Járványok, fertőzések

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Blitz97

Well-Known Member
2020. május 13.
4 597
11 225
113
Annak a számlájára írom, hogy ilyen kijelentéseket teszel, hogy elképesztően nem vagy képben, vagy hivatalból nem mondhatsz mást!
Nagyon is képben vagyok az eseményekkel, a szakmámra pedig nem kell megtanítanod, elég volt rá 5,5 év műegyetem.
Elmondtam, és itt többen is megtették, hogy mi a közvetlen/közvetett tapasztalatuk ismerősi körben! Rokonságban is oltás után került az illető kórházba, szerencsére ő túlélte! Egyáltalán nem vizsgálják a lappangó fertőződöttséget oltás előtt! S ezt itt is többen megerősítették!
Rajtam kívül pedig még elég sokan kifejtették itt neked, hogy miért vársz el lehetetlen dolgot.
De itt van egy sereg személyes beszámoló, tessék:
Alapítók: Dr.Pócs Alfréd, Dr.Gődény György, Dr.Tamasi József... o_O
Már bocsánat, de mégis milyen "beszámolókat" vársz ezektől? Mert ilyeneket én is tudok írni, de akár már az ellenkezőjéről is.
 

Blitz97

Well-Known Member
2020. május 13.
4 597
11 225
113
És ezt te el is hiszed? :eek:
Nézz már körül mi folyik!
Nem tisztem kétségbe vonni a hivatalos számokat. És nem, nem ismerek és még csak nem is hallottam olyan emberről az ismeretségi körömben, akinél vérrög képződött volna oltás után.

Fejtsd ki kérlek nekem, hogy mégis mi folyik itt szerinted.
 

Blitz97

Well-Known Member
2020. május 13.
4 597
11 225
113
És ezek után én volnék a gógyis konteós ugyebár... :confused:


(Igen, tudom: ez a cikk azért íródott, hogy megpróbálják elhallgattatni őket, hogy ne terjeszthessék az "igazságot"... :D)
 
T

Törölt tag 4082

Guest

Itt @milagro szépen bemutatják, hogy mire is fut ki ez az egész.

(Igen, tudom: ez a cikk azért íródott, hogy megpróbálják elhallgattatni őket, hogy ne terjeszthessék az "igazságot"... :D)
Amúgy aki aggódik az oltás következményei miatt, nálam kaphatók oltáskivezető cseppek. Minden káros hatást eltüntet. És mivel én nem vagyok olyan pénzéhes mint a gyógyszermaffia egy adag, ami 100 ml mindössze 9999Ft.
A kezelés mindössze 5 adagot igényel!
Jelentkezni a totál kretén vagyok jeligére lehet
 

Blitz97

Well-Known Member
2020. május 13.
4 597
11 225
113
Amúgy aki aggódik az oltás következményei miatt, nálam kaphatók oltáskivezető cseppek. Minden káros hatást eltüntet. És mivel én nem vagyok olyan pénzéhes mint a gyógyszermaffiaegy adag, ami 100 ml mindössze 9999Ft.
A kezelés mindössze 5 adagot igényel!
Jelentkezni a totál kretén vagyok jeligére lehet
És sajnos ezt nem veszik észre, a drlenkei, dr gödény és a gyógygombás/c-peptides varga lelkes támogatói.....
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 794
25 387
113
És sajnos ezt nem veszik észre, a drlenkei, dr gödény és a gyógygombás/c-peptides varga lelkes támogatói.....
Ne vidd el ebbe az irányba, mert nem ők a fontosak, a szintén ki tudja milyen motivációikkal!
Hanem ott vannak a személyes tragédiák, amiről az emberek beszámolnak... Mindegyik fake?
Ott van a híres indiai színész, ott van Igaly Diána, s lehetne sorolni napestig, mind hoax? Tényleg?
 
