[HÍREK] Ukrajnai fegyveres konfliktus

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

PavolR

Well-Known Member
2020. július 2.
5 257
13 895
113
Geolokáció alapján ukránok már áttortek Myloven és nyomulnak tovább:

FeZbEmTX0AU399r





FeZfO01XkAAetPL
 

Avtomat

Well-Known Member
2018. október 30.
1 555
4 366
113
Köszi szépen, hogy ezeket a gyöngyszemeket elraktad annak idején. Jó emlékeztető, hogy pontosan mennyire súlyos értelmi fogyatékokkal él itt némelyik fórumtárs. :(
:D :D :D
most paraszt leszek és magam idézem:
Hát na, a fórum tele van hurráoroszokkal. Ez szerencsére a valós katonai helyzeten nem sokat tol. Úgy néz ki vováéknak a hadsereg képzésébe kellett volna önteniük azt a valag pénzt amit végül a nyugati közvélemény befolyásolásba öntöttek.
De sebaj - az értelmesebb emberek nézhetik ahogy ti itt minden nap egyre durvábban tagadjátok amit a saját szemeitekkel láttok, meg azt is ahogy az oroszok ropogósra sülnek a konzervekben.
Win-Win. :)
Beérett ez is.
Geolokáció alapján ukránok már áttortek Myloven és nyomulnak tovább:
Azok a koordináták Dudcsanijtól 13, Milovétől 30 km-re vannak ÉÉK irányba. Napokkal ezelőtti harc.
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 091
22 867
113
A végével kezdeném.
Amennyiben rád ezen "kifejezések" használata nem jellemző, úgy ne vedd magadra természetesen.
Általánosítva irtam az itteni morális állapotokra utalva.
Amennyiven ez neked "nem inged", úgy elnézést kérek.

Mondjuk az azért érdekelne hogy mit gondolsz ezek használóiról, illetve hogy szerinted elfogadható-e ez itt, hátha te válaszolsz is rá, mert mindenki más kerüli a témát...XD

És félreértesz. Nem, a véleményeddel van bajom, azt tiszteletben tartom,
Hanem a véleményed indoklásával.

Nézd, én mint mondtam ismerem Bélát, sok vidám percet szokott okozni ő nekünk. Részletesebben nem akarok írni róla, de maradjunk annyiban, ismerem mind a mandinerbe vendégírásainak hátterét, mind magát az embert annyira, hogy tudjam ezen "munkáinak" hátterét is.
A tipikus, nem csak nálunk létező bértollnok mintapéldája ő, aki pártkapcsolatai miatt messze felülprezentált pozíciót foglal el az életben mindenféle valós kompetencia nélkül, és ezen cikkek a "hálája" (meg ezért el is várják) a rendszer felé, meg érdeke is ezen írások, és a párt támogatása, mert tudja ő, hogy pontosan addig ül ezen pozíciókban amig "elvtársai" hatalmon vannak.
Ezt még saját barátai, (és szerintem titokban ő maga is ) elismerik.
De ennyit róla, nem ismerhetsz minden olvasott cikk szerzőjét természetesen, ezért most ajánlanék egy egyszerű módszert amivel Béla ismerete nélkül is, látható hogy ez a cikk komolytalan.

Először is, mint írtam, nem jelöl valós forrást, hogy honnan veszi állításait, viszont "elfelejti" a cikk elején jelezni, vagy benne nyomatékositani, egyáltalán említeni hogy ez egy véleménycikk, valós tényként közli állításait, ami már ott megbukik, hogy "hatalmas botrány tört ki Németország rezsicsökkentő terve miatt"...
Hol ? Mikor ? Hivatalos forrás ?
Csak szólok, az nem létezik. Mert ilyen nem történt.

Ezt a cikk amikor egy normálisan működő ujság, hírmagazin főszerkesztője elé kerül, úgy b@ssza a kukába hogy csattan, ugyanis azon felül, hogy öt perc informálódás után kiderül hogy hazudik, még alapvető újságírási, cikkírói etikettet is sért.

