Tegnap sokkal több infó volt, ma semmi 
Nagyon úgy néz ki, hogy rajta kívül mindenkit elijesztett a hóesésTegnap sokkal több infó volt, ma semmi
![]()
Nem saját videó. Az interneten találtam.
Ma kevesebb mint 2,5 óra alatt fordult a gép.
Elvileg előbb kellene jönnie a gépnek, de mindkétszer késett.Világ szégyene lenne, ha megijednének másfél centi hótól.Tényleg érdekes, hogy leszállt. Ma néztem a Flightradart és du. 3-ig Nagykáta felett kőrözött vagy 8-10 gép, egy Wizz és egy Német járat pedig Wien-Pozsony felé ment tovább.

Világ szégyene lenne, ha megijednének másfél centi hótól.![]()
Szinte még bejáratós.A mai érkező, információink szerint a 332-es oldalszámú Mi-24P harcihelikopter volt. A gépről tudni kell: 1989.12.09-én gyártották/állították üzembe, 340332-es gyári számmal, először az NDK-ban 361-es oldalszámmal repült, majd ezt követően a Luftwaffe-ba kerülve 96+42-es oldalszámot kapott. 1995.07.31-én vonták ki a német hadrendből, ezidáig összesen 366 leszállást, 159 repült órát teljesített, ezt követően 1995-ben érkezett Magyarországra, ahol ezidáig egy percet sem repült... (A történelmi információk Brandt Gyula, Magyar felségjelű Mi-24 harci helikopterek c. könyvéből származnak.)
Forrás lhsn.hu facebook oldala
Nnna felütöttem én is a Mi-24 enciklopédiátMa a 334-es Mi-24-est hozta.

Azért nem gondoltam volna hogy ilyen bejáratós gépeket hagytunk volna szétrohadni.
dede sajnos ismerem , ezeknek a történetét is ismerem csak szembesülni vele mindig borzalmasNa ne már. Ezerszer átvettük, hogy itt mi ment. És akkor ezek a gépek még csak hadrendbe se voltak állítva. Azt ne mond, hogy nem ismered a MiG-29-eseink, vagy a Szu-22-eseink történetét, mert erősen meg fogok lepődni.
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..