Humor

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
7 385
23 123
113
273215463_469054991417407_1165397130671470997_n.jpg

Közben némi Wagner szálat is felleltem a csirke esetében, szóval kérem komoly esemény volt a fehér háznál. :D
Megelőztél! :D
 

Irsai Olivér

Well-Known Member
2019. június 7.
1 723
5 786
113
Én ezt úgy ismertem, hogy:
Utazik a zsidó a repülőn, mellette egy kínai ül. Egy idò után a zsidó odaszól neki.
-Utálom a kínaiakat.
-Mégis mi bajod van velünk? Nézett rá a kínai meglepetten.
-Hát az, hogy megcsináltátok Pearl Harbort.
-De hát azok nem is mi voltunk hanem a japánok!
-Japán, kínai egyremegy. Mondja erre a zsidó.
Eltelik kis idő. A kínai odafordul és megszólal.
-Én meg utalom a zsidókat!
-Mégis miért?
-Elsüllyesztettétek a Titanicot.
-De hát azt egy jéghegy süllyesztette el, Iceberg érted?
-Hát ez az-mondja a kínai- Iceberg, Goldberg, Rosenberg egyremegy.

Én is így ismerem.

“Chinese, Japanese are all the same.”
 

Centquri prime

Well-Known Member
2021. december 22.
4 915
24 604
113
Régen mikor még jóval ifjabb voltam, akadt pár ilyen nemkívánatos teleportációm. A legérdekesebb az volt amikoris volt egy képem arról, hogy már majdnem hazaértem, aztán a következő snitt kicsivel, nem sokkal a kiindulóponttól történt meg, ahonnan majdnem sikerült hazaérni és hát nem volt közel. :D Rettenetes, amikor beszél hozzád valaki, valahol és egyből meg akarja venni az MP3 lejátszódat, miközben te még csak próbálod eldönteni, hogy a szavakal le nem írható fizikai gyötrelemre ébredve akarod-e a hozzá járuló lelkit is tartalmazni, vagy inkább ne törődj azzal, hogy kerültél oda ahol minden számítás szerint nem lehetnél, bár azt sem tudod hol van és mikor. :D
Hát az úgy volt, hogy 500 Ft volt a tequila goldból a 2x5 cent, és ez már akkor (2006) is egy jó árnak számított. És hát a társaság szerint, még sose látattam ittasan. Szóval ilyenből egy 10et kaptam. A következő emlékem, hogy felszállok az első hévre békáson. A későbbi elmondások alapján valamivel 4 óra után hagytam el Batthyány téren a szórakozóhelyet.
Aztán ott volt a névnap. Amikor a druszám és én is úgy volt, hogy az üveg házibort amit beszéltünk ő hozza. De azért elfogyott a kettő is. Aztán szórakozóhely, majd reggel a saját ágy. A ciki másnap jött, amikor egy ismeretlen lány megkérdezte, hogy biztonságban hazajutottál tőlem?
De ezekre nem emlékszem, és amire nem emlékszünk meg se történt.
Arra viszont emlékszem, amikor zárórakor kiraktak haverral a kocsmából és elindultunk. De ahogy mentünk, memdegéltünk hírtelen elénk ugrott a vízelvezető árok. Az ilyen galád árkokba egyébként könnyü beleesni, de megállapítottuk, hogy ez kényelmes és így egy picit megpihenünk. Aztán, hogy hogy nem feljött a nap, és ahogy kimásztunk megláttunk egy kocsmát, ami épp nyit. És hát a kocsmáros kicsit furin nézett, hogy mi mit keresünk már megint itt.
Végül az utolsó, amikor is lakótárssal végigbuliztuk az estét, majd reggel fel, zuhany, és irány a kötelező tesinel felvett tánc. Ahogy cipőt veszünk rám néz:
"Innék még te is nem?"
Fiatalság, bolondság
 

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
12 999
32 361
113
47 gúnyos megjegyzés, amit szívesen mondanál a kollégáidnak.

