[Kantin] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
A régió TOP egyeteméről van szó. Ha más nem is, de a presztízsértéke miatt értékes.
Ki ne találd már, hogy egy BME-nél, ELTE-nél, Gödöllőnél, Sopronnál, meg a pár orvosinál komolyabb hely. Ez ilyen bullshit duma az elmúlt hetekben amit minden alap nélkül lehet puffogtatni. Miben jó? "Megvédjük a gendertanulmányokat"-ban? :D :D
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
[QUOTE="Mackensen, post: 322648, member: 93"

A régió TOP egyeteméről van szó. Ha más nem is, de a presztízsértéke miatt értékes.
?
Meg tudnád mondani hogy ott milyen szakokon lehet diplomát szerezni és az a diploma miért és mennyivel ér többet más egyetemen szerzett ugyanolyan diplománál? Nekem a presztízsérték ugyanis azt jelenti, hogy jól lehet lobogtatni a zászlót/diplomát, de nincs gyakorlati haszon belőle a társadalomnak.[/QUOTE]

Gondolom ezek a rangsorok min burzsoá besorolások, melyek távol állnak bármilyen becsületes a magyar parlament álltal támogatott és jóváhagyott normarendszertől.
https://www.topuniversities.com/universities/central-european-university
https://www.timeshighereducation.co...gth/25/sort_by/rank/sort_order/asc/cols/stats
https://www.ceu.edu/article/2015-04...onal-studies-awarded-qs-rankings-six-subjects
Keres rá: "ceu ranking"
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Ki ne találd már, hogy egy BME-nél, ELTE-nél, Gödöllőnél, Sopronnál, meg a pár orvosinál komolyabb hely. Ez ilyen bullshit duma az elmúlt hetekben amit minden alap nélkül lehet puffogtatni. Miben jó? "Megvédjük a gendertanulmányokat"-ban? :D :D

Lásd emit emelnek linkeltem, de keresgélhetsz te is.
Kulcsszó: ceu ranking
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 828
47 219
113
Ok, ezek mind lesznek és? Felvilágosítanál, hogy miféle alattomos és "káros" dolgokat művel az open society? Őszinén nem foglalkoztam velük és nagyon keveset tudok róluk. De így elsőre számomra nem tűnnek olyan félelmetesnek.



Mi bennük a káros? Ezt légyszi magyarázd már el nekem. Egy egyetem ahol főleg társadalomtudományokat oktatnak. Mi ebben a káros?



Startból itt megállnék a szines forradalmaknál. Forradalmat nem lehet "csak úgy" szervezni. Ha nincs egy elégedetlen tömeg, amit az esetleges forradalmáraid mellé állíthatsz a forradalmad bukni fog. Vedd végig a hidegháborút. Úgy az USA mint a szovjetek szították a forradalmakat ahol csak lehetett, de rengeteg helyen nem jött össze a papírforma. Ahol létezet egy tömeg, ami mögéjük állt ott összejött, ahol nem, ott nem (lást Che Guevarra esetét).
Hogy lejátarja az országot a külföldi sajtóban ez is picit sántít. Olyasmikről tudok, hogy az ország vezetését kritizálták, főleg korrupciós ügyek miatt. Amire nyílván jött a válasz, hogy aki minket kritizál az a magyar népet kritizálja, mert ugyebár mi vagyunk a magyar nép stb. stb. Ez EU-pénzcsap meg miért is kéne egy olyan vezetésnek, aki főleg ez EU-tól akarja megóvni az országot?
A melegek felvonulása nekem sem hiányzik, de nem is érzem veszélyként.
Mac, ennyire nem lehetsz tájékozatlan, de komolyan. Ha ez valóban így van, hogy fogalmatlan vagy pl. az Open Society Soros féle értelmezéséről, akkor bántás nélkül, a biztpol résznek kéne egy új admin után néznie, mert értem én hogy ez HT honlap, és kivert kutyus a biztpol, de ide kevés vagy.

