Humor

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 207
67 091
113
129264080_2712267639040025_6837509798807687544_n.jpg
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 011
54 001
113
Miért nem alkalmaznak férfi munkatársakat egy női magazin tanács rovatában?

Kedves Jani!

Remélem, tudsz rajtam segíteni! Egy nap otthon hagytam a férjemet a tévé előtt és elmentem bevásárolni. Talán 2 kilométerre járhattam a házunktól, amikor az autó motorja hirtelen leállt és nem tudtam újra beindítani. Visszamentem a férjemért, hogy segítsen, és máig sem tudom felfogni a látványt, ami fogadott!
A férjem a szomszéd lányával hempergett az ágyban! Én 32 éves vagyok, a férjem 34 a lány meg csak 19! A férjem beismerte, hogy már fél éve találkozgatnak!
Nem tudom, most mihez kezdjek, kérlek, segíts!!!
Magdi

Kedves Magdi!

Annak, hogy ilyen rövid távolság megtétele után leáll az autó motorja, több oka is lehet. Először ellenőrizd, nem dugult-e el az üzemanyagszűrő. Ha tiszta, ellenőrizd az összes vezetéket ami a motorhoz vezet.
Szintén ellenőrizd az összes kábelt is, nincs-e valamelyik elszakadva. Ha a probléma még mindig fennáll, nézd meg, nem hibásodott-e meg az üzemanyag szivattyú és kap-e a motor rendesen üzemanyagot.
Remélem, hogy tudtam segíteni!
Jani




Javsolnám még az akumlátort kimérni, lehet fenékzárlatos lett menet közben... :rolleyes::D
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
6 977
14 035
113
(Irónia) ON


Légy szíves majd reggel egy(pár) Szájert, nehogy elfelejtkezzünk róla...


(Irónia) OFF

Nagyon egyszerű a módszer ha nem tetszik a dolog ne nézd meg:).Sajnos le kell nyelned a békát ez egy ilyen időszak,de ne csüggedj minden csoda három napig tart,előbb vagy utóbb elfogynak majd a Szájer mémek:).

Az a legszomorúbb az egészben, hogy Szájer József hazudott!
... segget csinált a szájából!



1. "Köszönöm"! :rolleyes:

...egyre többen meg itt az "ujjaikból" a billentyűzettel. :rolleyes:
 
T

Törölt tag 008

Guest
Ne aggódj, a lakás tulajdonosa azt nyilatkozta, hogy járnak hozzá más fideszesek is... - szóval nem fogunk unatkozni...! :):):)
"A, khm, parti szervezője ugyanis nem ismerte föl Szájert, nem tudta, hogy képivselő, sőt egy napja még azt mondta, „nem érdekli a politika", mostanra azonban már inkább mégis megvilágosodott, és tudja, hogy pontosan kilenc fideszes és négy lengyel (nyilván szintén jobboldali) politikus is szokott járni a bulijaira."
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
6 977
14 035
113
Szerintem RSZ-d el!:)

Szerintem ne feszulj rá ennyire a témára hidd el nem éri meg:),ez a humor topik:).


Semmi gond, "csak" lefuttattam a "ciho-mókus" ex-barátnő mély-elemző kérdését a mentális állapotról, jött két egészséges válasz eddig, meg jönnek a "kezelendő esetek" válaszai ;)

Az a legszomorúbb az egészben, hogy Szájer József hazudott!
... segget csinált a szájából!


...egyre többen meg itt az "ujjaikból" a billentyűzettel. :rolleyes:[/QUOTE] Pl:


Ne aggódj, a lakás tulajdonosa azt nyilatkozta, hogy járnak hozzá más fideszesek is... - szóval nem fogunk unatkozni...! :):):)


U.i: "...just for fun!" :p
 

rappali_

Well-Known Member
2016. szeptember 18.
3 582
16 181
113
Az nem hír, h egy ma is ellenzéki polgi popsiját össze is kellett varrni "állítólag"? Meg az egyik fiatal balost megerőszakolták az elvtársai? Mondjuk ez a Donáth papa mellett tényleg nem hír :)
 
  • Tetszik
Reactions: phaidros

formosa1

Well-Known Member
2016. augusztus 30.
1 575
978
113
"A, khm, parti szervezője ugyanis nem ismerte föl Szájert, nem tudta, hogy képivselő, sőt egy napja még azt mondta, „nem érdekli a politika", mostanra azonban már inkább mégis megvilágosodott, és tudja, hogy pontosan kilenc fideszes és négy lengyel (nyilván szintén jobboldali) politikus is szokott járni a bulijaira."
Ha téged szorongatna a belga rendőrség, Te is úgy "dalolnál", hogy a Milánói Scala szerződést ajánlana...!!! :):):)