  • Tetszik
Reactions: ogretankHU

Blitz97

Well-Known Member
2020. május 13.
4 597
11 225
113
Ne vidd el ebbe az irányba, mert nem ők a fontosak, a szintén ki tudja milyen motivációikkal!
Elmondom, hogy mi a motivációjuk: egy halom hiszékeny ember megvezetése és meggyőzése arról, hogy a pénzéhes gyógyszerlobbi helyett az ő zsebüket tömd ki.
Hanem ott vannak a személyes tragédiák, amiről az emberek beszámolnak... Mindegyik fake?
Ott van a híres indiai színész, ott van Igaly Diána, s lehetne sorolni napestig, mind hoax? Tényleg?
"Az emberek" jellemzően laikusok, ebből kifolyólag hajlamosak olyan képzettársításokra, amelyek között nem feltétlen van összefüggés, elég csak a babonák kialakulására gondolni.
Másrészt azt, amit az általad linkelt weboldalon összeírt a "nép egyszerű gyermeke", nem lehet ellenőrizni, következésképp simán lehet, hogy egy valaki gyártotta őket.
Ha te nem hiszel a hivatalos állami statisztikáknak, akkor nekem miért kéne hinnem járványtagadó orvosok által vezetett weboldalon található "beszámolóknak"?
 
W

Wilson

Guest
És ezek után én volnék a gógyis konteós ugyebár... :confused:
De most komolyan arról a Gödényről beszélünk aki a járvány kellős közepén demonstrációt tartott, ahol a hívei maszk nélkül egymás hegyén hátán hallgatták Gödény sületlenségeit, szerinted normálisan gondolkodó ember mennyire veszi komolyan és mennyire tartja hitelesnek Gödény mondanivalóját ezek után.Az a szerencséje, hogy Magyarországon él mert, ha ezeket a performanszait teszem azt Moszkvában valósítja meg, akkor nagyon gyorsan Szibéria alsón találta volna,magát ahol lehetővé tették volna a számára, hogy testközelből tapasztalja meg az embert próbáló nehéz fizikai munka és a szibériai klíma jótékony elme tisztító hatását.
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 794
25 387
113
De most komolyan arról a Gödényről beszélünk aki a járvány kellős közepén demonstrációt tartott, ahol a hívei maszk nélkül egymás hegyén hátán hallgatták Gödény sületlenségeit, szerinted normálisan gondolkodó ember mennyire veszi komolyan és mennyire tartja hitelesnek Gödény mondanivalóját ezekután.
Senki sem beszélt Gödényről. Én meg pláne nem. Ki se ejtettem a nevét.
Megint csúsztatsz!
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 794
25 387
113
hajlamosak olyan képzettársításokra, amelyek között nem feltétlen van összefüggés,
Aha, értelek. Szóval a haláluknak semmi köze nem volt a vakcinázáshoz, avagy a rosszul végrehajtott vakcinázáshoz ("ráoltás" esete).
De legalább addig eljutottál, hogy úgy fogalmazol; "nem feltétlen van összefüggés"
 

monster

Well-Known Member
2016. február 21.
2 316
10 749
113
Annak a számlájára írom, hogy ilyen kijelentéseket teszel, hogy elképesztően nem vagy képben, vagy hivatalból nem mondhatsz mást! Elmondtam, és itt többen is megtették, hogy mi a közvetlen/közvetett tapasztalatuk ismerősi körben! Rokonságban is oltás után került az illető kórházba, szerencsére ő túlélte! Egyáltalán nem vizsgálják a lappangó fertőződöttséget oltás előtt! S ezt itt is többen megerősítették!
De itt van egy sereg személyes beszámoló, tessék:
Az orvosokatisztanlatasert.hu-t azért ne tekintsük mérvadó, hiteles forrásnak...
Ez kb. olyan, mintha egy elvakult vegán blogot idéznél az állati fehérje fogyasztással kapcsolatban. Objektivitást véletlenül sem lehet elvárni.
Én annyit tudok, hogy a velem kapcsolatban lévő kórházban dolgozók és a betegek közül senki nem halt meg az oltások következtében, de az oltás után covidban sem.... Előtte meg az ott fekvő betegek harmadát elvitte a járvány.
 
