nem, eddig is a tatai páncéltörősöket emlegették első körben!Eddig arról volt szó, hogy oda kerülnek.
Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.
Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.
Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.
Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.
--- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---
A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!
Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz
Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.
nem, eddig is a tatai páncéltörősöket emlegették első körben!Eddig arról volt szó, hogy oda kerülnek.
Szerintem csak azok kerülnek oda amiknél ott a radar tartó.Eddig arról volt szó, hogy oda kerülnek.
nem, eddig is a tatai páncéltörősöket emlegették első körben!
Jó a színükSzerintem csak azok kerülnek oda amiknél ott a radar tartó.
![]()
Jaja szép fehér a fal! Héra?Jó a színük![]()
Ha ezt te mondod, az nagy szó!Jó a színük![]()
Hát a brdm helyett biztos nem ilyen váltótipus kellene.Mindegyiken sima SARP torony van. Ezek szerint nálunk a páncéltörők állványos spike-al fognak ki-be desszantolni, miközben a dandár lövészpáncélosai menetből is eregetni tudják azt? Nem sok létjogosultságot látok ebben.
A képen egyetlen árbócos látszódik.Szerintem csak azok kerülnek oda amiknél ott a radar tartó.
![]()
Szó volt a fegyverzet egymás közti átadogatásáról. Szóval a a hiúzok elterjedésével kiszorulhat az állványos megoldás, azt tovább adhatják a debrecenieknek, vagy a tartalékosoknak a gidránokkal együtt. Fokozatosan "benehezülhet" a három lövészdandárunk, addig viszont olcsó és gyors megoldás a mostani.Hát a brdm helyett biztos nem ilyen váltótipus kellene.
De mivel akkora a titkolódzás, ki tudja mi hogy lessz.
Bár a múltkor az állványos spike ami ki volt állítva akár lehetne a lövèszzászlóaljè is. Az meg egyenlőre btr.
Ott válthatja a támogató szakaszban a ruszki iptr-t.
Holvanazmèg.Szó volt a fegyverzet egymás közti átadogatásáról. Szóval a a hiúzok elterjedésével kiszorulhat az állványos megoldás, azt tovább adhatják a debrecenieknek, vagy a tartalékosoknak a gidránokkal együtt. Fokozatosan "benehezülhet" a három lövészdandárunk, addig viszont olcsó és gyors megoldás a mostani.
A jóisten se tudja. Hej' ráérünk mi arra még.Holvanazmèg.
Lövèsz zászlóaljban volt szó róla, hogy majd több lynx lessz.Szó volt a fegyverzet egymás közti átadogatásáról. Szóval a a hiúzok elterjedésével kiszorulhat az állványos megoldás, azt tovább adhatják a debrecenieknek, vagy a tartalékosoknak a gidránokkal együtt. Fokozatosan "benehezülhet" a három lövészdandárunk, addig viszont olcsó és gyors megoldás a mostani.
A kisázsiai tömeg növelés az elejétől fogva a terv része volt, vagy a felgyorsult események után való rohanás eredménye?igazából most fognak felgyorsúlni a folyamatok. eddig a német nehézteknika vitte a pénz és egyéb erőforrás java részét. ezek után is vannak tételek amik még bent vannak a német csomagba meg más egyéb tételek is vannak (nem német) de azok sinen vannak. de a KMW része hamarosan kifut. ha úgy jobban tetszik most kezdünk tömeget növellni. az eddigi évekbe amekkora német túlsúly uralkodott a beszerzések terén a következő pár évbe akkora túlsúly fog uralkodni a kisázsiai termékek terén a beszerzések tekintetébe. és a magyar produktumok is megfognak jelenni a rendszerbe nagyobb számba (nem a licenselt termékere gondolok azok eddig is jelen voltak.)
nem egy gyors folyamat de hiluxal kezdtük egyenruhával folytattuk. és volt idő amikor a bren is hatalmas előrrelépésnek számított (nem is volt olyan rég)
A próféta szóljon belőled! Elég nekik az lr2 6-8 indítóval, vagy kell nagyobb hatótávolságú? Ha igen, az nlos lenne, vagy azt kiváltja a hero 120?Lövèsz zászlóaljban volt szó róla, hogy majd több lynx lessz.
A páncèltörő zászlóaljban brdm2 van.
Ahelyett fölösleges ès drága a láncos technika.
Èn szívesebben latnèk valami pancèltörő nms-t mint gidránt.
Mivel van anti tank nms terv, az lehetne alap.
Kmw…khm jó is h véget ér nincs köszönet abban amit legyártanak mostanság…igazából most fognak felgyorsúlni a folyamatok. eddig a német nehézteknika vitte a pénz és egyéb erőforrás java részét. ezek után is vannak tételek amik még bent vannak a német csomagba meg más egyéb tételek is vannak (nem német) de azok sinen vannak. de a KMW része hamarosan kifut. ha úgy jobban tetszik most kezdünk tömeget növellni. az eddigi évekbe amekkora német túlsúly uralkodott a beszerzések terén a következő pár évbe akkora túlsúly fog uralkodni a kisázsiai termékek terén a beszerzések tekintetébe. és a magyar produktumok is megfognak jelenni a rendszerbe nagyobb számba (nem a licenselt termékere gondolok azok eddig is jelen voltak.)
nem egy gyors folyamat de hiluxal kezdtük egyenruhával folytattuk. és volt idő amikor a bren is hatalmas előrrelépésnek számított (nem is volt olyan rég)
Bővebben?Kmw…khm jó is h véget ér nincs köszönet abban amit legyártanak mostanság…![]()
![]()
Nekem eddig az nlos volt a favorit.A próféta szóljon belőled! Elég nekik az lr2 6-8 indítóval, vagy kell nagyobb hatótávolságú? Ha igen, az nlos lenne, vagy azt kiváltja a hero 120?
Ááááááááá. Neeeeem.Kmw…khm jó is h véget ér nincs köszönet abban amit legyártanak mostanság…![]()
![]()
már Z2026 terv része volt. direkt így lett összeállítva. Meg volt az ok hogy miért kezdtünk német nehéz teknikával.A kisázsiai tömeg növelés az elejétől fogva a terv része volt, vagy a felgyorsult események után való rohanás eredménye?
A kmw-s csomagnak ilyen darabszámok mellett sajnos nincs sok értelme, ahhoz túl drága volt, befékezte a folyamatokat és évtizedekig üzemeltetnünk kell őket.
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..