[HÍREK] Ukrajnai fegyveres konfliktus

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

ornagy

Well-Known Member
2014. október 24.
2 991
12 030
113
Az ukrán légierő bemutatta a kelet-ukrajnai frontvonal egy részletét, egy ukrán MIG-29-s vadászgépből....


Kelet Ukrajnában az Ukrán MiG-29 vadászgépek fedezik a levegőből a légierő csapásmérő repülőgépeinek és a szárazföldi erők egységeinek harci műveleteit.

Ez igy igaz, minden 1-2 naponta le is lonek belole mindig 1-1 darabot. Kivancsi vagyok, mennyi lehet meg a vilagban, amit darabokban ide szallithatnak.
 

ogretankHU

Well-Known Member
2019. december 21.
7 540
25 770
113
Ez ettől egy sokkal összetettebb kérdés , én minkét oldal véleményének kb a felénél vagyok . De ezt máshol vitassuk meg !
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 299
68 426
113
Csasov Jar, zsoldosok maradvanyainak begyujtese es romeltakaritas.

Baskiriabol is megy a valtas a frontra.


Gruz legio, az ablakbol egy beazonosithato epulet latszik.
Aztan majd lehet ezeket is csipesszel kiszedegetni a romok alol mint tegnap Csasov Jarban a haverjaikat.
 

zolkas

Well-Known Member
2016. október 19.
5 226
12 544
113

nah így nehéz drónozni ha ez a vége
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 148
113
Több orosz T72 tank és MTLB veszett oda az ukránokkal való csatában keleten

2 orosz Gradot és 2 egyéb járművet lőttek ki az ukránok

Mykolaiv megyében egy egész orosz tüzérséget semmisítettek meg
Elárulod nekünk, hogy miért gondolod, hogy ezek orosz Grad-ok voltak?
Én nem értem, hogy mit mondanak de az nyilvánvaló, hogy ezeket a felvételeket oroszok készítették. Ők meg nem fotózkodnak saját veszteség mellett.
@mindenen kívül ! Te erre a posztra miért nyomtál like-ot?
Neked nem tűnt fel ez az anomália???
 

SenkiFia

Well-Known Member
2022. április 4.
1 440
12 396
113
Elárulod nekünk, hogy miért gondolod, hogy ezek orosz Grad-ok voltak?
Én nem értem, hogy mit mondanak de az nyilvánvaló, hogy ezeket a felvételeket oroszok készítették. Ők meg nem fotózkodnak saját veszteség mellett.
@mindenen kívül ! Te erre a posztra miért nyomtál like-ot?
Neked nem tűnt fel ez az anomália???
Neki(k) nem tűnik fel semmi, csak nyelik amit eléjük raknak. Kérdés nélkül.
Ott a katona kezén a Z jel, de őket az sem zavarja. Ilyenek ezek a libernyákok :D
 

tong djagbu

Well-Known Member
2019. november 9.
2 941
19 447
113
Az Ukrán Fegyveres Erők egy alakulata vereséget szenvedett Krivij Rog irányában. A tűzcsapás eredménye
IMG-20220710-165325-366.jpg

IMG-20220710-165316-756.jpg

IMG-20220710-165308-554.jpg
 
W

Wilson

Guest
Mai Sztrelkov....




Sztrelkov Igor Ivanovics


július 10., 15:47


Az ellenség továbbra is rakétacsapásokat indít a Donbászban.
Nyilvánvalóan az orosz légvédelmi rendszerek, amelyek viszonylag (nagyon viszonylag) megbirkóztak a "Tochka-U" és az "Uraganov" támadásokkal, hatástalannak bizonyultak a Himars rakéták hatalmas csapásaival szemben. Ma Shakhtersk újra ég és robban. Erősebben, mint legutóbb.

Az elmúlt 5-7 napban több mint 10 nagy tüzérségi és egyéb lőszerraktárt, több olajraktárt, körülbelül egy tucat parancsnoki állomást és körülbelül ugyanennyi személyi állomást találtak el a közeli és mély hátországunkban. Valamint több légvédelmi és tüzérségi állást. Hatalmas veszteségeket szenvedtek el a személyzet és a felszerelés terén.

P.S. Ezt nem azért írom, hogy tájékoztassam az ukrovot támadásaik sikeréről – ők jobban és előttem tudnak róla. És nem azért, hogy "pofázzam" (amivel minden álhazafias söpredék vádol). És hogy ismét csak egyetlen kérdést tegyünk fel:
MIKOR KEZD EL TELJES ERŐVEL HARCOLNI AZ RF? Vagyis, mikor kezdenek pusztító csapásokat mérni az úgynevezett "Ukrajna" szállítási rendszerére, amelyen keresztül az összes "Himars", "777-t" és "Cézárt" (és lőszerüket) biztonságosan és akadálytalanul szállítják a harci műveletek területére?

Maximális újraküldés, kérem. Nem nekem van erre szükségem. Engem (még) nem fenyeget az a veszély, hogy ellenséges rakéták találjanak el.
 
T

Törölt tag 1711

Guest
Ukrainian anon reporting in
What has happened in my country today?

The (((official))) media are telling us that:
  • Russian missile strike in Chasov Yar (Donetsk region). Residential building was hit. 15 people died.
  • AFU attacked Russian military base in Kherson. Russians claim that it was a hospital that was damaged.
  • On July 9th, AFU destroyed Russian helicopter near Horlovka
- Germany wants to create public spaces where people who will not be able to pay for heating this winter, will be able to get warm
Kész "szerencse", hogy az oroszok által eltalált civil épületben csak katonák voltak:
9H7RfK6.jpg



The Phase 1 force of 140k troops are still sitting on the Ukrainian border fully refitted and awaiting orders.

The southern force is almost mission completed with just 40% of Donetsk left to capture and then they've achieved the completion of their goals.


The fucking Ukies did this shit in the opening days of the operation.
Their mines are causing major issues all along the black sea coastlines into Romania and Bulgaria and down into the Bosphorus where the Turks had to detonate multiple mines that drifted there.
They've even been killing Ukie citizens swimming in the water off the coast of Odessa. webm related from last month.