[Kantin] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 163
15 834
113
Esetleg a fejedben egyenértékű a kettő, de egyáltalán nem ugyan az. A magyar oktatásban legalább 50 éve jelen vannak a különböző országokból származó arab diákok (pl. a 60-as években komplett algériai osztályok voltak magyar középiskolákban is) , évente talán ha fél tucat maradt itt belőlük, akik sok esetben a társadalom elismert és megbecsült, integrálódott tagjai lettek. Ezt a "jelenséget", hogy lehet összemosni a még arabul sem beszélő, több határon is átjövő, papírok nélküli, integrálódni és dolgozni szinte képtelen "migránsokkal"?

És bizony az itt élő négerek és arabok egy jelentős része ezek közül kerül ki.

Ki mosta össze?

Ezzel együtt nekem az ilyen néger meg muszlim sem kell.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 163
15 834
113
Sötét csak egy Vona hívőknek.
Nógrádi György elszokta mondani hogy Bank of China Kelet-Európai főként ismeri, és baráti viszonyban vannak. Chen (remélem jól írom a nevét) úr a közgáz mellett azért végzett magyar szakon mert az egyik tanára azt mondta neki ha jól akarsz lakni jőjön Magyarországra!
Találós kérdés a tanárának mért volt ez a véleményem hazánkról? Talán azért mert 1960-1970 években nálunk is tanult?!
Hazánkról ez volt az egyik maradandó emléke amit diákjainak is tovább adott!
Ma nekünk mennyire fontos a Bank of China?

Aki migrancs aki kéretlen idegen, és ide tanulni jövő papírokkal és pénzzel rendelkező muszli/+arab közé egyenlőség jelet tesz. Finoman szólva ostoba! Utóbbi a vendégünk.

Nem tudom. Mondjuk azt elhiszem, hogy Rogánéknak fontos.

Nekem ugyan nem vendégem egyik sem.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 315
55 684
113
Jó pár éve baleset ért itt kint,bevittek az ügyeletre,egy arab doki volt,sajnos nem emlékszem milyen országból,Kolozsváron végezte az egyetemet,jól beszélt Magyarul,románul,és angolul,azóta is itt dolgozik a kórházban,párszor találkoztam vele a városban.
Semmi baj nincs vele.
 

Kukorica János

Well-Known Member
2016. szeptember 25.
576
686
93
Ha belinkelsz egy 444-es cikket az meg nem "teny". A libsibolsi sajto szokasos csusztatasait idezed es nem a tenyeket linkeled. Hol van a eu parlamenti szavazas targyanak pontos szovege? Mit szavaztak meg? Nem tunt fel, hogy az altalad linkelt sajtoorganumok szerint megszavaztak a kotelezo betelepitest, de nincsenek kotelezoen betelepitendo migransok azota sem?

A jobblibsi sajtó pont ugyan úgy csúsztat és hazudik, nemrég linkeltem egy videót, ahol arról volt szó, hogy a jobbik 28 sajtó pert nyert a habonyművek és egyébb jobblibsi orgánumok ellen. A 444-en szereplő infografika volt a lényeg, azt több nyomtatott sajtó is lehozta. Habonyművekes hivatkozást nem találtam, gondolom nem véletlenül. Annak idején nagy botrányt kavart, hogy megszavazták úniós szinten a betelepítést, míg itthon ment a bohóckodás. Én nem tudom, te miről beszélsz amúgy, mert Pesten járva kelve, nagyon sok tájidegen egyeddel találkozok, és bizton állíthatom, mert ez nem csak az én észrevételem, hogy egyre többel.

Oke, ertem, durcas vagy a fideszes birkakra. De nem tudnad az ilyeneket magadban tartani? Ezekkel a beszolasokkal csak kinyirod a parbeszedet.

Majd ha a jobbikos pártkatonázásra, meg az orbánfóbiázásra is így reagálsz akkor leszel hiteles, addig, csak egy jobblibsi vagy, aki pont olyan részrehajló, mint a többi.

