1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Mikojan-Gurjevics MiG-29, -35 "Fulcrum"

Diskurzus a(z) '4/4+/4.5 generációs vadászbombázók' témában - GrGLy által indítva @ 2013. január 6..

1. zolkas

zolkas Well-Known Member

2. zolkas

zolkas Well-Known Member

mig-29 9-13

Python and fip7 like this.
  3. zolkas

zolkas Well-Known Member

4. zolkas

zolkas Well-Known Member

5. zolkas

zolkas Well-Known Member

6. zolkas

zolkas Well-Known Member

7. nyugger

nyugger Well-Known Member

8. Python

Python Well-Known Member

9. torsen

torsen Well-Known Member

Lelki szemeimmel isten bizony ezt olvastam:
    Épül a MiG-29M2 Egyiptom számára a Szolnoki repülőgépgyárban Nyizsnij Novgorodban.

Aztán megdörzsöltem a szemem és szembe jött a valóság....

10. boki

boki Well-Known Member

MiG-29SzMT is már Szíriában.

fishbed likes this.
  11. Sharid

Sharid Well-Known Member

12. dudi

dudi Well-Known Member

Ez az egyiptomi MIG-35 milyen konfigurációjú?Megegyezik azzal a MIG-35-el amit évek óta fejlesztenek és elméletileg tele lesz rakva minden földi jóval?

13. Roni

Roni Well-Known Member

14. boki

boki Well-Known Member

A Szíriában található 4 orosz MiG-29 SzMT a Privolzsszkij légibázisról (Asztrahány) érkezett Hmeimimbe. Cél a pilóták harci körülmények közötti kiképzése, a gépek tesztelése-bevetése , OFAB-500Kr bombákat már oldottak, a H-29L alkalmazása is tervben van. Másik célja a gépek telepítésének a reklám. Külföldi megrendelések szerzése az RSZK MiG-nek.

A szírek kb 40 MiG-29 vadászgéppel rendelkeztek, amelyeket még a SZU alatt kezdtek szállítani. A hírek szerint ebből 9 darabot modernizáltak az oroszok( R-77 indítás, földi célpontok elleni csapás- KAB-500SzE).

Python, nyugger, fip7 and 1 other person like this.
  15. Sharid

Sharid Well-Known Member

Köszi. Van arról valami becslés az egyiptomi gépekből mennyi a bevethető? (csak a magyar és indiai tapasztalatok alapján beugrott a kérdés)

16. boki

boki Well-Known Member

Nem a mostani -tesztelés alatt lévő-orosz MiG-35 van szállítva Egyiptomnak. MiG-29M/M2 -őt szállítanak,

fishbed likes this.
  17. boki

boki Well-Known Member

Melyik gépekből?

18. Sharid

Sharid Well-Known Member

Természetesen a szír gépekre gondoltam, csak tele volt a fejem Egyiptommal( Egy afrikai magyar békefenntartókról szól könyvet olvastam, és arról beszéltünk hogy pont a Sínai-félszigetről nincs benne egy árva szó sem)

19. fishbed

fishbed Well-Known Member

20. fishbed

fishbed Well-Known Member

Ezen oldal megosztása