Lehet csinálni forradalmakat, akár úgy is, hogy nem az ottani lakosság kezd el forrongani. Aztán lehet false-flag akciókkal valakit agresszornak beállítani, lehet olyat is csinálni, hogy valós társadalmi töréspontra rájátszol, ha már hónapok óta feszült a helyzet, és csak nem akarnak egymásnak esni a tüntetők és a rendőrök, egy egy ide is, oda is elkövetett tömegbe lövéssel(hello Ukrajna ?) etc. etc. Bizony kicsit több akarattal akár még nálunk is lehetett volna baj egy szaros NETADÓS tüntetéssorozatból, és tudom hogy miről beszélek, mikor ment a Jóbarát - Jóbarát skandálás, és az első sorokban a tili toli a rendőrsorfalnál, ott voltak érdekes arcok, és marhára nem a Netadóról szólt ott már semmi sem!

Soros Gyuribácsi nem egy jóságos nagyapó, aki azért üzemelteti többek közt ezt az egyetemet, hogy itt NEKÜNK magyaroknak jó legyen, ezt fel kéne már fogni...
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Mit csinál egy ilyen egyetem? Kb. igen, olyan embereket képez, aki akár magyarként is külföldön ahol tud faragja a hazánkat, alánktesz, kötelezettszegési eljárásokért, pénzkifizetések felfüggesztéséért lobbizik, álhíreket terjeszt pl. a Magyar rendőrökről, katonákról hogy a határon állatként bánnak/alázzák - verik az ÁRTATLAN migránsokat, tolják turbó fokozaton a migráns simogatást, és a haza lejáratását, mérgezik a felnövekvő generációnk elméjét azzal hogy nyugodtan válassza ki a nemét, növesszen szakállat és legyen közben lány, etc etc.

Nem hiszem, hogy ezeket mind a CEU képezné. Most én jövök molni féle szöveggel: "ezt alá kéne támasztani".
Viszont ez a "külföldön aláássa hazánk hírnevét" stb. nem összekeverendő azzal, ha valaki külföldön a kormányt kritizálja. Persze a legkényelmesebb hazaárulózás mögé búzni, mit a kritikákra válaszolni.
Kötelezettszegési eljárások és "pénzek kifizetése" EU-hoz köthető úri huncutságok. Ki kell lépni ez EU-ból és akkor lehet majd Putyintól pénzt kérni. Őt valszeg nem fogja érdekelni, hogy mire is lesz elköltve.
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Mac, ennyire nem lehetsz tájékozatlan, de komolyan. Ha ez valóban így van, hogy fogalmatlan vagy pl. az Open Society Soros féle értelmezéséről, akkor bántás nélkül, a biztpol résznek kéne egy új admin után néznie, mert értem én hogy ez HT honlap, és kivert kutyus a biztpol, de ide kevés vagy.

Belátom nem érdekelt az Open Society, de szerencsére itt vagy te,aki témában vagy és részletesen kifejted nekem.

Lehet csinálni forradalmakat, akár úgy is, hogy nem az ottani lakosság kezd el forrongani. Aztán lehet false-flag akciókkal valakit agresszornak beállítani, lehet olyat is csinálni, hogy valós társadalmi töréspontra rájátszol, ha már hónapok óta feszült a helyzet, és csak nem akarnak egymásnak esni a tüntetők és a rendőrök, egy egy ide is, oda is elkövetett tömegbe lövéssel(hello Ukrajna ?) etc. etc.
Ok és miért nem jött össze az ország keleti felében? Miért vonulhatott be akkor olyan lazán a "megszálló" orosz haderő a Krímbe? Ha ilyen egyszerüen mennének a dolgok most Krím még midig Ukrajna része lenne és nem lenne kelet-ukrajnai helyzet.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 828
47 219
113
Nem hiszem, hogy ezeket mind a CEU képezné. Most én jövök molni féle szöveggel: "ezt alá kéne támasztani".
Viszont ez a "külföldön aláássa hazánk hírnevét" stb. nem összekeverendő azzal, ha valaki külföldön a kormányt kritizálja. Persze a legkényelmesebb hazaárulózás mögé búzni, mit a kritikákra válaszolni.
Kötelezettszegési eljárások és "pénzek kifizetése" EU-hoz köthető úri huncutságok. Ki kell lépni ez EU-ból és akkor lehet majd Putyintól pénzt kérni. Őt valszeg nem fogja érdekelni, hogy mire is lesz elköltve.