Ángyán:
Sebeszi pontossaggal leirja a Bajnai tarsasagot, de a fideszes vezetes ekezesebem szamtalan hibat fedeztem fel:
- Rendkivul indiszkret reszletekkel probalja a hitelesseget fokozni. Ezt egy drogos prostitol sem varna az ember, egy ertelmisegi tanszekvezeto professzortol pedig igencsak meglepo.
- A majdnemtanszekkel folosleges ervelni. Egyszer nekem is majdnem megvolt Melanie Trump, de csak majdnem.
- Az osztrak foldarakat hozza fel peldanak a nyereszkedes bemutatasahoz. Egyszer azt feltetelezi, hogy nalunk tobbszorosere fognak felmenni a foldarak, masszor meg az a baja, hogy tul dragak a foldek es a kisemberek nem tudjak kifizetni. Ausztriaban (a masik kedvenc peldaja Hollandia) sokkal kevesebb a szantofoldi muvelesre befoghato fold es tokeerosebb az orszag. Rossz a pelda.
- Egyszer azert sir, hogy nem adtak 3 millio forint tamogatast (1-2 hektar ara) a foldmuvelesbe kezdo helyben gazdalkodo fiatal es gyereket vallalo csaladoknak. De azt senki sem emliti meg, hogy ma csak a gyerekvallalasra lehet 10-et kapni illetve a vallalkozasok beinditasahoz es mukodtetesehez is vannak tamogatasok.
- Van amikor azon sir, hogy nem tudtak megegyezni azon az illetekesek, hogy a leendo foldtulajdonosoknak helyben kell-e elniuk es gazdalkodniuk. Itt is csak az o elkepzelese lehetseges minden mas elvtelen.
- Tudja, hogy az europai unio szivatni fogja Magyarorszagot az allami tulajdonu foldekkel, de a kormanyt ekezi amikor az megelozo lepeskent inkabb kiszorja a magyaroknak a foldeket.- Zavarja, hogy fideszesek jutottak nagyobb birtokokhoz, de azt is tudja, hogy elotte a szoclib kezeben volt a nagybirtokok tobbsege.
- Azt sem erti, hogy a mezogazdasagban miert dolgoznak ossze az eltero partkotodesu emberek (Maffia! :)). De megis mi a francot gondolt? Majd minden valasztas utan csak a foldek felerol eszik az orszag?

Sokaig sorolhatnam meg. Jo lenne ha osszeszedne a 2-3 legnagyobb problemat es nem kapkodna ossze vissza. (Elcseszett eu szerzodes, kulfoldiek foldvasarlasa, ilyesmik.)

Szamtalan helyen santit a vadaskodasa, de azt elismerem, hogy szolgal erdekes reszletekkel. Szerintem politikusnak alkalmatlan.

