Köszi, ez érdekes anyag!!

Ez miért történhet? Gyenge minőségű festék, vagy hanyag munkavégzés? Azért jobban is odafigyelhetnének, nem? Ezzel akarják eladni a gépet??Szép új MiG-35 protó, már jön is le róla a festék:
![]()
Hátha egyszer kipróbálták a maximális üzemi paramétereket, mint elérhető sebesség...Ez miért történhet? Gyenge minőségű festék, vagy hanyag munkavégzés? Azért jobban is odafigyelhetnének, nem? Ezzel akarják eladni a gépet??
LEhet, hogy csak olyan festés van rajta, mint a magyar 29-es díszfestése, amit lemosott az eső?Szép új MiG-35 protó, már jön is le róla a festék:
![]()
Akkor felül mosta volna le. Szerintem ezt inkább a nem kielégítő technológiai fegyelem okozhatta ott alul.LEhet, hogy csak olyan festés van rajta, mint a magyar 29-es díszfestése, amit lemosott az eső?
Az vizes bázisú festék volt, csak így engedték a díszítést.LEhet, hogy csak olyan festés van rajta, mint a magyar 29-es díszfestése, amit lemosott az eső?
Csak arra gondoltam, hogy nem tervezték ezt a mintát hosszútávra.Az vizes bázisú festék volt, csak így engedték a díszítést.
Ezt mégis hogy? Sok volt a vodka?

A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..