Humor

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 432
33 737
113
7fcf9f80c5816262c9dc43f07430e014de7edd1e832113fecc787c9af2e0b666.gif
 
W

Wilson

Guest
Az angol a német és a cigány beszélgetnek.
Angol:
- Én a két kezemmel körbe érem a feleségem derekát. De nem azért, mert olyan nagy kezem van, hanem mert olyan karcsú a feleségem.
Német:
- Az én feleségem ha ráül a lóra, a lába leér a földig. De nem azért, mert kicsi a ló, hanem mert olyan hosszú lábai vannak.
Cigány:
- Én ha reggel rácsapok az asszony seggére, aztán elmegyek munkába, mikor hazaérek, a segge még mindig remeg. De nem azért, mert olyan nagy a segge, hanem mert olyan hamar hazaérek!
 
W

Wilson

Guest
A nácik vannak az uralmon. A nagyi húzza fel a horogkeresztes zászlót, amikor arra magy Piroska. Megkérdezi a nagymamáját:
  • Nagymama, miért ilyen nagyok a szemeid?
  • Hogy jobban láthassalak.
  • És miért ilyen nagyok a füleid?
  • Hogy jobban hallhassalak.
  • De miért ilyen nagy az orrod??
  • CSITTTTT!!

 
W

Wilson

Guest
Mit tanultam a szüleimtől??!!

1.Megbecsülni mások munkáját
"Ha mindenáron meg akarjátok ölni egymást a testvéreddel, kint csináljátok!Most takarítottam fel."

2.Vallást
"Jobb lesz ha imádkozol, hogy kijöjjön a fehér ingedből!"

3.Az időutazás alapjait
"Úgy megcsaplak, hogy a jövő héten térsz magadhoz!"

4.Logikát
"Azért, mert én azt mondtam!!"

5.Tornamutatványokat
"Most nézd meg, hogy néz ki itt hátul a nyakad!"

6.Bőrön át táplálkozást
"Fogd be a szád és edd meg a vacsorád!"

7.Türelmet és kitartást
"Addig ülsz itt, amíg a spenót el nem fogy!"

8.Meteorológiát
"Úgy néz ki a szobád, mintha tornádó söpört volna át rajta!"
 
W

Wilson

Guest
Tanárnő kérdi az iskolában:
  • Gyerek kinek mi hiányzik otthon?
  • Nekünk még nincs autónk! - mondja Ferike.
  • Nekünk még nincs videónk! - kontráz Józsika.
  • Nekünk már van mindenünk! - böki ki büszkén Móricka.
  • Tényleg?
  • Persze! Múltkor hazajött a fater, belehányt a szekrénybe, anyám meg azt kiabálta: "Na, már csak ez hiányzott!"
 
W

Wilson

Guest
A faluba bevezetik a villanyt. Hogy jobban menjen a munka, versenyt hirdetnek az oszlopállító brigádok között.
Este a számláláskor:
  • Első birgád, mennyi?
  • 8.
  • Szép munka!
  • Második, mennyi?
  • 11.
  • Ez egész szép teljesítmény!
  • Rendőrök, mennyit ástatok le?
  • Kettőt!
  • Az nagyon kevés, a többiek 8-at és 11-et.
  • De azok mind kilátszanak.
 
W

Wilson

Guest
Aranyér
Nyuszikának aranyere van, elmegy az orvoshoz.
Amikor a vizsgálat után visszamegy az erdőbe, a társai kérdezik
kiváncsian, hogy mi volt.
- Hát a doki azt mondta, hogy toljam le a gatyámat, azután hajoljak előre.
Majd bal kezzel megfogta a vállam és jobbal meg turkálni kezdett a
seggemben...
Nem. Jobb kézzel fogta a vállam és bal kézzel...
Nem ... két kézzel fogta a vállam... Basszus ...
 
W

Wilson

Guest
Tudod, drágám, mindig is kíváncsi voltam, hányszor csaltál meg - így a férj lefekvéskor a bombázó feleségének.
  • Hát jó - így a nő -, bevallom. Háromszor.
  • Elmesélnéd, édesem?
  • Emlékszel, mikor nem kaptunk kölcsönt a házépítéshez? A bankigazgató felajánlotta, hogy...
  • Igen, igen. Megértelek. Azért ez szép gesztus volt tőled, drágám, hogy megmentetted a családi fészket. És aztán másodszor?
  • Emlékszel, amikor beteg voltál, és nem volt elég pénzünk a műtétre? Nos, akkor a sebész felajánlotta, hogy...
  • Ez az áldozat is csodálatos volt a részedről, drágám! És harmadszor?
  • Hááát... Emlékszel, amikor polgármester akartál lenni?
  • Igen.
  • És akkor hiányzott még ezerkétszáz szavazatod...
 
W

Wilson

Guest
Menekül a csiga az erdőből. Találkozik a rókával.
- Mi van csiga, belőttél, hogy így tepersz?- Á, dehogy! Itt az NAV,
vagyonvizsgálat lesz.- Na és?
- Hát tudod, nekem is saját házam van, az asszonynak is saját háza van, meg
a gyereknek is. Sürgősen le kell innen lépnünk.
Elgondolkodik a róka, majd ő is futni kezd. Találkoznak a
gólyával.Megszólítja a kissé lemaradó ravaszdit:
- Mi van róka, hova futsz ilyen gyorsan?- Nem hallottad? Kiszállt az NAV
az erdőbe, vagyonvizsgálatra.- És akkor mi van?
- Hát nekem is drága bundám van, az asszonynak is, a gyerekeknek is. Ezek
minket lecsuknak!
A gólya nagyon csodálkozik, majd kis gondolkodás után magabiztosan rákezd:
- Hát fiúk nekünk ezen a ronda fészken kívül aztán igazán semmink sincs. Az
is mindig össze van szarva, tehát csúnya is - szóra sem érdemes.
A csiga természetesen megint más véleményen van, és loholás közben
kárörvendően visszaszól:- Nana gólya! Fél év itthon, fél év külföldön?!!
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 117
82 868
113
A tanár azt kéri, emeljék fel a kezüket azok a gyerekek, akik Bidenre szavaznának.
Johnny kivételével mindenki felemelte a kezét.
A tanár azt mondja neki: - Kis Johnny, miért nem emelted fel a kezed? Nem akarsz Bidenre szavazni?
- Apám Trump mellett van. Anyám Trump mellett van. Csak annyit tehetek, hogy Trumpra szavazok.
  • Miféle ostobaság! Mi lenne, ha apád debil és anyád idióta lenne? Mit tennél akkor?
  • Bidenre szavaznék.