[HUN] Leopard 2

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Kulso_54

Well-Known Member
2010. június 14.
2 970
5 939
113
Hányinger kerülget az olyan bohócok láttán akik szajkózzák a 21. századi moder magyar honvédséget, közben még mindig kitartanak régi -főleg a szoci- rendszerből örökölt dolgokat alakiasságot. Na meg az a fekete bőrkabát. Vagy a 30-40 évekből akadt be valakinek vagy 80-90 es években sokat nézte a TV-t és onnan, és/vagy az gondolja menő a csajoknál. Az ilyeneket kibasznám a honvédségből, hogy nesze próbálj megélni piacról ne az állam keblén élősködj.
Itt egy jó lehetőség, hogy egy minden tekintetben, kinézetre is modern honvédséget építsenek. Erre kopasz seggfej azt hiszi menő a börkabát napszemcsivel.
 
  • Hűha
Reactions: Aladeen

arcas

Well-Known Member
2013. március 20.
6 999
23 149
113
Egy a fenti poszt alatti kommentből:
242912893_4219549238154108_3821687440984075628_n.jpg
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 866
35 246
113
A bőrkabát hks szerelő ruhához praktikus könnyen tisztítható külső szennyezodestol hőtöl ugyanakkor véd az esőtől és a hidegtől a polár esővédő kombi erre teljesen alkalmatlanok lenne HK soknak. Volt régebben egy vagány szerelő dzseki textilbol szőrme béléssel nem volt rossz de a bőr jobb a textil a bőr kiváltására van. A napszemcsi ma már alap. Még a tarcsisoknak is jár szemüveg. Egyébként a kabát egy jó konstruktcio nincs fölösleges zseb és szűkített derékba ujjba hogy az eladás veszély csökkenjen. Azért ne feledjük hogy egy HK bá csúnyán mocskosra lehet saraznia magát egy embernek. És nem kevés olajjal zsírral olajozott zsirozott vagy épp forró dologgal foglalkozik.
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 866
35 246
113
Hogy lelki vezetőmet és generációnk példaképét idézzem.

What?
Ilyen munkavedelmis szemcsi szemüveg szárral gumipantal cserélhető lencsével tokkal. Majd teszek fel képet én rajtam kb 1x volt amióta kiosztották de többen hordjak.(ömt) nem nagy valami de egyébként strapabíró. (Munkavedelmis erős lencsével)
 
  • Tetszik
Reactions: LMzek 2.0 and Vogon

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 951
123 539
113
Ilyen munkavedelmis szemcsi szemüveg szárral gumipantal cserélhető lencsével tokkal. Majd teszek fel képet én rajtam kb 1x volt amióta kiosztották de többen hordjak.(ömt) nem nagy valami de egyébként strapabíró. (Munkavedelmis erős lencsével)
Jó nektek mert az aktív állomány kurvára nem kap még szemüveget csak a dika programban fog..
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 866
35 246
113
Jó nektek mert az aktív állomány kurvára nem kap még szemüveget csak a dika programban fog..
Igazából ömt nek is határra osztják (vagyhat oda biztos) alapból átlátszó karcallo nemi uv szűrős? Meg (repeszallo) vagy valami hasonló megnevezése van még hőálló papírja most nincs nallam. A színezett lencsét külön kell hozzá felvenni (szűrkitett meg sárgát láttam eddig.) Pár ezres munkavédelmi. De a célnak szerintem megfelel. De én nem hordom nem vagyok napszemüveges fajta.
 
  • Tetszik
Reactions: LMzek 2.0

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 866
35 246
113
images
kb ilyen van hozzá egy gumis pánt egy vászon tok. Még igény szerint színezett lencse. Nagy tételben szerintem pár száz Ft lehet.
 