W

Wilson

Guest
Senki sem beszélt Gödényről. Én meg pláne nem. Ki se ejtettem a nevét.
Megint csúsztatsz!
Értelmezd légy szíves amit írtam, nem azt írtam,hogy te Gödényről beszéltél volna v közvetlenül hivatkoztál volna rá,de akkor pontosítok amire te hivatkozol azt a honlapot a következő emberek alapították:

Alapítók: Dr.Pócs Alfréd, Dr.Gődény György, Dr.Tamasi József..

Remélem így már jól látható miről szól a hozzászólásom.
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 794
25 387
113
Fejtsd ki kérlek nekem, hogy mégis mi folyik itt szerinted.
Nem tudom.
De majd jelentkezek, ha tudom a választ...
..
Hipotézisként legyen egyelőre ez:
1. Létrehoztak egy fertőző vírust a koronavírus módosításával. Beleeszkábáltak ezt-azt, aztán elengedték Wuhanban, gondolvaán két legyet ütünk egy csapásra, mivel a nagy népsűrűségű Kínán majd nagyobbat üt mint rajtunk. Hogy kik, ne kérdezd, de legyen valamilyen háttérben lévő és nem beazonosítható csoport.
2. Aztán sebtiben kifejlesztettek olyan kísérleti vakcinákat, amelyek nem biztonságosak és magas százalékban okoznak súlyos mellékhatásokat, esetleg halált.
3. A végeredmény ördögien zseniális, hisz totális zűrzavar az emberek között. Egyes vakcinákat még vissza is vonunk, beismerve, hogy valóban kockázatos, csak hogy a hatás elementáris legyen. Divide et impera!
4. A hadművelet innentől sok irányba folytatható, hisz egész gazdasági szektorok, cégek dőltek be már így is. Ráadásul egész országok demográfiai állapotát sikerült teljesen más irányba lökni, mint amilyen irányba egyébként tartott volna.
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 794
25 387
113
Értelmezd légy szíves amit írtam
Én? :D :cool:
Ezt írtad:
"De most komolyan arról a Gödényről beszélünk aki a járvány kellős közepén demonstrációt tartott, ahol a hívei maszk nélkül egymás hegyén hátán hallgatták Gödény sületlenségeit, szerinted normálisan gondolkodó ember mennyire veszi komolyan és mennyire tartja hitelesnek Gödény mondanivalóját ezekután."
..

Én pedig sehol sem beszéltem Gödényről, nem is hivatkoztam rá! :) /Sima emberek beszámolóira utaltam csupán./
Szerintem ne gabalyodj jobban bele a csúsztatásodba! ;)
 
  • Tetszik
Reactions: merleg
W

Wilson

Guest
Amúgy aki aggódik az oltás következményei miatt, nálam kaphatók oltáskivezető cseppek. Minden káros hatást eltüntet. És mivel én nem vagyok olyan pénzéhes mint a gyógyszermaffia egy adag, ami 100 ml mindössze 9999Ft.
A kezelés mindössze 5 adagot igényel!
Jelentkezni a totál kretén vagyok jeligére lehet

Ebbe a 9999FT már benne van a HTKA kedvezmény is? Mert ha még ebből jön le,akkor én az alsómocsoládi alufóliasapkás new age csoportunk számára megrendelnék tőled 30 adagot.:)

Illetve hadd kérdezzem meg már tőled ,hogy betudsz e számunkra szerezni afrikai szárított és porított tobzosmaki herét, mert mi pontosan tudjuk,hogy az kiválóan semlegesíti ezt a háttérhatalmak által az emberiségre szabadított mesterséges nanorobotos becsippelt vírust,nagyon hálásak lennénk ha betudnál nekünk szerezni ebből a csodaszerből egy nagyobb mennyiséget.A válaszodat légy szíves a kapja be Bill Gates@gmail.com email címre várjuk:):)