T 
		
				
				
			
		Törölt tag
Guest
Úgy gondolod, hogy a trend az amerikai tenderes automata torony felé viszi a védettség növelést?Máshova se nagyon menne.
Úgy gondolod, hogy a trend az amerikai tenderes automata torony felé viszi a védettség növelést?Máshova se nagyon menne.
 
	Leginkább úgy, hogy ezt összébb nem fogod nyomni sehogysem.Úgy gondolod, hogy a trend az amerikai tenderes automata torony felé viszi a védettség növelést?
230 oldallal ezelőtt linkeltem ebben a topikban...Még egy érdekes ábra egy RM preziből, hogy melyik 30mm-es lőszer típus mire jó.
Ez alapján a FAPDS és a ABM lőszer szinte minden célra jó, a APFSDS csak az igazán kémény célokhoz szükséges (IFV, régebbi harckocsik gyenge pontjai ellen).


Az jó rég volt!230 oldallal ezelőtt linkeltem ebben a topikban...


Ahogy nézem, már akkor is ugyanerről ment a vita.Az jó rég volt!
Nem árt egy kis ismétlés!
Ha nincs új bejelentés vagy információ, akkor be indul az ismétlődés.Ahogy nézem, már akkor is ugyanerről ment a vita.
Szerintem már nem kell sokat aludni.Már rendszám is van rajta. Akkor ezt már nem viszik vissza, mint az első Pzh-t?
(De hol vannak a Lynxek, amihez a 9 Büffelt rendeltük?)
Azért még ne virrasszatokSzerintem már nem kell sokat aludni.

Azok még titkosak(De hol vannak a Lynxek, amihez a 9 Büffelt rendeltük?)

Te tudod mikor érkeznek?Azért még ne virrasszatok
Az idén!Te tudod mikor érkeznek?
De, a 62-es lövészzászlóalj/dandár.Felette az egyszarvú felvarró, az nem Hódmezővásárhelyé?
Finomutalásféleképpen.... (by Kispál)
 
	 
	Pedig most kezdtem volna.Azért még ne virrasszatok

Egyre bizarrabbak a rövidítések: FAPDS - FAPaDoSMég egy érdekes ábra egy RM preziből, hogy melyik 30mm-es lőszer típus mire jó.
Ez alapján a FAPDS és a ABM lőszer szinte minden célra jó, a APFSDS csak az igazán kémény célokhoz szükséges (IFV, régebbi harckocsik gyenge pontjai ellen).


A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..