Kedvellek. Magamra emlékeztetsz, amikor fiatal és ostoba voltam.
Nem tudom, mi a problémád, de fogadok, hogy nehéz kiejteni.
Mit szólnál a sohához? A soha jó lesz?
Látom, hogy ezt a különleges időt arra szántad, hogy nyilvánosan megalázd magad.
Nagyon könnyű velem kijönni, ha egyszer megtanuljátok, hogy imádjatok engem.
Hát nem vagyunk mi egy nyavalyás napsugár?
Nem vagyok az eszemnél, de nyugodtan hagyj üzenetet.
Azt mondtam: "Nem." Melyik szót nem érted?
Nem vagyok hajlandó szellemi csatát vívni egy fegyvertelen emberrel.
Magyarul hangzik, de egy szót sem értek abból, amit mond.
Ha a dolgok még rosszabbra fordulnak, meg kell kérnem, hogy ne segítsen nekem.
Értem, mire gondolsz, de szerintem akkor is egy rakás szar.
Megerősíted a munkatársakkal szembeni bizalmatlanságomat.
Rengeteg tehetségem és elképzelésem van. Csak nem érdekel.
Már látom is a ragasztószalagot a szádon.
Örökre megbecsülöm a kezdeti tévhiteket, amiket rólad gondoltam.
Attól, hogy senki sem ért meg, még nem leszel művész.
Bármilyen kapcsolat a te valóságod és az enyém között pusztán véletlen.
Mi vagyok én? Légypapír nyomiknak!?
Nem vagyok bunkó. Csak jelentéktelen vagy.
Ez egy hálátlan munka, de rengeteg karmát kell elégetnem.
Igen, a Sátán ügynöke vagyok, de a feladataim nagyrészt szertartásosak.
Nem, az erőmet csak jóra használhatom.
Érthetően hangzik. Bevetted ma a gyógyszereidet?
Kicsoda, én? Én csak bolyongok szobáról szobára.
Ne aggódjon. A te neved is elfelejtettem.
Úgy mondod, hogy egy g*ci vagyok, mintha ez rossz lenne.
Köszönöm. Köszönöm. Mindannyiunknak felfrissítő és kihívást jelent az egyedi nézőpontod.
Ne zavarj, boldogan élek, amíg meg nem halok.
Ez nem egy iroda. Ez a Pokol, fluoreszkáló világítással.
A terápia drága. Buborékfóliát pukkasztani olcsó. Te választasz.
Nem vagyok őrült. Az elmúlt 30 évben nagyon rossz volt a hangulatom.
A szarkazmus csak egy újabb szolgáltatás, amit kínálok.
Befogják valaha is a bolygódon?
Vissza! Az aurámban állsz.
Nos, a mai nap teljesen elpocsékoltad a sminket.
Heti 50 órát dolgozom, hogy ilyen szegény legyek.
Megpróbálok kedvesebb lenni, ha te is megpróbálsz okosabb lenni.
Ambivalens vagyok? Nos, igen és nem.
A Föld tele van. Menj haza.
Ó, beleléptem a szegény kis egódba?
Megfosztasz egy falut a bolondjától.
Akármilyen pillantást is akartál vetni, elrontottad.
Várj... próbállak elképzelni téged személyiséggel.
Már nagyon régóta barátok vagyunk. Mi lenne, ha abbahagynánk?
Látom, a SNAFU tündér megint meglátogatott minket.
Ó, értem... ezt humornak szántad... csak ez valami más.
 

andris.7

Well-Known Member
2016. szeptember 17.
82
426
53
Én kétszer kértem meg számomra ismeretlen lány kezét, szerencsére egyik sem vett komolyan. Mindenesetre az a borzasztó ilyenkor, hogy még vizszintesen sem lehetsz, mert a föld forog körülötted és nem hagy békén.
Hasonló helyzetben én is voltam egyszer. A diplomaosztó ünnepség után az évfolyamtársakkal elmentünk még bulizni. Én nem emlékszem semmire, de fényképes bizonyíték van arra, hogy megkértem egy pincérnő kezét . Égyébként kár, hogy nem vett komolyan, mert a képen kifejezetten csinos lány volt...
 

