[Kantin] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

angelsoul

Well-Known Member
2016. február 13.
2 387
14 609
113
Triggered? :eek:
Almat hasonlitasz a kortevel, ciganyozol, trollozol... Szerintem ne eroltesd!

Mi van, terelsz fideszes :D
Érdemi válasz nulla, némi személyeskedés - tipikus fizetett kormányagitátor excel file készválasz :D
Szóval cukorborsó, halljunk némi tényeket....
 

Celebra

Well-Known Member
2017. április 7.
5 514
2 545
113
És ezt ki vitatta? Itt mindenkinek olyan prekoncepciói vannak hogy csak! Én csak arra reagálok, de arra idegesen ha valaki ok nélkül a személyemet támadja, ld. visszaeső Molni.
Ha ebben eggyetértünk,hogy probléma a megélhetési politikusok elvtelen elvváltogató gerinctelensége,akkor talán abban is,hogy probléma van az állami-politikai intézményrendszerrel?
 
  • Tetszik
Reactions: szpg9

Celebra

Well-Known Member
2017. április 7.
5 514
2 545
113
Mi van, terelsz fideszes :D
Érdemi válasz nulla, némi személyeskedés - tipikus fizetett kormányagitátor próbálkozás :D
Szóval cukorborsó, halljunk némi tényeket....
Már ilenre is tellik az adóbol,hogy kormányagitátor?Már értem a Matróz gyerek irogatásait....De komolan,tényleg ennyire visszaforgot az idő kereke?
 

Celebra

Well-Known Member
2017. április 7.
5 514
2 545
113
A nickem szpg9. Azért az erdélyi levélszavazatokkal baj van. Dudi-val takarózom Ő mondta tegnap, szerinte ugyanolyan bűn 1 Ft közpénzt lopni, mint 1 milliárdot. Egy kicsit átértelmezve: aki 1 db-bal csal, az ugyanolyan bűntettel követ el, mintha 10000 db-ot hamisítana. A döntö a szavazás ezen módja ellen, hogy lehetőséget ad a manipulációra. Link alább erről:

https://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/valasztasi_csalas_magyar_valasztas_2018_hatarontuli_szavazatok

https://www.napi.hu/magyar_gazdasag/valasztas_baj_lehet_a_hataron_tuliak_szavazataival.660004.html

Matróz kommandó meg a vesémbe látott, ezért bevallom: egy teleházból kommentelek, mert itt azért meleg van otthon az sincs, meg persze internet sem.Állandó jövedelmem nincs, már a vizet is kikötötték, így a tűzcsapra járok vízért. Engem és a ruhám csak az eső mossa, milyen egyszerű így az élet. Már két napja azért lógok a topikon, mert munkám nincs, a kocsmában pedig már kitelt a hitelem. Legmagasabb végzettségem a 4 általános, de mentségemre szóljon, hogy azért 16 éves koromig becsulettel jártam suliba. A többi állításom is tiszta kamu, a közmelós haverok ötletmorzsáit szedegettem fel. Itt legalább király lehetek, mert a cipóm talpa is ragasztő szalaggal van összekötve. Egy műemlék putriban, szennyes rongyok között hajtom álomra a fejem, már amikor szert tudok tenni egy kis ütős lőrére. (Ezért is ismerem a kisebbségi életkörülményeket.) Cseppet sem vagyok erős, vállalkozni viszont fogok: ahogy kitavaszodik, BP-én fogok kéregetni. A hatóság néhány balhésnak tartott csínyt miatt állandóan keres, ezért van üldözési mániám. De mint kiderült én vagyok az átlag FIDESZ-KDNP szavazó, rám épül az ország jövője. Erre tán csak büszke lehetek, ha másban mindenben is kamuztam eddig...[/QU
:)
 

angelsoul

Well-Known Member
2016. február 13.
2 387
14 609
113
Már ilenre is tellik az adóbol,hogy kormányagitátor?Már értem a Matróz gyerek irogatásait....De komolan,tényleg ennyire visszaforgot az idő kereke?

