[HÍREK] Ukrajnai fegyveres konfliktus

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

T

Törölt tag 1526

Guest
Mindenkit megnyugtatna, hogy ha itt megvizsgáltatnád.
http://ukrainian-passport.com/
Poénból elküldhetnéd a te két mintádat is, hmm,hmm.......
Az én mintám a hivatalos mintapéldány. Ebből látszik, hogy az Abu Hamzás photoshoppolt képen Abu Hamza még az útlevél fizikai határán is túlnyúlik és lehetetlen, hogy az igaz kép legyen...
Ukrainian_passport_for_travel_abroad.jpg
 

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
Ezek is kamuképek vagy ezek igaziak? Ha igaziak, a kollégád épp most várja a 3-5 éves büntetését a Szekszárdi Törvényszéken emiatt.

Szóval a sejtető sunnyogásaid helyett beszélj végre egyenesen. Te vagy ezeken a képeken? Részt vettél a kelet-ukrajnai háborúban? Ezt bizonyítják ezek a képek? Tudod-e, hogy Magyarországon ez bűncselekménynek számít és börtönbe juthatsz emiatt, ha magyar vagy egyáltalán. Ha ukrajnai vagy akkor pedig nem 3-5 évet kaphatsz ezért hanem 20-30-at is.

Szóval ezek a te képeid és azt bizonyítják, hogy részt vettél a fegyveres felkelésben, vagy csak egy propagandista vagy aki ilyen valahonnan összeszedett képekkel dicsőíti a háborút és toboroz másokat ebbe a jó buliba?
Vannak közös képeim erdészekkel, erdőben. Akkor én most erdész lettem?
 
  • Tetszik
Reactions: antigonosz

panoz

Well-Known Member
2011. szeptember 3.
1 464
142
63
Meg Abu Hamza ukrán állampolgárnak mikor az amszterdami piacon szétlövi vele a seggedet.
La vagyok tiltva a belpolról, különben kifejteném miért ironikus tőled a letelepedési k. fényében ilyeneket elsütnöd. De mindegy, türelmes vagyok, sok évem van kivárni a változást.
 
T

Törölt tag 1526

Guest
Mi közöd van hozzá? Ha nem magyar állampolgár, te verheted magad szekszárdiakkal....
Közöm van hozzá, mert itt Magyarországon akinek bűncselekményről van tudomása és nem jelenti az maga is bűnt követ el.

Akár tényleg a kelet-ukrajnai militánsoknál van karpatalja, amit kétlek, akár csak egy propagandista patkány aki itt reklámozza a háborút és toboroz másokat ebbe a "remek szállásba és jó ivászatokba", ez mindenképp kriminális tevékenység és a tisztességes HTKA fórumozókból nem csinálhat cinkost ezekhez a sötét üzelmeihez.

Csinálják ezt a moszkovita zugoldalukon, de ne itt dicsőítsék azt ami Magyarország törvénye szerint bűncselekmény!
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Közöm van hozzá, mert itt Magyarországon akinek bűncselekményről van tudomása és nem jelenti az maga is bűnt követ el.

Akár tényleg a kelet-ukrajnai militánsoknál van karpatalja, amit kétlek, akár csak egy propagandista patkány aki itt reklámozza a háborút és toboroz másokat ebbe a "remek szállásba és jó ivászatokba", ez mindenképp kriminális tevékenység és a tisztességes HTKA fórumozókból nem csinálhat cinkost ezekhez a sötét üzelmeihez.

Csinálják ezt a moszkovita zugoldalukon, de ne itt dicsőítsék azt ami Magyarország törvénye szerint bűncselekmény!
Csak talalgatsz, igy pedig ez ragalmazas. Pápá, ulippo... :rolleyes:
 
  • Tetszik
Reactions: borisz

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 130
54 648
113
Közöm van hozzá, mert itt Magyarországon akinek bűncselekményről van tudomása és nem jelenti az maga is bűnt követ el.

Akár tényleg a kelet-ukrajnai militánsoknál van karpatalja, amit kétlek, akár csak egy propagandista patkány aki itt reklámozza a háborút és toboroz másokat ebbe a "remek szállásba és jó ivászatokba", ez mindenképp kriminális tevékenység és a tisztességes HTKA fórumozókból nem csinálhat cinkost ezekhez a sötét üzelmeihez.

Csinálják ezt a moszkovita zugoldalukon, de ne itt dicsőítsék azt ami Magyarország törvénye szerint bűncselekmény!


Már patkányozol?
Kiváncsian várom a T. moderátort.
:rolleyes:
 
T

Törölt tag 1526

Guest
Már patkányozol?
Kiváncsian várom a T. moderátort.
:rolleyes:
Én is várom a moderátort, mert szerintem a hamisított videóért és a hamisított képért is megérdemelnének pár hét szünetet az álhír terjesztők.
Akik meg bűncselekményeket reklámoznak és toboroznak azok szerintem végleges kitiltást érdemelnének.
 

