Pisztolyok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 623
21 321
113
Ha lősz vele, azonnal robban (ledobja a tetejét), és emiatt a kezelőszemélyzet is meghal.
Ezért kell egy szép Webley Mk IV .Ennek nincs teteje :D
DSCN1913.jpg
 

Ratamahata

Well-Known Member
2018. december 1.
1 213
4 426
113
@cirqle beszeltem a sraccal, aki ezt a Cerakote dolgot csinalja. Toluk festeket nem lehet vasarolni vagy rendelni. O maga csinalja a mindenfele feluletkezeleseket, a fegyvert le kell adni es par nap alatt elkesziti. Hivatalos fegyvermester, tehat gond nelkul lehet a fegyvereket letenni.
Az arrol annyit, hogy peldaul egy Glock szan, markolat, kezeloszervek 70-90 Ft korul van osszesen, de kulon is lehet, akkor peldaul a szan 40-45 Ft korul mozog.
Azért kérdezz rá 2x hogy az eredeti ceracote legyen mert csúnyán atb@sznak.... ha egyről beszélünk na Ő nem az eredetit használja, és egy kalap kaka.... tapasztalat!! :) írj rám privátban kikeresem akit ajánlani tudok.. addig..
 
  • Tetszik
Reactions: reich_und_roll

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
3 937
21 563
113
Azért kérdezz rá 2x hogy az eredeti ceracote legyen mert csúnyán atb@sznak.... ha egyről beszélünk na Ő nem az eredetit használja, és egy kalap kaka.... tapasztalat!! :) írj rám privátban kikeresem akit ajánlani tudok.. addig..

Szerintem en semmikepp sem kerulok az atbaszottak listajara, mert nem csinaltatom meg. En magam szeretnem. Azt hittem ezt lehet rendelni es tudom magamnak ahogy en elgondolom.
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 785
30 559
113
Feketéhez minek ceracote? Azt nem a coyote színnél szokták használni?
 

Ratamahata

Well-Known Member
2018. december 1.
1 213
4 426
113
Szerintem en semmikepp sem kerulok az atbaszottak listajara, mert nem csinaltatom meg. En magam szeretnem. Azt hittem ezt lehet rendelni es tudom magamnak ahogy en elgondolom.
Azért ez nem egy flakonos kiszerelés, q keramiahoz profin előkészülnek szemcseszórnak és az egy por amit magas hőmérsékleten égetnek rá, ettől lesz tartós..
 
  • Tetszik
Reactions: cirqle

cirqle

Well-Known Member
2021. december 5.
8 933
48 688
113
Azért kérdezz rá 2x hogy az eredeti ceracote legyen mert csúnyán atb@sznak.... ha egyről beszélünk na Ő nem az eredetit használja, és egy kalap kaka.... tapasztalat!! :) írj rám privátban kikeresem akit ajánlani tudok.. addig..
Megoszthatnád velünk kivel volt jó tapasztalatod.
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
3 937
21 563
113
Azért ez nem egy flakonos kiszerelés, q keramiahoz profin előkészülnek szemcseszórnak és az egy por amit magas hőmérsékleten égetnek rá, ettől lesz tartós..

Csodat azert nem kell varni mivel pisztolyrol es konkretan egy Glockrol van szo igy a muanyag nagyjabol percek alatt le fogja gyilkolni a feluletrol ahol erintkezik a pisztyol es a tok.
Az ember akivel beszeltem nagyon segitokesz es oszinte volt ami ezt a reszt illeti. En a szavaibol azt vettem ki, hogy mivel egy aktivan tokbol hasznalt fegyverrol van szo nem pedig egy celloveszetre hasznalt megvigyazott jatekos igy eleg hamar le fog amortizalodni a felulet es nem fog erezhetoen tobbet birni mint egy atlagos gun paint. Viszont sokszoros aron lenne.
 
  • Tetszik
Reactions: cirqle

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 785
30 559
113
Barmilyen szinhez lehet hasznalni szerintem. Tobb szin is van a palettajukon. Kicsit elorebb van linkelve a magyar oldal, akiket hivtam is.
Én ezzel úgy vagyok, hogy ha látszik használva van akkor jobban néz ki, főleg egy pisztoly, persze nem szétkúrt álapotra gondolok. Egy puska már más, de ott sem kell tökéletes legyen, mert szívbajt kapsz az első karcolásnál mint amikor az asszony először nyitja neki a kocsiajtót valaminek. Mire készülsz vele, hogy ceracottal kellene védeni?
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
3 937
21 563
113
Én ezzel úgy vagyok, hogy ha látszik használva van akkor jobban néz ki, főleg egy pisztoly, persze nem szétkúrt álapotra gondolok. Egy puska már más, de ott sem kell tökéletes legyen, mert szívbajt kapsz az első karcolásnál mint amikor az asszony először nyitja neki a kocsiajtót valaminek. Mire készülsz vele, hogy ceracottal kellene védeni?

Igen, ebben egyet kell ertenem. En szerintem is egy fegyver akkor szep ha vigyaznak ra, de latszik rajta a hasznalat.

Semmi kulonlegesre nem keszultem es nem is kifejezetten ez a bevonat erdekelt, hanem a fegyverek festeserol beszeltunk. En gondolkodtam, hogy szeretnem valami kis pofas camora festeni a Glockomat. Valami ilyesmire:
39zn6fs50o2z.jpg

Annyi, hogy en a szineket a black camo szineibol /grafit, mereg zold…/ vennem es sotetet szeretnek, nem ilyen vilagost. Tehat nem a fegyver bevonata es vedelme a celom. Es szerintem egyaltalan nem artana neki, ha egy ilyesmi, de sotet tonusu camo mint megkopna az eleken es ahol a tok lekoptatja.
 

Bálint

Well-Known Member
2020. augusztus 31.
8 097
27 372
113
  • Tetszik
Reactions: fedett_mókus

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
38 133
73 671
113