Centquri prime

Well-Known Member
2021. december 22.
4 915
24 604
113
Hasonló helyzetben én is voltam egyszer. A diplomaosztó ünnepség után az évfolyamtársakkal elmentünk még bulizni. Én nem emlékszem semmire, de fényképes bizonyíték van arra, hogy megkértem egy pincérnő kezét . Égyébként kár, hogy nem vett komolyan, mert a képen kifejezetten csinos lány volt...
de miért nem a száját? kezed neked is van
 

nyugger

Well-Known Member
2012. szeptember 30.
6 701
28 132
113
Ha már alkoholmámoros sztorik, hát nekem is volt pár eléggé erős estém az fix :D Egyik alkalommal teleportálási mennyiséget követően Bartos Cs. István módjára egy téglát és egy lopott közlekedési táblát (nem én szerváltam szerencsére) kívántam elfogyasztani (nem sikerült), majd a leírások szerint elkezdtem a tábortűz felett ugrálni, de azért volt annyi lélekjelenlétem, hogy nem estem bele. Másik alkalommal haverok vittek haza és miután kissé beszundítottam pofozva gondoltak engem felébreszteni. Csak hát miután 4-6 vonaláról van szó, így azt hittem a szorgos úriemberek a földi javaimat akarják újraosztani, szóval Jászain magamhoz térve leugrottam a villamosról és elkezdtem átrohanni a körúton. Egyetlen probléma a járda szélén elhelyezett korlát volt, amit már nem vettem észre és teljes erővel belerohantam. Na egy kurva nagyot pördülve rajta hátra érkeztem és haverok elsőre azt hitték, hogy kész ez kimúlt, de terminátorként feltámadtam :D Egyetlen problémám csak azt volt, hogy az összes létező kulcsom elhajlott a zsebemben, de megoldottam a bejutást is. Máskor pedig meg akartak verni szintén ezen a villamoson, mire adtam egy ezrest a faszinak, hogy tessék hagyjál békén oszt menj Isten hírével. Működött :D
 

empontipont

Well-Known Member
2015. augusztus 17.
717
2 607
93
Azért van előnye ann is ha valaki nem bírja az alkoholt.


Sorkatonaként pár embert átvezényeltek tőlünk egy kis zsákfaluba, lebontani egy régi laktanya barakjait.
Este az egyetlen szórakozás a falu két kocsmája volt
Ki is próbáltuk mindkettőt. Gyorsítóra nem emlékszem, csak nem jó sorrendben ittam a bort meg a sört.
A szomszéd asztalhoz leült egy feltűnően jó felépítésű cigány lány. A haverok székestől át is toltak hozzá. Már haladtunk az ismerkedésben, amikor egy pillanatra kijózanodtam, mert megjelent az asztal mellett a bátyja, és bemutatott neki. Szimpatikus Lombroso arcú fiatalember volt.
Szerencsére az alkoholt nem bírom, így az állapotom olyan gyorsan romlott, hogy a csaj lemondott rólam mint terhessége okáról.
Nem sokkal később elindultunk vissza a laktanyába. Pont amikor nálam kezdett elsötétedni a kép. A kocsma előtt még láttam pár embert ténferegni. Állítólag az egy jelentősebb tömeg verekedés volt a helybéli fiatalokkal, de a nap többi eseményét csak hallomásból tudom.
Másnap reggel elég üdén ébredtem, csak nem értettem, az emeletes ágy felső ágya, hogy került le velem a szoba közepére? De aztán megtudtam, hogy a három haverom akik átöltöztettek pizsamába, a kedvemért szétszedték az ágyat is
Az előfelvételisek utána sokkal kevesebbet beszélgettek velem.
 

Laikus

Well-Known Member
2021. szeptember 2.
118
528
93
Két székely ember áll a városa főterén. Odalép hozzájuk egy idegen román és udvariasan megkérdezi:

• Uraim, meg tudnák mondani, hol van itt a vasútállomás?
• Nem. Mondja mogorván az egyik székely. A román hátat fordít és elmegy.
• Ej, komám. Miért voltál ilyen udvariatlan egy idegennel.
• Állítólag itt laknak 2000 éve és még azt sem tudja, hogy hol van a vasút?