[HÍREK] Ukrajnai fegyveres konfliktus

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

szegcsab

Well-Known Member
2015. január 25.
6 908
15 206
113
Video Natalia-ról (nem kell kapkodni ,nem XXX):

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=qxM90UgL_gE
 
T

Törölt tag 1526

Guest
altx
És lett valami baja annak az ukinak? Mert én úgy emlékszem, hogy nem. Jól kibőgte magát meg kellett neki egy tiszta alsó. Az anyja azt is hazavihette ahogy a többi eszetlent.

ulippo
A civil áldozatokról és a kínzásokról is csinálnál egy ilyen összeállítást?

Csak azt akartam bemutatni, hogy szelektált képekkel könnyű úgy beállítani, mintha az egyik oldalon jóarcú békés fazonok vannak, a másikon meg degenerált vadállatok.

És szelektált hírekkel is könnyű úgy beállítani, mintha az összes civil áldozat az egyik oldal sara lenne, a másik oldal meg patyolat tiszta.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 279
68 303
113
<blockquote rel="phaidros"><blockquote rel="rumcajsz"><blockquote rel="ulippo">Donyeckben 30 hrivnyára kúszott fel a tojás ára. (Ukrajnában csak 15)
CGAxMSnUgAAUD0n.jpg

Baxa meg! Most adtam el 100 tojást 2 (azaz kettő!!!!) hrivnyájával (jön az ortodox Pünkösd). Hogy nem volt annyi eszem, hogy menjek egy kicsit keletebbre. Hiába, sose voltam üzletileg elég képzett, hiszen még cigit se tudok csempészni.

</blockquote>

A tálcák előtt levő számok alatt mit kell érteni? (27/54; 30/60)</blockquote>

hrivna/rubel ára a tojásnak</blockquote>

Az 54-56-60 az a gramm inkább nem? De az nem is 1db szvsz hanem 10 akkor annyi mint itthon nálunk, legalábbis én annyiért adom... Bár káoszfalván és rumcájz árai alapján az egész tálca annyi szvsz. Bár azt a macskakaparást nehéz kibetűznöm.
Megjegyzem halkan én még ilyen ronda fehér tojást tyúk alól ki nem szedtem,főleg olyat amit félbeharaptak mint azt amelyik a középső tyúk felett figyel.
 
T

Törölt tag 1526

Guest
ulippo
Inkább számold ossze mennyi civilt oltek meg az ukránok a polgárháború alatt. A gorlovkai kislánnyal már 70 gyereket oltek meg. Te meg reklámozod meg dicsoited a civilek gyilkosait?!
Kezdem azt hinni, hogy te is ukrán vagy.

Arról is van infód, hogy a szakadárok hány civilt öltek? És hogy abból mennyi volt gyerek?
 

hadtap

Active Member
2015. március 25.
459
90
28
Сводка от военкора с позывным "Медицина": "В ночь с 27.05.2015 на 28.05.2015
Армия карателей ВСУ вела активный обстрел наших позиций и жилых районов города Докучаевска, где имеет место попадания и разрушение жилых домов, во время обстрела применялась тяжелая артиллерия 152мм !!! Так же со стороны Артемовска (Клиновое) велся предположительно обстрел с применением РСЗО окраин города Дебальцево !!!
http://patriot.donetsk.ua/cgi-bin/p-s/m1.cgi?info2=3060
 
A

altx

Guest
<blockquote rel="altx"><blockquote rel="altx"><blockquote rel="antigonosz">Mozgovoj temetése
https://youtu.be/leS8I4xtAzw

talalos kerdes...

KI HIANYZIK A MOZGOVOJ TEMETESEN???</blockquote>

latom nem tudod senki valaszolni..

hianyzik Igor Plotnickij a Luhanszk koztrarsasag elnoke.

nem lattam a videokon es ahogy olvasom a netten o biztos nem volt ott. mar elobb is irtam hogy nekem belso leszamolasra hasonlitot a dolog nem pedig ukran tamadasra. ez a dolog hogy egy elnok nem men el az egyik legjobb katonavezerje temetesire nekem megjobban ara mutat hogy igazam van.</blockquote>

