[HÍREK] Ukrajnai fegyveres konfliktus

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 818
30 856
113
Nem torodni az alatvalokkal, hanem csak kihasznalni oket, az tenyleg olyan szimpatikus, keleti mentalitas....
Nyugaton sem törődnek csak kihasználják, az nem a másikkal törődés, hogy aggódsz a közvélemény visszhangjától és a következő választáson rád-nem-adott szavazatok számával.
 

gerimaster

Well-Known Member
2022. február 24.
701
8 484
93
Oroszország 2013-ban 16 hajóból álló LNG flottát rendelt Dél Koreától. A Daewoo építette a hajókat. Nem tudom most mi van ezzel az üzlettel...
Folyamatosan úton vannak világszerte én 9db-ról tudtam, ahogyan a 120+ db olajszállító is. A koreaiknál meg 5 rendelésben, ezek lehet meghiúsultak.
 
  • Tetszik
Reactions: skf

Filter

Well-Known Member
2021. január 7.
2 593
14 618
113
En nem Tudom elhinni, hogy ez baráti tűz… ilyen közelről nem lehet benézni… A másik fele hogy feltennék akkor így a felvételeket? Azt a felvételt is amit egy valszeg meghalt készített? Ez nekem nem jön össze…
Felvétel készítője elhalhatott, aztán a telóból kinyerték az infót a ruszkik...
Persze bármi lehet.
 
K

Kopi2000

Guest
Nyugaton sem törődnek csak kihasználják, az nem a másikkal törődés, hogy aggódsz a közvélemény visszhangjától és a következő választáson rád-nem-adott szavazatok számával.
Dehogy nem.... Ez az a negativ visszacsatolas, ami negativ visszacsatolasaval fekezi meg a hatalom pozitiv visszacsatolasu spiraljat...
 

AchtungPanzer

Well-Known Member
2020. február 9.
227
1 016
93
Ez nem tortent vona meg ha Zelenszkijek a beket valasszak...
Drávaszabolcs nézhetett így ki 45 márciusában, az Erdei ördög német hadműveletet követően, mely támadás a fehérvári Tavaszi ébredés elterelő művelete volt. A bolgár egységek megsegítésére bevetett szovjetek a második Sztálingrádnak is nevezték a baranyai települést.
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 893
56 746
113
  • Tetszik
Reactions: ornagy
K

Kopi2000

Guest
Kenyér sem lesz búza és gáz nélkül, csak ezt egyetlen lattekortyolgató-makaronzabáló sem fogja fel, ahogy tetszőleges városlakók nagy hányada sem. Még az is megeshet, h lekvárt kell főznöm pálinka helyett? :O
Hat benned, bennetek nagyot csalodtam.... Eddig azt harsogtatok, visszuk Erdelyt, a Felvideket, Karpataljat, most meg mindnyajan ennyire betojtatok egy haborutol?