Kulso_54

Well-Known Member
2010. június 14.
2 970
5 939
113
A bőrkabát hks szerelő ruhához praktikus könnyen tisztítható külső szennyezodestol hőtöl ugyanakkor véd az esőtől és a hidegtől a polár esővédő kombi erre teljesen alkalmatlanok lenne HK soknak. Volt régebben egy vagány szerelő dzseki textilbol szőrme béléssel nem volt rossz de a bőr jobb a textil a bőr kiváltására van. A napszemcsi ma már alap. Még a tarcsisoknak is jár szemüveg. Egyébként a kabát egy jó konstruktcio nincs fölösleges zseb és szűkített derékba ujjba hogy az eladás veszély csökkenjen. Azért ne feledjük hogy egy HK bá csúnyán mocskosra lehet saraznia magát egy embernek. És nem kevés olajjal zsírral olajozott zsirozott vagy épp forró dologgal foglalkozik.

Megmagyarázni mindent meglehet!
Nem azt mondom, hogy rossz konstrukció lenne kabát.
De nem gyanús, hogy megint kis hazánkban találták fel a spanyolviaszt megint?
Én a nagy egeszről beszélek nem csak egy kabátról meg napszemcsiről
 

szzsolt81

Well-Known Member
2020. október 24.
5 707
4 260
113
Ilyen munkavedelmis szemcsi szemüveg szárral gumipantal cserélhető lencsével tokkal. Majd teszek fel képet én rajtam kb 1x volt amióta kiosztották de többen hordjak.(ömt) nem nagy valami de egyébként strapabíró. (Munkavedelmis erős lencsével)
Egy jó minőségú munkavédelmi szemüveg is csak 2-3000 forint, és tud annyit, mit a divatmárkák. ráadásul soxor ergonomikusabb..
 
  • Tetszik
Reactions: Szittya

szzsolt81

Well-Known Member
2020. október 24.
5 707
4 260
113
A bőrkabát hks szerelő ruhához praktikus könnyen tisztítható külső szennyezodestol hőtöl ugyanakkor véd az esőtől és a hidegtől a polár esővédő kombi erre teljesen alkalmatlanok lenne HK soknak. Volt régebben egy vagány szerelő dzseki textilbol szőrme béléssel nem volt rossz de a bőr jobb a textil a bőr kiváltására van. A napszemcsi ma már alap. Még a tarcsisoknak is jár szemüveg. Egyébként a kabát egy jó konstruktcio nincs fölösleges zseb és szűkített derékba ujjba hogy az eladás veszély csökkenjen. Azért ne feledjük hogy egy HK bá csúnyán mocskosra lehet saraznia magát egy embernek. És nem kevés olajjal zsírral olajozott zsirozott vagy épp forró dologgal foglalkozik.
ehhez képest a németek ilyenbe tolják, van egy a szekrényemben is https://www.bundeswehr-und-mehr.de/a-2076
 

mindenen kívül

Well-Known Member
2019. szeptember 18.
6 493
18 512
113
Hányinger kerülget az olyan bohócok láttán akik szajkózzák a 21. századi moder magyar honvédséget, közben még mindig kitartanak régi -főleg a szoci- rendszerből örökölt dolgokat alakiasságot. Na meg az a fekete bőrkabát. Vagy a 30-40 évekből akadt be valakinek vagy 80-90 es években sokat nézte a TV-t és onnan, és/vagy az gondolja menő a csajoknál. Az ilyeneket kibasznám a honvédségből, hogy nesze próbálj megélni piacról ne az állam keblén élősködj.
Itt egy jó lehetőség, hogy egy minden tekintetben, kinézetre is modern honvédséget építsenek. Erre kopasz seggfej azt hiszi menő a börkabát napszemcsivel.
Milyen szoci alakiságra gondolsz?
 

mindenen kívül

Well-Known Member
2019. szeptember 18.
6 493
18 512
113
kicsit körbepörgettem hol hordanak ilyen bőrdzsekit manapság, de hirtelen nem találtam képet. Egyébként a Bw overáll nagyon eltalált, tapasztalatból mondom.
Akkor nézd már meg, hogy milyen overált viselnek a magyar harckocsizók a kabát alatt és rájössz mekkora ostoba vagy.
;)
Ja, és a bőrkabátot ugyanezen oldalon szintén megtalálod....
:D
Megint fikázni akartál, de ahhoz is kevés a tudásod.
Ennyit a szekrényben logó BW overálról....