Járványok, fertőzések

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

gafzhu

Well-Known Member
2019. június 15.
4 532
10 173
113
Nagyon szeretném látni, hogy hol és mikor írtam ilyet. De kibaszottul. Ez már az agybaj szintje ember a hisztériában, vagy rágalom. Egyik sem jó dolog. Egyszerűen követelem, hogy mutass rá, mikor égettem volna gyerekeket.
Akkor ne fórumozz befolyásolt tudattal, hogy arra sem emlékszel, mit írtál...
 
M

molnibalage

Guest
Ez a jellemző rátok kovidmániákusokra: túlzások, és pánikkeltés. Vádaskodás ... fenyegetés
Én egyiket sem látom.
De a vérostoba kommentjeid kezdik túllépni a simán irritáló szintet....
Nyilván ugyan ilyen lendülettel támogatjátok a minden bizonnyal mesterségesen előidézett nyersanyag vagy energiahiányt is.
Ha mesterségesnek vesszük a populista alapon végrehajtott döntéseket, amivel a gyö2 választókat kúrják át folyamatosan...
Depopulációt is támogatjátok vajon?
Ez a világ fejlett felén magától megy, csökken és öregedik a népesség.
De kapaszkodj meg, a 3. világ szegényebb országaiban is ez a trend, csak le vannak maradva.
De ennek semmi köze nincs ahhoz, amit itt te konteózva próbálsz felhozni.
És az általános elszegényedést?
És, helyben vagyunk...
Most akkor döntse már el a sok jóember, hogy akkor jobban vagy szarabbul élünk....
Nem értem, hogy az átlalános elszegényedés közben pl. azt a kurva sok autót hova gyártják le.
Meg a siránkozás az 500 Ft-os benzin áron, amikor 2012-ben 450 Ft/l volt, de inflációval ez mai 500 HUF.
Csak akkor mennyi volt az átlagkereset és mennyi ma? A keresetekhez mérten kb. feleannyiba került a benzin...

Érdekes ez az általános elszegényedés...
Értem én, hogy sokak valóban nem élnek jobban, de akkor most mik az arányok?

Gondolom ugyan ilyen lendülettel tapsolnátok a társadalmi pontrendszer bevezetéséhez is. A Green Card már annak az előszobája.
Ééééééééééés tök jó, hogy senki nem mondott ilyet, de te a más szájába adod.
Na, én ettől a viselkedéstől tudnék okádni.
 

balkáni

Well-Known Member
2016. szeptember 26.
572
780
93
Ez attól függ, ha az idióta perekkel kapcsolatos, akkor nem értek vele egyet. Ha a hibás terméki? Akkor igen. A tudatos csalás, az átverés felelőssé teszi a cégeket. De véleményem szerint ez a vakcinákkal kapcsolatban nem áll fenn. Próbálkozás volt (ugye az AZ emlékezetes apróbb "dozírozási bakija"), de lekapcsolták.
Hát persze hogy gyanúnak helye nincs https://www.bmj.com/content/375/bmj.n2635
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány and PPE

PPE

Well-Known Member
2019. február 8.
354
1 566
93
lithsw-eden.jpg

Svédország (nem lezárás) <> Litvánia (lezárás)
Esetszámok 1millió főre vetítve..
Mindkét ország hasonló 65-70% átoltottsággal rendelkezik.
Mi lehet az eltérés oka?
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 806
25 415
113
Menj jogászkodni.
Ha nem hagyod abba, lehet hogy megyek! Megkereslek és beperellek rágalmazásért! :)
..
Van immunitásom és felelős módon járok-kelek a budapesti forgatagban. És mindenkit ugyanerre is kérek. Ha keveredik a fejedben az alkotmányjog, hogy egy munkáltató mit tehet meg jogszerűen, meg mit nem, arról nem én tehetek! Jogállamban élünk!
 