Dehogynem érdekelné, ő sem hülye, nagyon is megmondaná hogy mire költhetjük, és mit kell tanítani érte cserében pl. történelemből, illetve mi menjen a híradóban, egy egy geo/aktuálpolitikai hírt hogyan kell tálalni.

Erre kérsz bizonyítékot? Mi köze volt a magyar kormánynak ahhoz, amiben pl. elég sokan érintettek ezen a honlapon aktívan fórumozók közt is, mikor azt állítja ez a Soroshoz köthető "szellemi műhely", hogy itt aztán bántalmazva/megalázva vannak ezek az ártatlan jó pl. Afgán migránsok, akiknél jellemzően papír nincs, és január elsején született Szíriában, de együttműködni meg nem hajlandó? S lassan úgy van beállítva, hogy a Magyar rendőr/katona = a Polizei Waffen SS koncentrációs tábor ex őrével?
A példák tárháza végtelen.
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Erre kérsz bizonyítékot? Mi köze volt a magyar kormánynak ahhoz, amiben pl. elég sokan érintettek ezen a honlapon aktívan fórumozók közt is, mikor azt állítja ez a Soroshoz köthető "szellemi műhely", hogy itt aztán bántalmazva/megalázva vannak ezek az ártatlan jó pl. Afgán migránsok, akiknél jellemzően papír nincs, és január elsején született Szíriában, de együttműködni meg nem hajlandó? S lassan úgy van beállítva, hogy a Magyar rendőr/katona = a Polizei Waffen SS koncentrációs tábor ex őrével?

Tudod mi erre az én válaszom? Az esetet ki kell vizsgálni mindenképpen és ha hamisnak bizonyulnak a vádak, akkor becsületsértésér és rágalmazásért be lehetne perelni őket. Ennyi.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 828
47 219
113
Belátom nem érdekelt az Open Society, de szerencsére itt vagy te,aki témában vagy és részletesen kifejted nekem.


Ok és miért nem jött össze az ország keleti felében? Miért vonulhatott be akkor olyan lazán a "megszálló" orosz haderő a Krímbe? Ha ilyen egyszerüen mennének a dolgok most Krím még midig Ukrajna része lenne és nem lenne kelet-ukrajnai helyzet.

Ukrajnában meg tudták csinálni, a Szíreknél szintén a lázítást. Hozzáteszem, mindkét helyen volt bőven valós társadalmi törésvonal/ellentét, optimális táptalaj a forradalomhoz, ettől még minimum érdekes mindkettő ahogy indult, és az is ahogy felfutott, nehéz lenne eltagadni hogy tolták-tolják a "forradalmi szálat" külföldről.

Ha az Oroszok nem lépnek oda utána keményen, Szíriában már az afgán/szaudi/pakisztáni zsoldosok a szír nép nélkül is elzavarták volna Asszadot rég, illetve próbálták azért ráhúzni nyugatról, hogy vegyifegyverezik a civil lakosság ellen, csak beszopódott ez a vonal, mert jöttek az oroszok, és azt mondták, hogy van náluk adat arra nézve, hogy NEM Asszad volt, hanem a "jóságos lázadók", illetve elrendezték hogy Asszad lemondjon a vegyifegyver készletéről.

