Lehet hogy majd ide jönnek szimulátorozni a Leo 2A8 átképzésük részeként?A látogatáson – mások mellett – részt vett dr. Balogh Csaba, pozsonyi magyar nagykövet, valamint Tömböl László nyugállományú vezérezredes, nemzeti hadfelszerelési igazgató.
Lehet hogy majd ide jönnek szimulátorozni a Leo 2A8 átképzésük részeként?A látogatáson – mások mellett – részt vett dr. Balogh Csaba, pozsonyi magyar nagykövet, valamint Tömböl László nyugállományú vezérezredes, nemzeti hadfelszerelési igazgató.
miután pont Tatán nincs semmire ember?!A fotósorozat tökéletesen mutatja a hiányokat. A Lynx ami hiányzik. Érthető hogy más alakulatokra is fókuszálnak, de épp a harcérték folytán, az első Lynx-el felszerelt lövész zlj-t Tatán kellett volna felállítani.
A fotósorozat tökéletesen mutatja a hiányokat. A Lynx ami hiányzik. Érthető hogy más alakulatokra is fókuszálnak, de épp a harcérték folytán, az első Lynx-el felszerelt lövész zlj-t Tatán kellett volna felállítani.
EVA for president!

Van elég nyűgjük a Leok és a PZH-k átvételével, személyzettel ellátásával.![]()
A videón is többször látszik hogy volt Lynx is.
Amikor ilyen képet látok, akkor mindíg az jut eszembe, hogy csodás dolog lehet az amikor mindenki pontosan ugyanannyira fázik vagy nem fázik.![]()
A videón is többször látszik hogy volt Lynx is.
Jah, nagyon szívmelengető...ahelyett, hogy megbecsülnék amit kapnak és vigyáznának rá. A hangárokat is tök feleslegesen építették fel, ha sosincs benne semmi. Ha lenne bennük egy kis tartás akkor a telephelyen kenegetnék a lánctalpat olajos ronggyal, hogy szép fényes legyen!!!Azért ez szívet melengető látvány. Leopard és Lynx együtt a sárban
![]()
Azért egy Lynx + Leo 2A7 + PzH2000 csoportképet összehozhattak volna...Azért ez szívet melengető látvány. Leopard és Lynx együtt a sárban
![]()
Ez is egy nézőpont.Jah, nagyon szívmelengető...ahelyett, hogy megbecsülnék amit kapnak és vigyáznának rá. A hangárokat is tök feleslegesen építették fel, ha sosincs benne semmi. Ha lenne bennük egy kis tartás akkor a telephelyen kenegetnék a lánctalpat olajos ronggyal, hogy szép fényes legyen!!!
Annyira titkolóznak, hogy lynxről nincs is kép a A7-nek is éppen csak az eleje látszik...Azért egy Lynx + Leo 2A7 + PzH2000 csoportképet összehozhattak volna...

Ööö .... A járműszemélyzet jobban fel van öltözve.Amikor ilyen képet látok, akkor mindíg az jut eszembe, hogy csodás dolog lehet az amikor mindenki pontosan ugyanannyira fázik vagy nem fázik.
Annyira titkolóznak, hogy lynxről nincs is kép a A7-nek is éppen csak az eleje látszik...![]()


Azért egy Lynx + Leo 2A7 + PzH2000 csoportképet összehozhattak volna...





A kezelők az évszaknak megfelelő ruházatban vannak. Pont erről beszélek. Ha te elmennél ellenőrizni, hogy na megnézem már mi a retket vettünk több 100 milliárdért, akkor a valóságot akarod látni, vagy patikamérlegen kimért, derékszög párhuzam, patyolat tiszta, kvázi dísszemlére felsorakozott katonákat?Ööö .... A járműszemélyzet jobban fel van öltözve.
Azt hiszem mikor én meg ott laktam ettől a helytől nem messze, meg egy xar aszfaltos, vagy betonos út volt ott ahol most sár van.Azért ez szívet melengető látvány. Leopard és Lynx együtt a sárban
![]()
Látodlátod egy létező álláspont...Ez is egy nézőpont.
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..