A ruszkiknál és a kínaiaknál ugyebár külön osztályok vannak az internetes kommentgyártára (most elő nem keresem a nevüket. am szinte minden országban megjelent mára) - ha pedig ez a bagázs ugye orosz bérenccé feküdt be, egyértelműen átveszik ezt a fajta hadviselést. Sima modern tömegnevelés, agitáció.
Emlékszel a 9gag-en végzett putyin image építésre? A cool medveölő csávó posztolást? Ezerszámra ment, kontrolláltan. Aztán lelőtték. A Face és az insta is most esett neki kibelezni őket.
Persze nyugaton kezdik orrba verni őket, de itt ugye államilag támogatotta megy, szal tolják szabadon (tudom mert van kapcsolatom ezekkel :D).

De on topic...
 

Ursa Maior

Well-Known Member
2017. február 2.
682
1 037
93
A nickem szpg9. Azért az erdélyi levélszavazatokkal baj van. Dudi-val takarózom Ő mondta tegnap, szerinte ugyanolyan bűn 1 Ft közpénzt lopni, mint 1 milliárdot. Egy kicsit átértelmezve: aki 1 db-bal csal, az ugyanolyan bűntettel követ el, mintha 10000 db-ot hamisítana. A döntö a szavazás ezen módja ellen, hogy lehetőséget ad a manipulációra. Link alább erről:

https://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/valasztasi_csalas_magyar_valasztas_2018_hatarontuli_szavazatok

https://www.napi.hu/magyar_gazdasag/valasztas_baj_lehet_a_hataron_tuliak_szavazataival.660004.html

Matróz kommandó meg a vesémbe látott, ezért bevallom: egy teleházból kommentelek, mert itt azért meleg van otthon az sincs, meg persze internet sem.Állandó jövedelmem nincs, már a vizet is kikötötték, így a tűzcsapra járok vízért. Engem és a ruhám csak az eső mossa, milyen egyszerű így az élet. Már két napja azért lógok a topikon, mert munkám nincs, a kocsmában pedig már kitelt a hitelem. Legmagasabb végzettségem a 4 általános, de mentségemre szóljon, hogy azért 16 éves koromig becsulettel jártam suliba. A többi állításom is tiszta kamu, a közmelós haverok ötletmorzsáit szedegettem fel. Itt legalább király lehetek, mert a cipóm talpa is ragasztő szalaggal van összekötve. Egy műemlék putriban, szennyes rongyok között hajtom álomra a fejem, már amikor szert tudok tenni egy kis ütős lőrére. (Ezért is ismerem a kisebbségi életkörülményeket.) Cseppet sem vagyok erős, vállalkozni viszont fogok: ahogy kitavaszodik, BP-én fogok kéregetni. A hatóság néhány balhésnak tartott csínyt miatt állandóan keres, ezért van üldözési mániám. De mint kiderült én vagyok az átlag FIDESZ-KDNP szavazó, rám épül az ország jövője. Erre tán csak büszke lehetek, ha másban mindenben is kamuztam eddig...

1990 előtt mszmps káder voltam és habzó szájjal szidtam az imperialistákat. Aztán szóltak fentről, hogy lehet és így kiprivatizáltam magamnak egy kis vállalatot 1989-ben még mielőtt a butus dolgozók rájöhettek volna mi is folyik éppen. Mindig jót derülök az arcukon amikor rájöttek hogy már nekem dolgoznak. Persze a szakszervezetet azonnal felszámoltam, a szakszervezetiseket rúgtam ki elsőnek majd gyorsan beléptem a Magyar SZakszervezetek Országos SZövetságábe. Szigorúan pártolóként. Szóltak hogy innen európa pártiak vagyunk, de ezt nem is kellett mondani mert minden ami magyar olyan mucsai volt mindig is. Bezzeg Moszkva! Oppárdon Brüsszel! és Párizs és na jó egy kicsit Berlin, Aztán 1994-ben a régi elvtársak elintéztek egy jó kis fejlesztési hitelt az eu-tól majd kaptam állami támogatást is. A szomszédon aki MDF-s volt meg röhögtem hogy nem jut ötről a hatra. Persze kénytelen voltam a melósok bérét lejjebb vinni, mert hát mások is ezt csinálták. Utána már csak igazából a nyaralással voltam elfoglalva, amikor 2010-ben ránk szakadt a ház.
 

