Humor

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 784
30 551
113
272936901_5361546557241523_3220205206086223037_n.jpg

Cím: A laposföld hívők mindenhol rendelkeznek tagokkal a földgolyón.
Hsz: Most mondd el mégegyszer csak lassabban.
 

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 244
24 250
113
Egyelőre ide teszem, amíg nincsenek újabb infóim az ügyről!

Egy tyúk hatolt be a Pentagonba.
Kijátszva a biztonsági rendszert (aligha nem orosz kém volt)

251024_1719140668666_809545_n.jpg


Miért ment át a csirke az úton?

* jani22
Nem akarta megkerülni.

* Platón
A közjó érdekében.

* Arisztotelész
Ilyen a csirkék természete, átmennek az úton.

* Karl Marx
Történelmi szükségszerűségből.

* Szaddam Husszeim
Ez példa nélküli provokáció, így feljogosítva érezzük magunkat, hogy 50 tonna ideggázt dobjunk a csirkére.

* Jack Nicholson
Mer' kurvára át akart. Ez a kib***ott igazság.

* Ronald Reagan
Elfelejtettem...

* James T. Kirk
Hogy eljusson oda, ahol csirke még nem járt azelőtt...

* Martin Luther King
Már látom azt a világot, ahol minden csirke szabadon átmehet az úton anélkül, hogy célját fel kellene fednie.

* Mózes
És leszállt Isten a mennyekből és imígyen szóla a csirkéhez: "Bizony mondom néked, kelj át az úton!" És a csirke átkelt az úton, és nagy volt az öröm a mennyekben.

* Fox Mulder
Saját szemeddel láttad, hogy átment az úton. Még hány csirkét kell látnod ahhoz, hogy elhidd???

* Dana Scully
Mert az igazság odaát van.

* Richard M. Nixon
A csirke NEM ment át az úton.

* Machiavelli
Igaz, a csirke átment az úton. ki törődik vele, hogy miért? A tény, hogy végül átjutott, igazolja minden cselekvését.

* Freud
A puszta tény, hogy ennyire érdekel, miért ment át a csirke a túloldalra, elfojtott szexuális bizonytalanságodat tárja fel.

* Bill Gates
Most fejeztük be az új Csirke Office 2000-t, ami nemcsak átmegy a túloldalra,
de tojást tojik, nyilvántartja fontos iratait és kezeli a könyvelését.

* Ronald Wayne (Apple)
Mert a Micro$oft rosszul gyártotta le.

* Bill Clinton
Fontos bejelentésem van. És megismétlem, hogy biztosan megértsék. Nem volt szexuális kapcsolatom azzal a csirkével. Nem volt...

...
 
T

Törölt tag 467

Guest
Egyelőre ide teszem, amíg nincsenek újabb infóim az ügyről!

Egy tyúk hatolt be a Pentagonba.
Kijátszva a biztonsági rendszert (aligha nem orosz kém volt)

A feltételezés hatására beírtam a gugliba, hogy russian chick. Rendkívül érdekfeszítő képtalálatokat eredményezett. ;-)
 

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
4 783
26 900
113

Centquri prime

Well-Known Member
2021. december 22.
4 915
24 603
113
251024_1719140668666_809545_n.jpg


Miért ment át a csirke az úton?

* jani22
Nem akarta megkerülni.

* Platón
A közjó érdekében.

* Arisztotelész
Ilyen a csirkék természete, átmennek az úton.

* Karl Marx
Történelmi szükségszerűségből.

* Szaddam Husszeim
Ez példa nélküli provokáció, így feljogosítva érezzük magunkat, hogy 50 tonna ideggázt dobjunk a csirkére.

* Jack Nicholson
Mer' kurvára át akart. Ez a kib***ott igazság.

* Ronald Reagan
Elfelejtettem...

* James T. Kirk
Hogy eljusson oda, ahol csirke még nem járt azelőtt...

* Martin Luther King
Már látom azt a világot, ahol minden csirke szabadon átmehet az úton anélkül, hogy célját fel kellene fednie.

* Mózes
És leszállt Isten a mennyekből és imígyen szóla a csirkéhez: "Bizony mondom néked, kelj át az úton!" És a csirke átkelt az úton, és nagy volt az öröm a mennyekben.

* Fox Mulder
Saját szemeddel láttad, hogy átment az úton. Még hány csirkét kell látnod ahhoz, hogy elhidd???

* Dana Scully
Mert az igazság odaát van.

* Richard M. Nixon
A csirke NEM ment át az úton.

