Humor

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 604
25 941
113
Négy éve az állami média csont nélkül átvette és le is adta, hogy a csehek repülőgép-hordozót építenek...

csehorszaeg-e1491401702941-1024x576.jpg
Nem ezeknél tudni. :)

 
  • Tetszik
Reactions: fip7 and Nemerson

szzsolt81

Well-Known Member
2020. október 24.
5 707
4 260
113
Szovjetunióban annak idején a nagyanyó haldoklott.
A nagyapó végigjárta az orvosokat, hogy van-e valami remény?
Végül egy alternatív doktor azt mondta neki; egy módon segíthet az asszonynak, ha teljesíti férji kötelezettségét. Mire az öreg:
– Nagyon öreg vagyok én már. A kezem között halt meg Lenin elvtárs, hogy tehetnék én már ilyet..?
De az orvos csak győzködi, hogy nincs más lehetőség.
A nagyapó hát összeszedte minden erejét és teljesített.
Reggel ébredezik, hát nincs mellette az ágyban az asszony. Ott sürög-forog a konyhában, palacsintát sütöget, kacag és dalol.
Nagyapó elkeseredetten verte a falba a fejét.
Milyen hülye vagyok én, megmenthettem volna Lenin elvtársat is!!
 
W

Wilson

Guest
Manus a bankban odaér az üvegablakhoz:
-Jó napot uram, parancsoljon!
-Aggyá má egy olyan papírt...
-Parancsol, uram?
-Nem érted?Aggyá má egy olyan pénzes papírt, te p...csa!
-Uram, így nem beszélhet velem...
-Nem is akarok, te hülye p...csa, csak aggyá má egy papírt, olyan befizetőset, oszt maraggyá a s...ggeden!
Uram, ezt kikérem magamnak, azonnal szólok az osztályvezetőnek!
....
-Mi történt?
-Az úr minősíthetetlen hangnemet használ, gorombáskodik.
-Uram, segíthetek valamiben?
-Na, akkó elmondom. Találtam egy olajmezőt Texasban,oszt most jövök az olajfúró cégtől, akinek a fődet elattam. Attak ötvenmilijó dollárt, aszt akarom ittenhagyni a bankba, oszt kértem egy olyan papírt, olyan befizetőset....
-Értem!!Ez a hülye p...csa meg akadékoskodik!!!

 
W

Wilson

Guest
Egy öregember üldögél egy padon, odaül mellé egy menö punkcsávó a szivárvány
színeiben játszó hajjal. Az öreg csak bámul rá hosszasan.
Végül a punk nem bírja tovább cérnával és megkérdezi:
- Mi van tata, még soha nem csinált semmi vadat életében?

Mire az öreg:
- Dehogynem fiam, egyszer kegyetlenül berúgtam és megk*féltem egy papagájt.
Azon gondolkodtam nem vagy-e a fiam...
 
W

Wilson

Guest
Amerikai taxiban nézi végig Budapestet. A taxis lelkesen mutatja a nevezetességeket, Budai vár, az amcsi megkérdi.
  • Mennyi ideig épült ez ?
  • Tizenöt évig.
  • Nálunk ehhez két hónap sem kellene!
Mennek tovább.
  • Ez micsoda?
  • Ez a Lánchíd, Széchenyi..., stb.
  • Ez mennyi idő alatt készült el?
  • Két év.
  • Nálunk ez három nap alatt készen lenne!
Odaérnek a Parlamenthez.
  • Ez micsoda?
  • Nem tudom, tegnap még nem volt itt!