Humor

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

G

Galthran

Guest
0a3710ac41a0c5e17db801e5131491b54c5bf25c.jpg
 

Laikus

Well-Known Member
2021. szeptember 2.
118
528
93
A fiú pilótának készül. Az anyja félti, ezért mindenáron le akarja beszélni. Hosszú viták után, aztán beadja a derekát és belenyugszik, de utoljára még elmondja intelmeit:

Drága fiam, ígérd meg, hogy nagyon vigyázol magadra és mindig alacsonyan és lassan repülsz!
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 207
67 091
113
Gyerekek ki tudja lefordítani ezt a szöveget a Titanicról?
Tanárnő én tudom:
Mondjad Móricka:
A Titanic a világ legnagyobb óceánjárója volt, amit az első útján elsüllyesztett egy zsidó
Egy zsidó?
Tanárnő ne mondja, hogy az az Iceberg nem zsidó
Én ezt úgy ismertem, hogy:
Utazik a zsidó a repülőn, mellette egy kínai ül. Egy idò után a zsidó odaszól neki.
-Utálom a kínaiakat.
-Mégis mi bajod van velünk? Nézett rá a kínai meglepetten.
-Hát az, hogy megcsináltátok Pearl Harbort.
-De hát azok nem is mi voltunk hanem a japánok!
-Japán, kínai egyremegy. Mondja erre a zsidó.
Eltelik kis idő. A kínai odafordul és megszólal.
-Én meg utalom a zsidókat!
-Mégis miért?
-Elsüllyesztettétek a Titanicot.
-De hát azt egy jéghegy süllyesztette el, Iceberg érted?
-Hát ez az-mondja a kínai- Iceberg, Goldberg, Rosenberg egyremegy.
 

Centquri prime

Well-Known Member
2021. december 22.
4 915
24 604
113
Én ezt úgy ismertem, hogy:
Utazik a zsidó a repülőn, mellette egy kínai ül. Egy idò után a zsidó odaszól neki.
-Utálom a kínaiakat.
-Mégis mi bajod van velünk? Nézett rá a kínai meglepetten.
-Hát az, hogy megcsináltátok Pearl Harbort.
-De hát azok nem is mi voltunk hanem a japánok!
-Japán, kínai egyremegy. Mondja erre a zsidó.
Eltelik kis idő. A kínai odafordul és megszólal.
-Én meg utalom a zsidókat!
-Mégis miért?
-Elsüllyesztettétek a Titanicot.
-De hát azt egy jéghegy süllyesztette el, Iceberg érted?
-Hát ez az-mondja a kínai- Iceberg, Goldberg, Rosenberg egyremegy.
Repülőgép zuhanni kezd, és a kapitány bemondja, hogy ne haragudjanak az utasok, de túlsúly van, így muszáj kiugrani pár embernek. De hogy ne érje szó a ház elejét, természetesen abc sorrendben megy majd, így először ugorjanak az afro-amerikaiak.
Senki nem áll fel
Akkor talán a feketék
még mindig senki
kisfiú odasúgja az apjának: Apa, mi afro-amerikaiak is vagyunk, és feketék is, miért nem ugrunk. Mire az apa: kuss, mi most négerek vagyunk, ugorjanak csak a Kínaiak, Koreaiak meg a Japánok
Mire egy Kínai felugrik: Szárgák, kérem szépen, szárgák
 

Centquri prime

Well-Known Member
2021. december 22.
4 915
24 604
113
Jé egy ugyan ilyen fazon szedtem össze pénteken az utcán mentővel! Csak az 1,5 liter után vált időutazóvá! :rolleyes:
Hát, ha belegondolok, a Csillagkapu ékzárjai is megivandó felesek lehetnek, természetesen HP-ból. Ha olyan tempóban lenyomnák 7-et én se lepődnék meg, ha egy másik bolygón térek magamhoz.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 207
67 091
113
Jé egy ugyan ilyen fazon szedtem össze pénteken az utcán mentővel! Csak az 1,5 liter után vált időutazóvá! :rolleyes:
Régen mikor még jóval ifjabb voltam, akadt pár ilyen nemkívánatos teleportációm. A legérdekesebb az volt amikoris volt egy képem arról, hogy már majdnem hazaértem, aztán a következő snitt kicsivel, nem sokkal a kiindulóponttól történt meg, ahonnan majdnem sikerült hazaérni és hát nem volt közel. :D Rettenetes, amikor beszél hozzád valaki, valahol és egyből meg akarja venni az MP3 lejátszódat, miközben te még csak próbálod eldönteni, hogy a szavakal le nem írható fizikai gyötrelemre ébredve akarod-e a hozzá járuló lelkit is tartalmazni, vagy inkább ne törődj azzal, hogy kerültél oda ahol minden számítás szerint nem lehetnél, bár azt sem tudod hol van és mikor. :D
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
9 819
30 419
113
Régen mikor még jóval ifjabb voltam, akadt pár ilyen nemkívánatos teleportációm. A legérdekesebb az volt amikoris volt egy képem arról, hogy már majdnem hazaértem, aztán a következő snitt kicsivel, nem sokkal a kiindulóponttól történt meg, ahonnan majdnem sikerült hazaérni és hát nem volt közel. :D Rettenetes, amikor beszél hozzád valaki, valahol és egyből meg akarja venni az MP3 lejátszódat, miközben te még csak próbálod eldönteni, hogy a szavakal le nem írható fizikai gyötrelemre ébredve akarod-e a hozzá járuló lelkit is tartalmazni, vagy inkább ne törődj azzal, hogy kerültél oda ahol minden számítás szerint nem lehetnél, bár azt sem tudod hol van és mikor. :D
Én mindig otthon ébredtem. 1-2 nap után. :rolleyes:
 