* Machiavelli
Igaz, a csirke átment az úton. ki törődik vele, hogy miért? A tény, hogy végül átjutott, igazolja minden cselekvését.

* Freud
A puszta tény, hogy ennyire érdekel, miért ment át a csirke a túloldalra, elfojtott szexuális bizonytalanságodat tárja fel.

* Bill Gates
Most fejeztük be az új Csirke Office 2000-t, ami nemcsak átmegy a túloldalra,
de tojást tojik, nyilvántartja fontos iratait és kezeli a könyvelését.

* Ronald Wayne (Apple)
Mert a Micro$oft rosszul gyártotta le.

* Bill Clinton
Fontos bejelentésem van. És megismétlem, hogy biztosan megértsék. Nem volt szexuális kapcsolatom azzal a csirkével. Nem volt...

...
Akkor egy kis kocka humor a Centauri nagykövetségről
Miért ment át a csirke a túloldalra?

Ivanova:
Már csak ez hiányzott, hogy minden sültbolond, aki csirkének képzeli magát át akarjon menni a túloldalra. Már így is túl vagyunk terhelve.

Garibaldi: Hahaha... Látod, most Duffy átcsalja Elmert, a vadászt a túloldalra...

Franklin: És nem sérült meg?

Talia: Kapitány, a folyosón összefutottam egy csirkével, és véletlenül kiolvastam a gondolataiból: a csirke át akar menni a túloldalra.

Lyta: Kosh szerint a csirke átment a túloldalra, de én nem hiszek neki.

Marcus: Átviszem azt a csirkét. Bármi történjék is.

Sheridan: ...hogy félretegyük a viszályainkat és összefogjunk, hogy a csirkét átvihessük a túloldalra.

Sheridan: Óriások a csirkefarmon.

Sheridan: Vadászok induljanak! Ágyukat átkalibrálni... milyen messze van a túloldal?

A Prometheus kapitánya: Az a rohadt csirke átjött a mi túloldalunkra. Elintéztük azt a pár hülye tyúkot, elintézzük ezt a rohadt csirkét is.

Delenn: Azért ment át, hogy szolgáljon.

Hague tábornok: Bizonyíték nélkül nem ér semmit a csirke a túloldalon.

Corwin: Parancsnok, egy csirkét észlelek az ugrókapu túloldalán.

Sinclair: A túloldalon beszélhetünk békésen is a csirkével.

Sinclair: Én elvesztettem a rajomat, az a rohadt csirke meg közben csak úgy átment a túloldalra?

Zack: Hé, főnök. Biztos, hogy átengedi a csirkét a túloldalra?

Bester: Kapitány, biztosan érdekli, hogy a csirke miért ment át a túloldalra. Volna egy ajánlatom...

Drazi: Az az átkozott csirke nem fog a levesünkbe köpni.

Drazi: Milyen színű volt?

Pak'ma'ra: Remélem rég halott lesz, mire átér.

Vir: Londo, a csirke.
Londo: Jól van, jól van. Mi van vele?
Vir: Átment... a túloldalra.
Londo: Tudom, épp ezért hivattalak. A Carthagia már tud róla?

Carthagia: Az a rakoncátlan csirke egyszerűen nem volt hajlandó kilapulni a kerekek alatt. Muszáj volt saját kezűleg megsütnöm.

G'Kar: Évszázados elnyomás után végre átkelt a túloldalra.

Zathras: Csirke megy át oldaltul. Nem törődni mond Zathras csúcsforgalomról. De várható volt. Nem csoda, ha majd lapos csirke, nem hallgatni öreg Zathras. Zathras öregebb aszfaltnál is, olyan dolgokat is tud az útról és a túloldalról, amit meg Draal sem.

Morden: Csak ennyi? Vagy az átkelésen kívül mást is óhajt?

Justin: Ősidők óta folyt ez a vita a házi baromfik között a helyes közlekedésről. Szükségünk van egy olyan vezető egyéniségre, aki átjön a mi oldalunkra...

Kosh Naranek: A csirke átment a túloldalra.
Delenn: Nem értem.
Ulkesh Kosh: Majd megérted...

Lorien: Ki vagy te?
Csirke: A csirke.
Lorien: Hova tartasz?
Csirke: A túloldalra.

Kosh: Ha a csirke átmegy a túloldalra, meg fog halni.

TOS



Kirk: „Te átkozott csirke, megölted a fiamat, TE ÁTKOZOTT csirke, megölted… a fiamat…”

Spock: „Nem áll rendelkezésre elegendő adat ahhoz, hogy meghatározhassam. Bámulatos, kapitány.”

dr. McCoy: „A fenébe is, orvos vagyok, nem ornitológus!”

