[HÍREK] Ukrajnai fegyveres konfliktus

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

W

Wilson

Guest
Aki felvételt készítette min hajtott keresztül, amikor gázt adott? Csak nem az előtte lévő autó földön fekvő utasán?
Jó kérdés én is ezt próbálom megfejteni.....

Jó néhányszor megnéztem de szerintem nem ahogy kifordult szerintem elkerülte a szerencsétlent, szerintem vagy baloldalon elsodort egy oroszt vagy a kocsira kilőtt lövedékektől rázkodik a kocsi vagy a kettő együtt...
 
  • Tetszik
Reactions: Nagy Csaba

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 003
87 704
113
Az ukrán katonák kirángatják a kocsikból a katona koru embereket, ill a lengyel hátárnál mindet viszik vissza harcolni.
Szép. Nagyon nem stimmel valami ezzel a filmmel. Minek esik el a katona, miért nem sérül a szélvédő, stb. Meg ez a kigyorsítás! Na mindegy.

Nem én imádom az ukránokat, csak fakenek tűnik a videó.
 

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 429
33 709
113
Szar az utánpótlás, nagyok a távolságok.

Vannak civil benzinkutak onnan is lehet rekvirálni.

Elképzelem mondjuk egy képzeletbeli '80-as évekbeli európai harmadik vh-ban ugyanezt... akkor a szovjetek azzal számoltak, hogy szereznek majd benyát és kaját előretörés közben, csak lőszerellátás kell.
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Nem tudom, hogy volt e már, nem tudom, hogy hol és pontosan mikor készült. Talán ma volt Harkov térségében volt havazás. És az útjelző táblán is mint ha Harkov szerepelne, de nem 100%.
Russian 2S4 Tyulpan 240mm heavy mortars and 2S7M Malka 203mm heavy artillery pieces on the move in Belgorod reportedly today, February 26th. Z mark indicating they are heading into Ukraine. Along BM-27 Uragan MLRS with Z marked as well.

6g7e6mfrr5k81.jpg


7395x56rr5k81.jpg



 
G

Galthran

Guest
miért ne? ott a videó, durván visszautasítják az orosz hajó felszólítását, logikus hogy utána nem finomkodik a hajó parancsnoka

ha megadták magukat virítsanak valami felvételt ahogy kikászálódnak a romok alól vagy iylesmi
nah vissza nem megyek most 200 oldalt de láttam hogy erre vonatkozóan kikerült a netre néhány videó amiből tényleg kiderül hogy fogságba esett az ukrán őrség

ez így már korrekt!