1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[HUN] Dassault Falcon 7X

Diskurzus a(z) 'Szállító repülőgépek' témában - Terminator által indítva @ 2018. október 14..

1. rudi

rudi Well-Known Member

Igen, úgy menne...;)

2. Negan

Negan Well-Known Member

Különben mennyi most a többi AEW gép?
    Érdekes,hogy a szingapúriak a majd dupla árú óhitüt választották a protestáns tengesrész amerikai helyett.(valamiért én úgy emlékeztem,hogy az E2D-t vettek,de mégiscsak az Eitant)
    REH gépek attol még kellenek.Azokkal is röpködhetnek a pilóták.Ha meg tényleg beszállnánk velük valami közös NATO programba,főleg.És talán tényleg ki tudnánk kaparni úgy hozzá némi költséghozzájárulást.

3. Terminator

Terminator Well-Known Member

(2020.03.04. Prága )

zeal, svajcibeka, Gyurma and 2 others like this.
  4. Terminator

19 nap pihenő után ma újra repült a 606-os Falcon. A 605-ös Airbus is repült ma...

5. Terminator

Úgy tűnik, visszajöttek az oktató pilóták húsvéti szabadságukról, egyből elkezdtek repülni a Falconok mindenfelé (Amerika, Távol-Kelet)...

6. rudi

rudi Well-Known Member

Terminator, fishbed and molnibalage like this.
  7. arcas

arcas Well-Known Member

borisz likes this.
  8. rudi

rudi Well-Known Member

1. Ha milliárdos vagy és nem érdekelnek a költségek akkor ne is olvass tovább - egyértelműen a saját tulajdonú privát gép a neked megfelelő megoldás
    2. Ha érdekelnek a költségek akkor az alábbiakat kell mérlegelni pro és kontra
    ..………………...……...…...……..Magán tulajdonú gép......……………...…...……......……..…..……..Bérlés
    Karbantartási klts.ek: A tulajdonos illetve a vele szerződött szervezet gondja...…...A bérbeadó cég gondja, a klts. benne van a bérleti díjban
    Rendelkezésre állás: A karbantartások alatt a gép nem repül...……...………..…........A karbantartás idejére másik gépet biztosít
    Személyzet: Jellemzően a tulajdonosnak kell keresni és szerződtetni...…….….....A bérbeadó szerződteti őket
    Kihasználtság: A gép adott, nem lehet variálni......………………….……….........Lehetőség van az útvonal hosszának és utasszámnak megfelelő gép bérletére
    Repült óra klts.: Magas és mind a tulajt terheli...…...............……….……….....Magas, a fix klts.et lehetőség van megosztani másokkal

9. Terminator

Denomation likes this.
  10. kiskrumpli

kiskrumpli Well-Known Member

11. Denomation

Denomation Active Member

kiskrumpli likes this.
  12. Denomation

Denomation Active Member

1 mp-el gyorsabb voltál :):)

kiskrumpli likes this.
  13. Terminator

Nem azert. Azert mert a Honvedseg negy gepbol ketto valamiert nem repul, amikor szukseg lenne ra. De biztos valamilyen karbantartas van epp vagy nincs pilota.

14. Terminator

Ez az ut teljesen renben van. Arra hasznaljak a gept, amit igertek. (Nehany hozzaszolassal korabban irtam is hogy a tavolkeletre ment a gep. ;)) Arra azert kivancsi lennek hogy kell-e fizetni az utasoknak, mint a Wizzair amerikai utjaiert.

15. Terminator

Már megint olyan rosszindulatú vagyok... inkább örülnöm kellene hogy végre nem politikust szállított a gép. :cool:

arcas, kiskrumpli and SilvioD like this.
  16. SilvioD

SilvioD Well-Known Member

Illetve ez a pénzért hazamenekítés sem ördögtől való. 800 euro volt az USA hazaút állami támogatással. Anélkül mások akár 3.000 euroért jöttek.

17. formosa1

formosa1 Active Member

Az a 3.000 Euro színtiszta hazugság volt, mert 2 nappal később volt pl. 1 LAX-LHR-BUD British Airways járat, londoni átszállással 430 USD áron... :)

18. LMzek 2.0

LMzek 2.0 Well-Known Member

...amin volt (ennyi/mennyi) szabad hely?
    (Semmi "kötödzés", csak egy teli járat nem segít!)

u.i: ...én is tudom a ötös-lottó nyerőszámait :eek:
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    ...csak nem tudom melyik hetit :p
    .
    .
    .
    ...egyszer úgyis kihúzzák (bármelyik ót számot mondom), csak nem tudom mikor :D
    .
    .
    .

19. SilvioD

SilvioD Well-Known Member

Hát az index írta. Lehet igazad van, elég sok fake newst olvastam ott.:D

anonim999, arcas and LMzek 2.0 like this.
  20. formosa1

formosa1 Active Member

Én nem mentettem el, de többen is linkelték, mert sok hely volt rajta - akkor már jóval kevesebben utaztak...!
    Azt nem tudom, hogy az index vagy más sajtótermék milyen viszonylatot talált ki, de a linkelők a legtávolabbi /így feltehetően a legdrágább/ kiindulópontra kerestek rá.

Ezen oldal megosztása