szpg9

Well-Known Member
2017. december 17.
1 688
1 195
113
1990 előtt mszmps káder voltam és habzó szájjal szidtam az imperialistákat. Aztán szóltak fentről, hogy lehet és így kiprivatizáltam magamnak egy kis vállalatot 1989-ben még mielőtt a butus dolgozók rájöhettek volna mi is folyik éppen. Mindig jót derülök az arcukon amikor rájöttek hogy már nekem dolgoznak. Persze a szakszervezetet azonnal felszámoltam, a szakszervezetiseket rúgtam ki elsőnek majd gyorsan beléptem a Magyar SZakszervezetek Országos SZövetságábe. Szigorúan pártolóként. Szóltak hogy innen európa pártiak vagyunk, de ezt nem is kellett mondani mert minden ami magyar olyan mucsai volt mindig is. Bezzeg Moszkva! Oppárdon Brüsszel! és Párizs és na jó egy kicsit Berlin, Aztán 1994-ben a régi elvtársak elintéztek egy jó kis fejlesztési hitelt az eu-tól majd kaptam állami támogatást is. A szomszédon aki MDF-s volt meg röhögtem hogy nem jut ötről a hatra. Persze kénytelen voltam a melósok bérét lejjebb vinni, mert hát mások is ezt csinálták. Utána már csak igazából a nyaralással voltam elfoglalva, amikor 2010-ben ránk szakadt a ház.


Akkor legalább mi ketten tiszta vizet öntöttünk a pohárba, most már gyónjanak a többiek is!
 

angelsoul

Well-Known Member
2016. február 13.
2 387
14 609
113
Látom már megint kezd elő jönni az, hogy aki nem ért velünk egyet az fizetett ügynök :cool:
Ne csináljátok már... Eddig egész jó kis diskurzus folyt itt, kár lenne ha a személyeskedés miatt bezárnák ismét!

Milyen érdekes, hogy ennek a megemlítéséra azonnal full-stop request, zárjuk be a topicot, etc :D:D
-Soros zsoldosokra nincs ekkora pánik, hiszen tök megalapozott...
-CIA mesterlövészekre Ukrajnában nincs ekkora pánik, full valós...
-Fosztogató migránshordák - naná, láttam a kormányportálon, full true.....

De a tökéletes pengeéles kormányproganada mint személyes vélemény megjelenése esetleg gyanús - FULL STOP CLOSE FORUM!!!! :D
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Mi van, terelsz fideszes :D
Érdemi válasz nulla, némi személyeskedés - tipikus fizetett kormányagitátor excel file készválasz :D
Szóval cukorborsó, halljunk némi tényeket....
Azt hiszed, hogy ha most erolkodsz, akkor barmi is valtozni fog? Vege van a kampanynak es a szavazasnak is. Vesztettetek. Torodj bele!
Persze nyugaton kezdik orrba verni őket, de itt ugye államilag támogatotta megy, szal tolják szabadon (tudom mert van kapcsolatom ezekkel :D).
Te a briteknel elsz, ugye? Akkor igazad lehet, Mr. Bond. ;)
 
  • Tetszik
Reactions: sidewinder12

Ursa Maior

Well-Known Member
2017. február 2.
682
1 037
93
Ha ebben eggyetértünk,hogy probléma a megélhetési politikusok elvtelen elvváltogató gerinctelensége,akkor talán abban is,hogy probléma van az állami-politikai intézményrendszerrel?

Igen. az 1990-es gengszter váltás óta. ungváry krisztián beszélt készülő könyve kapcsán arról, hogy az mszmap legfelsőbb vezetése 1986-87 óta készült a rendszerváltásra. egyedüliként a blokkban. nekik és egyedül nekik valamint az általuk engedélyezett pártoknak!!!! sikerült átmenteniük a hatalmukat.
 