Na amiket itt leírtál az volt a hülyeség csimborasszója. Példának okáért "sebészi pontossággal írja le a Bajnai társaságot" , de a fideszes mamelukokat, nem, mert csak földművelésügyi államtitkár volt és belelátott a dolgokba. Pont az indiszkrét részletek tették őt hitelessé, hiszen ott volt és látott, hallott dolgokat és a Soros tanonc, maga kérte fel erre a posztra, 2006-óta volt fideszes országgyűlési képviselő.
Az osztrák és holland példája tökéletes, lévén ő szakember és amiket elmond azzal én is találkoztam.
A mezőgazdasági mérnökit például akkor hagytam ott, amikor az orbán brigád szétlopta a földvagyont is és főként olyan egyének jutottak földhöz akik akik nem rendelkeztek semmilyen végzettséggel, mert az aranykalászos gazda, az nem végzettség, gondolom te se akarnád, hogy egy aranyszikés orvos műtsön az egyetemen végzett helyett.
Ő azt is elmondja, hogy miket ígért neki a soros tanonc és azt is, hogy mi lett ebből. Ha valóban értelmes ember lennél, a kettő különbségéből levonnád a tanulságokat.
A 2-3 millió, az arról szolt, hogy helyben vidéken indítanak, egy népesedési földprogramot, ahol, a LÁZÁR, meg a MÉSZÁROS és egyéb g.cik helyett a helyben élő ezzel foglalkozó fiatal vállalkozók (szakirányú végzettséggel természetesen, nem aranykalászosok) kapnak földet. Erre neked az a válaszod, hogy valami büdös városban kaphatok 10 misit, egy betonlyukra, újra vagy használtra ami mellesleg szarra sem elég, mert pl pesten 10 misiért max a 8 kerbe a kolompárék mellett kapsz egy poloska fészket. Tehát így vagy úgy de hitelt kell felvennem és vagy kapok 10 misit, vagy nem, mert ugye nem automatikusan jár a 10 misi.. Jártam egy csomó helyen vidéken focipályákat építeni, (mert erre kaptak uniós pénzt) és nem egy helyen mesélték az ott élők, hogy a település körül lévő földek 2-3 ember kezében összpontosulnak és a fiatalok elmennek, mert nincs meló, max idény jellegű és atom csíra pénzért
További hülyeség, abban amit leírtál, hogy nem a magyaroknak szórta ki a földet, hanem a brigádjának szórta ki a földet, miközben azt ígérték, hogy nem ez lesz, nem a nagyüzemek hanem családi kisvállalkozások jutnak majd földhöz és újra csak hazudtak. Ezt el kell ismerni és nem továbbra is okoskodni mert ettől lesz ember az ember az okoskodástól, max fideszes lesz. Az már csak hab a tortán, hogy egy valag külföldi is pályázott és kapott magyar termőföldet, illetve akik eddig zsebszerződéssel voltak "tulajdonosok" azok ezek után saját tényleges tulajdonosok lettek, már csak ezért is hazug vagy és hazugság amit mondasz. (nyugodtan nézd végig te is a korabeli parlamenti csatározásokat)
A kedvencem az utolsó hozzászólásod volt. Az egész irományod elején zavart, hogy a libsibolsi médiából idézem az adott információt, és az egész ömlengésed végén már semmi gond nincs azzal, ha a szegfűhercegek és a narancsbárók egymás seggét törölgetik. Szeretem az ilyen következetességet.
 
  • Tetszik
Reactions: silurusglanis

Kukorica János

Well-Known Member
2016. szeptember 25.
576
686
93
Én meg a migráció kezeléséről hoztam tényeket, ha nem tetszenek, azért ne engem hibáztassál! Próbáld meg megemészteni.
És szerintem nagyon összezavarodtál, mert egy szóval nem minősítettelek. Hogy mi a Slomó-féle a hozzászólásomban, azt szerintem magad sem érted. A Slomó-félékről meg különben Vona Gábornál érdeklődjél.

A te "tényeidhez", hogy amit cikket linkeltél, abban éppen arról írnak, hogy a fideszes EP képviselők hasonlóan a magyar kormány álláspontjához, ELUTASÍTOTTÁK a kvóta bevezetését. Legalább azzal lennél tisztában, amit belinkelsz.

Ennyit a te "tényeidről".

Igazad van, mert a soros tanoncnak, soha nem volt olyan időszaka, hogy a slomónak nem küldött levelet :) Gabinak ez csak az első volt :) Nem reménykedem benne, hogy érzed a különbséget :D
 

Kukorica János

Well-Known Member
2016. szeptember 25.
576
686
93
Egy kis figyelmesség a kormánytól a "házasságban élő" homokosoknak
Forrás: https://kuruc.info/r/2/168694/

A bejegyzett élettársak kérhetik a terhükre előírt és esetlegesen megfizetett ajándékozási vagy örökösödési illeték törlését és visszatérítését a Nemzeti Adó- és Vámhivataltól (NAV), az adóhivatal nemcsak az összeget fizeti vissza, hanem a késedelmi kamatot is - közölte a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) szerdán az MTI-vel. Az NGM közleményében kiemelte: elfogadják az ombudsman, illetve az Igazságügyi Minisztérium és az Emberi Erőforrások Minisztériuma álláspontját, amely szerint a bejegyzett élettársakat úgy kell tekinteni, mintha házastársak lennének, ezért ők is mentesülnek az ajándékozási és örökösödési illeték megfizetésének kötelezettsége alól. A bejegyzett élettársi kapcsolat – melyből 2016 végéig 370-et vettek nyilvántartásba – csak az "azonos nemű párokra" vonatkozik egy 2009-es törvény szerint. A különböző neműek a házasság mellett regisztrált élettársi kapcsolatot létesíthetnek, ezért rájuk az illetékmentesség nem vonatkozik – hívja fel a figyelmet az NGM. (MTI nyomán)
Forrás: https://kuruc.info/r/2/168694/
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
nemrég linkeltem egy videót, ahol arról volt szó, hogy a jobbik 28 sajtó pert nyert a habonyművek és egyébb jobblibsi orgánumok ellen.
Emlekszem. :) Marmint ha az a Szucsne Major Ildiko tajekoztatoja volt. Konkretumokat o sem mondott. (Persze megtanulhatna magyarul, az sokat segitene.) De mindegy is, mert hiaba ismetelgeted ezt 28 megnyert pert. Mind a ketten tudjuk, hogy tok lenyegtelen tyukperek voltak. Ha tudsz valami fontosat akkor inkabb csak azt emeld ki.