Scotty: „Nem tudom, kapitány, de olyan gyorsan megy át, ahogy csak tud.”

Uhura: „Nyissak üdvözlő csatornát, hogy megkérdezhesse, uram?”

Sulu: „Ne hívj Kicsinek!”

Chekov: „Persze, tudják, a csirkéket a híres orosz csirkekutató, Vlagyimir Csirkovszkij háziasította, aki 1435-ben…”



TNG



Picard: „Négy lámpa van!”

Riker: „Nem tudom, miért, de azt tudom, hogyan: örömmel, uram.”

Data: „A csirke, figyelembe véve, hogy a XX. századi földi úttest túlsó oldalán helyezkedett el, tudatában volt annak a közvetlen célnak, hogy átszelje az adott távolságot, anélkül, hogy feltartóztatná bármilyen belső égésű motorral hajtott személyi közlekedési eszköz, de nem világos számomra, hogy miért kellene bármely háziasított baromfinak azt kívánnia, hogy egy olyan jármű előtt sétáljon, amely rendes körülmények között…. Igen, uram.”

Worf: „Nem tudom. A KLINGON csirkék NEM mennek át az úton.”

dr. Crusher: „Ha a csirkével nincs semmi baj, akkor az univerzummal nincs rendben valami.”

Troi: „Érzem a csirke fájdalmát…”

Geordi: „Nos, akárhová is megy, biztos több szerencséje lesz a lányokkal, mint nekem.”

Wesley: „Nem vagyok biztos benne, de esetleg ki tudom találni, ha átirányítom ezeket a rendszereket, és újrakonfigurálom a warp mezőt, és lefuttatok egy teljes belső analízist…”

Lwaxana: „Nem tudom, Jean-Luc, de ez ebben a pillanatban nem is érdekes….”

Barclay: „Ú, csirke? Hol? P-p-parancsnok, említettem már a problémámat a kicsi tollas élőlényekkel?”

Q: „Tudni szeretné? Milyen kár, hogy az a pöttöm emberi agya nem képes felfogni a választ.”



DS9



Sisko: „Nem érdekel, miért ment át az úton! Csak azt akarom tudni, hogy miért hagyta el a ketrecet! Szóval ’át akart jutni a másik oldalra’? Nekem is csak addig tart a türelmem!”

Odo: „Nem tudom, de biztos Quark keze volt a dologban.”

Quark: „Kié? Az enyém?”

Kira: „Valószínűleg azok az átkozott kardassziaiak üldözték.”

dr. Bashir: „Ki vagyok én, hogy vitatkozzam egy csirkével?”

O’Brien: „Semmi gond, parancsnok, mindjárt megoldom.”

Dax: „Hogy átjusson a másik oldalra. Curson lehet, hogy nem értett volna egyet velem, Tobinnak bizonyára sejtelme sem lett volna róla, aztán ott volt még, hmm…”

A Nagy Nágus: „Buta csirke! Nem kelünk át nyíltan az úton! Csendben átsurranunk, anélkül, hogy bárki észrevenné!”

Gul Dukat: „Ez nagyon érdekes kérdés… Biztos vagyok benne, hogy ki tudunk dolgozni egy mindenki megelégedésére szolgáló megállapodást annak érdekében, hogy megszerezzük az információt.”

Garak: „Hogy átjusson a másik oldalra? Hát persze, hogy nem! Látják, milyen nevetséges az egész? Biztos vagyok benne, hogy csupán a tenyésztő trükkje volt, hogy eltávolítsa a ketrecből…és elsikkassza a tojásokat.”



Voyager



Janeway: „Az elsődleges célja kétségkívül az volt, hogy visszajusson az Alfa-kvadránsba… és valószínűleg hiányzott neki a kutyája.”

Chakotay: „Bármi indította is rá, bármi volt is a célja, tisztelnünk kell a jogát, hogy átmenjen az úton, és megkeresse a saját spirituális tudatát.”

Neelix: „Ami azt illeti, kapitány, nem igazán ismerem a csirkéket ebben a rendszerben. De ha megfogják, megfőzhetem.”

Kes: „Visszaemlékezett arra az időre, amikor az ősei folyton átkeltek az úton. De aztán, mert nem használták többé, elvesztették ezt a képességüket.”