ghostrider

Well-Known Member
2014. július 18.
9 091
25 048
113
Régen mikor még jóval ifjabb voltam, akadt pár ilyen nemkívánatos teleportációm. A legérdekesebb az volt amikoris volt egy képem arról, hogy már majdnem hazaértem, aztán a következő snitt kicsivel, nem sokkal a kiindulóponttól történt meg, ahonnan majdnem sikerült hazaérni és hát nem volt közel. :D Rettenetes, amikor beszél hozzád valaki, valahol és egyből meg akarja venni az MP3 lejátszódat, miközben te még csak próbálod eldönteni, hogy a szavakal le nem írható fizikai gyötrelemre ébredve akarod-e a hozzá járuló lelkit is tartalmazni, vagy inkább ne törődj azzal, hogy kerültél oda ahol minden számítás szerint nem lehetnél, bár azt sem tudod hol van és mikor. :D
Én kétszer kértem meg számomra ismeretlen lány kezét, szerencsére egyik sem vett komolyan. Mindenesetre az a borzasztó ilyenkor, hogy még vizszintesen sem lehetsz, mert a föld forog körülötted és nem hagy békén.
 

ghostrider

Well-Known Member
2014. július 18.
9 091
25 048
113
Főiskolás sztori.
Alapkiképzés alatt megengedték, hogy aki akar, kimehetett egy Magyar - ... foci meccsre (1984 szeptember). Mint általában benne van a pakliban, páran jobban belenéztek a pohár fenekére, mint kellett volna. Kun Béla vékony, cingár hosszú srác volt, Ő aludt a felső ágyon. Az alsón Bede Józsi, jó nagy darab, izmos fiú volt. A Béla nagy nehezen felmászott az ágyára, de forogni kezdett vele a világ. Az ágy mellett elkezdett hányni fentről (jó kis vörös boros anyagot), pont a Józsi fejére, aki erre ébredt fel. Józsi első reakciója az volt, hogy akkorát rúgott a felső ágyba, hogy a Béla fejjel lefelé azonnal földet is ért, hatalmas üvöltéssel, amire aztán összeszaladt az egész folyosó. Béla feje véresen, Józsi meg lehányva, nagyon szép látvány voltak. Ment rendesen az anyázás, meg gyors kijózanodás, mi többiek, meg dőltünk a röhögéstől.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 207
67 091
113
Főiskolás sztori.
Alapkiképzés alatt megengedték, hogy aki akar, kimehetett egy Magyar - ... foci meccsre (1984 szeptember). Mint általában benne van a pakliban, páran jobban belenéztek a pohár fenekére, mint kellett volna. Kun Béla vékony, cingár hosszú srác volt, Ő aludt a felső ágyon. Az alsón Bede Józsi, jó nagy darab, izmos fiú volt. A Béla nagy nehezen felmászott az ágyára, de forogni kezdett vele a világ. Az ágy mellett elkezdett hányni fentről (jó kis vörös boros anyagot), pont a Józsi fejére, aki erre ébredt fel. Józsi első reakciója az volt, hogy akkorát rúgott a felső ágyba, hogy a Béla fejjel lefelé azonnal földet is ért, hatalmas üvöltéssel, amire aztán összeszaladt az egész folyosó. Béla feje véresen, Józsi meg lehányva, nagyon szép látvány voltak. Ment rendesen az anyázás, meg gyors kijózanodás, mi többiek, meg dőltünk a röhögéstől.
Én nem akarom elmesélni a legborzasztóbbakat. :D