Humor

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

ronis

Well-Known Member
2022. március 23.
184
1 074
93
Az autópályán 120-al,kb féktáv 3x-osáról,félig bambulva is meglátok 1 gyufásdobozt az úton, úgy, hogy közben beszélgetek,eszek,iszok,telefonálok,vagy elméletben felnőtt témájú nagyjátékfilmet rendezek,főszereplek.
Ezek 40-50- el nem látnak meg egy 6 méter szélesz,15cm átmérőjű,kapu vasat úgy, hogy csak a bringázás,az út figyelése a dolguk.
Fogadnék rá,hogy rendszeresen tekernek arra,és arra is, hogy pár többször is nekimegy ugyanannak a kapunak.
Full vakon bazdmeg, fék nélkül verik telibe.
egyszer én is fennakadtam egy ilyen sorompón, mikor még aktívan hard enduróztam , ez egy föld út volt , ahol az előző héten még nem volt semmi, mentem haza izomból egy tempós kanyar után volt rögtön, mondjuk én rutinból befektettem alá a cross motort nem akadtam fenn rajta így.
Az biztos hogy meglepő tud lenni, ha megszokásból mész, főleg nagy tempónál.
 

rappali_

Well-Known Member
2016. szeptember 18.
3 691
16 890
113
MV5BNmM5NmEyNjYtMDI5Zi00MDhiLTk5NDgtNTAzY2VjZDU1MjI1XkEyXkFqcGdeQXVyMjk3NTUyOTc@._V1_FMjpg_UX1000_.jpg
Nyomós érv, meghajlok szellemi "nagyságod" előtt. :D
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 805
56 338
113
A nato kiképzés videóhoz, ahol elsüllyednek a pasik a vizbe rakott létrán:
Jèzus megkérdezi Pétert, hogy erős-e a hite benne, Péter iggennel válaszol. Erre Jézus:" Gyere utánam" és elindul a vizen,
Pèter elindul utàna, de elsüllyed àllandóan. "Uram" mondja, " gyarló ember vagyok, úgy látszik, nem elég erős a hitem benned."
Erre Jézus:"A kövekre lépj Pèter".
 

beta

Well-Known Member
2011. október 26.
5 620
9 156
113
A nato kiképzés videóhoz, ahol elsüllyednek a pasik a vizbe rakott létrán:
Jèzus megkérdezi Pétert, hogy erős-e a hite benne, Péter iggennel válaszol. Erre Jézus:" Gyere utánam" és elindul a vizen,
Pèter elindul utàna, de elsüllyed àllandóan. "Uram" mondja, " gyarló ember vagyok, úgy látszik, nem elég erős a hitem benned."
Erre Jézus:"A kövekre lépj Pèter".

Jézus, Mózes és Chuck Norris mennek a sivatagban. Egyszer csak odaérnek egy folyóhoz. Jézus fogja magát és átsétál a folyó vizén. Látja Chuck Norris, hát utánamegy és ő is átsétál rajta. Látja ezt Mózes is, hát ő is nekiindul. De ahogy a vízbe lép a folyó elsodorja. Jézus odafordul Chuck Norrishoz:
- Te, nem kellett volna megmondani neki, hogy hol vannak a cölöpök?
Chuck Norris ránéz Jézusra:
- Milyen cölöpök?
 

ornagy

Well-Known Member
2014. október 24.
2 974
11 896
113
A nato kiképzés videóhoz, ahol elsüllyednek a pasik a vizbe rakott létrán:
Jèzus megkérdezi Pétert, hogy erős-e a hite benne, Péter iggennel válaszol. Erre Jézus:" Gyere utánam" és elindul a vizen,
Pèter elindul utàna, de elsüllyed àllandóan. "Uram" mondja, " gyarló ember vagyok, úgy látszik, nem elég erős a hitem benned."
Erre Jézus:"A kövekre lépj Pèter".
Az utoló sort így tudom:

Szép dolog a hit, de nem árt tudni, hol vannak a cölöpök!