Holodoktor: „Honnan kellene tudnom? Nekem senki nem mond el semmit. Még azt sem tudtam, hogy már csirkék is vannak a legénységben. Mindössze annyit tudok, hogy kedves lett volna tőle, ha nem felejtett volna el kikapcsolni, MIELŐTT átment az úton!”

Tuvok: „Ilyen kérdést nem szívesen hallunk a főtisztektől. Idegessé teheti az altiszteket.”

B’Elanna: „Biztos vagyok benne, hogy fojtogatták a francos Csillagflotta francos szabályai, és egyszerűen csak nem bírta tovább!”

Tom Paris: „Nos, szerintem… milyen csinos a ruhája!”

Harry Kim: „Nem tudom, ez az első küldetésem.”

Seven: „Meghallotta a Kollektíva hangját.”

A Borg: „Átmenni az úton irreleváns. A csirkét asszimiláljuk.”



***

Gene Roddenberry: „Hogy eljusson oda, ahová csirke még nem merészkedett.”
 

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
7 359
22 890
113
Egyelőre ide teszem, amíg nincsenek újabb infóim az ügyről!

Egy tyúk hatolt be a Pentagonba.
Kijátszva a biztonsági rendszert (aligha nem orosz kém volt)

Most érkezett!!!
Amerikai források megerősítették hogy az SZVR kiképzett őrnagya a tyúk!
A CIA által megszerzett hiteles képen az látható amikor a csirkét kiképzése során meglátogatja maga Vlagyimir Vlagyimirovics Putyin!

a79a4d113f3f3037fb9135e1a4f154bf.jpg
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 135
53 731
113
Akkor egy kis kocka humor a Centauri nagykövetségről
Miért ment át a csirke a túloldalra?

Ivanova:
Már csak ez hiányzott, hogy minden sültbolond, aki csirkének képzeli magát át akarjon menni a túloldalra. Már így is túl vagyunk terhelve.

Garibaldi: Hahaha... Látod, most Duffy átcsalja Elmert, a vadászt a túloldalra...

Franklin: És nem sérült meg?

Talia: Kapitány, a folyosón összefutottam egy csirkével, és véletlenül kiolvastam a gondolataiból: a csirke át akar menni a túloldalra.

Lyta: Kosh szerint a csirke átment a túloldalra, de én nem hiszek neki.

Marcus: Átviszem azt a csirkét. Bármi történjék is.

Sheridan: ...hogy félretegyük a viszályainkat és összefogjunk, hogy a csirkét átvihessük a túloldalra.

Sheridan: Óriások a csirkefarmon.

Sheridan: Vadászok induljanak! Ágyukat átkalibrálni... milyen messze van a túloldal?

A Prometheus kapitánya: Az a rohadt csirke átjött a mi túloldalunkra. Elintéztük azt a pár hülye tyúkot, elintézzük ezt a rohadt csirkét is.

Delenn: Azért ment át, hogy szolgáljon.

Hague tábornok: Bizonyíték nélkül nem ér semmit a csirke a túloldalon.

Corwin: Parancsnok, egy csirkét észlelek az ugrókapu túloldalán.

Sinclair: A túloldalon beszélhetünk békésen is a csirkével.

Sinclair: Én elvesztettem a rajomat, az a rohadt csirke meg közben csak úgy átment a túloldalra?

Zack: Hé, főnök. Biztos, hogy átengedi a csirkét a túloldalra?

Bester: Kapitány, biztosan érdekli, hogy a csirke miért ment át a túloldalra. Volna egy ajánlatom...

Drazi: Az az átkozott csirke nem fog a levesünkbe köpni.

Drazi: Milyen színű volt?

Pak'ma'ra: Remélem rég halott lesz, mire átér.

Vir: Londo, a csirke.
Londo: Jól van, jól van. Mi van vele?
Vir: Átment... a túloldalra.
Londo: Tudom, épp ezért hivattalak. A Carthagia már tud róla?

Carthagia: Az a rakoncátlan csirke egyszerűen nem volt hajlandó kilapulni a kerekek alatt. Muszáj volt saját kezűleg megsütnöm.

G'Kar: Évszázados elnyomás után végre átkelt a túloldalra.

Zathras: Csirke megy át oldaltul. Nem törődni mond Zathras csúcsforgalomról. De várható volt. Nem csoda, ha majd lapos csirke, nem hallgatni öreg Zathras. Zathras öregebb aszfaltnál is, olyan dolgokat is tud az útról és a túloldalról, amit meg Draal sem.

Morden: Csak ennyi? Vagy az átkelésen kívül mást is óhajt?