A Krímben olyan erős az Orosz elhárítás szál, hogy sanszosan nem bevállalható semmilyen fedett akcióval a siker reális esélyével a lázítás, de egy egy terror akció azért még így is volt, emlékezzünk csak vissza. Ott is meg lehetne próbálni, csak szarul nézne ki az elfogott diverzáns ügynökcsoport utána a RT-n, ahogy bevallja pár fog hiánnyal, hogy ki és honnan küldte, és mi célból.
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
miféle alattomos és "káros" dolgokat művel az open society? Őszinén nem foglalkoztam velük és nagyon keveset tudok róluk. De így elsőre számomra nem tűnnek olyan félelmetesnek.
Elsore nem is, de a szines forradalmak es a hagai pereskedesek, stb csak jonnek valahonnan.
Mi bennük a káros? Ezt légyszi magyarázd már el nekem. Egy egyetem ahol főleg társadalomtudományokat oktatnak. Mi ebben a káros?
Genderszak? Top egyetem? Te magad irtad, hogy tescoban fog a tobbseguk dolgozni. :) Persze lesz aki a sunyi helsinki bizottsag, TASZ es egyeb hasonlo karos alcivil szervetekben fog a dolgozni. Kinek hianyzik ez?
Tarsadalom. es magatartastudomanyokat, ujsagirast stb. oktatnak egyoldaluan, ami karos. Mit kell ezen magyarazni még?
Ha nincs egy elégedetlen tömeg, amit az esetleges forradalmáraid mellé állíthatsz a forradalmad bukni fog.
Akkor majd nem arra spekulal Soros, hogy elbukik az orszag, hanem arra, hogy gyengul. Neki mindenhogy jo. Nekunk csak ha fejlodunk.
Hogy lejátarja az országot a külföldi sajtóban ez is picit sántít. Olyasmikről tudok, hogy az ország vezetését kritizálták, főleg korrupciós ügyek miatt.
A sajtoszabadsag megszuneserol irtak eloszor. Persze ez azota is napirenden van. Mindossze annyi valtozas tortent, hogy ma a mediaban nem lehet lejaratni barkit, mert ha per lesz belole akkor az ujsagiro koteles kiadni a forrasait. Szerintem ez igy igazsagos, mas szerint ez a sajtosabadsag eltorlese. Szerinted?
A korrupciorol pedig olyan civilkent bejegyzett lobbi szervezetek ne szovegeljenek, akik azzal a ballib oldallal borultak ossze, akirol nemreg egy EU-s vizsgalat deritette ki a tortenelmi rekordot dontogeto lenyulast...:eek:
Ez EU-pénzcsap meg miért is kéne egy olyan vezetésnek, aki főleg ez EU-tól akarja megóvni az országot?
Nem az EU-tol akarjak megovni az orszagot, hanem egy rosszul mukodo EU-tol. (Es ezt igy mindig el is mondjak.)
A melegek felvonulása nekem sem hiányzik, de nem is érzem veszélyként.
Basszus, a bkv-ra nem tudok ugy felszallni a belvarosban, hogy ne nezne ossze ket homokos es vigyorogna. Nekem ez rohadtul nem hianyzik. Dolgozni sem akarok veluk es a pozitiv diszkriminaciojukat sem tamogatom. A csaladok tamogatasat vallalom, de persze nem vagyunk ugyanolyanok.

Mac, ennyire nem lehetsz tájékozatlan, de komolyan.
Ez bennen is felotlott. :)
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
Meg tudnád mondani hogy ott milyen szakokon lehet diplomát szerezni és az a diploma miért és mennyivel ér többet más egyetemen szerzett ugyanolyan diplománál? Nekem a presztízsérték ugyanis azt jelenti, hogy jól lehet lobogtatni a zászlót/diplomát, de nincs gyakorlati haszon belőle a társadalomnak.

Gondolom ezek a rangsorok min burzsoá besorolások, melyek távol állnak bármilyen becsületes a magyar parlament álltal támogatott és jóváhagyott normarendszertől.
https://www.topuniversities.com/universities/central-european-university
https://www.timeshighereducation.co...gth/25/sort_by/rank/sort_order/asc/cols/stats
https://www.ceu.edu/article/2015-04...onal-studies-awarded-qs-rankings-six-subjects
Keres rá: "ceu ranking"[/QUOTE]
Bocsi, de én a TE véleményedre voltam kíváncsi mivel te állítottál valamit, azt hittem ismersz ott végzetteket.
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
Itt megint valami kavarodás van az idéző üzemmóddal, az 5823-ban az idézetet és az utolsó két sort írtam én, a többi Mackensen szövege.
emel
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Ukrajnában meg tudták csinálni, a Szíreknél szintén a lázítást. Hozzáteszem, mindkét helyen volt bőven valós társadalmi törésvonal/ellentét, optimális táptalaj a forradalomhoz, ettől még minimum érdekes mindkettő ahogy indult, és az is ahogy felfutott, nehéz lenne eltagadni hogy tolták-tolják a "forradalmi szálat" külföldről.

