[HÍREK] Ukrajnai fegyveres konfliktus

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

sixtus

Well-Known Member
2022. február 22.
2 022
14 877
113
Off. Végre nyugodtabban csinálhatom este a Battle Passot meló után a Wot-ban, mert nem kell annyit olvasnom :)
Julipókot visszasírom anno. Ahhoz képest ami itt megy, ő egy objektív, normális gondolkozású ember volt.
Nagyon kellemesen csalódok az orosz oldalt támogatókban. Nagyrészt vállalható, logikus, lenyomozható tényeket, hozzászólásokat közölnek. Engem viszont nagyon elkeserít, hogy a másik oldal aki minket 2 bites fizetett agitátoroknak hív, teljesen megőrült. Az Ukrán fórum már nem hasonlít arra amire kellene, hanem véreszszájú, fogyatékosok tombolására. Természetesen elnézést kérek a kivételektől. Nyilván többen vannak! Az a gyűlölet ami áthatja a fórumot jobban az ő részükről, az a kárörvendés emberek halálán, az a dezinformáció számomra már visszataszító, és vérlázító.
Persze jön rá a válasz majd, "Ha nem tetszik takarodj innen ruszkibérenc kutya" (vagy hasonló)
Ez a fórum oldal már nem az aminek annak idején megszerettem. Nagyon csodálkoztam eleinte, hogy a régi nagy "öregek" hova lettek szinte mind egy szálig. Boki, Dudi, és sorolhatnám még már alig írnak, pedig szeretem a tárgyilagosságukat, a tudásukat, és ha tévednek, javítanak. Gondolom nekik is szomorú, és idegileg fárasztó a fent említett kommenteket olvasni és megemészteni.

Kedves Mack. Ne haragudj az Offos kirohanásomért. Nyilván egy ignore-al meg tudom oldani a dolgot, csak szerettem volna a másik oldal kommentjeit is olvasni. Több infó több tudás alapon.
 

Kijev Szelleme

Well-Known Member
2022. március 1.
981
1 740
93
én feladnám Ukrajnát Putyin helyében, mondanám hogy jól van tartsátok meg, kivonnám csapataim aztán egy atomtöltetet csak azért is eldurrantanék Kijev felett, -sajnos én ilyen bosszúálló típus vagyok-
Hékás Kijev felett én őrködöm. A szárnyammal kibillenteném a rakétát, hogy visszaforduljon Moszkva felé :D
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 588
79 778
113
Off. Végre nyugodtabban csinálhatom este a Battle Passot meló után a Wot-ban, mert nem kell annyit olvasnom :)
Julipókot visszasírom anno. Ahhoz képest ami itt megy, ő egy objektív, normális gondolkozású ember volt.
Nagyon kellemesen csalódok az orosz oldalt támogatókban. Nagyrészt vállalható, logikus, lenyomozható tényeket, hozzászólásokat közölnek. Engem viszont nagyon elkeserít, hogy a másik oldal aki minket 2 bites fizetett agitátoroknak hív, teljesen megőrült. Az Ukrán fórum már nem hasonlít arra amire kellene, hanem véreszszájú, fogyatékosok tombolására. Természetesen elnézést kérek a kivételektől. Nyilván többen vannak! Az a gyűlölet ami áthatja a fórumot jobban az ő részükről, az a kárörvendés emberek halálán, az a dezinformáció számomra már visszataszító, és vérlázító.
Persze jön rá a válasz majd, "Ha nem tetszik takarodj innen ruszkibérenc kutya" (vagy hasonló)
Ez a fórum oldal már nem az aminek annak idején megszerettem. Nagyon csodálkoztam eleinte, hogy a régi nagy "öregek" hova lettek szinte mind egy szálig. Boki, Dudi, és sorolhatnám még már alig írnak, pedig szeretem a tárgyilagosságukat, a tudásukat, és ha tévednek, javítanak. Gondolom nekik is szomorú, és idegileg fárasztó a fent említett kommenteket olvasni és megemészteni.

