Humor

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

tonyo

Well-Known Member
2017. június 23.
5 376
7 860
113
293644635_3100521070210205_8887116454530573775_n.jpg
 

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
12 967
32 258
113
Ha már parancsolatok:
Isten megszólítja a rómaiakat: akartok parancsolatot?
- Milyet?
Isten kivesz a zsákból egyet és felolvassa: ne ölj!
- Kösz nem kell, olyan nincs, hogy mi ne öljünk, harcosok vagyunk.
Isten ezután az arabokkal próbálkozik: akartok parancsolatot?
- Milyen van?
Isten ismét elővesz egyet a zsákból: ne lopj!
- Kösz nem kell, olyan nincs hogy a mi népünk ne lopjon.
Továbbmegy Isten a franciákhoz.. stb. - ne paráználkodjál!
- Hát ez nekünk nem fog menni, mondják a franciák.
Isten csalódott, hogy egy nép sem kért a parancsolataiból, végül a választott népéhez megy:
  • Kell nektek parancsolat?
  • Mennyiért adod?
  • Ingyen adom őket...
  • Akkor adjál tízet!
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 366
30 870
113
Itthon főleg a szvarovszki kristályos újgazdag fronton volt a legfőbb célcsoportjuk, akiknek jól néz ki, csak szar dolgokat adtak el jóval olcsóbban mint amennyibe az ugyanolyan jól kinéző, csak valóban jó dolgok kerültek. Én ugye lehúztam pár évet ebben a bizniszben, de wellist sem én, sem a munkatársaim nem voltunk soha hajlandóak nemhogy eladni az embereknek, de kiejteni a szánkon sem. Igazi rablómentalitású cég, ami szemetet gyártat és a nagy számok törvénye alapján befutó vásárlókon, akik elhiszik tudatlanul, hogy amit kapnak az a legmagasabb minőség, hízlalták fel magukat ennyire. Ha valaki wellist keresett nálam, annak a legnyersebben megmondtam mindig, hogy nem akar. Ha mégis, akkor máshová megy. Nem rontottuk a cég hírnevét ennek a szarnak az eladásával.
De el tudom képzelni...

Pogány a vállalkozó:
Pogány a szaniterkirály

Vásároljon Pogánynál minőségi termékeket! Csak a legjobb terméket rakjuk a feneke alá, ha most négy wc-t vesz hármat ki is szállítunk; jakuzzi a jakuzáknak, nálunk van akkora kád, hogy még a kedveskiscsókolomakacsóját méretes -de megjegyzem igen tetszetős- valaga is beleféééér, osztrák bontott wc-k nagy kedvezménnyeeeel. Hogy hol? Pogánynááál a szaniterkiráááálynáááál.
pic%20right.png



Vagy a másik véglet.
Pogány az alkalmazott:

Nekem mindegy, hogy megveszi. Wellis kell? Aha, az szar, de vigye csak, de ne mondja, hogy tőlünk. Garancia? Garancia erre nincs. Meg mit csináljak vele ha beleglettelt, vagy a valagát áztatta benne? Vegyem vissza, rakosgassam, ültessek bele petúniát? Jó, értem, csak azért is ez kell. Kedvezmény? Erre? Az a kedvezmény ha nem esik szét. Mit, hogy segítsek kivinni? Á, az nem munkaköröm, az a Béláé, csak ő viheti ki. Béééla, Béééla -ja, a Béla táppénzen van rá ejltette egy köcsög vevő budiját a lábaújjára. Szóval akkor mi lesz, kivisz maga vagy itt fogyasztja? Kiskocsi? Az nincs, ez nema tesco, fogd meg oszt vigyed ha kellett. Ajtóóó, baszki, ajtó? Menjek oda, csukjam be helyetted? Mi vagyok én, fotocella. Anyád.
Miközben mennek ki a vevők, de még hallják: odaszól Józsinak. Te Józsi, hallottad? Garancia. Ilyen nagy picsával ráül, holnap jönne vissza reklamálni, hogy széttört alatta.
Na jó, megint nem jön be fél napig senki. Nem értem miért. De van időm felnézni a fórumra.
AKedOLSVx8J4lneMyxkaH3VTk5WcZhRfR8QhAjEdGNob=s900-c-k-c0x00ffffff-no-rj
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
9 730
30 253
113