Ha az Oroszok nem lépnek oda utána keményen, Szíriában már az afgán/szaudi/pakisztáni zsoldosok a szír nép nélkül is elzavarták volna Asszadot rég, illetve próbálták azért ráhúzni nyugatról, hogy vegyifegyverezik a civil lakosság ellen, csak beszopódott ez a vonal, mert jöttek az oroszok, és azt mondták, hogy van náluk adat arra nézve, hogy NEM Asszad volt, hanem a "jóságos lázadók", illetve elrendezték hogy Asszad lemondjon a vegyifegyver készletéről.

A Krímben olyan erős az Orosz elhárítás szál, hogy sanszosan nem bevállalható semmilyen fedett akcióval a siker reális esélyével a lázítás, de egy egy terror akció azért még így is volt, emlékezzünk csak vissza. Ott is meg lehetne próbálni, csak szarul nézne ki az elfogott diverzáns ügynökcsoport utána a RT-n, ahogy bevallja pár fog hiánnyal, hogy ki és honnan küldte, és mi célból.

Én inkább CIA-ra gyanakodnék, de a lényeg, hogy elégedetlenek nélkül nem lesz forradalom. A Krímben nem az orosz elhárításon múlott a dolog, hanem azon, hogy többségében oroszok lakta terülek, akik barátian álltak az Oroszországhoz való csatlakozáshoz. A CIA és Soros összes pénze nem lett volna elég, hogy Ukrajnába maradjanak. Forradalomszítás ide, vagy oda.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 828
47 219
113
Tudod mi erre az én válaszom? Az esetet ki kell vizsgálni mindenképpen és ha hamisnak bizonyulnak a vádak, akkor becsületsértésér és rágalmazásért be lehetne perelni őket. Ennyi.
Sokszor meg is történik, s mit ér ez? Jó sokáig tart minden ilyen vizsgálat, mire vége, már 3 másik kreált ügytől harsog Brüsszel, ahol még ha kiigazításra is kötelezik pl. a patináns nagynevű hírlapot(legyen mondjuk a Guardian) azt már le sem szarja senki. Meg ki fogadja el hitelesnek utána a magyar vizsgálatot? Nem egyszerű ez... Nagyon sokszor tapasztaltam már olyat, ahol bizony a bal liberális vonal azért hogy az aktuális magyar kormányba rúghasson, attól sem riad vissza, hogy a végén az igazából pont nem a Fidesznek, vagy CSAK a Fidesznek, hanem Magyarországnak, a Magyar embereknek-polgároknak fog fájni. Nekik megéri az 5 perc hírnév, és hogy jó europeér haladó szellemiségű liberálisként tetszeleghessenek.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 828
47 219
113
Én inkább CIA-ra gyanakodnék, de a lényeg, hogy elégedetlenek nélkül nem lesz forradalom. A Krímben nem az orosz elhárításon múlott a dolog, hanem azon, hogy többségében oroszok lakta terülek, akik barátian álltak az Oroszországhoz való csatlakozáshoz. A CIA és Soros összes pénze nem lett volna elég, hogy Ukrajnába maradjanak. Forradalomszítás ide, vagy oda.
Nyilván ez is számít, de szerintem alábecsülöd a pénzeket, és a képességeket :p.

HA kellő eséllyel kecsegtet a végső siker, mert nincs elég erős elhárítás, valamint van olyan hozadék, amiért megéri kockáztatni, simán megdolgozták volna pl. a Krími Tatárokat, nyomják - tüzelik ezerrel az Ukránokat, és megpróbálnak egy két akár False Flag akciót is ha kell.

Egy komoly Ukrán+Tatár vs Krími Oroszok közti véres összecsapást jó eséllyel kiprovokáltak volna mostanra, ha nem lenne elég Orosz erő ott a helyszínen és/vagy hiteles Orosz válaszcsapás egy lehetséges Ukrán/NATO katonai beavatkozás ellensúlyozására.
 
  • Tetszik
Reactions: zeal

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Genderszak? Top egyetem? Te magad irtad, hogy tescoban fog a tobbseguk dolgozni. :) Persze lesz aki a sunyi helsinki bizottsag, TASZ es egyeb hasonlo karos alcivil szervetekben fog a dolgozni. Kinek hianyzik ez?