A jobblibsi kifejezest nem is ertem. Addig kovettem a sztorit, hogy a jobbik kozeledett a libsikhez es ebbol lett a ballik becenev, de hogy mi koze van ehhez a fideszes "geciknek", azt nem vagom. A jobblibsi kifejezes a Vona-vonalra pont jo lesz. Koszi. :)

A 2-3 millió, az arról szolt, hogy helyben vidéken indítanak, egy népesedési földprogramot,
2-3 milliobol te sehol nem inditasz nepesedesi foldprogramot.
Nem is ertem hogy kepzelted, amikor a 10 milla erteket egybol a helyen tudtad kezelni. Megjegyzem az onresszel is szamolhatnal, mert nem az allam fog neked lakast vasarolni. Ha ez neked nem tetszik es szova teszed, akkor se.
a település körül lévő földek 2-3 ember kezében összpontosulnak
A tobbit most nem idezem, de nekem ebbol nagyon hianyoznak a konkretumok. Ez igy csak szobeszed. A kulfoldiek foldvasarlasaval kapcsolatban is inkabb a konkretumok erdekelnenek. Ki, mit, mikor, hogyan?

Kezdjuk ott a tortenetet, hogy nem ingyen foldosztas volt. A foldek arat ki kellett fizetni. Egy minimalis hozzaertest is elvartak, de nem tobbet. Ezzel nekem pont nincs semmi bajom. Nem kell agrardiploma minden mezogazdasagi vallalkozashoz. Nem is ertem miert panaszkodsz.
Egyetelen konkret eset volt ide belinkelve (valami indexes video) amikor 2-3 birkakat terelgeto ember panaszkodott, hogy nem jutott nekik fold. A reszletek abbol a riportbol is hianyoztak. pl.: Milyen palyazatokat adtak be? Ki nyerte el eloluk a foldeket? Mi a f.szt keresnek a pusztaban ezek az emberek tobb szaz birkaval, ha nem volt tobb eves berleti szerzodesuk, stb stb.. Vegulis csak a frocsoges ment. Arra meg nem vagyok kivancsi.

Ángyán: A diszkrecio fontos a politikusoknal is. Elhiszem, hogy neked tetszett a szovegenek ez a resze is (nekem is:)), de nem veletlen, hogy a jobbik sem csabitotta at magahoz. Nekik is van annyi eszuk, hogy egy ilyen embert nem engednek kozel magukhoz. Nekem egyebkent is kicsit zizinek tunik az a ficko. :eek:

...már semmi gond nincs azzal, ha a szegfűhercegek és a narancsbárók egymás seggét törölgetik.
Te tenyleg csak olyan zoldsegeket eszel amit jobbikos partkotodesu foldtulajdonosok termeltek, szallitottak, dolgoztak fel es arultak? Azert vagy te ilyen mufurc mert leesett a vercukrod. :rolleyes:

Arra az aprosagra meg felhivnak a figyelmed, hogy Szucsne szerint "a jobbik a sardobalasban nem kivan reszt venni" szoval csak finomabban a jelzokkel. :D
 
