1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Lockheed Martin F-35 Lightning II

Diskurzus a(z) '5. generációs, vagy afölötti vadászbombázók' témában - GrGLy által indítva @ 2013. január 6..

1. torsen

torsen Well-Known Member

Köszi. A 29-es rendszert ismerem, azért kérdeztem, hogy ez a "lyuk" plusz levegőt ad, vagy az összeset (mint a 29-esen) hogy a fedélzetről ne szívjon fel semmit. (de elvileg a fedélzet "tisztább" mint egy kifutói beton).

2. Allesmor Obranna

Allesmor Obranna Well-Known Member

3. Allesmor Obranna

Már le is lettem tiltva :) Pedig csak kérdőre vontam a szerzőt sok pontatlan sebesség adat és a hajtómű típusa miatt, ami egy merő marhaság :)

antigonosz, arcas, Nagy Csaba and 3 others like this.
  4. dudi

dudi Well-Known Member

Direkt csináltad! :D;)

5. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Ebből HTT lesz...
    Nem fogom kímélni az ostoba bloggereket sem...
    Mindenki megkapja, ami jár...

6. Allesmor Obranna

Az a jó, hogy a nárcisztikus alkotó megtartott olyan kommenteket, melyek szerint igaz-e. hogy az amerikai gépek képesek utánégető nélkül elérni a hangsebességet, az oroszok meg nem? A kérdező elismeri, hogy laikus, de ez azért egy színvonal.

7. molnibalage

Egyre valószínűbb, hogy HTT lesz és kiegészítem a cikksorozat szövegét is, hogy a blog.hu számtalan alkotójának "áldásos" tevékenysége sem segít...

Jericho likes this.
  8. Jericho

Jericho Member

Az F-35 igazi bizonyitása még hátravan. Nem volt elég éles harci bevetése eddig egy objeltiv vélemény megalkotásához. Az amerikaiak is csak most szeptemberben vetettek be először villámokat Afganisztánban.

gacsat likes this.
  9. Roni

Roni Well-Known Member

10. arbalest

arbalest Well-Known Member

11. jani22

jani22 Well-Known Member

Ja, fények. :)

12. arcas

arcas Well-Known Member

Hirek, vagy már valami sportcsatorna megy neki a "TV"-n?! :D

13. DEFCON1

DEFCON1 New Member

Az F–35 Lightning II az utóbbi évek haditechnikai fejlesztéseinek egyik legígéretesebb vadászgép típusa, az F-22 Raptor mellett.

14. Terminator

Terminator Well-Known Member

15. Littlejohn

Littlejohn Well-Known Member

Molni, most olvastam a HTT-t. Röviden: köszönöm

molnibalage likes this.
  16. Terminator

Terminator Well-Known Member

17. molnibalage

bolneroll likes this.
  18. molnibalage

Olvasd a kommeneteket is. Valahol egészen megdöbbentő...
    Fröcsögés ezerrel, persze szó sem esik róla, hogy a HTT írás hol tévedne vagy arról, hogy források hol vannak...
    Ez ma a "színvonal"...

arcas likes this.
  19. hendrick

hendrick Member

Hát én is kommenteltem egyet ott, de a posztok már moderálás után jelennek csak meg, majd meglátjuk átmegy-e az üzenet. Utaltam neki rá, hogy ha külön poszt van róla, hogy ki számít értelmiséginek, akkor álljon hozzá pozitívan egy konstruktív szakmai vitához, amit ha figyelembe venne, akkor csak emelkedne a cikk színvonala, valamint megemlítettem neki, hogy itt a HTKA-n induláskor még minden új tartalomra kötelező szerkesztői vitát írtunk ki és poszt-közlés után is nyitottak maradtunk a konstruktív szakmai kritika által a tartalom minőségét emelni. Ha ezt ő nem teszi, akkor ez max vallási kinyilatkozás.
    Apropó beleklikkeltem pár egyéb posztba is ezen a blogon, az igazat megvallva még nem volt időm végigolvasni őket, tartok tőle sokra lehetne hasonló helyreigazító cikket írni, de az az igazság, hogy még nem olvastam őket, csak megnyitottam párat. Gyerek most már bealudt, talán majd holnap beléjük nézek.

fip7 likes this.
  20. molnibalage

Közben frissítették a blogbejegyzést. Néhány változtatást tettek, bár érdekesen szelektálva.

Ezen oldal megosztása