Ez a gyenderszak nekem fura, de mintha nem a CEU-hoz kötném, hanem ELTE-ez. De minenki a saját sorsának kovácsa, mit fáj neked mások nyomorusága? Ha genderszakkal valaki munkanélküli lesz, az az ő baja nem az enyém vagy a tiéd. Mi a fenét műveltek ezek az "álcivilek" azon kívül, hogy a kormányt kritizálták? Na és ha kritizálták, akkor mi van? Ja és nekem sem hiányzik, de nem is lesznek álmatlan éjszakáim miattuk.

Tarsadalom. es magatartastudomanyokat, ujsagirast stb. oktatnak egyoldaluan, ami karos. Mit kell ezen magyarazni még?
Hát azt, hogy nem tudom, hogy mi a káros ezekben?

A sajtoszabadsag megszuneserol irtak eloszor. Persze ez azota is napirenden van. Mindossze annyi valtozas tortent, hogy ma a mediaban nem lehet lejaratni barkit, mert ha per lesz belole akkor az ujsagiro koteles kiadni a forrasait. Szerintem ez igy igazsagos, mas szerint ez a sajtosabadsag eltorlese. Szerinted?

Fogalmam sincs. De minhta kicsit elmentünk volna az eredeti témától.

A korrupciorol pedig olyan civilkent bejegyzett lobbi szervezetek ne szovegeljenek, akik azzal a ballib oldallal borultak ossze, akirol nemreg egy EU-s vizsgalat deritette ki a tortenelmi rekordot dontogeto lenyulast...:eek:
De miért nincs rajta bilincs?

Nem az EU-tol akarjak megovni az orszagot, hanem egy rosszul mukodo EU-tol. (Es ezt igy mindig el is mondjak.)
Szerintem meg csak propagandacélokra használják. A lényeg az ellenségkép aki ellen mozgósítani lehet, legyen az bárki is.

Basszus, a bkv-ra nem tudok ugy felszallni a belvarosban, hogy ne nezne ossze ket homokos es vigyorogna. Nekem ez rohadtul nem hianyzik. Dolgozni sem akarok veluk es a pozitiv diszkriminaciojukat sem tamogatom. A csaladok tamogatasat vallalom, de persze nem vagyunk ugyanolyanok.

Nem gázosíthatod el őket, azok az idők lejártak. Ha meg nem gázosíthatod el őket akkor ott lesznek a villamoson Sorossal vagy nélküle. A csakádtámogatás meg nem lehet vagy-vagy kérdés.

Ez bennen is felotlott.

Nekem az ötlött fel, hogy valaki nagyon ragaszkodik a hatalmához és ehhez egy háborus retorikát használ, hogy mozgósítson minnél több embert maga köré. Ellenségképeket alkot (persze nem vesz komoly ellenségeket akik esetleg visszaütnek), akik ellen merész és dicső csatákat vív és akiktől rettegni kell. Olyan fényben tünteti fel magát mint egy megmentő, de nem akármilyen megmentő, hanem egyedi megmentő. Csak ő és egyedül ő képes győzedelmeskedni, ha pedig nem állunk ki mellette, akkor elvész a haza, elvész a nemzet. Mert ugebár Helsinki bizottság. Jó ha dolgozik ott 10 ember és benne van a pakliban, hogy többen írják a jelentéseiket mint ahányan olvassák, de tőlük is jó meg kell védeni Magyarországot.
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Nyilván ez is számít, de szerintem alábecsülöd a pénzeket, és a képességeket :p.

HA kellő eséllyel kecsegtet a végső siker, mert nincs elég erős elhárítás, valamint van olyan hozadék, amiért megéri kockáztatni, simán megdolgozták volna pl. a Krími Tatárokat, nyomják - tüzelik ezerrel az Ukránokat, és megpróbálnak egy két akár False Flag akciót is ha kell.

Egy komoly Ukrán+Tatár vs Krími Oroszok közti véres összecsapást jó eséllyel kiprovokáltak volna mostanra, ha nem lenne elég Orosz erő ott a helyszínen és/vagy hiteles Orosz válaszcsapás egy lehetséges Ukrán/NATO katonai beavatkozás ellensúlyozására.

Nem becsülök le semmit. Egyszerű tényeket közöltem. Ha nincs táptalaj a forradalmadhoz, nem lesz forradalom. Ezen nincs mit csűrni csavarni.
 
Status
Not open for further replies.