Sport

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

hunter85

Well-Known Member
2015. május 10.
1 886
5 243
113
pl. Bartus ...

Most úgy elképzelem Kimi Raikkonen 18 év alatti rajongóit 2007ben ... :D

Idióta.

Mottó:
"A szóbeszéd szerint Puskás a meccs előtt is ivott egy kisfröccsöt. Nem is lett belőle jó focista."
:D

Nem értem mi ezzel a gondja egyeseknek.
 
  • Tetszik
Reactions: aquarell

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 149
113
Nem értem mi ezzel a gondja egyeseknek.
Én absztinensként azt mondanám, hogy necces volt. Aki rendszeresen piál, az persze meg is tapsolja.
Ezt egy gesztusnak érzem a közönség felé.

Ami viszont inkább a nem profi hozzáállást erősíti az az, hogy ez a meccs lefújását követően volt. A gond ezzel az, hogy még a doppingvizsgálat gyaníthatóan nem ment le. Bár már egy ideje nem minősül doppingszernek az alkohol, de nem egy sportoló esetén van valós, vagy koholt védekezés 1-1 doppingeset kapcsán, hogy "belekeverték az italába". Na ha itt valami lett volna benne, és a pisilésnél beüt, akkor azért lett volna szemtörülgetés, amikor mondjuk kap egy 2 éves eltiltást a WADA-tól.
Egy friss Pool szerződéssel a zsebében, valamint egy csoportelsőként való EB részvétel előtt 1 évvel.
 
  • Tetszik
Reactions: Ocses and alali77

alali77

Well-Known Member
2011. szeptember 19.
4 138
10 471
113
Nem értem mi ezzel a gondja egyeseknek.
Egy országban ahol családok százezreit bassza szét a szesz? nincsen ezzel semmi probléma
Egy sztár játékos aki tinik tízezreinek lehetne a céltudatosságával példakép? nincsen ezzel semmi probléma
"Ha lenne pálinkám már nem lenne" mentalitás, ez kell ebbe az országba.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 597
94 032
113
Sztem még így volt jó, ahogy tette. Ez foci, nem sakk klub.
Ez a közeg a vagány srácokat jobban kedveli, mint a zsúrpubikat.
Tud focizni, tud beszélni és tud együtt ünnepelni a szurkolókkal.
Ez már Szalai óta így megy, így van biztatás, akkor is ha egyszer, kétszer beszopunk, szarul megy. Mert így lesz egy közülünk.

Azzal a hibájával együtt, hogy persze egy 100 % profi sportoló nem iszik, főleg nem közvetlen meccs után idegen italból. De ki a tökömet érdekli ez. Így pont még szerethetőbb.

Persze sok itthon az alkesz, de nem több mint máshol a környéken.
Nem célja nekik példát mutatni, hanem a rajongókkal az ultrákkal egy hullámhosszon lenni. Sztem ez a Bartus féle fanyalgás, csak egy focitól idegen közeg értetlenkedő, irigykedő bírálata. Most nem tudnak a fociba rúgni, így görcsösen keresik máshol a fogást.

Tökéletes este volt, tökéletes ünnepléssel. Akinek nem tetszik kapcsoljon át a séfek séfére.
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 149
113
Sztem még így volt jó, ahogy tette. Ez foci, nem sakk klub.
Ez a közeg a vagány srácokat jobban kedveli, mint a zsúrpubikat.
Tud focizni, tud beszélni és tud együtt ünnepelni a szurkolókkal.
Ez már Szalai óta így megy, így van biztatás, akkor is ha egyszer, kétszer beszopunk, szarul megy. Mert így lesz egy közülünk.

Azzal a hibájával együtt, hogy persze egy 100 % profi sportoló nem iszik, főleg nem közvetlen meccs után idegen italból. De ki a tökömet érdekli ez. Így pont még szerethetőbb.

Persze sok itthon az alkesz, de nem több mint máshol a környéken.
Nem célja nekik példát mutatni, hanem a rajongókkal az ultrákkal egy hullámhosszon lenni. Sztem ez a Bartus féle fanyalgás, csak egy focitól idegen közeg értetlenkedő, irigykedő bírálata. Most nem tudnak a fociba rúgni, így görcsösen keresik máshol a fogást.

