1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[Kantin] Magyarország

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - silurusglanis által indítva @ 2016. január 10..

1. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Meg a számítógépet sem ingyen adták...

2. jurgenbauer

jurgenbauer Well-Known Member

3. szuvorov

szuvorov Well-Known Member

Ezzel csak az a baj, hogy "Lehet más a politika?"
    Hát nem, mert ez a srácot is a mostani politikai elit szocializálta, akiket meg a kádár rendszer. A lényeg, hogy a politikus érinthetetlen, neki mindent szabad, nem tartozik felelősséggel senkinek, ha lebukik, nem elnézést kér, hanem egyből támad és vádaskodk. Ő sem azzal kezdte, hogy bocsánatot kér és nagyon, de tényleg nagyon de nagyon sajnálja, hanem azzal hogy mi van akkor máskor részegebb voltam és akkor sem volt belőle baj.
    "Az LMP egyik vezetőjének számító Ungár elismerte, hogy részeg volt, de mint fogalmazott, más bulikban volt már részegebb is, mégsem dobták ki"

http://pestisracok.hu/reszegseg-es-meg-ki-tudja-mi-okozott-surlodast-momentum-es-az-lmp-kozott/

És ez a hozzáállás nagyon elszomorító, mert ha egy fiatal kezdő ifjú politikus, aki a lehet más a politika színeiben indul, már az elején így viselkedik, ennyire nyegle és pökhendi, akkor mi lesz ha egyszer miniszter lesz?
    Vajon lesz egyszer egy olyan politikus generáció amely olyan lesz mint a nyugati demokráciákban, felelős, tisztességes(ebb), aki tudja, hogy a választópolgárokért van, nem pedig a választópolgárok vannak érte?

sata, fip7 and tarzaan like this.
  4. tarzaan

tarzaan Well-Known Member

Pont annyira nyegle és pökhendi, mint az anyja.

Nem csodálom, hogy Schiffernek elege lett.

5. tarzaan

Gagastar Milán: „Vona Gábor melegbotrányát eredetileg nekem szánták”
    https://444.hu/2017/08/11/gagastar-milan-vona-gabor-melegbotranyat-eredetileg-nekem-szantak

Takács Milán most azt mondja, hogy megkereste egy politikai lap, mert interjút szerettek volna vele készíteni. Azzal kezdték, hogy tudják, hogy már volt köze politikusokhoz, és arra kíváncsiak, hogy Vona Gáborral volt-e afférja.

Bekérdeztek, hogy Vona a kuncsaftom volt-e az évek alatt. Mondtam, hogy nem. Erre azt mondták, hogy nem baj, és mi lenne, ha azt mondanánk. Tiltakoztam. Egyrészt miért mondanék olyat, ami nem úgy van, másrészt az életem fontosabb.”

6. blogen

blogen Well-Known Member

Nem. Ezzel az a baj, hogy néhány napig az volt az LMP-Momentum együttműködés feltétele, hogy Ungár bemászhasson részegen momentumos lányok sátrába! Az alapvetően pénzbeli természetű juttatásokról szóló fideszes haveri feudalizmus sehol nincs ehhez, az LMP már eljutott a ius primae noctishoz. :D

7. blogen

blogen Well-Known Member

Most mi a meglepő abban, hogy a buzikurvákban több tisztesség van mint a fideszes médiamunkásokban?

8. tarzaan

Jogos.

9. jurgenbauer

10. jurgenbauer

11. jurgenbauer

12. jurgenbauer

13. papajoe

papajoe Well-Known Member

Bezony,én meg le sem akartam érettségizni,és most sem akarok,legfeljebb ha veszek egy aerospetiale-t,a kert végébe,mert annak jogsijához kell, de nyelvet akkor sem fogok tanulni.:D

14. molnibalage

15. jurgenbauer

16. molnibalage

17. jurgenbauer

18. tarzaan

19. tarzaan

20. joker

joker Well-Known Member

Olaszliszka után van még aki megáll ha elüt egy purdét? Az a 100 ismerős meg rokon meg mi a qrva annyáért nem figyelt a gyermekre ha már a "munkából" olyan gyorsan hazaértek egyet lincselni?!

vilmoci and svajcibeka like this.

Ezen oldal megosztása