Sport

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 494
21 034
113
A világ talán legszerencsétlenebb helyezése a negyedik hely, sportágtól függetlenül, azt azért nehéz lehet megemészteni, hogy oké, óriási eredmény, de azért épphogy nem dobogó, szörnyű lehet.
... Evenepoel befutója mekkora volt már :D
Vagy még senki sem volt a közelében se a negyediknek eddig.
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

embersarkany

Well-Known Member
2014. augusztus 22.
918
5 207
93
Hát ebben én nem lenné olyan biztos.
Azonos súlyú férfi és nő között, ha mind ketten képzettek jóval több, mint 90% a férfiak nyerési aránya.
A férfiak felépítése más, azonos tömeg mellet kb. 20-30%-al erősebbek, és a magasabb tesztoszteron szint miatt jóval agresszívebbek.
E mellet a férfiaknak jobb a térlátása. (Jobban érzik a távolságot)
A saját tapasztalataim is ezt igazolják. (Egy évtizedes küzdősport tapasztalat)
Nem véletlenül vannak külön a férfi és a női sportolók!
nem is sikerült neki, egyhangú pontozással veszített
mondjuk az a csoda, hogy meccselhetett, mert egy insta poszt alapján a jogvédők ki akarták tiltatni ... bocsánatot kellett kérnie :(
 

ximix

Well-Known Member
2017. december 1.
840
2 431
93
Kicsit túlspilázták ezt az egészet kb eddig tartott volna helyretenni a dolgot.

Versenybíró lemegy az öltözőbe :
- Khmm te milyen számba indulsz ?
Női 66kg.
- Hmm -mondja a bíró, majd kapásból alácsűr egyet a "kisasszonynak"
az nyögve összeesik és magzatpózba pörög a padlón.
- Női mi ? Pakolj aztán húzzál haza.
Off
Ezúton kérek elnézést Imane Helif-től ha tényleg nőnek született.
Abban hitben voltam, hogy ő az a fiú aki nőnek állt.,de ha jól olvastam elvileg akkor ő nőnek született.

 

embersarkany

Well-Known Member
2014. augusztus 22.
918
5 207
93
ki nézte a judo csapat versenyt?
Román bíró (nő) folyamatosan addig engedte a meccseket, amíg a francia nem nyert.
a vége 3-3 (3-1 után kezdte áldásos tevékenységét a román kurva), aranypont. véletlenül a franciák legerősebb súlycsoportját sorsolták (Teddy Renier) ... azért a frankok tudnak rendezni!
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 893
47 638
113
Szánalmas ez az egész Olimpia eddig basszátok meg.

Meg lehet magyarázni a megnyitót is, ezeket a manusnőket is, de egyre több ember van vele úgy mint én, hogy egyszerűen nem érdekel már a magyarázkodás sem, simán leszarom és nem igen nézem!
 

rappali_

Well-Known Member
2016. szeptember 18.
3 756
17 373
113
Szánalmas ez az egész Olimpia eddig basszátok meg.

Meg lehet magyarázni a megnyitót is, ezeket a manusnőket is, de egyre több ember van vele úgy mint én, hogy egyszerűen nem érdekel már a magyarázkodás sem, simán leszarom és nem igen nézem!
Én is a minőségi sportra kapcsoltam inkább; kecsó-fradi. :D
 

rappali_

Well-Known Member
2016. szeptember 18.
3 756
17 373
113
embersárkány ne nevess, mert itt legalább férfiak küzdenek egymással. :) Néha nem tudom, h olympride-ot nézek, vagy családi veszekedést. :(
Biosz meg egyszerű; minden, ami XX kromoszóma az nő, XY meg pasi. A génhibások (XXY, XXXY, stb.) meg induljanak paralimpián vagy az Y miatt a pasiknál. Afrika meg rendezhetne egy házi világháborút, mert nagyon tele szaladt a hócipőm velük.
 

embersarkany

Well-Known Member
2014. augusztus 22.
918
5 207
93
embersárkány ne nevess, mert itt legalább férfiak küzdenek egymással. :) Néha nem tudom, h olympride-ot nézek, vagy családi veszekedést. :(
Biosz meg egyszerű; minden, ami XX kromoszóma az nő, XY meg pasi. A génhibások (XXY, XXXY, stb.) meg induljanak paralimpián vagy az Y miatt a pasiknál. Afrika meg rendezhetne egy házi világháborút, mert nagyon tele szaladt a hócipőm velük.
helyiként engedd meg hogy nevessek a KTE-n :D
elég sűrűn látom őket. edzeni is :D
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

embersarkany

Well-Known Member
2014. augusztus 22.
918
5 207
93
Off
Ezúton kérek elnézést Imane Helif-től ha tényleg nőnek született.
Abban hitben voltam, hogy ő az a fiú aki nőnek állt.,de ha jól olvastam elvileg akkor ő nőnek született.

az IBA (ugye ők állnak haragban a NOB-bal) úgy döntött, hogy az olimpiai győzteseket megillető 50k dollárt kapják meg azok, akiket a "nemnőnemférfiak" győznek le. így ezt már megkapja az olasz, és most Luca is.
 

ms07

Well-Known Member
2012. október 19.
3 729
5 634
113
:DEs ha az a 2 f@sz nem lenne ott akkor ez legalabb egy bronzot erne nem?

Meg is lehetett volna verni a f@szt, semmi különlegeset nem mutatott, győzték már le többen is, de meg volt a cirkusz 2 napig, elég is belőle, a "csaj/nem csaj" megkapja az érmet, Luca az 55milliót, mindenki örülhet. Az előtte lévő meccset láttad esetleg? Ott a győztes thai csaj még jobban pasinak nézett ki, mint az algír :eek:
 

embersarkany

Well-Known Member
2014. augusztus 22.
918
5 207
93

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 433
69 202
113
Off
Ezúton kérek elnézést Imane Helif-től ha tényleg nőnek született.
Abban hitben voltam, hogy ő az a fiú aki nőnek állt.,de ha jól olvastam elvileg akkor ő nőnek született.

Én nem tudom miféle lény de hogy nőnek nem nő az fix.
Gondolj bele, van olyan az iparban hogy minőségi megfeleloseg. Piros Ferrari helyett rózsaszín sikerül a gyárban? Megfelelő? Nem.
Miért nem indul a paraolimpian?
Születési rendellenesség van.
 

ms07

Well-Known Member
2012. október 19.
3 729
5 634
113
Én nem tudom miféle lény de hogy nőnek nem nő az fix.
Gondolj bele, van olyan az iparban hogy minőségi megfeleloseg. Piros Ferrari helyett rózsaszín sikerül a gyárban? Megfelelő? Nem.
Miért nem indul a paraolimpian?
Születési rendellenesség van.

Itt sírtok, hogy nem fair, mert hogy előnye van. A parások közt akkor mekkora előnye lenne, az miért lenne fair? Igazából, ki nem tilthatod mindenhonnan, de jó kategória sincs, ahol indulhatna