De feltunt, korábban írtam, hogy nagy valoszinuséggel o felelos Mozgovoj haláláért ugyanúgy a tobbi LNR parancsnok haláláért is. Nem megfelelo ember van az LNR élén. Inkább ukránt vagy oroszt tehettek volna oda.</blockquote>


plotnickij orosz...nem odavalosi ahogy tudom...ki tudja kinek a celjait szolgalja..mert lnr biztos nem
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 109
82 830
113
<blockquote rel="boki"><blockquote rel="phaidros"><blockquote rel="rumcajsz"><blockquote rel="ulippo">Donyeckben 30 hrivnyára kúszott fel a tojás ára. (Ukrajnában csak 15)
CGAxMSnUgAAUD0n.jpg

Baxa meg! Most adtam el 100 tojást 2 (azaz kettő!!!!) hrivnyájával (jön az ortodox Pünkösd). Hogy nem volt annyi eszem, hogy menjek egy kicsit keletebbre. Hiába, sose voltam üzletileg elég képzett, hiszen még cigit se tudok csempészni.

</blockquote>

A tálcák előtt levő számok alatt mit kell érteni? (27/54; 30/60)</blockquote>

hrivna/rubel ára a tojásnak</blockquote>

Az 54-56-60 az a gramm inkább nem? De az nem is 1db szvsz hanem 10 akkor annyi mint itthon nálunk, legalábbis én annyiért adom... Bár káoszfalván és rumcájz árai alapján az egész tálca annyi szvsz. Bár azt a macskakaparást nehéz kibetűznöm.
Megjegyzem halkan én még ilyen ronda fehér tojást tyúk alól ki nem szedtem,főleg olyat amit félbeharaptak mint azt amelyik a középső tyúk felett figyel.</blockquote>

Igen 10 drb-ra vonatkozik az ár. Rumcajsz eladhatta volna 3 hrivnáért darabját.:)
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Én is azt számolgattam, hogy nem létezhet, hogy darabár lenne. Amúgy tényleg elég hitvány tojások.

(Azért nem gondoltam volna, hogy ezen a fórumon ennyien árulunk tojást :D )

Azon nem csodálkozom, hogy donyeckben duplája, mert ha emlékztek nem engedték a parasztokat aratni, mások arattak helyettük, nem engedték ki a parasztokat a határba, hát nem csoda, hogy nagy a drágaság és az élelmiszerhiány.
 

szegcsab

Well-Known Member
2015. január 25.
6 908
15 206
113
https://youtu.be/QSHrBAm6KPc

ulippo !

Igen, itt is látszik , a helyiek mennyire neheztelnek a Milíciára.
Majd mindenki integet nekik, a felvonuló ukiknál ilyet sosem látok.
Úgyhogy a degenerált vadállatok igenis AZOV, akarom mondani azon az oldalon vannak...
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 109
82 830
113
<blockquote rel="boki"><blockquote rel="altx"><blockquote rel="altx"><blockquote rel="antigonosz">Mozgovoj temetése
https://youtu.be/leS8I4xtAzw

talalos kerdes...

KI HIANYZIK A MOZGOVOJ TEMETESEN???</blockquote>

latom nem tudod senki valaszolni..

hianyzik Igor Plotnickij a Luhanszk koztrarsasag elnoke.

nem lattam a videokon es ahogy olvasom a netten o biztos nem volt ott. mar elobb is irtam hogy nekem belso leszamolasra hasonlitot a dolog nem pedig ukran tamadasra. ez a dolog hogy egy elnok nem men el az egyik legjobb katonavezerje temetesire nekem megjobban ara mutat hogy igazam van.</blockquote>

De feltunt, korábban írtam, hogy nagy valoszinuséggel o felelos Mozgovoj haláláért ugyanúgy a tobbi LNR parancsnok haláláért is. Nem megfelelo ember van az LNR élén. Inkább ukránt vagy oroszt tehettek volna oda.</blockquote>


plotnickij orosz...nem odavalosi ahogy tudom...ki tudja kinek a celjait szolgalja..mert lnr biztos nem

</blockquote>

O luganszki szuletésu, ukrán állampolgár, de zsidó.
 

szaki01

Member
2015. március 13.
352
0
16
Per pill nincs kajahiàny.Fõleg nincs 30 hrivnyàs tojàs . Es meg mindìg nem értem miért reagàltok a trollra...Ne degradàljàtok mar magatok!