Tökéletes este volt, tökéletes ünnepléssel. Akinek nem tetszik kapcsoljon át a séfek séfére.
Semmiképp nem akarnék Bartus mögé felsorakozni. :cool:
Nekem már annak idején feltűnt ez a dolog (mármint az idegen italból ivás), amikor először lehozták a videót (én nem láttam élőben a meccs utáni történéseket).
Abban biztos vagyok, hogy manager-e leb@szta a sárga földig a felelőtlenség miatt. (mindketten a focijából élnek)
 
  • Hűha
Reactions: Halfdan

ms07

Well-Known Member
2012. október 19.
3 709
5 596
113
Semmiképp nem akarnék Bartus mögé felsorakozni. :cool:
Nekem már annak idején feltűnt ez a dolog (mármint az idegen italból ivás), amikor először lehozták a videót (én nem láttam élőben a meccs utáni történéseket).
Abban biztos vagyok, hogy manager-e leb@szta a sárga földig a felelőtlenség miatt. (mindketten a focijából élnek)

Valahogy elég nehéz elképzelni, hogy majd pont a Carpathian Brigade fogja tönkretenni Szobo karrierjét, belekeverve vmi szart a páleszbe...
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 149
113
Valahogy elég nehéz elképzelni, hogy majd pont a Carpathian Brigade fogja tönkretenni Szobo karrierjét, belekeverve vmi szart a páleszbe...
Emlékszel még Sidi Péterre?
De alapvetően nem kell szándékosnak sem lennie.
A lényeg annyi, hogy most minden rendben volt, de ebből nem szabad rendszert csinálni!
 
  • Tetszik
Reactions: Ocses

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
5 269
29 622
113
Egy országban ahol családok százezreit bassza szét a szesz? nincsen ezzel semmi probléma
Egy sztár játékos aki tinik tízezreinek lehetne a céltudatosságával példakép? nincsen ezzel semmi probléma
"Ha lenne pálinkám már nem lenne" mentalitás, ez kell ebbe az országba.
Az igazán gáz az, h azok háborodtak most fel, akik körmük szakadtáig védték Herczeg Zolit meg Stohlt.
 

alali77

Well-Known Member
2011. szeptember 19.
4 138
10 471
113
Az igazán gáz az, h azok háborodtak most fel, akik körmük szakadtáig védték Herczeg Zolit meg Stohlt.
Hát, én háboroghatok mert egyiket sem védem.
A Herczeget nem tudom mivel és mennyivel vitték be, de a Stohlt sokkal hosszabb időre kellett volna bebaszni a dutyiba mint visszaesőt.
Ja igen, remélem Kerni is kipontozódik lassan a vezetésre jogosultak köréből.

És igen, én libsi vagyok. :)
 

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 466
19 050
113
Ha már sport !

Ez a kép 2019-ben készült ! jól látszik hogy mekkora volt denis cyplenkov !

Devon itt 110kg denis meg 144 kg !

2018-ban denis hülyére verte devont 5-0-ra


71699406_2400551856868011_2845446409472180224_n.jpg


íme 2023 a várva várt pillanat ! Denis 128kg fogyott 5 év kihagyás után devon pedig már 120kg itt



Sajnos denis kikapott ami várható volt most 4:0 -ra




És hogy mi volt 2018-ban ? Hát ez
https://www.youtube.com/watch?v=FoFCP2NxLRw&t=42s
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 466
19 050
113
Ha már sport !

Ez a kép 2019-ben készült ! jól látszik hogy mekkora volt denis cyplenkov !

Devon itt 110kg denis meg 144 kg !

2018-ban denis hülyére verte devont 5-0-ra


71699406_2400551856868011_2845446409472180224_n.jpg


íme 2023 a várva várt pillanat ! Denis 128kg fogyott 5 év kihagyás után devon pedig már 120kg itt



Sajnos denis kikapott ami várható volt most 4:0 -ra




És hogy mi volt 2018-ban ? Hát ez
https://www.youtube.com/watch?v=FoFCP2NxLRw&t=42s
Devon laratt stilusa nagyon nem tetszik ! Karját mutogassa meccs közben meg nagyképűsködik miközben ő 5 évig versenyzett míg a másik meg évekig lábadozott műtét után . Ha denis nek nincs egészségügyi problámája akkor devon a fasorban sem lenne hozzá ! :hadonaszos:
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 099
88 145
113
"Hat-három a végeredmény. Beteljesült álom.
Magyarország neve hangzik szerte a világon.
Távolbalátókon Hidegkutit látták,
Puskás, Czibor, Grosics játékát csodálták.
Diadal volt e viadal kilencven szép perce.
Virágeső hulljon a nagy magyar tizenegyre.
Négy-kettő a félideje, eredmény hat-három.
Bizonyítja, hogy csapatunk első a világon.
Körülültük a rádiót a fütött szobában.
Ott szurkolt az egész család, izgalomban, lázban.
Mikor egy gólt nem adtak meg, sorban elnémultunk.
De Szepesi szólt: „Löjj, Öcsi!" s mi már mosolyogtunk.
Most a ködös Albionban, ha futballról lesz szó,
6–3 és „Hungary" lesz sokáig a jelszó.
Köszönjük a szép győzelmet, magyar fiúk, néktek.
S addig is, míg hazatértek, hálánk száll felétek.
Boldog, büszke magyarokként kiáltjuk egy szálig:
Éljenek a mi fiaink, éljenek sokáig."

(1953as remekmű)