Komolyan vehető szakértői cikk nem jelenhet meg hivatalos forrásmegjelölés nélkül, illetve véleménycikk nem "álcázható" tényközlésnek.

De amivel felteszi a koronát a művére : Tényként eladott állításaira, SAJÁT régebben a témában írt cikkeire hivatkozik forrásként ! XD...

Gondolom, ezzel nem kell elmondanom hogy mi a baj.
Mintha valaki így "érvelne" egy vitában: " Régebben is azt mondtam hogy igazam van, tehát igazam van"...XD


Ez kb. A független újságírás szakmájának egy olyan "szintjére" teszi a cikk szerzőjét, hogy komolyan vehető hírportál innentől kezdve azzal az emberrel nem hajlandó fogkalkozni... ;)

Még a szerzőt is szükségtelen ismerni, akkora az a bizonyos "kilógó lóláb"...

Az ide belinkelt cikkek 90%-a, egyébként ugyanenezen okok miatt bukik el pillanatok alatt. Forrásmegjelölés nélküli, ellenőrizhetetlen forrást megjelölő, saját hírportál, esetleg -mint itt- saját előző cikk megjelenítése hivatkozásként, és mindezzel együtt vélemények, nézőpontok kész tényekként előadva, beállitva...

Ezek a propagandaújságírás fő alapkismérvei.
Azon alapszik, hogy a közönség egy bizonyos része nem azért olvas híreket jogy tájékozódjon egy adott témában, új, más nézőpontból vizsgálja azt meg, hanem hogy igazolva lássa saját véleményét, nézeteit.

Így lesz az ilyen bértollnokok kezéből született propaganda szerint otthonról nézve Németországban meg az EU- ban válság, meg pánik, innen nézve meg semmi ilyen.
Így lesz az itt olvasott hírekből Brüsszelben fidesz lóvéért térdencsúszásból otthon petikülügyminiszterúr hősies, a Magyar érdekek, meg a "zemberek" érdekeinek hősies megvédésenek epikus küzdelme például...XD
Stb, stb...

A véleményeddel semmi probléma.
Az indoklásod -amennyiben ez a cikk az- , az ami nem állja meg a helyét.
És remélem érted már hogy miért, hogy nem azért mert máshogyan gondoljuk..

Eloszor is, minimalisan sem kivantam tovabb foglalkozni a temaval, de mivel igy valaszoltal, erveltel es erthetove tetted az allaspontodat megis reagalnek.

A „hohol“ es „kapor“ szavak hasznalata annyira nem zavar, mert egy kategoria lehet a „muszka“, „ruszki“ es hasonlokkal. Szerintem. Ettol fuggetlenul nem hasznalom. Az „ukronacizas” mar mas, es irom szerintem miert. Tagadhatatlan, hogy vannak neonacik, extrem jobbosok es egyeb brigadok, hasznaljak is boven a 3. Birodalom jelkepeit, a Bandera kultusz is valos es elo dolog megpedig allami szinten. Szerintem ezt te sem kerdojelezed meg, ha valoban koveted a valos esemenyeket. De ettol figgetlenul az ukran katonak tobbsege atlag polgar. Oket lenacizni pont olyan, mint a Wehrmacht cirka 20,5 millio tagjat egyontetuen nacinak titulalni. Nem voltak, nagyreszuk szinten besorozott atlag polgar volt. Az ukranoknal szinten ez a helyzet. A mar nem is tudom hanyadik sorozasi hullamban bezsuppolt embereknek semmi kozuk a nacizmushoz, azt sem tudjak mi az a nemzetiszocializmus. Innentol fogva pedig „ukronacizni“ teljes badarsag. Es velemenyem szerint ez a helyzet a masik oldalon harcolo katonakkal is.

A cikkrol: eloszor a Business Insider volt talan az elso vagy a Frankfurter Allgemeine ahol olvastam es igy foglalkoztak vele. Konnyen elkepzelheto, hogy az altalad ismert magyar cikket iro emberke is ezekbol vette, ollozta, forditotta, kiegeszitette… blablaba. Nem tudom, nem tudhatom. Viszont egyszerubb volt a magyar cikket linkelnem a htka-ra.