Kedves Mack. Ne haragudj az Offos kirohanásomért. Nyilván egy ignore-al meg tudom oldani a dolgot, csak szerettem volna a másik oldal kommentjeit is olvasni. Több infó több tudás alapon.
A Leopard 1 skin már meg van. ;)
 

amper

Well-Known Member
2011. december 12.
952
11 181
93

mindenen kívül

Well-Known Member
2019. szeptember 18.
6 494
18 522
113
Ha ez igaz, akkor azt mondom, hogy az orosz a kisebbik rossz.
Ez a lényeg.
Sajnos nekünk nem érdekünk sem egy erős orosz, sem egy erős ukrán állam.
Másképpen fogalmazva, egyik sem myerhet.
Ettől az ukrán van messzebb, de az orosz győzelem is csak rontaná a magyarok helyzetét:
A keletről kiszorított, elüldözött ukránokat Kárpátaljára telepítenék.

Az ukrán fasizmus szelleme viszont már kiszabadult a palackból.
A háború ezt csak fokozni fogja.
 

gerimaster

Well-Known Member
2022. február 24.
701
8 484
93
én feladnám Ukrajnát Putyin helyében, mondanám hogy jól van tartsátok meg, kivonnám csapataim aztán egy atomtöltetet csak azért is eldurrantanék Kijev felett, -sajnos én ilyen bosszúálló típus vagyok-
Nagyon remélem, hogy ez soha nem fog bekövetkezni. Ne haragudj, de Te nem vagy teljesen normális.
 

zolkas

Well-Known Member
2016. október 19.
5 196
12 440
113
"Maradj a kocsiban! ...Tesó, tesó..élsz?...A k.rva életbe..Srácok..srácok?...Szveta, add az elsősegély (készletet). Hátul van...A k.rva életbe...Ide...Mi van?...(nő: Gyere ide!)...A szájba k.rt..(nő: Menjünk!)...Szveta, hívd a mentőt!...(nő:Menjünk!)..Hívd a mentőt, a k.rva életbe!...(nő: a mentő nem segít)...Menj a kocsiba..(?)...A kocsiba, gyorsan! (húzd le a) A fejed!... :(
Ez alapján tényleg érdekes dolgok fognak még a felszínre jönni.
Ez Qva durva.
 

sixtus

Well-Known Member
2022. február 22.
2 022
14 877
113
Sixtus: Ebben van valami..
Én is emlékszem 2014-re, amikor nem ez az idiótizmus ment itt a fœrumon. Vâltoznak az idök.....
Itt voltam kolléga az elejétől.... és emlékszem rád! Csak túlságosan szívemen viseltem Donbassz sorsát, és heves kirohanásaim voltak. Aztán jó pár évig nem kellett kirohannom ide :D De így utólag megértem. :)
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 588
79 778
113
Ne már...2 napja megy! bele se kezdtem...3-kor kelek, hogy végig olvassam az éjszakát...fél 6-ra meló este 7-re haza, 8-kor meg már alszok... Na ma nem.... 2 üveg rozé, pár hubi, és lövök egy csatánkénti 200 :D Átlagot gyorsan :D
Péntek szabadnap, persze nem emiatt, de rászaántam az időt. Igazából a többi nem is érdekel.
 

mentuhotep

Well-Known Member
2016. december 20.
383
1 148
93

Two NATO E-3A Sentry radar aircraft are currently operating over SE Poland, the edge of NATO airspace. Their task is to monitor air traffic​


gondolom ezzel h aktívan monitorozzák az orosz légierőt és átadják az adatokat az ukránoknak a nato belépett a háborúba..
 

honved

Well-Known Member
2010. június 2.
10 055
18 762
113
Elmondhatjuk, hogy az orosz foglyok nagy részét megverik az ukrán hősök. Tudom, mindjárt jön hogy bombáztak bazze, meg ilyen a háború (de csak ha oroszok ellen folyik...). Ők hadifoglyok, szabályok lennének, de IQ nincs ehhez. Primitív kompenzálás kiszolgáltatott emberekkel.

Amikor kitört a háború, vagy előtte ? Akkor írtam, hogy milyen jellege lesz a háborúnak. A balkáni konfliktust hoztam fel, a 90-es évekből, valamint annak barbarizmusát. Sajnos úgy tűnik nem tévedtem. Ahogy a keleti fronton egykoron, úgy megy az adok, kapok. Kíméletnek helye nincs, emberéletnek jelentősége nincs.
 
  • Szomorú
Reactions: Catles