Justin: Ősidők óta folyt ez a vita a házi baromfik között a helyes közlekedésről. Szükségünk van egy olyan vezető egyéniségre, aki átjön a mi oldalunkra...

Kosh Naranek: A csirke átment a túloldalra.
Delenn: Nem értem.
Ulkesh Kosh: Majd megérted...

Lorien: Ki vagy te?
Csirke: A csirke.
Lorien: Hova tartasz?
Csirke: A túloldalra.

Kosh: Ha a csirke átmegy a túloldalra, meg fog halni.

TOS



Kirk: „Te átkozott csirke, megölted a fiamat, TE ÁTKOZOTT csirke, megölted… a fiamat…”

Spock: „Nem áll rendelkezésre elegendő adat ahhoz, hogy meghatározhassam. Bámulatos, kapitány.”

dr. McCoy: „A fenébe is, orvos vagyok, nem ornitológus!”

Scotty: „Nem tudom, kapitány, de olyan gyorsan megy át, ahogy csak tud.”

Uhura: „Nyissak üdvözlő csatornát, hogy megkérdezhesse, uram?”

Sulu: „Ne hívj Kicsinek!”

Chekov: „Persze, tudják, a csirkéket a híres orosz csirkekutató, Vlagyimir Csirkovszkij háziasította, aki 1435-ben…”



TNG



Picard: „Négy lámpa van!”

Riker: „Nem tudom, miért, de azt tudom, hogyan: örömmel, uram.”

Data: „A csirke, figyelembe véve, hogy a XX. századi földi úttest túlsó oldalán helyezkedett el, tudatában volt annak a közvetlen célnak, hogy átszelje az adott távolságot, anélkül, hogy feltartóztatná bármilyen belső égésű motorral hajtott személyi közlekedési eszköz, de nem világos számomra, hogy miért kellene bármely háziasított baromfinak azt kívánnia, hogy egy olyan jármű előtt sétáljon, amely rendes körülmények között…. Igen, uram.”

Worf: „Nem tudom. A KLINGON csirkék NEM mennek át az úton.”

dr. Crusher: „Ha a csirkével nincs semmi baj, akkor az univerzummal nincs rendben valami.”

Troi: „Érzem a csirke fájdalmát…”

Geordi: „Nos, akárhová is megy, biztos több szerencséje lesz a lányokkal, mint nekem.”

Wesley: „Nem vagyok biztos benne, de esetleg ki tudom találni, ha átirányítom ezeket a rendszereket, és újrakonfigurálom a warp mezőt, és lefuttatok egy teljes belső analízist…”

Lwaxana: „Nem tudom, Jean-Luc, de ez ebben a pillanatban nem is érdekes….”

Barclay: „Ú, csirke? Hol? P-p-parancsnok, említettem már a problémámat a kicsi tollas élőlényekkel?”

Q: „Tudni szeretné? Milyen kár, hogy az a pöttöm emberi agya nem képes felfogni a választ.”



DS9



Sisko: „Nem érdekel, miért ment át az úton! Csak azt akarom tudni, hogy miért hagyta el a ketrecet! Szóval ’át akart jutni a másik oldalra’? Nekem is csak addig tart a türelmem!”

Odo: „Nem tudom, de biztos Quark keze volt a dologban.”

Quark: „Kié? Az enyém?”

Kira: „Valószínűleg azok az átkozott kardassziaiak üldözték.”

dr. Bashir: „Ki vagyok én, hogy vitatkozzam egy csirkével?”

O’Brien: „Semmi gond, parancsnok, mindjárt megoldom.”

Dax: „Hogy átjusson a másik oldalra. Curson lehet, hogy nem értett volna egyet velem, Tobinnak bizonyára sejtelme sem lett volna róla, aztán ott volt még, hmm…”

A Nagy Nágus: „Buta csirke! Nem kelünk át nyíltan az úton! Csendben átsurranunk, anélkül, hogy bárki észrevenné!”

Gul Dukat: „Ez nagyon érdekes kérdés… Biztos vagyok benne, hogy ki tudunk dolgozni egy mindenki megelégedésére szolgáló megállapodást annak érdekében, hogy megszerezzük az információt.”

Garak: „Hogy átjusson a másik oldalra? Hát persze, hogy nem! Látják, milyen nevetséges az egész? Biztos vagyok benne, hogy csupán a tenyésztő trükkje volt, hogy eltávolítsa a ketrecből…és elsikkassza a tojásokat.”