Az eszrevetel amit a cikket kapcsolatban irtal az korrekt es miutan elolvastam el tudom fogadni. Ez a szintu „bertollnok“ kategoria mind a kormanyparti mind pedig az ellenzeki oldalra jellemzo, hiszen a propaganda csucsra van jaratva folyamatosan.

Komolyan es tisztelettel megkoszonom, hogy szantal idot a normalis valaszra.
 

gigabiga

Well-Known Member
2011. március 9.
1 117
2 033
113
Múlt idéző:

Erről beszélek,hogy megy a meló,kilőnek az Ukránok 2 bmp-t,meg találnak 3db 72-est,és ellentámadnak,csak közben elfogy mögülük minden,nincsenek pariban,már a soakdik lőszer,és üzemanyga raktár durran el,sokadik laktanya,tüzérségi állás,mlrs a pláza alatt,ehhez képest kb semmit sem számít,hogy elégett 50 üzemanyagos kamaz,meg kilőttek 30 orosz tankot,csak a szakik vannak 50 000 felett létszámban,,é százával vannak tankjaik.
Sajnos a hős védők nem látják a fától az erdőt,az oroszok ráérnek hónapokig is drónnal felderíteni az utolsó bozót harcosokat,és szét krasznopolzni az arcukat.
A városokat is szépen,komótosan behúzzák,vigyáznak az Oroszok magukra,mag a civilekre,és elfogy minden bent,lőszer,üzemanyag,élelmiszer,katona,meg minden is.
Lassan bezárul a katlan a kleti oldalon lévő Ukrán erők körül,és legépelik őket cm-ekkel,bm-ekkel,csöves tüzérségel,azt ennyi volt a hősies védekezés,az olajcégek nagyobb nyereségéért.
Annyit kellett volna tenniük,hogy kiadják a nackókat,megegyeznek az Oroszokkal,és maradt volna országuk,katonájuk,még talán némi hadseregük is,de ők kitartottak,hát ez van.
Karóba az Ukrán vezérkarral,írástudókkal,oligarhákkal.
 

gigabiga

Well-Known Member
2011. március 9.
1 117
2 033
113
Múlt idéző:

Ukrajna végérvényesen elvesztette a háborút. Nem orosz forrásokat idézek hanem nyugatiakat. Akinek valós információi vannak a hadműveletekről az tudja.
Sajnos azonban vannak érdekek amelyek el kívánják húzni amennyire lehet, vagy azért hogy fegyvert adhassanak el a küldöttek pótlására, vagy, hogy gyengítsék Oroszországot, vagy hogy gyengítsék Európat, pozícióba hozzák a külső energialobbit stb stb

Ami viszont a véres valóság: rgy felelős ukrán vezetőnek most kellene tárgyalnia, hogy mentse a menthetőt, emberéletet, infrastruktúrát. Most még meg lehetne egyezni az oroszokkal területekért cserébe maradna egy EU tagjelölt Ukrajna, azzal az eséllyel, hogy segítséggel rendbe hozza magát.

Aki ebben a helyzetben ukrán győzelemről beszél az vagy megtévesztett médiafogyasztó, vagy bűnös, akinek emberéletek fognak a lelkén száradni.
 

Ursula

Well-Known Member
2022. február 25.
5 582
47 795
113
Te erre időt szánsz? Nem az ukrán-orosz háború aktuális eseményeivel foglalkozol? Akkor ez volt a helyzet. De mi csak nézői vagyunk egy eseménysornak, amit hézagosan láthatunk. Csak annyit, amennyit a média elénk tár. És tévedhetünk, láthatunk rosszul dolgokat. Képzeld, még te is. De bocs, lehet, hogy te Isten vagy. Én töredelmesen bevallom és bevállalom, hogy földi halandóként bizony tévedtem már életemben párszor. És bizonyára a fórumon megnyilatkozva is elkövettem ezt a hibát. De ettől még jól érzem magam, és eszem ágában sincs kutakodni mások tévedései vagy vélt tévedései között. És a következő mondamdóm nem csak neked szól:
Eric Berne Emberi játszmák címő könyvéből "Most rajtacsíptelek, te gazember" című játszmát abba kellene hagyni. És a te érdekedben!
 

