1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Orosz hadiflotta

Diskurzus a(z) 'Egyéb haditengerészettel kapcsolatos témák' témában - boki által indítva @ 2018. január 4..

1. notaricon

notaricon Well-Known Member

fip7 likes this.
  2. dudi

dudi Well-Known Member

Szerintám inkább olyan élettartamú lesz,hogy nem kell hozzányúlni a hajó élettartama alatt.

svajcibeka and notaricon like this.
  3. notaricon

notaricon Well-Known Member

Inkább erre gondolok én is.

4. boki

boki Well-Known Member

Elkészültek a gázturbinák a ribinszki Szaturn üzemében a két építés alatt álló projekt 22350 hajó számára. A teljesen orosz gyártmányú turbinákat az Admiral Golovko és Admiral Iszakov kapja meg.

Python, wankel, fishbed and 2 others like this.
  5. boki

boki Well-Known Member

Nem kell üzemanyagot cserélni a reaktorban a TA egész élettartama alatt.

fip7 likes this.
  6. dudi

dudi Well-Known Member

Az azért messze van az örök élettől.Bár nyilvánvaló volt,hogy erre gondoltak.

7. dudi

dudi Well-Known Member

Ez az a két hajó a mi ott álll hajtómű nélkül?

8. Berzin

Berzin New Member

Szevasz boki! Az uj gazturbinak a groskov, vagy a grigorjevics tipusu hajikba kerulnek? A projekt szamokat mat nem tudom kovetni. Nem ugy volt, hogy indianak adjak el?

9. boki

boki Well-Known Member

A szentpétervári Északi Hajógyárban - Admiral Iszakov és Admiral Golovko 2018 márciusi kép.

10. boki

boki Well-Known Member

Szia!
    A projekt 22350 az Admiral Gorskov-osztály. Az osztály utolsó két hajójába kerülnek a gázturbinák. Tehát összesen 4 hajó épül csak. A projekt 11356R az Admiral-Grigorovics osztály. melyből 3(6-ból) fregatt nem készült el. Vízre lettek bocsátva hajtómü nélkül a Kalinyingrádi Jantar hajógyárban.Ezekből kettő lesz eladva Indiának.

11. Berzin

Berzin New Member

Szevasz boki! Hogy all a Nahimov atalakitasa honapok ota nem volt rola hir?

12. boki

boki Well-Known Member

Folynak a modernizációs munkák. Mivel több változtatás volt a müszaki dokumentációban(az orosz VM kérésére) az eredeti tervekhez képest így a hajó átadása kitolódik 2022-re.

13. Berzin

Berzin New Member

Lehet arrol tudni valamt,hogy mennyiben valtozott az eredeti tervhez kepest,mert az is meglehetosen potens valtozat lett volna?

14. boki

boki Well-Known Member

Ilyen dolgok nem nyilvánosak.

15. Cifu

Cifu Well-Known Member

Amennyire én tudom, szó nincs nukleáris meghajtásról, nem is látni a CGI képeken és rajzokon hűtőnyílásokat.
    Egy jó kis emelzés róla HiSutton oldalán található.

16. boki

boki Well-Known Member

17. boki

boki Well-Known Member

Hamarosan megkezdi a tengeri teszteket a K-561 Kazany projekt 885M (Jaszeny-M).

fip7 and fishbed like this.
  18. boki

boki Well-Known Member

Ezen oldal megosztása