Pisztolyok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Mark1993

Well-Known Member
2010. augusztus 23.
5 124
16 603
113
Sziasztok !

Pisztolynak Ki milyen modellt tudna ajánlani ?

Amik eszembe jutnak, mint jelöltek a következők:

  • Glock 34-es

  • Beretta M9-es

  • CZ P-09 / 10

  • SIG P320

  • Walther PDP
 

Lupus80

Well-Known Member
2020. december 20.
274
744
93
Sziasztok !

Pisztolynak Ki milyen modellt tudna ajánlani ?

Amik eszembe jutnak, mint jelöltek a következők:

  • Glock 34-es

  • Beretta M9-es

  • CZ P-09 / 10

  • SIG P320

  • Walther PDP
Sportra?
Az megvan hogy olasztól csak cipő meg tészta max. amit veszel????
(Bár nekem is van 3puskám ami olasz...)
Nameg mennyi pízzed van rá?
Ha teheted menj el próbálni lőterekre, ahol én szoktam megfordulni ott nagyon rendesek a lőteresek és segítenek.
 

cirqle

Well-Known Member
2021. december 5.
9 022
49 857
113
Sziasztok !

Pisztolynak Ki milyen modellt tudna ajánlani ?

Amik eszembe jutnak, mint jelöltek a következők:

  • Glock 34-es

  • Beretta M9-es

  • CZ P-09 / 10

  • SIG P320

  • Walther PDP
P10F / P10C, már ha ezt a strikeres műanyagpisztoly vonalat akarod.
Olyan, mint egy Glock csak jobb.
Egész jó már a gyári sütése is (a glockénál sokkal jobb), de tuningolható. A fogása, ergonómiája szerintem sokkal jobb, mint az osztrákoké. A tárjai acélból vannak (a glockkal szemben).
A klubunkban ez az univerzális belépőszint, ezzel versenyeznek IDPA szakágban, szeretik.
 

JonatánJoe

Well-Known Member
2016. december 29.
180
1 229
93
Sziasztok !

Pisztolynak Ki milyen modellt tudna ajánlani ?

Amik eszembe jutnak, mint jelöltek a következők:

  • Glock 34-es

  • Beretta M9-es

  • CZ P-09 / 10

  • SIG P320

  • Walther PDP
Glock és Cz modellek közül válassz! Alkatrész és kiegészítő van hozzájuk. A Walter és pláne a Sig igen igen problémás, ha kell hozzájuk valami. Én a Sig-emhez egy nyavalyás rugós stiftet nem tudok szerezni...
 
  • Tetszik
Reactions: nyugger and Spyke

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
29 617
127 152
113
P10F / P10C, már ha ezt a strikeres műanyagpisztoly vonalat akarod.
Olyan, mint egy Glock csak jobb.
Egész jó már a gyári sütése is (a glockénál sokkal jobb), de tuningolható. A fogása, ergonómiája szerintem sokkal jobb, mint az osztrákoké. A tárjai acélból vannak (a glockkal szemben).
A klubunkban ez az univerzális belépőszint, ezzel versenyeznek IDPA szakágban, szeretik.
Az anyagminőség milyen?
 

Shed

Well-Known Member
2016. október 7.
904
4 562
93
Sziasztok !

Pisztolynak Ki milyen modellt tudna ajánlani ?

Amik eszembe jutnak, mint jelöltek a következők:

  • Glock 34-es

  • Beretta M9

  • CZ P-09 / 10

  • SIG P320

  • Walther PDP
Mondjuk nem ártana kitalálnod, hogy mekkora összeget szánsz rá. Mert pl. az itt felsorolt fegyverek között is van 100.000 Ft-os különbség. És akkor még nem beszéltünk a +tárak áráról, meg hogy ki és mennyiért gyárt hozzájuk tokokat.

Nekem volt Glock és CZ pisztolyom is. Meg jópár ismerősmnek van másféle is. Általánosságban 1 millió döglégy nem téved, a frissen kipogyogott tehéntrágya finom. Első körben a Glock az, amit biztonsággal lehet ajánlani. Fillérekért veszel hozzá mindent, és tényleg jó pisztolyok.

