1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Képeken a J-10B és egy kínai járőrgép

Diskurzus a(z) 'Hírek a katonai repülés világából' témában - Phoenix által indítva @ 2013. január 2..

1. Phoenix

Phoenix Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Azért nem igaz, hogy sehol semmi:

http://htka.hu/2012/11/26/kina-megkaphatja-a-szu-35-ost/

2. Fade

Fade Well-Known Member

phoenix: Mack imho arra célzott, hogy a sajtóban már lejött kb ~minden amit Oroszok gyártanak. Ehez meg méreteihez képest meg ugye Kína alig vásárol, ha igen akkor ott meg mindig azonnali a gyanu és nem csak a gyanu, hogy csak copypaste miatt.

Nem arról van szó, hogy nem vehetnének. Ha megfelelő mennyiséget vennének, vagy megfelelő bonuszt adnának gond nélkül vehetnének ~akármit.

3. Kuruc71

Kuruc71 New Member

Mac

Ahoz hogy valaki ebbol a fotobol megtudja mondani hogy a gep mire kepes ahoz proftanak kell lennie.

Aztan ha meg az Orionhoz hasonlitjuk akkor meg a kerdes az hogy melyikhez, es melyik upgrade hez ?

Sok kerdest lehetne feltenni.

Pl a szerkezet mennyire birja a sok fel le ereszkedest a korroziv sos levegon. Mert ez igy egy kulon mufaj a gepepitesben.

A hajtomuvek mennyire birjak ugyanezt illetve mennyire gazdasagosak ?

Elektronika mit tud ? A felszini radar valszeg jo atlagosan de periszkopra vadaszni az a radar technikaban is kulon mufaj !

Csodalkoznek ha elsore elernek a mostani Orionok szintjet. Szerintem valahol a 80-90 es evek szintjen lehet a technika de ez csak tipp semmi mas.

4. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Kösz Kuruc:) Az én meglátásom szerint Kíná kb. 10-20 évvel van lemaradva az amik mögött. Ez a hozzászólás pedíg pont beleillik ebbe.

A periszkópos radar szerintem van rajta. Már az ősrégi SH-5-ön elkezdtek valami ilyesmivel kísérletezni.

http://en.wikipedia.org/wiki/Harbin_SH-5

5. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Fade, amit én mondani akarok az sokkal súlyosabb. Nem azért nincs üzlet, mert kevés a garancia, vagy kevés a rendelt mennyiség, hanem mert egész egyszerüen nem akarnak. Minden hír orosz forrásból ered, nem csoda, hogy eléggé egyoldalúan leplezik az arcvesztést.

Ezen oldal megosztása