kétkedő

Well-Known Member
2021. január 9.
2 973
17 197
113
Tegnap találtam, gondolkodtam be rakjam e? Koko király mai agymenése után úgy gondoltam megosztom és lehet gondolkodni!
Отряд Ковпака
⚡️⚡️⚡️Россию могут обвинить в ядерной агрессии!⚡️⚡️⚡️

Данный текст был обнаружен редакцией Telegram-канала на просторах Интернета в одной соцсети, заблокировансной Мы ничего не знаем об авторе и за достоверность, конечно, поручиться не можем. Но это, как говаривал товарищ Штирлиц – «информация к размышлению».


Никита Мендкович :

«Очень прошу обратить внимание на этот пост и, возможно, распространить его. Особенно читателей-журналистов и крупных блогеров.

Только что от своего коллеги (военный эксперт, гражданин одной из стран НАТО, служил в международных войсках) мне стало известно, что в ближайшие дни на Юге Украины может произойти ядерная провокация. Этому сообщению я верю, в силу причин, которые подробно опишу ниже.
Коротко факты: при переговорах СНБО Украины с командованием НАТО в конце августа обсуждался вопрос о применении тактического ядерного оружия (ТЯО) или радиоактивного («грязного») на юге с последующим обвинением в адрес Москвы. Это должно обеспечить действительно глубокий прорыв фронта и способствовать миграции нелояльного Киелву. Для США – это повод нагнетать ситуацию и заставлять страны ЕС сплотиться в рамках НАТО.

Это может случиться 5-10 октября. Для выстрела боеприпаса могут быть использованы установки «Малка» или «Пион», которые должны бытния вжеконыжеконыжеконы (Этот вариант прорабатывался военными специалистами). Киев настаивал на предоставлении ТЯО, но «партнеры» опасались, что боеприпас украдут, и настаивали на создании нескольких «грязных» боеприпасов под руководством натовских советников с использованием радиоактивных материалов доступных ВСУ, возможно, из Чернобыля.

Мой коллега настаивает, что вопрос об ударе решен, он не знает лишь, каким будет боеприпас ТЯО илимгрязны «. Он лично опасается, что НАТО заиграется в «повышение ставок» и инцидент может привернернернернернонконцет рерент Поэтому он пишет обо всем мне, возможно, кому-то еще.

Почему я еще информацию правдоподобной:

  • мой коллега очень серьезный человек, с учетом опыта и карьеры может многое знать и новресгдй вчаственей вчаствоповать;
  • несколько моих контактов в ЕС независимо друг от друга говорили мне, что все все готноскойро. Один человек мне написал, что это может быть связано с ядерной угрозой;
  • из открытых источников я знаю об упорных атаках на Запорожскую АЭС с использование БПЛА и дальнобойного натовского оружия (вероятно, с натовскими же расчетами), то есть Запад и Киев несомненно несколько месяцев добиваются ядерного инцидента на Юге;
  • на Западе наблюдается нагнетание истерии вокруг «ядерных приготовлений» Москвы и Белый дом дажелый. В совокупности это может быть подготовкой к такого рода провокации.

Мне очень хотелось бы, чтобы информация оказалась неточной или дикий план ядерной проволсуции ядерной проволсуции Но я вижу только один
способ это предотвратить – написать.

Предвосхищая: этот текст не только публикую, но и посылаю знакомым российским дипломатам. Поможет ли, не знаю. Увы, доказательств и деталей у меня нет, коллегу назвать не могу – дал слотраво и ему очевидно грозит тюревидно грозит

Поэтому я могу только информировать об этой угрозе. Очень прошу блогеров и журналистов дать ход этой информации. У кого из читателей есть связи с зарубежьем – постарайтесь передать эту информацию инхормацию инх общесистве.