PPE

Well-Known Member
2019. február 8.
354
1 566
93
A republikánus Ron Johnson szenátor által szervezett meghallgatáson a hadsereg egyik orvosa dr. Theresa Long ( Lieutenant Colonel, Brigade Surgeon for the 1st Aviation Brigade, Ft. Rucker, Alabama, U.S. Army ) nyilatkozik, hogy az oltás után 3/3 pilóta vált alkalmatlanná a feladataik ellátására egészségügyi problémák miatt.. Eszembe is jutott ha ez kínai operáció, akkor nyertek! :)

 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 806
25 415
113
Eszembe is jutott ha ez kínai operáció, akkor nyertek!
Ezt már én is írtam egy másik topikban! Rendkívül értékes szakembereket kezd elveszíteni az amerikai hadsereg.
(Valószínűleg a háttérhatalom az Egyesült Államok ejtése mellett döntött és az új gazdatest, amely által a világot uralni akarják, az Kína lesz, az ott már tökélyre fejlesztett digitális kontrollal és lakosságot leuraló terrorral.)

Egyébként, ha a koronavírus egy kínai katonai biológiai fegyver, akkor elmondható, hogy mélyrehatóan és rendkívül sokrétűen fejti ki hatását az ellenség vonalaiban. Teljes a rendszerzavar!
 

szzsolt81

Well-Known Member
2020. október 24.
5 707
4 260
113
Kína:



Roviden az osszes piaci arus vagy ettermi dolgozo, sot az osszes olyan dolgozo aki kozossegben dolgozik ( meg a takaritónők is) ket hetente negativ PCR tesztet kell bemutassanak. Az bolto eladok hetente kell hogy PCR tesztelesen menjenek keresztul. Ami nincs benne viszont tudom hogy mindenkinek két kulonboző fajtavCovid kontakt figyelő appot kell telepiteni a telefonjara. Az egyik azt figyeli talalkoztal e olyan szemellyel aki covid gyanus a masik automatikusan figyeli a mozgasodat es ha olyan helyen jartal amit covidos ovezetként tartsnal nyilvan akkor az app sárgara vagy pirosra vált. Ha ket applikacio egysegesen nem zold szinu akkor sehova se mehetsz be. Boltba se. Nem szallhatsz fel tomegkozlekedesi jarmure ( minden buszon metron van kalauz es biztonsagi ör is aki figyeli)

++ felszólították a lakosságot,spájzoljanak be, konzerv, víz etc- vészhelyzet estére. kb mint az osztrák kép-amin a sok hülye röhögött a neten-
 
  • Dühítő
  • Hűha
Reactions: Pogány and milagro

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 806
25 415
113
A republikánus Ron Johnson szenátor által szervezett meghallgatáson a hadsereg egyik orvosa dr. Theresa Long ( Lieutenant Colonel, Brigade Surgeon for the 1st Aviation Brigade, Ft. Rucker, Alabama, U.S. Army ) nyilatkozik, hogy az oltás után 3/3 pilóta vált alkalmatlanná a feladataik ellátására egészségügyi problémák miatt.. Eszembe is jutott ha ez kínai operáció, akkor nyertek! :)

Megtaláltam ezt már én is, de annyira hosszú, hogy nem volt időm végighallgatni...
(Ha esetleg te megtetted, megírhatnád, hogy hol a legérdemesebb beletekerni.)
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány
M

molnibalage

Guest
lithsw-eden.jpg

Svédország (nem lezárás) <> Litvánia (lezárás)
Esetszámok 1millió főre vetítve..
Mindkét ország hasonló 65-70% átoltottsággal rendelkezik.
Mi lehet az eltérés oka?
Nekem a következő ötleteim vannak.

  • Svédország eléggé elszigetelt Livtánihához képest és a nagyvárosokat leszámítva gyéren lakott. Tehát egészen máshogy terjed.
  • Tudtommal nincs nagy ingázás sehova szomszédos országokba, mert vagy tenger vagy nagy hegység választ el. Meg csinos távolságok.
  • Litvánia megy egy tepsi és a közeli szomszédokhoz járnak össze-vissza.
  • A svédek tudtommal alapvetően távolságtartóbbak...
tumblr_n3affhmbCp1rasnq9o1_1280.gifv


163.Population_density-administrative_boundaries-m.png
 

PPE

Well-Known Member
2019. február 8.
354
1 566
93
Még egy kis érdekesség, olybá tűnik laborkörülmények között kísérletileg sikerült igazolni, hogy az S-Protein erősen gyengíti a DNS hibajavítási képességeket. Az nyilvánvaló ez hová is vezet..


Nagyon olyan érzésem van ez a fránya tüskefehérje valahogy sehogy se kívánatos alkatrész a szervezetben, se a vírus se az oltás által gyártatott módon.
 

monster

Well-Known Member
2016. február 21.
2 320
10 818
113
Nekem a következő ötleteim vannak.

