Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.
Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.
Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.
Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.
--- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---
A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!
Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz
Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.
a; Az élelmiszer feldolgozót, amiben ételt állítanak elő, azt mifelénk konyhának hívják. Egyes úri közönségnek lehet meglepő, de elég régi találmány.![]()
Élelmiszer-feldolgozó üzem létesítésével válaszol a főváros az élelmiszer-pazarlásra
Azt is tudják már, hogy honnan szereznének rá pénzt.index.hu
ZGM Zöld Gerilla Mozgalom
Akkor nyáron miért a tiszából vissza szivattyúzva öntöznek?Ez sajnos baromság. Kvázi közműrongálásra bujtogatnak.
Elmebaj. Ezeknek van egyáltalán agysejtjük?Ez sajnos baromság. Kvázi közműrongálásra bujtogatnak.
Jobban tudják, és komolyabb szakemberek vannak mögöttük mint elsőre gondolnád.Ez sajnos baromság. Kvázi közműrongálásra bujtogatnak.
ZGM Zöld Gerilla Mozgalom
Van.Elmebaj. Ezeknek van egyáltalán agysejtjük?
Érdemes megnézni a filmről szóló panelbeszélgetéseket is!Kővári Gábor Mihály - Iván Róbert: Mérgezett föld (2019)
ÉS most képzelj el egy szinte teljesen automatizált, szondák és meteorológiai adatokra ráprogramozott régiós vagy országos zsilipkezelő rendszert milyen csudát is tudna tenni...(nem tudom van-e ilyen, de képzeld el)...![]()
Vízvisszatartás „zöld gerilla” módra: Fogadj örökbe egy zsilipet! - Zöld Hang
Figyelemfelkeltő akciót szervezett a Zöld Gerilla mozgalom a dabasi árapasztó zsiliphez.zoldhang.hu
ElképzeltemÉS most képzelj el egy szinte teljesen automatizált, szondák és meteorológiai adatokra ráprogramozott régiós vagy országos zsilipkezelő rendszert milyen csudát is tudna tenni...(nem tudom van-e ilyen, de képzeld el)...![]()
Betelt talán.Van.
Gyere el holnap a Vizválsztó II. Konferenciára, ott megláthatod!
![]()
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..