Это наш мир, мы несем за него ответственность. Только мы можем предотвратить такого рода ядерные или радиоактивные атаки».
Kovpak osztag
⚡️⚡️⚡️Oroszországot nukleáris agresszióval vádolhatják! ⚡️⚡️⚡️

Ezt a szöveget a Telegram-csatorna szerkesztői találták az internet tágas terültén, egy olyan közösségi hálózatban, amely le van tiltva A szerzőről semmit sem tudunk, és természetesen nem tudunk kezeskedni a pontosságáért. De ez, ahogy Stirlitz elvtárs szokta mondani, "információ a gondolkodáshoz".

Nikita Mendkovich :

"Nagyon kérem, hogy ezt a hozzászólást vegyék figyelembe, és esetleg terjesszék. Különösen az olvasók-újságírók és a nagyobb bloggerek.

Most tudtam meg egy kollégámtól (katonai szakértő, egy NATO-ország állampolgára, a nemzetközi erőknél szolgált), hogy a következő napokban nukleáris provokációra kerülhet sor Dél-Ukrajnában. Hiszek ennek a jelentésnek, olyan okokból, amelyeket az alábbiakban részletesen leírok.
Összefoglalva a tényeket: az ukrán Nemzetbiztonsági és Védelmi Tanács és a NATO-parancsnokság augusztus végi tárgyalásain szóba került a taktikai nukleáris fegyverek (TNW) vagy radioaktív ("piszkos") fegyverek bevetése délen, majd a Moszkva elleni vádaskodás. Ez biztosíthatná a valóban mély áttörést a fronton, és megkönnyítené a hűtlen Kijev elvándorlását. Az Egyesült Államok számára ez ürügy arra, hogy a helyzetet felforrósítsa, és arra kényszerítse az uniós országokat, hogy a NATO keretein belül összefogjanak.

Erre október 5-10-én kerülhet sor. A lőszerek kilövésére "Malka" vagy "Pion" hordozórakétákat lehetne használni (ezt a lehetőséget katonai szakértők dolgozták ki). Kijev ragaszkodott a TNW-k biztosításához, de a "partnerek" attól tartottak, hogy a lőszert ellopják, és ragaszkodtak ahhoz, hogy a NATO tanácsadóinak irányításával több "piszkos" lőszert készítsenek az AFU rendelkezésére álló radioaktív anyagból, amely valószínűleg Csernobilból származik.

Kollégám ragaszkodik ahhoz, hogy a csapás kérdése már eldőlt, csak azt nem tudja, hogy milyen TNW vagy piszkos lőszer lesz az. Ő személy szerint attól fél, hogy a NATO "feljátssza a tétet", és az esetet elkövethetik, ezért mindenről nekem ír, valószínűleg másnak is.

Miért vagyok még mindig információ hihető:

  • a kollégám nagyon komoly ember, tapasztalatát és pályafutását tekintve talán sokat tud, és képes lenne részt venni;
  • Több uniós kapcsolatom egymástól függetlenül azt mondta nekem, hogy minden gothnocero. Egy személy azt írta nekem, hogy ez talán összefügg a nukleáris fenyegetéssel;
  • Nyílt forrásokból tudok a Zaporizzsjai atomerőmű elleni tartós támadásokról UAV-kkal és nagy hatótávolságú NATO-fegyverekkel (valószínűleg NATO-számításokkal is), ami azt jelenti, hogy a Nyugat és Kijev kétségtelenül hónapok óta egy nukleáris incidensre törekszik délen;
  • Nyugaton hisztériakeltés folyik Moszkva "nukleáris előkészületei" körül, a Fehér Házban pedig még inkább. Mindez együttesen felkészülést jelenthet egy ilyen jellegű provokációra.

Nagyon szeretném, ha az információ pontatlan lenne, vagy egy vad terv a nukleáris proliferációra, de csak egyet látok.
ezt úgy lehet megelőzni, ha írunk.

Előrebocsátom: nemcsak közzéteszem ezt a szöveget, hanem elküldöm az általam ismert orosz diplomatáknak is. Hogy ez segít-e, nem tudom. Sajnos, nincs bizonyítékom és nincsenek részleteim, nem tudom megnevezni a kollégámat - adtam neki egy helyet, és nyilvánvalóan veszélyben van.

