Japán Császárság hadihajói (IJN)

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

arbalest

Well-Known Member
2011. január 11.
5 491
7 644
113

IJN Zuiho repülőgéphordozó elsüllyedése közben fotózva, 1944 október 25-én, az Engano-fok-i csatában.

Haruna csatahajó, Hirado cirkáló és a Hiei csatahajó a Kongo csatahajó fedélzetéről fényképezve, 1928 december 4-én, Yokohama.
A gyönyörű Kongou nővérek! :D

wankel

Well-Known Member
2016. december 23.
780
3 212
93
Megtalálták a második világháborúban elsüllyedt japán csatahajó, az IJN Hiei roncsát. Mint ismeretes, a hajó 1942 november 14-én süllyedt el a Guadalcanal közelében vívott csatában. Előző éjjel sérült meg, miután az USS San Francisco nehézcirkáló egy szerencsés találatakor szétlőtték a kormánylapátját és ezt követően számtalan légicsapásnak volt kitéve az amerikai légierő által.

https://www.geekwire.com/2019/paul-...veys-wreck-historic-japanese-battleship-hiei/