  • Svédország eléggé elszigetelt Livtánihához képest és a nagyvárosokat leszámítva gyéren lakott. Tehát egészen máshogy terjed.
  • Tudtommal nincs nagy ingázás sehova szomszédos országokba, mert vagy tenger vagy nagy hegység választ el. Meg csinos távolságok.
  • Litvánia megy egy tepsi és a közeli szomszédokhoz járnak össze-vissza.
  • A svédek tudtommal alapvetően távolságtartóbbak...
tumblr_n3affhmbCp1rasnq9o1_1280.gifv


163.Population_density-administrative_boundaries-m.png
Emellett még annyit lehet hozzátenni, hogy főleg az oroszok felé / felől elég nagy a forgalom, ahol alacsony átoltottság mellett az égben van a fertőzöttség.
 

szzsolt81

Well-Known Member
2020. október 24.
5 707
4 260
113
Megtaláltam ezt már én is, de annyira hosszú, hogy nem volt időm végighallgatni...
(Ha esetleg te megtetted, megírhatnád, hogy hol a legérdemesebb beletekerni.)
Tudom hogy az őj republikánusok és rajongóik hülyék mint a segg, de megkérdezte hogy hány pilóta kapott oltást, és abból hány esett ki a szolgálatból betegség miatt????
 

szzsolt81

Well-Known Member
2020. október 24.
5 707
4 260
113
Megtaláltam ezt már én is, de annyira hosszú, hogy nem volt időm végighallgatni...
(Ha esetleg te megtetted, megírhatnád, hogy hol a legérdemesebb beletekerni.)
Azt hiszem itt a bocs a kifejezésért " de hülye picsa osztja az észt " szindroma áll fenn:
ieutenant Colonel Theresa Long wrote an affivadit recommending that those who received the covid vaccine shouldn't be allowed to fly or work on airplanes. Her statements do not match actual medical data and she even spreads the claim that Comirnaty is not available when it is simply a renamed Pfizer vaccine.

I hope an investigation of Theresa Long takes place quickly and any patients she may have interacted with get another medical check.

Ezek után elküldték a picsába, össznépileg, kivéve a hülyék tábora, és most nekik osztja az észt... kell a dopamin

 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 806
25 415
113
Nekem a következő ötleteim vannak.

  • Svédország eléggé elszigetelt Livtánihához képest és a nagyvárosokat leszámítva gyéren lakott. Tehát egészen máshogy terjed.
  • Tudtommal nincs nagy ingázás sehova szomszédos országokba, mert vagy tenger vagy nagy hegység választ el. Meg csinos távolságok.
  • Litvánia megy egy tepsi és a közeli szomszédokhoz járnak össze-vissza.
  • A svédek tudtommal alapvetően távolságtartóbbak...
tumblr_n3affhmbCp1rasnq9o1_1280.gifv


163.Population_density-administrative_boundaries-m.png
Már megbocsáss, de ez éppen az ellenkezőjét támasztja alá. A svédek zöme sokkal "tömörebben" él.
(És a két térkép felbontásának a mélysége nem egyezik.)
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány

szzsolt81

Well-Known Member
2020. október 24.
5 707
4 260
113
Theresa M. Long alezredes, aki a hadsereg 1. repülődandárának főorvosaként(?) szolgál, hamisan azt írta a múlt heti eskü alatt tett nyilatkozatában, hogy a Pfizer vakcina fagyállóból készült.
"Nem tudom felismerni, hogy a Pfizer és az FDA milyen alkímiát fedezett fel, amely a fagyállót az emberi szervezet egészséges gyógymódjává tenné" - írta Long.

A vakcinák nem tartalmaznak fagyállót. Long, mint sok vakcinaszkeptikus és a közösségi média felhasználója, azt állítja, hogy az oltások polietilénglikolt tartalmaznak, és a fagyálló hatóanyaga.

De valójában az etilénglikol a fagyálló hatóanyaga. A polietilénglikol jelen van a COVID-19 vakcinákban. Az összetevő számos gyakran használt termékben megtalálható, például hashajtókban, valamint gyógyszerészeti és kozmetikai termékekben.

és még nem baszták ki a seregből páros lábbal....:((((((