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
Csak talalgatsz, igy pedig ez ragalmazas. Pápá, ulippo... :rolleyes:
Bezony, a törvény azt tiltaná, ha K. toborozna, de csak mutatott néhány képet ahol meglátogatott valakiket. Sem kiképzés, belépés, vagy egyéb vonatkozó tevékenység nem került szóba és nem állapítható meg. Ellenben ezért a mondatért ulippo-t perbe lehet fogni, és akkor névvel arccal vállalhatja :D
 
T

Törölt tag 1526

Guest
Bezony, a törvény azt tiltaná, ha K. toborozna, de csak mutatott néhány képet ahol meglátogatott valakiket. Sem kiképzés, belépés, vagy egyéb vonatkozó tevékenység nem került szóba és nem állapítható meg. Ellenben ezért a mondatért ulippo-t perbe lehet fogni, és akkor névvel arccal vállalhatja :D
Haha, pereljen be karpatalja, én nyugodtan jelenek meg bármelyik bíróságon, vajon ő is?
 
  • Tetszik
Reactions: Lapua
T

Törölt tag 1526

Guest
És egyébként hogyan is került oda, már ha tényleg ott van? Ha ott akkor Ukrajnában minimum illegális határátlépésért kell felelnie, mert aligha legális úton került oda, de mivel ilyen jóban van a militánsokkal valószínű még másért is felelnie kéne ott.

És Magyarországon is felelnie kéne mert ez amit művelnek bizony nagyon közel áll a tiltott toborzáshoz. Ilyen fórumos toborzáson fűzték be a tankos bácsi Deme Lajost is akit aztán hozzásegítettek, hogy tényleg el is kövesse a tiltott toborzásban foglalt bűncselekményeket.

Jó a buli, a szállás fasza, az őrmi haver, és sok a pia, így folyik a fórumos toborzás, aztán ha valakit ezzel befűznek akkor felveszik vele a kapcsolatot és segítenek neki megvalósítani azt, ami bizony itt nálunk bűncselekmény.

Majd az admin dönt ennek a gyakorlatnak a sorsáról, hogy elfogadható-e ha ez megy a HTKA-n.
 

lgabo

Well-Known Member
2015. március 18.
998
810
93
És egyébként hogyan is került oda, már ha tényleg ott van? Ha ott akkor Ukrajnában minimum illegális határátlépésért kell felelnie, mert aligha legális úton került oda, de mivel ilyen jóban van a militánsokkal valószínű még másért is felelnie kéne ott.

És Magyarországon is felelnie kéne mert ez amit művelnek bizony nagyon közel áll a tiltott toborzáshoz. Ilyen fórumos toborzáson fűzték be a tankos bácsi Deme Lajost is akit aztán hozzásegítettek, hogy tényleg el is kövesse a tiltott toborzásban foglalt bűncselekményeket.

Jó a buli, a szállás fasza, az őrmi haver, és sok a pia, így folyik a fórumos toborzás, aztán ha valakit ezzel befűznek akkor felveszik vele a kapcsolatot és segítenek neki megvalósítani azt, ami bizony itt nálunk bűncselekmény.

Majd az admin dönt ennek a gyakorlatnak a sorsáról, hogy elfogadható-e ha ez megy a HTKA-n.
:hadonaszos: térdcsapkodósszmájli :hadonaszos:
 
T

Törölt tag 1526

Guest
Pereskedes? LOL! Majd az admin dont a sorsodrol.... megint. :rolleyes:
Amit én tettem az az, hogy lelepleztem egy hamisított videót, aztán lelepleztem egy hamisított képet, aztán felhívtam a figyelmet arra, hogy tiltott toborzással kapcsolatos dolgok jelennek meg az oldalon.

Inkább azok sorsáról kell dönteni akik hamisított anyagokkal szennyezik az oldalt és bűncselekmény gyanús tevékenységet folytatnak.
 
  • Tetszik
Reactions: Lapua and panoz

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
És egyébként hogyan is került oda, már ha tényleg ott van? Ha ott akkor Ukrajnában minimum illegális határátlépésért kell felelnie, mert aligha legális úton került oda, de mivel ilyen jóban van a militánsokkal valószínű még másért is felelnie kéne ott.
Még a fronton is át lehet menni megszabott helyeken, egyeztetett időben, na ennyire nehéz oda bejutni.
Jóban lenni valakikkel még Ukrajnában sem törvényileg tiltott.
És Magyarországon is felelnie kéne mert ez amit művelnek bizony nagyon közel áll a tiltott toborzáshoz.
Olvasd el a törvényt, ez a közelében sincs.

Ilyen fórumos toborzáson fűzték be a tankos bácsi Deme Lajost is akit aztán hozzásegítettek, hogy tényleg el is kövesse a tiltott toborzásban foglalt bűncselekményeket.
:'D
Jó a buli,
a szállás fasza,
az őrmi haver,
és sok a pia
Ez valami rapszám elejének is jó lenne, de inkább maradj a rajzolásnál. Ha mondanál valamit azt pedig inkább táncold el. Köszi.
így folyik a fórumos toborzás, aztán ha valakit ezzel befűznek akkor felveszik vele a kapcsolatot és segítenek neki megvalósítani azt, ami bizony itt nálunk bűncselekmény.
Szépen ásod magad egyre mélyebbre, bűncselekmény előkészületével vádolsz valakit látatlanban.