Voyager



Janeway: „Az elsődleges célja kétségkívül az volt, hogy visszajusson az Alfa-kvadránsba… és valószínűleg hiányzott neki a kutyája.”

Chakotay: „Bármi indította is rá, bármi volt is a célja, tisztelnünk kell a jogát, hogy átmenjen az úton, és megkeresse a saját spirituális tudatát.”

Neelix: „Ami azt illeti, kapitány, nem igazán ismerem a csirkéket ebben a rendszerben. De ha megfogják, megfőzhetem.”

Kes: „Visszaemlékezett arra az időre, amikor az ősei folyton átkeltek az úton. De aztán, mert nem használták többé, elvesztették ezt a képességüket.”

Holodoktor: „Honnan kellene tudnom? Nekem senki nem mond el semmit. Még azt sem tudtam, hogy már csirkék is vannak a legénységben. Mindössze annyit tudok, hogy kedves lett volna tőle, ha nem felejtett volna el kikapcsolni, MIELŐTT átment az úton!”

Tuvok: „Ilyen kérdést nem szívesen hallunk a főtisztektől. Idegessé teheti az altiszteket.”

B’Elanna: „Biztos vagyok benne, hogy fojtogatták a francos Csillagflotta francos szabályai, és egyszerűen csak nem bírta tovább!”

Tom Paris: „Nos, szerintem… milyen csinos a ruhája!”

Harry Kim: „Nem tudom, ez az első küldetésem.”

Seven: „Meghallotta a Kollektíva hangját.”

A Borg: „Átmenni az úton irreleváns. A csirkét asszimiláljuk.”



***

Gene Roddenberry: „Hogy eljusson oda, ahová csirke még nem merészkedett.”

Ezt te találtad most ki? :eek:
Nem semmi! :cool:
 
  • Tetszik
Reactions: aquarell

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 135
53 731
113
Miért ment át a csirke a túloldalra?
SG-1

Jack O'neil:
Nem érdekel, de ha bármi gond adódna hoztam magammal C4-et...

Teal'c: Valóban!

Daniel Jackson: Nem hiszem, hogy mi bejárhatunk egy ilyen hosszú spirituális utat!

Samantha Carter: Ezredes, ha ad egy kis időt kiszámítom Önnek a csirke pályáját, ebből talán megtudjuk hová tart, és akkor tudni fogjuk, hogy milyen céllal.
 

Árpicsek

Well-Known Member
2016. október 7.
2 762
11 960
113
Akkor egy kis kocka humor a Centauri nagykövetségről
Miért ment át a csirke a túloldalra?

Ivanova:
Már csak ez hiányzott, hogy minden sültbolond, aki csirkének képzeli magát át akarjon menni a túloldalra. Már így is túl vagyunk terhelve.

Garibaldi: Hahaha... Látod, most Duffy átcsalja Elmert, a vadászt a túloldalra...

Franklin: És nem sérült meg?

Talia: Kapitány, a folyosón összefutottam egy csirkével, és véletlenül kiolvastam a gondolataiból: a csirke át akar menni a túloldalra.

Lyta: Kosh szerint a csirke átment a túloldalra, de én nem hiszek neki.

Marcus: Átviszem azt a csirkét. Bármi történjék is.

Sheridan: ...hogy félretegyük a viszályainkat és összefogjunk, hogy a csirkét átvihessük a túloldalra.

Sheridan: Óriások a csirkefarmon.

Sheridan: Vadászok induljanak! Ágyukat átkalibrálni... milyen messze van a túloldal?

A Prometheus kapitánya: Az a rohadt csirke átjött a mi túloldalunkra. Elintéztük azt a pár hülye tyúkot, elintézzük ezt a rohadt csirkét is.

Delenn: Azért ment át, hogy szolgáljon.

Hague tábornok: Bizonyíték nélkül nem ér semmit a csirke a túloldalon.

Corwin: Parancsnok, egy csirkét észlelek az ugrókapu túloldalán.

Sinclair: A túloldalon beszélhetünk békésen is a csirkével.

Sinclair: Én elvesztettem a rajomat, az a rohadt csirke meg közben csak úgy átment a túloldalra?

Zack: Hé, főnök. Biztos, hogy átengedi a csirkét a túloldalra?

Bester: Kapitány, biztosan érdekli, hogy a csirke miért ment át a túloldalra. Volna egy ajánlatom...

Drazi: Az az átkozott csirke nem fog a levesünkbe köpni.

Drazi: Milyen színű volt?

Pak'ma'ra: Remélem rég halott lesz, mire átér.

