Humor

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

rappali_

Well-Known Member
2016. szeptember 18.
3 705
16 996
113
Az én szomszédom hülye ivás nélkül is. Na ezt űbereld. Ha kitör az anarchia, átsétálok és szájba csűröm. :D
Ne nevessetek, rohadt sok türelem kell hozzá (nagyszüleit túrta ki a házból, nulla végzettség, üzletkötő de akkora arccal); néha vasárnap éjfélkor láncfűrészel, félévente defektem van a szemétfából (azzal fűt, meg tuskóval) kihulló csavaroktól, beleugat mindenbe (hogy álljak a saját hàzam elé kocsival, stb.), hisztizik ha félévente kiszökik a kutyánk 10 percre (az övé az udvaromba átjárt, tyúkokat fogott, stb.)...hosszú a sor. Még bírom humorral, de már tudom, h rengeteget fogunk grillezni idén...amikor a neje mos. :D De minden ötletre vevő vagyok.
 

notaricon

Well-Known Member
2016. január 7.
3 706
12 690
113
Ne nevessetek, rohadt sok türelem kell hozzá (nagyszüleit túrta ki a házból, nulla végzettség, üzletkötő de akkora arccal); néha vasárnap éjfélkor láncfűrészel, félévente defektem van a szemétfából (azzal fűt, meg tuskóval) kihulló csavaroktól, beleugat mindenbe (hogy álljak a saját hàzam elé kocsival, stb.), hisztizik ha félévente kiszökik a kutyánk 10 percre (az övé az udvaromba átjárt, tyúkokat fogott, stb.)...hosszú a sor. Még bírom humorral, de már tudom, h rengeteget fogunk grillezni idén...amikor a neje mos. :D De minden ötletre vevő vagyok.
Rengeteg ötletem van, de azokat majd azután, mikor már túl vagytok az első tettlegességen :D
 

misinator

Well-Known Member
2011. október 5.
4 443
11 400
113
Ne nevessetek, rohadt sok türelem kell hozzá (nagyszüleit túrta ki a házból, nulla végzettség, üzletkötő de akkora arccal); néha vasárnap éjfélkor láncfűrészel, félévente defektem van a szemétfából (azzal fűt, meg tuskóval) kihulló csavaroktól, beleugat mindenbe (hogy álljak a saját hàzam elé kocsival, stb.), hisztizik ha félévente kiszökik a kutyánk 10 percre (az övé az udvaromba átjárt, tyúkokat fogott, stb.)...hosszú a sor. Még bírom humorral, de már tudom, h rengeteget fogunk grillezni idén...amikor a neje mos. :D De minden ötletre vevő vagyok.
Na jó...de nem tőlem hallottad...

Talán a Top Gun újságban olvastam régen, hogy valaki, aki valahogy kötődött a katonai repüléshez (talán műszakis lehetett), beújított egy MiG-15(?) hajtóművet a portára.


Történt, hogy a szomszéd a közös kerítéshez halmozta a trágyát. Emberünk mondta neki, hogy nem kéne, el kéne onnan hordani.
Persze a szomszéd csak azért se.
Úgyhogy a - gondolom valamilyen állványra rögzített - gázturbinát átpozícionálta, s segített a szomszédnak szétteríteni a trágyát...
Sz*r ügy lehet, amikor a ház vakolatának a rücsijéből kell a nagy hőfokon beleégett szerves anyagot eltávolítani:rolleyes:

...mindig aki tovább mer elmenni, aki pofátlanabb, az győz, ezt ne feledd;)
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 262
55 393
113
Amikor a kocsidban nincs parkolóradar
Az analóg parkradar.


e689204cab49a4a92c1edb30b092cd96.png

Rendelni kellene párat Magyar felirattal is, látván a fórum harcászati szakértőit....


Ezért legalább 3 nap pihi jár! :hadonaszos:


Èn megszavazom a nègy napot is. :D
 

Árpicsek

Well-Known Member
2016. október 7.
2 756
11 950
113
Ne nevessetek, rohadt sok türelem kell hozzá (nagyszüleit túrta ki a házból, nulla végzettség, üzletkötő de akkora arccal); néha vasárnap éjfélkor láncfűrészel, félévente defektem van a szemétfából (azzal fűt, meg tuskóval) kihulló csavaroktól, beleugat mindenbe (hogy álljak a saját hàzam elé kocsival, stb.), hisztizik ha félévente kiszökik a kutyánk 10 percre (az övé az udvaromba átjárt, tyúkokat fogott, stb.)...hosszú a sor. Még bírom humorral, de már tudom, h rengeteget fogunk grillezni idén...amikor a neje mos. :D De minden ötletre vevő vagyok.
Nagytestű kutya mély hanggal és egy puli mellé. A repülő legyet megugatják.
Kertipartihoz nagy teljesítményű partimjúzik szett.
Néha autógumi égetés sprésdobozok véletlenszerű tűzbedobálásával.
Benzinmotoros kertigépek széleskörű használata.
Táblalemez vágása sarokcsiszolóval.
Motorkerékpár beszerzése és napi rutinszerű járatása. Előnyben részesítve a speedmotorokat, chopper és/vagy supermoto kategóriájú gépeket, természetesen sportdobbal.
Autóra sportkipufogó, indulás előtt sokat túráztatva a bemelegedés elősegítéséhez.
Ha nem zavar, kecske tartása. Büdös, mint a kórság.
Ha vannak srácaid, egyérintőzni egy vaskapun.
Kertiparti során ittas cimboráknak elmesélni a taplóságát. Biztos kitalálnak valami elmebetegséget.
Hirtelen ennyi.
 