Így csak tájékoztatni tudok a fenyegetésről. Nagyon kérem a bloggereket és az újságírókat, hogy adják át ezt az információt. Azok, akiknek vannak kapcsolataik külföldi országokban, kérjük, próbálják meg eljuttatni ezt az információt hozzájuk.

Ez a mi világunk, mi vagyunk érte felelősek. Egy ilyen nukleáris vagy radioaktív támadást csak mi akadályozhatunk meg.


Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)
El lehetne képzelni, ha nem nukleáris fegyverről lenne szó.
Itt nem lehet emelni a tétet. Ez a plafon.
Ha a NATO egy ilyen provokációt bevállalna, számolnia kellene azzal, hogy az orosz nukleáris haderő azt követően biztosan kitáraz. Magyarázkodásnak, mosakodásnak nem lenne értelme, hisz a NATO ezt azért csinálta, hogy oka legyen Oo. leatomozni. Ergo, az orosznak nincs amire várnia és minek után tudja, hogy erre hivatkozva indítja a NATO a rakétáit - túlélése okán - lőnie kell. Ezzel az oksági következménnyel pedig a NATO is tisztában van. Következésképen nem fog a NATO ilyent bevállalni, mert az mindenki megsemmisülésével fog járni (beleértve az USA-t is). Ha akarta volna, eddig megtehette volna.
Habár, ha Putyin a nyugat embere és az ő kottájukból játszik, akkor nagy valószínűséggel nincs amitől tartson a nyugat. Akkor pedig jöhet a provokáció és az orosz népet megsemmisítő "megérdemelt" csapás. És sajnos eddig cselekedetei alapján, több mint gyanús, hogy a Globalista elit alávetettje.
 

nani1980

Well-Known Member
2010. október 30.
701
1 938
93
Baszki! Ült a budin és agyonlőtték! Nem is volt nála fegyver! Ez szerintem háborúsbűncselekmény!
Amellett, hogy nagyon sajnálom, mit kellett volna tenni, bekopogni és megkérdezni, hogy visszalő-e? Annyira el vannak tévedve az emberek a háború szornyűségeit illetően. Azt sem értem amúgy, hogy miért nem mutatják meg az embereknek, hogy mi a háború. Minden este 1 óra véres kitakarasmentes 18+ a valóságról, és két hét múlva fellazadna a nép, h hagyják abba! Nyugaton is meg keleten is. Max nyugaton előbb.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 175
54 989
113
Őszintén sajnállak!



Én nem sajnálom.
Te erre időt szánsz? Nem az ukrán-orosz háború aktuális eseményeivel foglalkozol? Akkor ez volt a helyzet. De mi csak nézői vagyunk egy eseménysornak, amit hézagosan láthatunk. Csak annyit, amennyit a média elénk tár. És tévedhetünk, láthatunk rosszul dolgokat. Képzeld, még te is. De bocs, lehet, hogy te Isten vagy. Én töredelmesen bevallom és bevállalom, hogy földi halandóként bizony tévedtem már életemben párszor. És bizonyára a fórumon megnyilatkozva is elkövettem ezt a hibát. De ettől még jól érzem magam, és eszem ágában sincs kutakodni mások tévedései vagy vélt tévedései között. És a következő mondamdóm nem csak neked szól:
Eric Berne Emberi játszmák címő könyvéből "Most rajtacsíptelek, te gazember" című játszmát abba kellene hagyni. És a te érdekedben!



Ne etesd pls.
 

Renitens

Well-Known Member
2022. február 26.
1 922
16 934
113
Bocsi! De az "ukronácizás" nem tisztelet,vagy nem tisztelet kérdése. Egyszerűen vannak és kész! Vagy szerinted az AZOV, vagy a Jobbszektor milyen fazonokból áll? Ebben csak az a ciki, ha ezt az EU-ban csinálnád, minimum leharapnák a fejed. De ott mehet, és még támogatják is! Klassz ugye?
Nem újkeletű dolog ez.


Time – Az év embere 1938: Adolf Hitler.




https://www.google.com/amp/s/tegnapihirek.blog.hu/2021/11/09/time_az_ev_embere_1938_adolf_hitler?layout=5
1101410414_400.jpg