Humor (csak haditechnikával kapcsolatos)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

J.G.

Well-Known Member
2023. április 11.
2 142
6 748
113
Kiváncsi lennék a hímzőképességünkre, a sok fájjintos huszárgúnyát, hogyan díszítik a csinos menyecskék,!?
Én várom a "hogyan kössük be a bakancsot" és a "hogyan mossunk kezet" videókat a honvédség részéről. De kitérhetnének a biciklizés, fütyülés, tá titi tá tapsolás témáira is.

@krisss Mindenki meghülyült nálatok?
 

arcas

Well-Known Member
2013. március 20.
7 091
23 761
113
Én várom a "hogyan kössük be a bakancsot" és a "hogyan mossunk kezet" videókat a honvédség részéről. De kitérhetnének a biciklizés, fütyülés, tá titi tá tapsolás témáira is.

@krisss Mindenki meghülyült nálatok?
Nálam a fűnyirókezelő szakirányú képesség megszerzéséről szóló HM videónal lőtt ki a "baromságméter" mutatója...,...másoknál ez már korábban a taktikai himzőképességnél elszállt. Úgy gondolom, én jól birtam...
 

Kávé

Well-Known Member
2022. január 26.
3 432
11 434
113
Nálam a fűnyirókezelő szakirányú képesség megszerzéséről szóló HM videónal lőtt ki a "baromságméter" mutatója...,...másoknál ez már korábban a taktikai himzőképességnél elszállt. Úgy gondolom, én jól birtam...
En akkor egtem ki mikor őrnagy Fuvet nyirt munka idoben (nem volt mar kinek kiosszak vagy mi?)a laktanyaban :cool: Oda is szoltam mikor mentem h jo zsidos ez a munka nehogy fegyelmi legyen belole nagy slung kihajt:D
 

vasszekely

Well-Known Member
2020. május 9.
4 699
8 488
113

Bálint

Well-Known Member
2020. augusztus 31.
9 930
33 615
113
Talán itt látszanak a méretbeli különbségek (Cobra család):
97658.jpg

A II-es "egyterű" beltere:
97657.jpg
Jó kis heringparit lehet itt :D
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
16 985
23 508
113
Lesz itt minden:

Főőrség és Lovarda

Ingyenes családi nap​

REGISZTRÁCIÓ​

10:30 - Programok kezdete (Lovarda)
11:00 - Nyitóbeszéd (Csikós udvar)
11:00 - 11:30 Díszszemle, csapatok bemutatása - Lázár Balázs történész (Csikós udvar)
11:45 - 12:30 Bábelőadás (Lovarda)
12:30, 14:00 és 16:00 Csatajelenet előadás - Berlin 1757. évi ostroma a Hadik huszárok, császári gyalogság és tüzérség és porosz gyalogosok részvételével (Csikós udvar)
13:15 és 15:00 - Játékos gyerekprogram, kiképzés (menetelés, fakardokkal egy kis harcászat), huszárdalok tanulása, előadása, kardos honvéd verbunk Jánosi Attila előadásában, az Üsztürü zenekar kíséretével. (Lovarda)
14:00 - 15:00 - Fényképezkedés lovas huszárral (Csikós udvar)
15:30 - Néptánc oktatás (Lovarda)
17:00 - Programok vége

https://foorseg.hu/csaladi-napi/
Borsodit csapolnak :D :D :D
Szánalmas :/
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
16 985
23 508
113
A kaják is olyan furcsák...

Tökfőzelék cukkinispagettivel...
magyarkodás reloaded.
Egyébként is miért nem valami jó bisztró konyhát visznek? Az szerintem jobban
menne a turistákhoz, átb@szni meg azzal is lehet az embert, de legalább el tudják készíteni gyorsan, sokat