misinator

Well-Known Member
2011. október 5.
4 443
11 400
113
Nagytestű kutya mély hanggal és egy puli mellé. A repülő legyet megugatják.
Kertipartihoz nagy teljesítményű partimjúzik szett.
Néha autógumi égetés sprésdobozok véletlenszerű tűzbedobálásával.
Benzinmotoros kertigépek széleskörű használata.
Táblalemez vágása sarokcsiszolóval.
Motorkerékpár beszerzése és napi rutinszerű járatása. Előnyben részesítve a speedmotorokat, chopper és/vagy supermoto kategóriájú gépeket, természetesen sportdobbal.
Autóra sportkipufogó, indulás előtt sokat túráztatva a bemelegedés elősegítéséhez.
Ha nem zavar, kecske tartása. Büdös, mint a kórság.
Ha vannak srácaid, egyérintőzni egy vaskapun.
Kertiparti során ittas cimboráknak elmesélni a taplóságát. Biztos kitalálnak valami elmebetegséget.
Hirtelen ennyi.
Motorkerékpárhoz:
Beszerezni egy kétütemű hulladékot, ami nem akar beindulni, s ha be is indul, akkor is csak rendre lehörög.
H a végre jár, akkor sokat túráztatni. keverési arányra figyelni, törekedni kell az olajban dús keverékre; segíti a nehéz indítást és az ózondús levegőt.
Szélirányra figyelni.

Beújítani egy új kutyát, macskát.
Elnevezni a szomszédról.
Óbégatva hívogatni.
Lehet cifrázni is a négylábú neve után az anyját a foglalkozásával minősítve...

(Vannak munkatársaim rideg életű falvakból...)
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 422
67 629
113
Ne nevessetek, rohadt sok türelem kell hozzá (nagyszüleit túrta ki a házból, nulla végzettség, üzletkötő de akkora arccal); néha vasárnap éjfélkor láncfűrészel, félévente defektem van a szemétfából (azzal fűt, meg tuskóval) kihulló csavaroktól, beleugat mindenbe (hogy álljak a saját hàzam elé kocsival, stb.), hisztizik ha félévente kiszökik a kutyánk 10 percre (az övé az udvaromba átjárt, tyúkokat fogott, stb.)...hosszú a sor. Még bírom humorral, de már tudom, h rengeteget fogunk grillezni idén...amikor a neje mos. :D De minden ötletre vevő vagyok.
Tessék szépen venni egy motort, régi darab is jó. Letámasztani, kipufogó le, teletankol, berúg, aztán kocsmába el, hadd hallgassa. :D
 

Árpicsek

Well-Known Member
2016. október 7.
2 756
11 950
113
Pedig van...Martin sport dobbal :D Néha olyat visszadurrog, h volt, h megijedtem.
Na, a szembeszomszéd úgy képzeli a motorjának téli tárolásást, hogy be van tolva a garázsába és hétvégenként délután 1 és 3 között, rendszertelen időpontokban beindítja és járatja 20 - 30 percig...
Engem annyira nem zavar, de a Zasszonypajtit ki tudja kergetni vele a világból...
De ezt nem tőlem hallottad! :)
 
  • Tetszik
Reactions: fishbed

rappali_

Well-Known Member
2016. szeptember 18.
3 705
16 996
113
Na, a szembeszomszéd úgy képzeli a motorjának téli tárolásást, hogy be van tolva a garázsába és hétvégenként délután 1 és 3 között, rendszertelen időpontokban beindítja és járatja 20 - 30 percig...
Engem annyira nem zavar, de a Zasszonypajtit ki tudja kergetni vele a világból...
De ezt nem tőlem hallottad! :)
Igazából mindent jól csinál, én meg hülye vagyok és tavasszal veszek új aksit. Nők. Amúgy eladó a motor ;) (Ezt hivatalból beleírom, mióta látja a messenger üzijeimet). :D
 
  • Vicces
Reactions: Árpicsek