1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Oroszországgal kapcsolatos off-topik

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - boki által indítva @ 2013. január 28..

1. vilmoci

vilmoci Well-Known Member

Szóval nem tudsz te semmit... csak hülyeségeket beszélsz, mint mindig.
    Nekem elég friss tapasztalatom van Aeroflottal (kifejezetten jó).. meg a mi fapadosunkkal is, illetve beszéltem olyanokkal, akik a belföldi Aeroflotról azt mondták, hogy percre pontos.. meg kényelmes...
    ( az oslói hegymászón meg látszik, hogy egy f@sztarisznya... a fröccsben is csak a szódát látja... )

fishbed likes this.
  2. gacsat

gacsat Well-Known Member

Hát, a másik cikkben is azt említik, hogy a belföldi járatok lényegesen drágábbak, mint máshol. Az Aerofloról meg egy rossz szót sem írtam. Nemrég választották meg a világ egyik legjobb légitársaságának.
    Sosem beszélek hülyeségeket. Legfeljebb olyan igazságokat, vagy véleményeket, ami neked nem tetszik.
    Pl most. nyilván az oszlói pasi, aki körbe.körbe repked a világban, nem tudja összehasonlítani az árakat. ;)
    Azért se kérek elnézést, ha néha tévedek. Vagyunk itt elegen, hogyha valaki jobban tudja, kijavíthat.:rolleyes:

3. gacsat

gacsat Well-Known Member

Mármint 97%.
    Valamiért ez a másolásból kimaradt.

4. DINAMO

DINAMO Well-Known Member

Szovalakinek nincs szemelyes tapasztalata es ugy van negativ velemenye az "hulyesegeket beszel" Aki meg szemelyes tapasztalatok alapjan allitja ugyanezt az meg fasztarisznya.

Szerintem egyszerubb lenne csak annyit irnod hogy aki veled nem ert egyet az mind fasztarisznya es akkor egy csomo gepelest megsporolnal.

:)

5. DINAMO

DINAMO Well-Known Member

Te mennyit tennel arra hogy elerik 2022 re a 97% ot?

6. gacsat

gacsat Well-Known Member

Semmit.

7. DINAMO

DINAMO Well-Known Member

Akkor mar ketten vagyunkilyen "hulyeseget beszelok" Ja nem mert mar azert van tapasztalatunk az orosz igeretekkel kapcsolatban igy minositesunk szintet kell hogy lepjen megpedig a level of "fasztarisznya" dukal mar nekunk.

:)

gacsat and Ooorky like this.
  8. gacsat

gacsat Well-Known Member

Nagyon várom a tapasztalatokat az Aurusszal kapcsolatban. Nagyon drukkolok nekik.

9. Fade

Fade Well-Known Member

Most épp 2021re igérik... az se biztos 2022re tényleg elkészül, pedig ez már az utolsó utáni utáni határiő. Az értékesítésnél meg gigantikus probléma, hogy a Superjettel olyan hírnevük lett, hogy jajáj.... Van még privát nem haza légitársaság aki nem adta vissza, nem követel kártérítést...?

gacsat likes this.
  10. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Én se értek sokszor egyet DINAMO-val, de a repülés nem játék. A SuperJet-es lebőgés után kb. 0 esélyük van arra, hogy egy nyugati társaság bizalmat szavaz nekik, de belföldön se lesz egyszerű (anno még kormányzati nyomás ellenére is inkább Airbus-okat vett az Aeroflot is).
    Ezek száraz tények, ne vigyünk bele érzelmeket.

formosa1 likes this.
  11. Masztiff

Masztiff Well-Known Member

Mondjuk Olof Palme. Viszont arrafelé megszokott (volt), hogy akár a király vagy a királyné elkerekezik a boltba, és a kutyát sem érdekli.
    Az OLAF az egy szervezet.;)

gacsat likes this.
  12. boki

boki Well-Known Member

Nagy tévedésben vagy. :) 185 MSz-21 gépre van már aláírt megrendelés. Aeroflot 55 gépet rendelt tárgyal még 35 gép vásárlásáról. Orosz légitársaságok veszik a többi gépet.

DINAMO(alias KALAPACS) egy ruszófób, neki minden szar ami orosz. A dolgok hátterét nem ismeri , nem tudja milyen problémákkal kell megküzdeniük a szankciók meg a ny. cégek átbaszásai miatt.

Orosz és FÁK légitársaságok-milyen típusú és hány éves gépekkel rendelkeznek ABC szerint:

https://samolets.com/aviakompanii/

fip7 and Nemerson like this.
  13. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Tudom ki ő, nem véletlenül van ignore-on, de a nyugati eladásban igaza van, orosz/baráti társaságok is jó eséllyel inkább vennének Boeing-et/Airbus-t ha nem lenne kormányzati nyomás rajtuk.

14. gacsat

gacsat Well-Known Member

Ebből már lemondtak 31et. Az Aeroflot fapados leányvállalatának a nyereségét magánosítják az Aeroflot és az állami vezetők. Úgyhogy megbeszélték az állam, a gyár és a légitársaság vezetői, hogy inkább Boeingeket vesznek. 5 év alatt ez félmiliárd $ többlet nyereség. Azt inkább lenyúlják. Cikk följebb.
    Mondjuk szerintem főleg azért állt ki az állam is az UAC mögül, mert idén kellene átvegyék őket, oszt a szériagyártás még a fasorban sincs. Ez a cikkben meg sincs említve.

15. papajoe

papajoe Well-Known Member

Milyen lebőgés volt a superjettel?

16. boki

boki Well-Known Member

17. gacsat

gacsat Well-Known Member

Most adja vissza az utolsó külhoni megrendelő. Nem szállítanak pótalkatrészt az oroszok.

antigonosz likes this.
  18. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Oroszekhoz inkabb a latitude-ot tennem ra. :)

19. jani22

jani22 Well-Known Member

20. gacsat

gacsat Well-Known Member

hurci10, antigonosz and jani22 like this.

Ezen oldal megosztása