Asszem hanyagolom ezt a topikot egy ideig....


Ha ez a kozepes tudású, akkor mihez kepest és milyen szempontból?
Jó,.tudom, ez hitvita.
Lőszer pakolásnál minden harckocsi sebezhető MERT EGY HELYBEN ÁLL BAZDMEG . Mese vége. A cseh 2-őt meg kapcsoljátok ki végre.
Csak hogy eljussunk végre oda, miért lesz mindenből hitvita.A probléma ott van, hogy azt hiszed ez Leopárd specifikus probléma. Majdnem minden tanknál szopás.
Oroszok se visznek tartalék lőszert, pont ezért.
És a franciák is most jelentették, hogy a Leclerc XLR- modernizációban kiszedik a tartalék lőszer tárolót.
Van egy teherbekúrt kibaszott pdf a htka-n a telibevert Leopard 2 jelenkori variànsairól, abban talàn van valami a tömegérôl ami talàn 62,5 tonna, ezek szerint akkor lehet, hogy a 65 tonnàig teherbíró felfüggesztéshez, azaz az A6-hoz szükséges mértékû megerôsítést kapott.Valaki tudja, hogy a Leopard 2A4M (Kanadai Leopard), teknője milyen megerősítést (nem páncélra, hanem a teknő teherviselésének megerősítésére gondolok) kapott?
Végülis eljutottunk oda, hogy alapvetően a L2 köré csapott felhajtással van gond, a tank igazából oké.A Leopárd 2-esnél olyan technológiákat sztárolnak a teljes újdonság erejével, amik már a T-64-esnél is jelen voltak, vagy a Challenger protóknál, és a Leopárd utániaknál is sikerült simán megugorni a szintet, mégis a Leopárd az üdvöske, a túlsztárolt.
Végülis eljutottunk oda, hogy alapvetően a L2 köré csapott felhajtással van gond, a tank igazából oké.
Végülis eljutottunk oda, hogy alapvetően a L2 köré csapott felhajtással van gond, a tank igazából oké.
Soha nem volt közepes tudású tank, csak az álmaidban.Sokszor elmondtam már, hogy ez mindig egy közepes tudású tank volt a maga korában. Csak ehhez képest túl van árazva.
A viták abból fakadnak, hogy a hívő tagozatnál a közepes tudású =szar. De ez legyen az ő nyomoruk, engem nem izgat. XD
És igen, a tank marketingje , rém irritáló és alaptalan.
Sokszor elmondtam már, hogy ez mindig egy közepes tudású tank volt a maga korában. Csak ehhez képest túl van árazva.
A viták abból fakadnak, hogy a hívő tagozatnál a közepes tudású =szar. De ez legyen az ő nyomoruk, engem nem izgat. XD
És igen, a tank marketingje , rém irritáló és alaptalan.
a dél-koreai k1.
Esetleg a kínai tankok, de azok más kávéház.
Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy kitartasz a saját véleményed mellett.Sokszor elmondtam már, hogy ez mindig egy közepes tudású tank volt a maga korában. Csak ehhez képest túl van árazva.
A viták abból fakadnak, hogy a hívő tagozatnál a közepes tudású =szar. De ez legyen az ő nyomoruk, engem nem izgat. XD
És igen, a tank marketingje , rém irritáló és alaptalan.
Mivel a lengyelek túlárazták az ukrán Leók javításait a németek felbontották veluk a szerzodést:
Úgy látom tovább erősítik a "megbízható fegyverszállító" imázsukat XD
Van egy olyan érzésem, hogy nem a lengyelek áraztak túl, hanem a német megint sóher fillérbaszó, és nem tetszik nekik, hogy nem tudnak megint mások nyomorán nagyot kaszálni.
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..