Ursa Maior

Well-Known Member
2017. február 2.
682
1 037
93
Egyébiránt hozzám a 2010-2014 közötti LMP áll a legközelebb Schifferrel. Csak én atomenergia párti vagyok.
 

angelsoul

Well-Known Member
2016. február 13.
2 387
14 609
113
Azt hiszed, hogy ha most erolkodsz, akkor barmi is valtozni fog? Vege van a kampanynak es a szavazasnak is. Vesztettetek. Torodj bele!

Te a briteknel elsz, ugye? Akkor igazad lehet, Mr. Bond. ;)

Érdemi válasz valós tényekkel - továbbra is zéró....:)
Személyeskedés továbbra is, emelve a tétet - pipa... :)
Megfejelve késztényekkel, mintegy vitazáróként - ez kéne zárja más véleménynyilvánítását (cenzúra)?

Erre kissé még feküdj rá, kicsit többet adj át a látszólagos intellektusból, hátha valamiféle mentális fölény éreztetése kihoz valamit :D:D
 

Ursa Maior

Well-Known Member
2017. február 2.
682
1 037
93
"A legfejletlenebb településeken óriási többség, a szavazók 65 százaléka választotta a Fideszt, aztán ahogy haladunk a kedvezőbb helyzetű települések felé, a Fidesz relatív eredménye ütemesen romlik. Sokatmondó, hogy a baloldal, melynek elvileg deklarált célja lenne a lent lévők felemelése, legrosszabbul éppen ott szerepelt, ahol majdnem mindenki lent van. Az okokról mindenkinek érdemes lenne elgondolkodnia."

https://index.hu/belfold/2018/valas...azdasodni_a_baloldal_kinyirta_magat_videken/#
 

deze75

Well-Known Member
2010. április 25.
1 106
3 101
113
Amúgy mit személyeskedsz? Te is szeretsz, mint az a másik ferdehajlamú kommenter, dragi :D?[/QUOTE]
Tudod csillagbogár annyi a bibi, hogy nekem a szakmám miatt eléggé tágak a lehetőségeim, hová megyek és maradok. Egy lehetőség Mo. is, de egyre kevsébé volt az, immáron pedig a mérleg átbillent. Hogy mit számít ki vezet? Próbáld ki. Vállalkozz és pályázz egy fideszessel szemben. Tegyél ki egy posztot a facera, hogy holnap fidesz ellen békés tüntetés - jön egyből rád a nav, stb... Majd ráérzel.
Miért ne dönthetném el, kinek az uralma alatt élek? Te lehetsz rabszolga, leszarhatod azt, ami van, szíved joga (Nem gyanús, nem a ner csodaországába menekül egy migri sem, hanem csak átmennének a hyanyatló nyugatra?). Érts vele egyet, élvezd. Én nem. És a legnagyobb kárt ennek a bagázsnak (mivel eladták az országot a ruszkiknak) meg a követőinek azzal tehetem, hogy minden itt megszerzett tudásomat máshol kamatoztatom. Ha nem ez a maffia lenne, akkor itt kamatoztatnám.
Szívesen.
Amúgy mit személyeskedsz? Te is szeretsz, mint az a másik ferdehajlamú kommenter, dragi :D?
Biztos nem fogtad fel agyilag KALAPÁCS,hogy nincs szükségem politikai kapcsolatokra,csak a saját elméd ezt "nehezen" fogja fel ,hogy lehet úgy is becsületesen élni,hogy nem nyalsz egyetlen pártnak sem.Te csak végletekben tudsz gondolkodni hát hajrá :D:D:D,milyen érdekes,hogy ti külföldi nagy gondolkodók mindent jobban tudtoko_Oo_O,mint akik itt laknak.
Szerintem mindenki jobban járt,hogy elmentél és nem jöttél haza.....amúgy buzi nem vagyok,az egy főre eső buzik száma nálatok jóval magasabb......ha még tudsz magyarul,te ámérékai sztárvállalkozó....:p:p
 
Status
Not open for further replies.