Vir: Londo, a csirke.
Londo: Jól van, jól van. Mi van vele?
Vir: Átment... a túloldalra.
Londo: Tudom, épp ezért hivattalak. A Carthagia már tud róla?

Carthagia: Az a rakoncátlan csirke egyszerűen nem volt hajlandó kilapulni a kerekek alatt. Muszáj volt saját kezűleg megsütnöm.

G'Kar: Évszázados elnyomás után végre átkelt a túloldalra.

Zathras: Csirke megy át oldaltul. Nem törődni mond Zathras csúcsforgalomról. De várható volt. Nem csoda, ha majd lapos csirke, nem hallgatni öreg Zathras. Zathras öregebb aszfaltnál is, olyan dolgokat is tud az útról és a túloldalról, amit meg Draal sem.

Morden: Csak ennyi? Vagy az átkelésen kívül mást is óhajt?

Justin: Ősidők óta folyt ez a vita a házi baromfik között a helyes közlekedésről. Szükségünk van egy olyan vezető egyéniségre, aki átjön a mi oldalunkra...

Kosh Naranek: A csirke átment a túloldalra.
Delenn: Nem értem.
Ulkesh Kosh: Majd megérted...

Lorien: Ki vagy te?
Csirke: A csirke.
Lorien: Hova tartasz?
Csirke: A túloldalra.

Kosh: Ha a csirke átmegy a túloldalra, meg fog halni.

TOS



Kirk: „Te átkozott csirke, megölted a fiamat, TE ÁTKOZOTT csirke, megölted… a fiamat…”

Spock: „Nem áll rendelkezésre elegendő adat ahhoz, hogy meghatározhassam. Bámulatos, kapitány.”

dr. McCoy: „A fenébe is, orvos vagyok, nem ornitológus!”

Scotty: „Nem tudom, kapitány, de olyan gyorsan megy át, ahogy csak tud.”

Uhura: „Nyissak üdvözlő csatornát, hogy megkérdezhesse, uram?”

Sulu: „Ne hívj Kicsinek!”

Chekov: „Persze, tudják, a csirkéket a híres orosz csirkekutató, Vlagyimir Csirkovszkij háziasította, aki 1435-ben…”



TNG



Picard: „Négy lámpa van!”

Riker: „Nem tudom, miért, de azt tudom, hogyan: örömmel, uram.”

Data: „A csirke, figyelembe véve, hogy a XX. századi földi úttest túlsó oldalán helyezkedett el, tudatában volt annak a közvetlen célnak, hogy átszelje az adott távolságot, anélkül, hogy feltartóztatná bármilyen belső égésű motorral hajtott személyi közlekedési eszköz, de nem világos számomra, hogy miért kellene bármely háziasított baromfinak azt kívánnia, hogy egy olyan jármű előtt sétáljon, amely rendes körülmények között…. Igen, uram.”

Worf: „Nem tudom. A KLINGON csirkék NEM mennek át az úton.”

dr. Crusher: „Ha a csirkével nincs semmi baj, akkor az univerzummal nincs rendben valami.”

Troi: „Érzem a csirke fájdalmát…”

Geordi: „Nos, akárhová is megy, biztos több szerencséje lesz a lányokkal, mint nekem.”

Wesley: „Nem vagyok biztos benne, de esetleg ki tudom találni, ha átirányítom ezeket a rendszereket, és újrakonfigurálom a warp mezőt, és lefuttatok egy teljes belső analízist…”

Lwaxana: „Nem tudom, Jean-Luc, de ez ebben a pillanatban nem is érdekes….”

Barclay: „Ú, csirke? Hol? P-p-parancsnok, említettem már a problémámat a kicsi tollas élőlényekkel?”

Q: „Tudni szeretné? Milyen kár, hogy az a pöttöm emberi agya nem képes felfogni a választ.”



DS9



Sisko: „Nem érdekel, miért ment át az úton! Csak azt akarom tudni, hogy miért hagyta el a ketrecet! Szóval ’át akart jutni a másik oldalra’? Nekem is csak addig tart a türelmem!”

Odo: „Nem tudom, de biztos Quark keze volt a dologban.”

Quark: „Kié? Az enyém?”

Kira: „Valószínűleg azok az átkozott kardassziaiak üldözték.”

dr. Bashir: „Ki vagyok én, hogy vitatkozzam egy csirkével?”

O’Brien: „Semmi gond, parancsnok, mindjárt megoldom.”