  • Tetszik
Reactions: closed society

Kukorica János

Well-Known Member
2016. szeptember 25.
576
686
93
Aranyos, ahogyan relativizálsz, kedves jobbikos pártkatona. Aranyos. Csak tudod van egy olyan apró különbség Orbán és Vona között, hogy Orbán nem játszotta meg magát korábban antiszemitának, nem salamonozott, nem tiszaeszlároztak a pártjában. (Megjegyzem, nincs gondom a tiszaeszlározással!) Vona azt mondta, ami tetszett egy bázisnak. Szerepet játszott. Hatalmasakat mondott, bezárja az RTL-t, TV2-t, kalodába zárja Draskovicsot, stb. A saját fülemmel hallottam, élőben. Hülyének nézte az embereket, és bejött neki, bejutottak a parlamentbe.
És most köpönyeget fordít. Most ez az ember elkezd Slomónak gazsulálni. És Slomó teljesen érthetően nem vevő erre a hiteltelen, politikai érdekektől fűtött gazsulálásra. Az a ritka eset is előfordult, hogy egy magyar-zsidó viszonyban a zsidó maradt gerinces, a magyar, pontosabban magyar állampolgár Vona meg egy törtető kis debil. Ha nem érzed a különbséget, és azt, hogy ki az elvtelen, akkor őszintén sajnállak, és csak megerősödik a hitem abban, hogy egy pártkatona vagy.

Szóval, én érzem a különbséget.

Biztosan igazad, van, de nem vona vonult ki a parlamentből amikor trianon emléknapot tartottak és utána nemzetinek megjátszva magát 3 ciklust töltött kormányfőként hivatalban. Mellesleg mi szombaton megyünk egykori gárdisták számonkérni gabit egy jobbikos rendezvényre. Majd esetleg ha a kolbászod nagyobb lesz egy mákszemnél és az orbánkatonásdiból kinőve esetleg majd számonkéred te is a sorosbérenceden a hazudozásait, akkor talán esetleg egy magasságba kerülhetünk. Ugyanis köztünk csak pont annyi a különbség, hogy mi tökéletesen látjuk, a gabi hibáit, azt a párat és tökéletesen nem értünk vele együtt és ezt el is merjük mondani. De tőled a bólogatáson kívül nem sok termett.
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Most éppen a Mirkóczki beszélt a Fidesz által a Soros-féle civil szervezetek átvilágítása kapcsán "boszorkányüldözésről".
Egyszeruen nem hiszem el, hogy ilyen konnyen lehet bábozni az ellenzekkel.
Kiallt a Nemeth Szilard, hogy "atomot dobunk az alcivilekre". Erre az ellenzek meg panikol, hogy itt a vilag vege, meg mennyi jot tettek mar ezek a szervezetek, milyen agressziv feje van ennek a Nemethnek. Azert kuldtek ot oda. :D Ezek utan a kisebb megregulazast siman el fognak viselni, de nyilvan nem onnan kezdunk alkudozni. :)
 

Fade

Well-Known Member
2010. április 20.
3 664
3 516
113
Igen, kiragdtad, és új értelmet adtál neki.

Kiragadtam ettől még igaz. "Orbán az elmúlt 28évben elképzelhetetlen számban játszotta meg magát. Volt ő már szélsőséges liberálistól elkezdve minden. Ha kell lesz ő bármi csak dőljön a lové."

"Mellesleg Orbán egyszer váltott: a kilencvenes évek közepén liberálisból jobbra."

Csak nem elfelejtetted amorálisan, hogy KISZ titkár volt?
 
  • Tetszik
Reactions: Kukorica János

closed society

Well-Known Member
2016. szeptember 20.
710
1 314
93
Kiragadtam ettől még igaz. "Orbán az elmúlt 28évben elképzelhetetlen számban játszotta meg magát. Volt ő már szélsőséges liberálistól elkezdve minden. Ha kell lesz ő bármi csak dőljön a lové."

"Mellesleg Orbán egyszer váltott: a kilencvenes évek közepén liberálisból jobbra."

Csak nem elfelejtetted amorálisan, hogy KISZ titkár volt?