Nem világos számomra, hogy akkor te most katona vagy-e vagy sem. Ha az vagy, és nem laksz extrém messze Szlovákiától, akkor ajánlom ezt a Dunaszerdahelyen található fegyverboltot:


Németh István a tulajdonos, felvidéki magyar. Vásároltam náluk is. Hivatásos igazlovánnyal kapsz még 10% kedvezményt az árból. Igen, magyar rendőr- vagy katona igazolvánnyal is. Legalábbis pár éve még igy ment.

Mindenben segit, iratokkal kapcsolatban, stb. Bekisér a Dunaszerdahelyi Rendőrörsre, ott intézi melletted állva a fegyver papírok kiadását . Kb reggel 9-re értem oda, és kb délben már indultam haza, úgy hogy még beugrottam az ottani Tescoba venni sört meg egyéb dolgokat.

Illetve én nem értek a taktikai pisztoly lövészsportokhoz, de pl. Bel igen. Érdemes lehet őt is megkérdezni akár privátban. Mert ha mondjuk sportlövészkedni akarsz, esetleg versenyezni később, akkor ahoz kellene pisztolyt venni. De ott nem vagyok képben, bár a CZ kakasos verziójú pisztolyait szokták ajánlani, csak azok meg rohadt drágák. Mármint a sportcélúak.

Az M9-es nem tudom hogy került fel a listára, hacsak úgy nem hogy Halálos fegyver és Die Hard rajongó vagy....
 

Lupus80

Well-Known Member
2020. december 20.
274
744
93
A Beretta M9A4-est, és 92X-et is sokat reklámozzák, úgy került fel az is.

Nekem nincsen semmilyen filmes kötődésem.
Akkor felejtsd is el azokat.
Ahogy az akadémi@n mondták: diszkósztájl.
Ennyi.
Fős minőség, fős felület kezelés, fos anyag minőség. Ozimandyas megerősíthet.
Én egyetemen g17el lőttem nattyon fasza volt a p9rchez képest
Aztán volt szerencsém wp99hez na azigen istenkirály volt amíg a mellettem levő sr@cnak nem volt szántörése.
SIG. Na igen de akkor nyertél a lottón...
H&K nálam a budget király.
De, én 10...izé.... (Jányom születése óta) nem vagyok rövid csöves lövő....
A CZ mindig is a folyamatos no.2 volt nálam, én még a cz75el is nyálat csorgattam csak nem volt pézzem rája. Mennyit szánsz rá?
Mi a célod?
Várj 3hónapot, közben próbálj és ami a legjobb azt vedd meg (Glock vagy SIG).
Ha nem a kenyérre kell akkor ne is gondolkodj. Bármi ami nem Olasz!
Beretta a legjobb egy vadászaton vagy benelli vagy marocchi de amúgy....
 

Lupus80

Well-Known Member
2020. december 20.
274
744
93
Akkor felejtsd is el azokat.
Ahogy az akadémi@n mondták: diszkósztájl.
Ennyi.
Fős minőség, fős felület kezelés, fos anyag minőség. Ozimandyas megerősíthet.
Én egyetemen g17el lőttem nattyon fasza volt a p9rchez képest
Aztán volt szerencsém wp99hez na azigen istenkirály volt amíg a mellettem levő sr@cnak nem volt szántörése.
SIG. Na igen de akkor nyertél a lottón...
H&K nálam a budget király.
De, én 10...izé.... (Jányom születése óta) nem vagyok rövid csöves lövő....
A CZ mindig is a folyamatos no.2 volt nálam, én még a cz75el is nyálat csorgattam csak nem volt pézzem rája. Mennyit szánsz rá?
Mi a célod?
Várj 3hónapot, közben próbálj és ami a legjobb azt vedd meg (Glock vagy SIG).
Ha nem a kenyérre kell akkor ne is gondolkodj. Bármi ami nem Olasz!
Beretta a legjobb egy vadászaton vagy benelli vagy marocchi de amúgy....
Fős=fos
Elnézést, a szövegelő....