderült, hogy mindkettő orosz volt és Donyeckben készítették az "ukránok és dzsihádisták" címkéjű hamis anyagokat.
 
  • Tetszik
Reactions: panoz
T

Törölt tag 1526

Guest
Na szoval.
Szallas OK. Az Ornagy haver es sok az ivaszat kint :D
5xl1rdzq3mwyr45zuayb.jpg

mpajnavnkkiccr5kl3b3.jpg

ouofrs8zy2f3unm7b0gx.jpg
Ezek is kamuképek vagy ezek igaziak? Ha igaziak, a kollégád épp most várja a 3-5 éves büntetését a Szekszárdi Törvényszéken emiatt.

Szóval a sejtető sunnyogásaid helyett beszélj végre egyenesen. Te vagy ezeken a képeken? Részt vettél a kelet-ukrajnai háborúban? Ezt bizonyítják ezek a képek? Tudod-e, hogy Magyarországon ez bűncselekménynek számít és börtönbe juthatsz emiatt, ha magyar vagy egyáltalán. Ha ukrajnai vagy akkor pedig nem 3-5 évet kaphatsz ezért hanem 20-30-at is.

Szóval ezek a te képeid és azt bizonyítják, hogy részt vettél a fegyveres felkelésben, vagy csak egy propagandista vagy aki ilyen valahonnan összeszedett képekkel dicsőíti a háborút és toboroz másokat ebbe a jó buliba?
 
  • Tetszik
Reactions: panoz

stendre

Active Member
2014. december 4.
409
198
43
Az biztos, hogy az "Abu Hamzás" útlevél hamis. A kép vonala ferde a záróvonalhoz képest, igazi útlevélen ez nem lehetséges csak photoshoppolt képen. A kép bal széle nem csak Odesszán, nem csak a teljes Ukrajna képen, de teljesen az útlevél legszéléig kiér, egy valódi dokumentumon ez nem lehetséges.

Ez egy photoshoppolt hamisítvány, ami azt üzeni az agymosásra hajlamos orosz propaganda fogyasztóknak, hogy lám az ukránok és a dzsihádisták egy és ugyanaz.

Korábban is láttunk már ilyet, akkor egy "Azovos" pózolt egy "ISIS-es" katonával, arról is kiderült, hogy mindkettő orosz volt és Donyeckben készítették az "ukránok és dzsihádisták" címkéjű hamis anyagokat.
Mindenkit megnyugtatna, hogy ha itt megvizsgáltatnád.
http://ukrainian-passport.com/
Poénból elküldhetnéd a te két mintádat is, hmm,hmm.......
 

stendre

Active Member
2014. december 4.
409
198
43
Ezek is kamuképek vagy ezek igaziak? Ha igaziak, a kollégád épp most várja a 3-5 éves büntetését a Szekszárdi Törvényszéken emiatt.

Szóval a sejtető sunnyogásaid helyett beszélj végre egyenesen. Te vagy ezeken a képeken? Részt vettél a kelet-ukrajnai háborúban? Ezt bizonyítják ezek a képek? Tudod-e, hogy Magyarországon ez bűncselekménynek számít és börtönbe juthatsz emiatt, ha magyar vagy egyáltalán. Ha ukrajnai vagy akkor pedig nem 3-5 évet kaphatsz ezért hanem 20-30-at is.

Szóval ezek a te képeid és azt bizonyítják, hogy részt vettél a fegyveres felkelésben, vagy csak egy propagandista vagy aki ilyen valahonnan összeszedett képekkel dicsőíti a háborút és toboroz másokat ebbe a jó buliba?
Mi közöd van hozzá? Ha nem magyar állampolgár, te verheted magad szekszárdiakkal....