Oviban meg állítólag a Vasgárda híve volt, a bölcsődében meg az irénikus mozgalom elkötelezett híve.
Ne komolytalankodjunk szerintem. Orbán politikai pályája kezdetén liberális volt, és bő 20 éve meg már a jobboldalon van. És az egyedüli jobboldali párt vezére.
 

closed society

Well-Known Member
2016. szeptember 20.
710
1 314
93
Emlekszem. :) Marmint ha az a Szucsne Major Ildiko tajekoztatoja volt. Konkretumokat o sem mondott. (Persze megtanulhatna magyarul, az sokat segitene.) De mindegy is, mert hiaba ismetelgeted ezt 28 megnyert pert. Mind a ketten tudjuk, hogy tok lenyegtelen tyukperek voltak. Ha tudsz valami fontosat akkor inkabb csak azt emeld ki.

Szó szerint így van. Olyanok miatt is perelnek, ha valaki olyat ír, hogy Vona diktátorként irányítja a pártot. :D Ilyeneket neveznek a "Habony-média brutális lejáratási kísérletének". És ezek a kislányok akarnak kormányra kerülni. :D És a pár napja, a Lokállal szemben elveszített perükről természetesen mélyen kussoltak az Alfahíren.

"Rosszul indult a csütörtök a Jobbiknak, elvesztettek egy sajtópert. Azt próbálták elérni, hogy a Lokál helyreigazítson egy tavaly november végén megjelent cikket. Ebben azt írták, hogy a pártelnök diktátorként irányítja a Jobbikot, az elnökséget megkerülve arról is egy személyben dönt, hogy a letelepedési kötvények kivezetéséhez kötik a betelepítési kvóták elleni alkotmánymódosítás megszavazását."

https://ripost.hu/cikk-nevetsegesse-tette-magat-a-birosagon-a-jobbik
 
  • Tetszik
Reactions: zeal

Kukorica János

Well-Known Member
2016. szeptember 25.
576
686
93
Öregem. Láthatóan élvezed a sárdobálást, csak már tiszta sár a pofád.
Orbánt vagy negyedszázada ellenségnek tekinti a sorosi kör. Az egész Sorosféle ballib média. Ma is OV a fő célpontjuk. Soros pénzel vagy 2-3 tucatnyi civil szervezetet az országban Orbán Viktor ellen. Pl. az Eötvös Károly Intézetet, a Helsinki Bizottságot, amelyek beszálltak a kvótaellenes kampányba Orbán ellen. Pl. az Energiaklubot, amely Paks II-t fúrja. Pl. az Átlátszót, amely élen jár az Orbán-kormány elleni hangulat keltésben. Vagy éppen azt a 444-et, amely a kormányellenes rágalomkampány fő zászlóshajója, és amelyet szánalmas módon szinte naponta linkelsz ide.

Akinek ezek után az jön le, hogy Orbán Soros embere, annak van egy jó hírem: hülyébb már nem lesz, mert elérte a szellemi mélypontot.

Mindenki ozorbán ellen van, csak te nem :D Nézd el nekem, hogy a hasonszőrű pártmédiából nem idézgetek, akik sorra bukják a sajtópereket. Mellesleg a fidesznek, már van két bírósági ítélete, mely szerint hazudik.

A Fidesz kitalálta, a pártharsona megírta - de a bíróság döntött: hazudott a Miskolci Napló Jakab Péterről (ezen a címen besírtam :D:D)
Forrás: https://kuruc.info/r/1/161999/
A bíróság is kimondta: hazudott a Fidesz | Nemzeti.net
https://nemzeti.net/a-birosag-is-kimondta-hazudott-a-fidesz-4815350.html
Egy nap alatt négy sajtópert nyert a Jobbik a Habony-mesegyár ellen
Forrás: https://kuruc.info/r/2/167398/

Még linkeljek, hogy miért vagy hiteltelen és szánalmas, amikor azt kéred rajtam számon, hogy honnan linkelgetek? Én utálom a schwarz györgy féléket, de a tanítványait is.
Mellékelten küldöm Orbán vejének a kartonját egy közmondással fűszerezve: Aki korpa közé keveredik azt megeszik a disznók :)

Orbán Viktor és Lévai Anikó elhallgatott titka: "apuka" állambiztonsági ügynök volt
Forrás: https://kuruc.info/r/2/139965/
 
Status
Not open for further replies.