1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[HUN] Ejder Yalcin

Diskurzus a(z) 'Harckocsik, harc- és szállítójárművek' témában - borisz által indítva @ 2019. május 18..

1. Crusader

Crusader Well-Known Member

2. SilvioD

SilvioD Well-Known Member

3. OhioNurse

OhioNurse Well-Known Member

A honvédség rászólt?
    Dehogy szól!
    Ez egy felépített hecckampány, egy lejárató cikk a sok közül, hogy miért költ ilyenekre az Orbánbasi.
    Az előző cikk egy árnyalattal lightosabb volt, ez bicskanyitogatóbb. Valszeg ezért rakták ki, vagy fel megint a Komondoros videót is, mert kaptak egy fülest hogy újra jön v.mi haditechnika, és a libernyák akkor erre szépen felépítik az újabb visításukat.
    Ennyi.
    Szakmaiság nulla, emocionális hozzáállás száz százalék. Ami technikai részt említ azt is csak azért teszi, hogy kérdőjelezhessen.

4. OhioNurse

OhioNurse Well-Known Member

5. SilvioD

Sztem egy az egyben ugyanaz a cikk, csak más szerzővel. Jobb nem lett. Nem goindolom, hogy a Honvédség szólt, sztem házon belüli keverés volt a totalcarnal.

6. SilvioD

7. jogalappal

jogalappal Well-Known Member

Köszi, frissítettem :)

Ocses and pöcshuszár like this.
  8. krisss

krisss Well-Known Member

Olyan is volt, hogy a Defence 24.pl-re szóltak rá, hogy szedjen le egy cikket.

pöcshuszár likes this.
  9. dudi

dudi Well-Known Member

Az ugye meg van mindenkinekhogy TotalCar az Indexhez tartozik ami pont lakálymédia lett?

bel likes this.
  10. vasszekely

vasszekely Well-Known Member

Ez már az új index.
    Akkor most gond van a kebabbal? Megromlott?

11. SilvioD

Látom te nem olvasol indexet...ugyanaz, ami volt, csak szaporodtak. A totalcar egyébként tök független szerkesztőség-

12. SilvioD

És most mi lesz?? Mégegyszer rájuk szólnak???
    A hvg-re anno nem szóltak rá?? Sztem rossz nyomon vagytok.

13. krisss

krisss Well-Known Member

Nem szedették le, akkor nem került volna vissza, csak mondom, hogy volt ilyen.

SilvioD likes this.
  14. pöcshuszár

pöcshuszár Well-Known Member

Hja. Asszem Maróth korai lengyel útjáról volt fenn egy cikk?
    Ha jól látom, egy szelidített verzió még van fent róla. (fordítózva)
    Vagy nem ez az ügy volt?

15. krisss

krisss Well-Known Member

Megmaradt látszatellenzéknek, úgy hogy figyelemelterelőben tolják a kormányellenes propagandát, vagyis a komolyabb dolgok helyett olyan faszszágokat hoznak le ami senkit sem érdekel de el lehet mondani hogy lázadnak a "rencer" ellen.

Masztiff and bel like this.
  16. krisss

krisss Well-Known Member

A rendes linket fordítózás nélkül be tudod rakni, mert valamiért meghülyíti a böngészőmet.

17. pöcshuszár

pöcshuszár Well-Known Member

Várjál! Én voltam a hülye. :oops::rolleyes:
    Betettem a .com-os (angol verziót) angolra fordítózva.
    Na itt az eredeti cikk.
    Ha jól emlékszem a .pl-es cikk sokkal bővebb volt. De ugye olyan nincs, hogy valami a .com-on fent van, a .pl-en meg nincs! :rolleyes::p:D
    Itt betettem Maróth tárgyalásairól egy szösszenetet.
    Ez meg a PGZ saját híre a kapcsolatfelvételről. Ebben a disclaimer a külön érdekes...
    Érdekes, hogy ott is meg van már említve a PGZ-9R, azaz az ORLIK

18. krisss

krisss Well-Known Member

Nem ez az, az honvédséges delegációról szólt.

pöcshuszár likes this.
  19. Terminator

Terminator Well-Known Member

Eltelt 3 év és még mindig nem tűnik úgy hogy a lengyelekkel bármilyen közös biznisz formálódna...

20. krisss

krisss Well-Known Member

Hát a lengyelek nemigen tudnak gazdaságilag ellentételezni illetve gyártást idetelepíteni.

Ezen oldal megosztása