1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[HUN] Mil Mi-24 "Hind"

Diskurzus a(z) 'Helikopterek' témában - Jeno által indítva @ 2013. január 6..

1. kaktusz

kaktusz Well-Known Member

S melyik lenne az? A nem irányítottat látom...
    Régebb nagy vita folyt hogy akkor nincs is semmi tűzerő, csak a nem irányított rakéták...

2. Matróz Kommandó

Matróz Kommandó Well-Known Member

Félszárny alatti kockában vannak.

3. borisz

borisz Well-Known Member

4keki cső a sárga vonal mellett.

4. emel

emel Well-Known Member

Legalábbis a csövek ott vannak. Aztán hogy már kilőtt, üres csövek, gyakorló példányok vagy tényleg éles rakéták, azt erről a fotóról szerintem nem sok ember mondja meg. Tippelni tudok csak: a jobb szélső csőnek a vége mintha még mindig zárt lenne, az lehet hogy éles, valódi, a baloldali háromnak a vége szerintem mintha nyitva lenne, tehát kilőtt csövek?

5. tindalos

tindalos Well-Known Member

A sarkany-hajtomu mechanikus. (Amikor un. "hármas" szerint üzemeltetünk akkor a hajózóké a gép tehat minden melot ok csinálnak,pl szállítón a fedes végzi a muszaki munkát, a fő pilcsi a mérnök stb. Na így lenne a 24esen is csak ott nem "hasznalunk" fedest ezért szerelőt visznek magukkal e célból. )
    Néha spec feladatra (külső súly emelés gyakorlás,bambizas stb) vihetnek magukkal "kölcsön" szállítós fedest is.

arbalest, nyugger, fishbed and 3 others like this.
  6. varga dima

varga dima Well-Known Member

Így ezt kell csinálni....ész nélkül...:D:D:D Indonéz katonai parádén Mi-24 letarolta a lelátót...

blogen, anonim999, vilmoci and 4 others like this.
  7. kaktusz

Ma Csodás kis hazautam volt a munkahelyemről, otthon is élvezkedtem kicsit, 2 Mi 24-es röpködött vagy egy órát a fejem felett... Gondolom a Pipishegyi Gyakorlat miatt... Lőttem pár képet is, de csak telóval, így értékelhetetlenek.. :(

8. Terminator

Terminator Well-Known Member

Ott ma csak egy Mi-24es volt, egy Mi-17es es egy Mokus.

9. kaktusz

Akkor egy jött látogatóba.. mert tisztán láttam(azt még az autóból).. igaz azt csak egy kör erejéig....

Ezen oldal megosztása