Dax: „Hogy átjusson a másik oldalra. Curson lehet, hogy nem értett volna egyet velem, Tobinnak bizonyára sejtelme sem lett volna róla, aztán ott volt még, hmm…”

A Nagy Nágus: „Buta csirke! Nem kelünk át nyíltan az úton! Csendben átsurranunk, anélkül, hogy bárki észrevenné!”

Gul Dukat: „Ez nagyon érdekes kérdés… Biztos vagyok benne, hogy ki tudunk dolgozni egy mindenki megelégedésére szolgáló megállapodást annak érdekében, hogy megszerezzük az információt.”

Garak: „Hogy átjusson a másik oldalra? Hát persze, hogy nem! Látják, milyen nevetséges az egész? Biztos vagyok benne, hogy csupán a tenyésztő trükkje volt, hogy eltávolítsa a ketrecből…és elsikkassza a tojásokat.”



Voyager



Janeway: „Az elsődleges célja kétségkívül az volt, hogy visszajusson az Alfa-kvadránsba… és valószínűleg hiányzott neki a kutyája.”

Chakotay: „Bármi indította is rá, bármi volt is a célja, tisztelnünk kell a jogát, hogy átmenjen az úton, és megkeresse a saját spirituális tudatát.”

Neelix: „Ami azt illeti, kapitány, nem igazán ismerem a csirkéket ebben a rendszerben. De ha megfogják, megfőzhetem.”

Kes: „Visszaemlékezett arra az időre, amikor az ősei folyton átkeltek az úton. De aztán, mert nem használták többé, elvesztették ezt a képességüket.”

Holodoktor: „Honnan kellene tudnom? Nekem senki nem mond el semmit. Még azt sem tudtam, hogy már csirkék is vannak a legénységben. Mindössze annyit tudok, hogy kedves lett volna tőle, ha nem felejtett volna el kikapcsolni, MIELŐTT átment az úton!”

Tuvok: „Ilyen kérdést nem szívesen hallunk a főtisztektől. Idegessé teheti az altiszteket.”

B’Elanna: „Biztos vagyok benne, hogy fojtogatták a francos Csillagflotta francos szabályai, és egyszerűen csak nem bírta tovább!”

Tom Paris: „Nos, szerintem… milyen csinos a ruhája!”

Harry Kim: „Nem tudom, ez az első küldetésem.”

Seven: „Meghallotta a Kollektíva hangját.”

A Borg: „Átmenni az úton irreleváns. A csirkét asszimiláljuk.”



***

Gene Roddenberry: „Hogy eljusson oda, ahová csirke még nem merészkedett.”
Szép munka, de Morn véleménye csirkéről és az ő áthaladásáról kimaradt! :)
Egy ilyen fontos kérdésben mindenképpen fontos megismerni az ő, mindenre kiterjedő, álláspontját.
 

Centquri prime

Well-Known Member
2021. december 22.
4 915
24 603
113
Szép munka, de Morn véleménye csirkéről és az ő áthaladásáról kimaradt! :)
Egy ilyen fontos kérdésben mindenképpen fontos megismerni az ő, mindenre kiterjedő, álláspontját.
Sajnos Morn szája mint szokásos be nem állt, így a sok szó között a véleménye is elveszett, hisz ahogy a vagyongyűjtés 352. Szabálya is mondja, sok beszédnek sok a csirke
 

Centquri prime

Well-Known Member
2021. december 22.
4 915
24 603
113
Ezt te találtad most ki? :eek:
Nem semmi! :cool:
Hogy stilusos legyek, nem akarok más csirkéivel ékeskedni, ezeket én is úgy találtam.
De ha már itt tartunk:
Miért kelt át a csirke az úton, für mich
Kökörcsin: "Ím egy szerény bárd, én a krónikás az átkelő csirkének írom e dalt"
Vengenbergi Jenefer:
Átkelt az úton, hogy visszafordítsa a mutációt
Tünde: Az ősi jussa az, hogy átkelhessen, de az emberek elvették-e jusst.
Ciri: Talán én lehetek az, aki segít megnyitni a kaput, hogy ne kelljen átkelni az úton
Emir: Nilfgard érdekei miatt a csirkének meg kell halnia
Geralt: Hmm
 

Centquri prime

Well-Known Member
2021. december 22.
4 915
24 603
113
Gyerekek ki tudja lefordítani ezt a szöveget a Titanicról?
Tanárnő én tudom:
Mondjad Móricka:
A Titanic a világ legnagyobb óceánjárója volt, amit az első útján elsüllyesztett egy zsidó
Egy zsidó?
Tanárnő ne mondja, hogy az az Iceberg nem zsidó